Як надіслати безкоштовний безпечний електронний лист VPN кава


Ви на 100% впевнені, що інформація у ваших електронних листах є конфіденційною? Можливо, ви маєте справу з повідомленнями, які мають чутливий вміст, або хочете переконатися, що доступ до них має лише одержувач. Якщо так, то вам потрібні послуги, що не відповідають вашому базовому клієнту електронної пошти забезпечити свою конфіденційність в Інтернеті. У цій статті ми покажемо точні кроки, які потрібно вжити, щоб надіслати безкоштовний захищений електронний лист.

Що таке зашифрований електронний лист?

Тепер вам може бути цікаво – що не так із типовими безкоштовними сервісами електронної пошти, такими як Gmail, Outlook та Yahoo Mail? Зрештою, вони стверджують, що вони захищені та виконують роботу достатньо добре для пересічного користувача. Однак ці постачальники послуг електронної пошти не настільки безпечні, як ви могли б подумати. З одного боку, ви, можливо, помітили, що ці провайдери електронної пошти подають цільові оголошення для отримання доходу. Це говорить про те, що ваші дії по електронній пошті не є повністю захищеними, і що треті сторони можуть мати доступ до ваших даних.

Вищезгадана ситуація може не мати великого значення для пересічного користувача. Однак якщо ви маєте справу з високочутливою інформацією, чи варто ризикувати? Якщо вас турбує конфіденційність вашої електронної пошти, то має сенс шукати рішення, які дозволять вам надсилати та отримувати анонімні електронні листи. Сюди потрапляють зашифровані послуги електронної пошти.

Простіше кажучи, зашифрований електронний лист – це форма захищеної передачі даних, де доступ обмежений для відправника та одержувача (шифрування в кінці). Електронні листи шифруються з кінця відправника і можуть бути розшифровані лише на пристрої одержувача. Це відрізняється від звичайних безкоштовних служб електронної пошти, які передають та отримують повідомлення у чіткому незашифрованому вигляді.

Найкращі сервіси для відправлення безкоштовного зашифрованого електронного листа

Тепер, коли ви дізналися про зашифровані електронні листи та про те, як вони працюють, вам може бути цікаво – як мені надсилати безкоштовні анонімні електронні листи? Наступні постачальники послуг можуть допомогти вам зробити це:

ProtonMail

ProtonMail – це захищений постачальник послуг електронної пошти, що базується в Швейцарії, і орієнтований на конфіденційність електронної пошти. Вони пропонують безкоштовні приватні послуги електронної пошти з обмеженими функціями, наприклад, неможливість використання користувацького домену для вашої електронної пошти. Щоб розблокувати останнє, користувачам потрібно буде перейти на платний рахунок.

Навіть для безкоштовного приватного облікового запису електронної пошти ProtonMail пропонує безліч корисних функцій для тих, хто турбується про конфіденційність та безпеку своєї електронної пошти. Однією з особливостей, яку виділяє більшість оглядів ProtonMail, є можливість встановити термін придатності для всіх відправлених електронних листів. Після закінчення періоду електронна пошта автоматично видалить себе, запобігаючи будь-яким спробам отримати доступ до інформації в майбутньому.

Ще одна цікава річ щодо вибору ProtonMail як безкоштовного приватного постачальника послуг електронної пошти – це те, що він використовує протоколи шифрування даних з відкритим кодом. Ви можете самостійно переглянути інформацію про шифрування і побачити, як її постійно оновлюють фахівці з безпеки даних з усього світу. Протокол використовує кінцеве шифрування даних, захищене 2FA (двофакторна автентифікація) для запобігання несанкціонованого доступу до вашого облікового запису електронної пошти.

Тутанота

Ще один життєздатний варіант для захищених постачальників електронної пошти – це послуга під назвою Tutanota. Подібно до ProtonMail, вони також використовують шифрування електронної пошти з відкритим кодом, в кінці кінця та підтримку 2FA. Вони пропонують як безкоштовні, так і платні підписки. Ви можете використовувати користувацький домен, але лише після оновлення до платного рахунку.

Отже, яка різниця між Tutanota проти ProtonMail?

Ну, є кілька помітних відмінностей, про що йдеться у багатьох відгуках про Tutanota проти ProtonMail. Tutanota пропонує вищий обсяг пам’яті (1 Гб проти 500 МБ ProtonMail) для своїх безкоштовних акаунтів електронної пошти. Вони також можуть надсилати електронні листи з білою етикеткою, що може бути корисно для ділових користувачів, які хочуть підтримувати свій бренд.

Криптекст

Ви хочете отримати безкоштовний анонімний обліковий запис електронної пошти, але не хочете платити за будь-які додаткові функції? Якщо так, то Criptext може бути ідеальним сервісом електронної пошти для вас. На відміну від двох інших безпечних провайдерів електронної пошти, згаданих вище, Criptext наразі є абсолютно безкоштовним. (Компанія планує впроваджувати передплатні підписки в майбутньому.)

Однак, оскільки це безкоштовно, користувачі повинні відмовитися від кількох функцій. По-перше, немає ніякої підтримки для користувацьких доменів або можливості білого маркування. Також немає 2FA, а це означає, що користувачам доведеться бути пильнішими у захисті доступу до свого облікового запису електронної пошти.

Незважаючи на недоліки, Criptext охоплює всі основні елементи, використовуючи аналогічне шифрування даних із відкритим вихідним кодом (“шифрування сигналу в кінці”), знайдене у багатьох аналогах преміум-класу. Вони також пропонують безліч корисних функцій, таких як можливість розблокувати електронні листи протягом години після їх надсилання та відстеження електронної пошти в режимі реального часу, що дозволяє вам знати, коли одержувач відкрив та прочитав вашу електронну пошту.

Кращі VPN-адреси для зашифрованих електронних листів

Дійсно, безпечна послуга електронної пошти може пройти довгий шлях до того, щоб переконатися, що жодна інша сторона не має доступу до ваших електронних листів. Однак, будь-яка інформація, що не належить до вашої служби електронної пошти, все ще залишається видимою, а це означає, що ваша онлайн-діяльність не є справді анонімною. Ось чому ми рекомендуємо використовувати послугу VPN (Virtual Private Network) на додаток до вашої зашифрованої послуги електронної пошти.

Ось кілька найкращих сервісів VPN в Інтернеті для надсилання зашифрованих електронних листів:

NordVPN

NordVPN – одна з найпопулярніших служб VPN в Інтернеті, яка продається для особистого користування. Він сумісний з усіма основними пристроями та платформами, включаючи ПК, Mac, Linux, iOS та Android. Служба VPN працює за межами Панами, що ставить її поза юрисдикцією міжнародних розвідувальних організацій, таких як альянс «П’ять очей».

CyberGhost VPN

CyberGhost – програмна компанія VPN, що базується в Румунії, яка пропонує рішення щодо конфіденційності в Інтернеті для користувачів, які хочуть забезпечити свій інтернет-трафік. Придбаний у 2018 році, CyberGhost в даний час є дочірньою компанією Kape Technologies PLC – британською компанією з дистрибуції цифрових продуктів.

Як і більшість інших преміальних VPN, вони пропонують безпечне шифрування даних AES-256 та масив протоколів VPN, таких як IPSec, L2TP та OpenVPN. Вони також мають вбудовані VPN-програми для основних платформ, таких як Windows, macOS, Android, iOS та Linux.

ExpressVPN

ExpressVPN – постачальник послуг VPN, який працює за межами Британських Віргінських островів і пропонує користувачам конфіденційність в Інтернеті та шифрування трафіку. На 2020 рік TechRadar (компанія, що надає Інтернет-видавництва, яка надає огляди та останні новини в індустрії технологій), назвала їх найкращими всебічними VPN.

Як надіслати найбезпечніший електронний лист

Надсилання найбільш захищеного електронного листа виконує лише 3 простих кроки:

1. Підпишіться на послугу VPN та запустіть її на своєму пристрої

Першим кроком є ​​отримання чудової послуги VPN, яка шифрує всі дані, що надходять і виходять з вашого пристрою. У цьому прикладі ми посилаємось на NordVPN, і як ви бачите вище, їх VPN-додаток робить його надзвичайно простим у використанні. Просто натисніть кнопку «Швидке підключення», щоб автоматично встановити VPN-з’єднання до найшвидшого сервера, доступного з вашого місцезнаходження. Крім того, ви можете вибрати певний сервер зі списку країн, доступних у лівому меню.

Інші VPN, згадані в цьому списку, мають подібний інтерфейс користувача на всіх підтримуваних пристроях. Це полегшує початківцям роботу, навіть тому, хто раніше ніколи не використовував VPN.

2. Відкрийте рахунок у вибраного постачальника послуг безпечної електронної пошти

На даний момент весь інтернет-трафік на ваш пристрій і з нього шифрується. Наступним кроком є ​​отримання облікового запису у захищеного постачальника електронної пошти. У цьому прикладі ми посилаємося на ProtonMail, як показано вище. Інтерфейс схожий з типовим обліковим записом Gmail та Yahoo Mail. Звідси ви можете почати надсилати та отримувати зашифровані електронні листи.

3. Будьте спокійні, знаючи, що кожен електронний лист, який ви надсилаєте (і отримуєте), є абсолютно захищеним!

Підсумок

Тож у вас є це – все, що вам потрібно знати про надсилання захищених електронних листів! Як ви вже могли зрозуміти, надійний постачальник електронної пошти, який забезпечує шифрування в кінці, є лише однією частиною рівняння. Щоб стати справді анонімним та забезпечити максимальну безпеку, найкраще поєднувати зашифрований електронний лист із чудовою службою VPN, яка охоплює всі сліди вашої онлайн-діяльності.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map