Jak žádat o bezplatnou zkušební verzi společnosti Surfshark VPN Káva


Většina lidí považuje online zabezpečení za samozřejmost, dokud se nestanou obětí online podvodů. To je, když se snaží hledat bezpečnostní opatření, aby zabránili úderům blesku v digitálním světě dvakrát.

Odborníci v oblasti IT doporučili instalaci VPN (virtuální privátní síť), aby hackerům zabránili v zachycování citlivých informací. V poslední době se k novému stovkám dalších soupeřících o vaši pozornost připojila relativně nová VPN – Surfshark.

V této příručce vám ukážeme, jak si zdarma vyzkoušet zkušební verzi s Surfsharkem, a získat přístup ke všem funkcím nabízeným prémiovým členům. Po 30 dnech vyzkoušení si budete moci vyzkoušet každý aspekt Surfshark podle obsahu svého srdce.

Měl bych důvěřovat VPN zdarma?

Rostoucí potřeba online bezpečnosti a soukromí musí vést k rostoucímu počtu VPN. Některé z těchto sítí VPN lze aktivovat bez placení předplatného. Měli byste však věřit bezplatným VPN?

Netechnickým uživatelům není známo, většina bezplatných sítí VPN nemá zabezpečení, protože používají zastaralé šifrování, o kterém je známo, že je zranitelné. Bezdrátové sítě VPN jsou obvykle doplněny reklamami a chybné kliknutí na reklamy může vést k nedůvěryhodným webům. Jejich služby jsou také obvykle velmi omezené.

Některé bezplatné sítě VPN mohou mít pochybné zásady protokolování a mohlo by se stát, že vaše data budou prodána třetím stranám. Je rozumné vyhnout se bezplatným VPN a přihlásit se k odběru renomovaných v oboru.

Proč byste měli nejprve vyzkoušet placenou VPN

VPN je pouze tak dobrá, jak tvrdí, dokud ji nevyzkoušíte. Zdravý rozum diktuje, že byste neměli riskovat své peníze za služby jako VPN, dokud si nejste jisti, že splňují všechny vaše požadavky. Vyzkoušením VPN můžete:

Vyzkoušejte maximální zabezpečení VPN

Každá VPN prohlašuje, že je podporována průmyslovým protokolem a šifrováním, které chrání vaše soukromí a zabezpečení online. Existují však případy, kdy VPN mohou trpět úniky DNS, což odhalí vaši IP adresu i přes zapnutí služby. Vyzkoušení VPN s maximálním zabezpečením zajistí, že vaše online zabezpečení nebude ohroženo.

Zkontrolujte, zda je použití VPN snadné

Nastavení a používání VPN by mělo být bezproblémovou záležitostí. Tato definice se však může u jednotlivých uživatelů lišit. Nejprve si zdarma vyzkoušíte VPN, abyste se mohli rozhodnout, zda má uživatelské rozhraní snadnou křivku učení nebo zda bude navigace noční můrou.

Zkontrolujte, zda VPN může přistupovat k vašim oblíbeným službám

Možnost přístupu k Netflixu na cestách do zahraničí je jedním z faktorů, který přitahoval uživatele k odběru VPN. Většina sítí VPN tvrdí, že jsou přátelské k Netflix. Existuje však obrovský rozdíl mezi přístupem k Netflixu prostřednictvím jediného serveru VPN v porovnání s desítkami. Nejlepší je vyzkoušet, pokud jste fanouškem Netflixu.

Vyzkoušejte zákaznický servis

Pokud nemáte technické sklony nebo nemáte čas přijít na to, jak věci sami pracovat, budete chtít reagovat na zákaznickou podporu. A neexistuje lepší způsob, jak to ověřit tím, že oslovíte virtuální help desk z bezplatného zkušebního účtu.

Proč Surfshark?

Surfshark je VPN nabitá funkcemi, která tvrdí, že poskytovatelům online nabízí zvukové zabezpečení a soukromí. Jako rozumní spotřebitelé byste však nechtěli brát tato tvrzení v nominální hodnotě, zejména pokud jsou uvedeny na jeho webových stránkách.

Místo toho se budete chtít dostat na Surfshark a vyzkoušet si všechny funkce pro sebe, než určíte, zda je to pro vás ta správná VPN. Tato relativně nová VPN se může pochlubit následujícím:

Vynikající zabezpečení

Pokud se primárně zajímáte o zabezpečení online, zjistíte, že volba OpenVPN a IKEv2 / IPSec spojená s šifrováním AES-256-GCM vás ochrání před zvědavými očima hackerů a vládních agentur.

Přísné zásady bez protokolování

Přísná politika bez protokolování a skutečnost, že je Surfshark registrován na Britských Panenských ostrovech, znamená, že není povinen sdílet údaje uživatelů s úřady.

Netflix přátelský

Pro fanoušky Netflix nezklame Surfshark. Velký počet serverů umožňuje přístup k Netflixu, včetně serverů v USA, Velké Británii a Kanadě. Samozřejmě budete potřebovat spolehlivě vysokou rychlost připojení a Surkshark je v tomto ohledu zcela nulový.

Žádná omezení na zařízení

Zatímco její konkurenti často omezují připojení k omezenému počtu zařízení, Surfshark tato omezení odstraní. To znamená, že můžete připojit každé zařízení, které vlastníte, k Surfsharku pomocí jediného účtu.

Killswitch + další funkce

Kromě standardního zabijáku má Surfshark několik funkcí, které mohou být užitečné. MultihopTM umožňuje zvýšenou ochranu současným připojením k serverům ve více zemích. Pokud jste posedlí soukromí, můžete zapnout kamuflážní režim, díky kterému bude váš poskytovatel internetových služeb bezradný vůči skutečnosti, že používáte VPN.

Aplikace Surfshark má minimální design a snadno se používá. Pokud však narazíte na nějaké problémy, pomoc je jen klikání, ve formě živého chatu. Případně můžete nechat Surfshark zprávu ve svém kontaktním formuláři.

Je Surfshark VPN zdarma?

Surfshark VPN není zdarma. Služba je nabízena na základě předplatného. Můžete zaplatit za předplatné na 1 měsíc, 12 měsíců nebo 24 měsíců a těšit se z dlouhodobých plánů na velké úspory.

I když budete muset za používání Surfshark zaplatit, můžete si jej během 30denního zkušebního období vyzkoušet bez rizika. Během zkušebního období můžete požádat o vrácení peněz, pokud hodláte přestat používat Surfshark.

Jak získat bezplatnou zkušební verzi Surfshark – podrobnosti

Technicky nezískáte bezplatnou zkušební verzi se Surfsharkem v nejpřísnějším smyslu, pokud nepoužíváte zařízení Android nebo iOS. Pro tato zařízení nabízí Surfshark 7denní bezplatnou zkušební verzi, kdy za vyzkoušení všech svých funkcí nemusíte platit nic. Stále budete muset zadat údaje o své kreditní kartě, ale nebudeme vám účtovat poplatky, pokud předplatné zrušíte do těchto 7 dnů.

Všechny plány na Windows a MacOS nabízené společností Surfshark vyžadují minimální finanční závazek. To však neznamená, že Surfshark nemůžete vyzkoušet zdarma.

Surfshark nabízí 30denní 100% záruku vrácení peněz na kterýkoli ze svých předplatných plánů. To znamená, že budete moci vyzkoušet své prémiové funkce po dobu 30 dnů a během zkušební doby požádat o vrácení peněz.

Důvod, proč je lepší využít záruku vrácení peněz namísto „tradiční“ bezplatné zkušební verze, je ten, že bezplatné zkušební verze mají obvykle omezené funkce a neumožňují uživatelům vyzkoušet plný potenciál služby. Se zárukou vrácení peněz máte plný přístup ke všem funkcím, které vám umožní otestovat všechny aspekty VPN a zjistit, zda splňuje vaše požadavky..

Po přihlášení na bezplatnou zkušební verzi Surfshark získáte přístup k vysoce zabezpečené VPN, značně rychlému připojení a přístup k Netflix z celé řady serverů. Rovněž si vyzkoušíte zákaznickou podporu, což je důležitý faktor při výběru sítě VPN.

Technicky se od bezplatné zkušební verze Surfshark neliší, než u běžného placeného předplatného, ​​kromě toho, že během prvních 30 dnů budete moci získat peníze zpět.

Jak aktivovat bezplatnou zkušební verzi Surfshark

Pokud jste připraveni využít bezplatnou zkušební verzi Surkshark, postupujte takto:

1. Přejděte na web společnosti Surfshark a klikněte na ikonu Začít knoflík.

2. Vyberte některý z plánů předplatného. Na všechny se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz.

3. Zadejte svůj e-mail vytvořit účet.

4. Vyberte požadovaný způsob platby z poskytnutého seznamu. Vyplňte případné podrobnosti a klikněte na Dokončete nákup.

5. Potvrďte svou objednávku na platební stránce následovně.

6. Klepněte na Pokračujte na svůj účet Surfshark.

7. Budete přesměrováni na obrazovku se systémem generovaným heslem. Je vhodné změnit heslo.

8. Po změně hesla stiskněte pro přístup do svého účtu.

9. Stáhněte si aplikaci Surfshark pro své zařízení.

10. Stáhli jsme verzi Surfshark pro Windows a nainstalovali jsme aplikaci. Po dokončení instalace klikněte na Běh spustit Surfshark.

11. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů v klientské aplikaci Surfshark.

12. Jakmile se přihlásíte, budete uvítáni pomocí řídicího panelu a můžete se připojit k serveru VPN.

13. Nyní můžete využívat neomezenou bezplatnou zkušební verzi Surfshark po dobu 30 dnů.

Jak uplatnit svou 30denní 100% záruku vrácení peněz od společnosti Surfshark

Pokud jste se Surfsharkem spokojeni, můžete pokračovat v předplatném bez jakýchkoli dalších postupů. V opačném případě můžete požádat o vrácení peněz, pokud je to do 30 dnů od bezplatné zkušební doby.

Zde je návod, jak iniciovat žádost o vrácení peněz od společnosti Surfshark.

1. Přejděte na web Surfshark a klikněte na Pomoc v horní nabídce. O vrácení peněz můžete požádat pomocí živého chatu, kontaktního formuláře nebo odesláním e-mailu na adresu [email protected]. V tomto případě použijeme kontaktní formulář. Klikněte na Odeslat požadavek otevřít kontaktní formulář.

2. Vyplňte svůj e-mail adresa a vyberte fakturace. Poté označte, že chcete zrušit předplatné a získat vrácení peněz v systému Popis krabice.

3. Klikněte na Předložit poslat žádost o vrácení peněz. Surfshark vás bude kontaktovat do 24 hodin a potvrdí, že chcete získat vrácení peněz.

Pokud samozřejmě nemůžete čekat 24 hodin, můžete pomocí podpory živého chatu požádat o peníze zpět.

souhrn

Před provedením dlouhodobého finančního závazku je vždy dobré vyzkoušet všechny funkce služby VPN. Existuje velký rozdíl mezi vyzkoušením bezplatného omezeného plánu a užíváním plného přístupu k funkcím VPN bez obav z placení za něj.

Ať už vás lákají jeho zabezpečení nebo funkce přátelské k Netflixu, Surfshark je nováček, který si zaslouží vaši pozornost. Přestože tento program nemá bezplatný tarif předplatného, ​​ukázali jsme, jak můžete využít 30denní záruku vrácení peněz a vyzkoušet VPN.

Požádáním o vrácení peněz během zkušebního období můžete vyzkoušet plný potenciál Surfshark. Má spolehlivé zabezpečení a vaše soukromí online je zaručeno. Surfshark je navíc přátelský k Netflixu a má spolehlivé rychlé připojení.

Nyní, když jsme zrušili vaše starosti s platbou za službu, kterou jste netestovali, můžete vyzkoušet Surfshark právě teď.

ZKUSTE SURFSHURK ZDARMA ZDARMA

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map