Чи Avast VPN хороший для торрентінгу в 2019 році? Давайте розберемося! | VPN кава


Коли ви намагаєтесь розібратися, як використовувати Avast для торрентійгів, це показує, що в світі онлайн відбуваються великі зміни. Ще в той час, коли Інтернет був молодий, антивірусна програма (програмне забезпечення AV) – це все, що потрібно для захисту вашого комп’ютера від неприємних вірусів..

Avast, як ви, мабуть, зрозуміли, – це знайомий бренд антивірусного програмного забезпечення. Швидше за все, можливо, ви вже підписуєтеся на антивірус Avast, щоб захистити свій комп’ютер. Але той факт, що компанія запустила Avast Secureline VPN P2P п’ять років тому, є тонким натяком на те, що наявність антивірусного програмного забезпечення недостатня, особливо для торрентінгу.

У цій статті ми розглянемо наступне:

Чому антивірусного програмного забезпечення недостатньо?

Торрентінг був розроблений, коли Інтернет був у черепахових темпах. Незважаючи на зручність, яку він надає для обміну та завантаження великих файлів у власному темпі, це ризикована справа. Якщо у вас була видалена половина файлів після запуску, здавалося б, «законного» інсталятора, ви знаєте, про що ми говоримо.

Але віруси не є єдиною турботою для сучасних торент-користувачів. Деякі файли, які спільно використовуються серед торент-спільноти, захищені авторським правом. Хоча ми не схвалюємо порушення авторських прав, іноді ви можете потрапити в процес несвідомо.

Конфіденційність стала найбільшим міфом у сучасному Інтернеті. Усі ваші дії по торрентії можуть контролювати ваш Інтернет-провайдер, уряд та інші правоохоронні органи. І, використовуючи програмне забезпечення, що торрент, лише збільшує вашу вразливість.

Ви помітили, що IP-адреса кожного користувача вказана в програмному забезпеченні для торрентінгу, коли ви ділитесь чи завантажуєте торрент? Ці IP-адреси викривають вашу особу на платформі торрент. Якщо якісь хакери ховаються серед невинних користувачів, у них з’явиться день поля з незахищеними IP-адресами.

Навіть якщо ви уникаєте нападів під час торрентів, деякі Інтернет-провайдери можуть зменшити швидкість вашого Інтернету. Програмне забезпечення для торрентів, таких як BitTorrent і uTorrent, відоме тим, що займають величезну пропускну здатність. Це часто дратує провайдерів, і вони вас пригнічують.

Введіть VPN або віртуальну приватну мережу. VPN – це технологія, яка створює безпечне підключення до Інтернету для ваших пристроїв, використовуючи шифрування та приховуючи IP-адресу. Він передає інформацію через мережу серверів VPN перед підключенням до Інтернету.

За мить ви вже не перебуваєте під пильним поглядом інших, коли завантажуєте торрент. Навіть якщо дані з вашого пристрою перехоплені, вони не зрозумілі через сильно непроникне шифрування. Як наслідок, ви не втратите свою швидкість через Інтернет-провайдера або ризикуєте потрапити в судові справи.

Звичайно, не всі VPN підтримують торрент-дії. Також вони не є чудовими варіантами торрент. VPN необхідно виконати ці критерії, щоб враховувати торрент:

 • Політика без журналів.
 • Немає проблем із витоком DNS.
 • Швидка швидкість з’єднання.
 • Підтримка P2P / Torrent.

Однак Avast VPN – це той, хто заслуговує на спробу, оскільки відповідає основним вимогам. Але чи Avast VPN найкращий варіант, на який варто підписатися? Читайте далі, і ми заглибимося в торенти з VPN, особливо з Avast VPN.

IS Avast VPN хороший для торрентінгу?

Avast Secureline P2P VPN або широко відомий під назвою Avast VPN був запущений у 2014 році компанією, яка займається антивірусним бізнесом з 1988 року. Це можна завантажити на популярних операційних платформах, таких як Windows, MAC, Android та iOS. До п’яти різних пристроїв дозволяється підключатися до Avast VPN з одного облікового запису.

Але ось причини, з яких ми вважаємо, що ви повинні спробувати Avast VPN.

1. Політика без журналів

Для торрентійських заходів вам потрібно буде забезпечити захист вашої конфіденційності будь-якою ціною. Avast VPN має політику без журналів, яка гарантує, що в його базі даних не зберігається інформація, що ідентифікує користувачів. Однак він зберігає журнали з’єднань, такі як використання пропускної здатності та тривалість сеансу для діагностичних цілей.

2. Високобезпечні з’єднання

Як VPN, що пропонує надійну компанію антивірусного програмного забезпечення, ви побачите, що Avast VPN пропонує військове стандартне шифрування AES-256. У поєднанні з протоколами OpenVPN або IPSec ваше з’єднання непроникне з боку хакерів або допитливих провайдерів. Avast VPN також не містить витоків DNS, вразливості конфіденційності, яка може виявити вашу IP-адресу.

3. Вражаюча швидкість з’єднання

Незважаючи на весь галас використання VPN для торрент, швидкість є часто заниженим фактором. Повільне з’єднання означає, що для торента потрібна значно більша тривалість. Швидкість сервера Avast VPN надзвичайно швидка, що робить VPN ідеальним для торрент-дій.

4. Виділені сервери для торрентінгу

Замість того, щоб випробовувати кожен сервер, щоб з’ясувати, що працює для торрентінгу, Avast VPN перерахував ті, які призначені для таких цілей. Ви побачите, що підключення до будь-якого з цих 8 місць надає доступ до торрент.

 • Прага, Чехія
 • Франкфурт, Німеччина
 • Амстердам, Нідерланди
 • Нью-Йорк, Нью-Йорк
 • Маямі, штат Флорида
 • Сіетл, Вашингтон
 • Лондон, Об’єднане Королівство
 • Париж Франція

5. Підтримка телефонних дзвінків

Ви не маєте підтримки для телефонних дзвінків у більшості VPN. Насправді ми не могли згадати жодного. Avast VPN має спеціальну «гарячу лінію», до якої можна звернутися та отримати допомогу, якщо ви не так зацікавлені у використанні її системи квитків.

Як використовувати Avast Secureline VPN для торрентінгу

Avast має різні цінові плани в залежності від встановленої платформи. Вони підкріплені 30-денною політикою гарантій повернення грошей. Але найцікавіше – ви можете насолоджуватися 7-денним безкоштовним пробним періодом для будь-якого з його планів.

Якщо ви хочете спробувати Avast VPN для p2p (торрент), ви можете це зробити спокійно, виконавши ці кроки.

1. Перейдіть на головну сторінку Avast, натисніть Для дому → ПК → SecureLine VPN. Або завантажте Avast VPN за цим посиланням.

avast secureline vpn

2. Клацніть на Завантажити на ПК кнопка. (Ми використовуємо Avast VPN для p2p / торрент на ПК).

завантажити avast secureline vpn

3. Встановіть Avast VPN на свій ПК.

встановити avast vpn

4. Після завершення встановлення запустіть Avast Secureline VPN P2P. Натисніть на “OFF” кнопка.

запустити avast secureline vpn

5. З’явиться діалогове вікно, що запропонує вам вибрати план ліцензування. Виберіть Почніть 7-денне випробування.

безкоштовна пробна версія avast vpn

6. Клацніть на Почати як тільки пробна ліцензія буде активована.

розпочати роботу з avast vpn

7. На інформаційній панелі Avast SecureLine VPN натисніть на Змінити місцезнаходження внизу екрана. Виберіть місце, яке позначено P2P. У нашому випадку ми обрали Нідерланди.

змінити місцезнаходження avast vpn в режимі p2p

8. Зачекайте, коли Avast SecureLine встановить з’єднання. Після успішного підключення ви отримаєте наступний екран.

встановити з'єднання avast vpn

9. Після підключення до P2P-дружнього сервера з Avast VPN, ви можете запустити свого клієнта-торрента і розпочати спільний доступ до файлів.

Чи дозволяє Avast VPN дозволити торрентінг?

Чесно кажучи, Avast VPN межує з високою стороною, коли мова йде про ціни підписки. Зважаючи на те, що пробний період триває лише 7 днів, вам потрібно буде вирішити, чи слід дотримуватися Avast SecureLine для торрентінгу чи вибрати один із рекомендованих VPN для торрентінгу.

Щоб полегшити ваше рішення, ми ставимо Avast VPN проти цих вподобаних VPN, тому перевірте, як воно працювало в різних аспектах.

1. Серверна мережа

Avast VPN має лише 55 серверів, що поширюються в 34 країнах. Це відносно низька кількість, що стосується VPN. NordVPN, імовірно, найпопулярніший VPN, має більш ніж 5000 серверів у 60 країнах, тоді як ExpressVPN, відомий своєю вражаючою швидкістю, має понад 3000 серверів, що поширюються в 94 країнах.

2. Безпека

Будучи розробленою авторитетною антивірусною компанією, Avast VPN використовує високобезпечне шифрування у формі AES-256. Він передає дані за допомогою протоколу OpenVPN або IPSec, що є нормою VPN. Можна впевнено сказати, що безпека Avast VPN досягла інших топ-VPN, таких як TorGuard та приватний доступ до Інтернету, які ми рекомендуємо використовувати для торрент.

3. Підтримка Netflix

Фанати Netflix будуть розчаровані тим, що Avast Secureline не надає підтримку популярній службі потокового відео. Якщо вам потрібен VPN, який працює як для торрентінгу, так і для Netflix, де б ви не були, NordVPN, Surfshark та ExpressVPN – це чудові варіанти.

4. Юрисдикція

Хоча Avast VPN має політику без журналів, той факт, що він базується в Чеській Республіці, може знешкодити деяких користувачів. Відомо, що Чеська Республіка є дружньою до нації “П’ять очей”, де інформація про розвідку ділиться між урядами. Якщо це вас турбує, вибирайте такі VPN, як NordVPN або ExpressVPN, які базуються в країнах, які не потребують VPN для обміну даними.

5. Швидкість

Avast Secureline (для Torrent) відрізняється вражаючою швидкістю, що ставить його нарівні з деякими з провідних VPN, таких як NordVPN, приватний доступ до Інтернету та ExpressVPN. Важливо мати досить швидкий зв’язок, щоб насолоджуватися торрентами через VPN.

Очевидно, що Avast VPN тримає своє, коли йдеться про торрент. Але, розраховуючи фактор ціни, ви можете детальніше ознайомитись з нашим списком найкращих VPN для торрентінгу.

Підсумок

Якщо ви все ще дотримуєтесь старого хорошого антивірусного програмного забезпечення, щоб захистити комп’ютер під час завантаження торрентів, ви дуже вразливі до кібератак та інших юридичних ускладнень. Встановлення VPN – це ключове значення для забезпечення безпеки в Інтернеті під час торрентів.

Введення Avast Secureline VPN для P2P / Torrenting вказує на те, що велика антивірусна програмна компанія визнає, що сучасним загрозам краще протистояти анонімність та шифрування.

Avast VPN розроблений з урахуванням торент-спільноти з виділеними серверами P2P. Завдяки похвальній швидкості з’єднання та шифруванню військового рівня, користувачі торенти захищені від хакерів та сторонніх очей влади.

Хоча Avast VPN є гідним VPN для торрентійдів, той факт, що він базується в Чехії, може викликати занепокоєння у деяких користувачів. Крім того, це не найкращий VPN, якщо ви маєте низький бюджет.

Незалежно від того, дотримуєтесь ви Avast VPN чи вибираєте наші рекомендовані VPN для торрент, ви не повинні нести безрозсудливі ризики, здійснюючи торрент без одного.
Підпишіться на Avast Secureline або ознайомтеся з цими топ-VPN-адресами для проведення торрент.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map