Як усунути проблеми TunnelBear не працює VPN кава


У вас є проблеми з TunnelBear, що не працює на вашому пристрої? Останнє, безсумнівно, є однією з найпопулярніших і зручних для користувачів VPN-сервісів (Virtual Private Network) на ринку сьогодні з мільйонами активних користувачів у всьому світі. Більшість початківців VPN люблять свій комічний інтерфейс з ведмедями та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (User Interface). Вони також пропонують протоколи захисту даних AES 256 та OpenVPN, які практично не порушуються і широко вважаються найкращими в бізнесі VPN. Однак це буде час, коли користувачі виявлять, що вони не можуть змусити його працювати. У багатьох випадках з’єднання VPN може бути повільним або випадковим чином відключається, що робить TunnelBear “нестерпним” у використанні (каламбур).

У цій статті ми розглянемо деякі найпоширеніші проблеми, з якими стикаються користувачі під час використання додатка TunnelBear VPN, і як їх виправити. Ми радимо вам читати далі, переглядаючи наступне:

Можливі проблеми з TunnelBear не працюють

VPN – це складні речі, і хоча TunnelBear потрібно оцінити як дружнє та інтуїтивно зрозуміле для початківців, ми не можемо сподіватися, що він буде працювати ідеально весь час. Нижче наведено деякі найпоширеніші проблеми, з якими користувачі можуть зіткнутися, поки TunnelBear VPN не працює:

Питання підключення

Користувачі не можуть підключитися до жодного з VPN-серверів TunnelBear, не залишаючи їх з’єднання незашифрованими та наражаючи особисту інформацію на небезпеку.

Повільні швидкості

Хоча TunnelBear VPN – це не одна з найшвидших служб VPN там, швидкість їх сервера для більшості користувачів більш ніж пристойна. Тим не менш, повільна швидкість сервера – одна з найпоширеніших проблем, на яку скаржаться користувачі, і часто досить важлива, щоб в першу чергу відмовити людей від використання VPN..

Проблеми з відключенням

У деяких випадках користувачі можуть виявити, що їх VPN-з’єднання випадковим чином відключається, не знаючи про них. Це може викликати занепокоєння, особливо якщо ви залежаєте від цього, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті. Користувачі можуть не усвідомлювати, що вони перейшли на незашифроване з’єднання.

Усунення несправностей TunnelBear не працює

Якщо ви маєте справу з будь-якою з описаних вище проблем, то ви будете раді знати, що ви завжди можете щось зробити, щоб спробувати усунути проблему. З одного боку, ви можете почати з чогось простого, як перезавантаження пристрою та підключення до Інтернету. Ви також можете спробувати видалити, потім перевстановити додаток TunnelBear VPN та використовувати інше підключення до Інтернету. Такі заходи допоможуть переконатися, що проблема є специфічною для TunnelBear і не має нічого спільного з вашим пристроєм або підключенням до Інтернету.

Чи не працює TunnelBear після вищезазначених кроків? Якщо так, то ви можете перейти до деяких етапів усунення неполадок, характерних для проблеми. Одна з чудових речей про TunnelBear полягає в тому, що вони використовують подібний інтерфейс користувача на всіх підтримуваних ними пристроях – ПК, Mac, iOS та Android. Отже, описані нижче кроки щодо усунення несправностей повинні застосовуватися незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте.

Як виправити проблеми з підключенням

Якщо у вас виникають проблеми з підключенням до VPN-мережі TunnelBear, перше, що ви хочете зробити, – це перевірити їхню сторінку Twitter на наявність запланованих оновлень з обслуговування. Ви також можете зайти на https://bearsmyip.com/, щоб підтвердити свою поточну IP-адресу. Якщо останній показує те саме місце, яке відображається в додатку TunnelBear VPN, тоді вам слід добре поїхати.

Якщо оновлень з технічного обслуговування немає, і ви підтвердили, що ви не підключені до мережі VPN, то наступним кроком, який ви хочете зробити, є перевірити, чи може програмне забезпечення безпеки, яке ви використовуєте на своєму пристрої, блокує VPN з’єднання. Спробуйте тимчасово відключити анти-шкідливе / антивірусне програмне забезпечення та перевірте, чи це усуне проблему.

Якщо ви виявите, що тепер зможете підключитися до TunnelBear VPN після відключення програмного забезпечення для захисту, вам потрібно буде розблокувати TunnelBear, додавши його як виняток. Конкретні кроки щодо того, як зробити останні, залежать від того, яку антивірусну програму ви використовуєте.

У нашому випадку ми будемо робити це з McAfee:

 • Відкрийте McAfee AntiVirus і перейдіть на вкладку “Захист ПК”. У меню зліва виберіть “Сканування в режимі реального часу”.
виправити проблеми з підключенням до тунелю
 • У розділі “Докладніше” натисніть “Виключені файли”, а потім “Додати файл”
виправити тунель не працює на ПК
 • Знайдіть додаток TunnelBear, встановлений на вашому комп’ютері, і натисніть «Відкрити».
відкритий тунель пп
 • На даний момент TunnelBear додано до списку виключень McAfee і не завадить його роботі..
виправити тунель

Якщо ви використовуєте інше програмне забезпечення для захисту на своєму пристрої і визначили, що останній блокує ваше VPN-з’єднання, вам слід перевірити їх підтримку щодо конкретних кроків щодо додавання винятків для програм.

Іншим фактором, який може заважати VPN-з’єднанню TunnelBear, є одночасне використання додатка VPN та розширення браузера TunnelBear. Одночасно повинен бути активним, щоб правильно працювати.

Щоб видалити розширення TunnelBear з браузера Chrome, клацніть правою кнопкою миші на його значку вгорі праворуч та виберіть “Видалити з Chrome”.

виправити хром тунелю не працює

Як виправити повільні швидкості

Перш ніж ми спробуємо вирішити проблеми, пов’язані з повільною швидкістю сервера, важливо зрозуміти, що падіння швидкості з’єднання властиве всім VPN. Зрештою, користувачі практично направляють свої онлайн-дії до середнього чоловіка (VPN-сервер TunnelBear) для шифрування..

Крім того, варто відзначити, що TunnelBear не пропонує найшвидші швидкості VPN-сервера на ринку (докладнішу інформацію про це ви можете прочитати в нашому огляді TunnelBear VPN). Користувачі можуть відчути до 50 відсотків падіння швидкості з’єднання. Це стає гірше, якщо ви підключитесь до сервера, який знаходиться далеко від вашого поточного місцезнаходження.

Звичайно, це не означає, що ви нічого не можете зробити для усунення повільних швидкостей сервера під час використання TunnelBear. Один з варіантів, який може виявитися корисним – це ввімкнути функцію під назвою TCP Override, яка оптимізує продуктивність сервера в умовах повільних або нестабільних мереж.

Ви можете увімкнути заміну TCP, перейшовши на сторінку налаштувань та вибравши значок шестірні зліва. Звідти ви побачите кнопку перемикання зазначеної функції.

tunelbear tcp override

Як виправити проблеми з відключенням

Якщо ваше VPN-з’єднання відключається випадковим чином, проблема, ймовірно, викликана нестабільним з’єднанням. Щоб пом’якшити останнє, ви хочете використовувати TunnelBear на спеціальному з’єднанні з сильним сигналом WiFi.

Якщо ви переймаєтесь тим, як залишати вашу конфіденційну інформацію відкритою, коли TunnelBear випадковим чином відключається і переключає вас на незашифроване з’єднання, ви можете активувати функцію під назвою “VigilantBear”. Останнє – це в основному комутаційний вимикач, який автоматично відключає Інтернет на вашому пристрої, якщо з’єднання VPN припиняється.

Ви можете знайти перемикач тумблер VigilantBear на вкладці Безпека на сторінці налаштувань.

виправити проблеми з відключенням тунеля

Чи не працює жодне з цих рішень? Ось що робити

Чи зберігається ваша проблема навіть після проходження всіх вищезазначених етапів усунення несправностей? Якщо так, то настав час зв’язатися з Ведмежем підтримки. Одна з найкращих речей про TunnelBear – це те, що вони пропонують чудову підтримку клієнтів. Хоча їх підтримка обмежена електронною поштою, користувачі зазвичай можуть сподіватися на швидку та персоналізовану відповідь на проблеми.

Підсумок

Отож, у вас це є – кілька найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі з TunnelBear VPN, і як їх виправити. Як ви вже могли зрозуміти, що завжди ви можете зробити для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути під час використання VPN. Ми сподіваємось, що ця інформація виявилася корисною та допоможе вам отримати необхідні результати з установки TunnelBear.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map