Як використовувати додаток FLUD Torrent, як Pro (включає налаштування проксі)

Flud – наш улюблений торент-клієнт для Android. Це інтуїтивно зрозумілий, багатий на функції та дуже стабільний характер. Найкраще, що він має вбудовану підтримку проксі-сервера, яка дозволяє завантажувати торенти анонімно з Flud та приховувати свою справжню IP-адресу під час торрентінгу (як PRO).


Повний посібник із налаштування Flud навчить вас:

 1. Як встановити Flud
 2. Як і навіщо використовувати Flud анонімно
 3. Налаштування проксі-сервера SOCKS для Flud
 4. Меню налаштувань Flud (розширені параметри)

Contents

Як встановити Flud

Flud доступний у магазині Google Play у 2-х версіях: Безкоштовна (підтримується реклама) та Без реклами (версія версія, 1,50 долара). Обидві версії мають однакові функції, які ми любимо. Навіть безкоштовні користувачі отримують повний досвід Flud.

Використовуйте одне з наведених вище посилань, щоб завантажити Flud безпосередньо з магазину ігор, або просто шукайте “Flud” у меню пошуку Play. Ми рекомендуємо спершу спробувати безкоштовну версію, а потім перейдіть до “pro”, коли ви перейдете на постійний перехід на Flud як ваш клієнт-торент. У розмірі 1,50 долара це крадіжка, і, безумовно, варто підтримати розробників, навіть думаючи, що реклама у безкоштовній версії зовсім не нав’язлива..

Завантажити торрент-завантажувач Flud

Як користуватися Flud анонімно (не забудьте про торрент)

Bittorrent – це “загальнодоступний” протокол обміну файлами, тобто кожен “peer”, який обмінюється тим самим файлом, як ви можете бачити ідентифікуючу інформацію про вас, наприклад:

 • Ваша IP-адреса (Ваша віртуальна “адреса” в Інтернеті)
 • Ваше місцезнаходження (якщо ви не вживаєте заходів, щоб приховати це)
 • Скільки файлу, яким ви поділилися

Ровесники, які беруть участь у декількох “роях”, також можуть бачити інші файли, якими ви можете ділитися з тієї самої IP-адреси. Більшість користувачів Flud вважають за краще зберігати цю інформацію (та їх історію торентів) повністю приватною. Цей посібник покаже вам, як саме це зробити, використовуючи сервіс VPN + SOCKS Proxy, щоб приховати свою особу та місцезнаходження під час використання Flud.

Сховати свої торренти повністю легально, але ви повинні відповідально використовувати цю інформацію. Завантажте свої торренти з легальних джерел.

Як ти схожий на FLUD

Якщо ви перейдете на панель “Деталі” будь-якого активного торрента та торкніться вкладки “Peers”, ви зможете побачити список кожної людини, з якою ви поділилися торрентами, включаючи їх IP-адресу та клієнт-торент.

Ось скріншот сучасних однолітків, що ділиться недавнім торретом Linux (права колонка).

Ця інформація має важливе значення для функціонування Bittorrent (ваш пристрій повинен знати адресу інших однолітків, щоб завантажити з них), але це також головне питання конфіденційності, якщо ваша особа є загальнодоступною для всіх у рої. Уявіть собі, якби кожен раз, коли ви перераховували пісню на радіо, кожен інший слухач знав ваше саме місце. Yikes!

Flud список ровесників

Список однолітків із рою (з IP-адресою)

Інші витоки безпеки для торентів Flud

Окрім торентових однолітків, ваш Інтернет-провайдер (Інтернет-провайдер) також може бачити, які файли ви завантажуєте в Інтернеті, використовуючи техніку, відому як «Глибока перевірка пакетів» (DPI). DPI дозволяє вашому Інтернет-провайдеру перевірити кожен пакет даних, який ви передаєте, і побачити, до якої програми він був надісланий, куди він очолюється та які дані він містить.

Повірте мені, якщо ви не використовуєте VPN, то ваш Інтернет-провайдер знає, що ви використовуєте bittorrent (і вони, ймовірно, через вас кидають).

У цьому посібнику щодо конфіденційності Flud ми покажемо вам, як сильне “Шифрування”, вбудоване в VPN, може перешкодити вашому Інтернет-провайдеру знати, що ваші торрентінг (або що ви взагалі робите в Інтернеті).

Секрет анонімних торрентів (працює з Flud).

Є два інструменти, які можуть допомогти анонімізувати ваші торренти. Один – a проксі, інший – a VPN (Віртуальна приватна мережа). Одне дослідження показало, що понад 25% користувачів bittorrent використовують одну або обидві ці технології, щоб зберегти свою історію торентів приватною.

Ось як вони працюють:

Приватна IP-адреса

І VPN, і проксі-сервер направляють ваш торрент-трафік через віддалений «сервер», який потім підключається до торрент-рою від вашого імені. Це означає, що ваші торрент-однолітки ніколи не бачать вашу справжню IP-адресу, вони бачать лише місце проксі-сервера або VPN-сервера.

Шифрування

VPN має одну головну перевагу перед проксі. Це додає сильного шифрування (з тими ж перевагами IP-анонімізації). Шифрування кодує ваш інтернет-трафік під час передачі між вашим комп’ютером / смартфоном та сервером VPN, що робить його нечитабельним для кожного, хто перехоплює його, включаючи вашого Інтернет-провайдера.

Найкраще, що технологія VPN проста у використанні та їх численні додатки VPN для Android, які дозволяють безперешкодно отримувати доступ у один клік до сотень VPN-серверів у всьому світі..

Вибір проксі / VPN для Flud

На пристроях Android проксі-сервер SOCKS5, як правило, буде більш стабільним, ніж VPN, для анонімного завантаження торрентів (Android VPN, як правило, має нестабільні відключення, якщо ви заходите та виходите з служби).

З цієї причини ми рекомендуємо використовувати інструкції з налаштування проксі для Flud (наступний розділ), і ви можете додати VPN для шифрування, якщо хочете (використовуйте проксі + VPN разом).

На щастя, є кілька компаній, які поєднують проксі-сервіс SOCKS5 та VPN разом за цінами, нижчими, ніж інші компанії продають кожен окремо. Ці рекомендовані постачальники були обрані вручну на основі наступних критеріїв:

 • Проксі-сервіс SOCKS5, включений до кожної підписки на VPN
 • Постачальник, який не входить до журналу (дуже анонімний. Немає записів / журналів використання).
 • Необмежена пропускна здатність
 • Торренти спеціально дозволені (ваш обліковий запис не буде скасовано за торрент)

Без додаткових помилок, ось наші рекомендовані постачальники (або дивіться повний список)

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету (посилання на огляд) – це протокол VPN, що працює з нульовим журналом, нульовий торент, що базується в США Їхня конфіденційність користувачів навіть була перевірена ФБР у суді (Спойлер: PIA не мав даних ділитися).

Ціни починаються від $ 3,33 / місяць, PIA – це майже неперевершена угода, враховуючи, що вони на даний момент є найбільш рейтинговим постачальником VPN на нашому сайті.

Кожна підписка включає:

 • Необмежена швидкість / пропускна здатність
 • Підтримка VPN для Mac / Windows / Linux / iOS / Android
 • Проксі-сервер SOCKS5, що базується в Нідерландах (працює з Flud)
 • Додаток PIA VPN для Android (також для Windows / Mac)
 • До 256-бітного шифрування
 • 7-денна гарантія повернення коштів на 7 днів
Відвідайте PIA

NordVPN

NordVPN потоки потоків

NordVPN (як-от PIA) – це служба VPN, що не реєструється, тобто вони не реєструють та не контролюють вашу активність VPN (чудово для торрентів). Вони включають проксі-сервіс SOCKS5 з кожним пакетом VPN, і вони мають проксі-сервери у понад 50% своїх локальних серверів VPN (хоча лише 5 країн дозволяють p2p / торрент).

Моя улюблена частина про NordVPN – це їх програмне забезпечення, яке є інтуїтивно зрозумілим, стабільним та простим у використанні. Це також один з небагатьох постачальників VPN, який все ще працює з Netflix та iPlayer.

NordVPN поставляється з лідерами в галузі Політика повернення коштів на 30 днів.

Відвідайте NordVPN

Інші послуги проксі

Є ще кілька компаній, які пропонують проксі-сервіс SOCKS5, хоча більшість продається окремо, а не в комплекті з VPN-сервісом. Нечисленні також надзвичайно сприятливі для потоків, особливо Torguard.

Якщо ви шукаєте інші параметри або що б дізнатися більше про проксі-сервіс взагалі (наприклад, який чорт проксі-сервер SOCKS?)… Переконайтеся, що ви перегляньте наш список найкращих проксі-сервісів SOCKS5 у світі..

Параметри проксі-сервера Flud

У цьому розділі ми покажемо, як налаштувати Flud на використання будь-якого з проксі-сервісів SOCKS5, які ми рекомендували у попередньому розділі, PIA та NordVPN. Використання проксі-сервера приховає вашу правдиву IP-адресу від загальнодоступного перегляду під час торренгу.

Тоді ми покажемо вам, як додати шифрування за допомогою VPN або використовуючи вбудовані параметри шифрування Flud.

Ось такі кроки:

 1. Підпишіться на проксі-сервіс проксі-сервера (NordVPN або PIA)
 2. Отримайте своє ім’я / пароль проксі (інструкції для PIA)
 3. Додайте параметри проксі до Flud
 4. Додати шифрування (необов’язково)

Крок №1 – Отримайте послугу проксі-сервера SOCKS, що не реєструється

Приватний доступ до Інтернету та NordVPN – не єдині проксі-постачальники проксі-серверів SOCKS5 у світі, але вони найкращі (на нашу думку), оскільки вони надають вам VPN + проксі-сервіс в одному пакеті, що включає все. І обидва коштують менше 6 доларів на місяць з 1-річним планом. PIA – це лише 3,33 долара на місяць!

Ми рекомендуємо використовувати лише проксі-сервер SOCKS для Flud (або будь-якого торент-клієнта), оскільки проксі-сервери HTTP можуть просочувати ідентифікаційні дані під час торрентінгу.

Крок №2 – Отримайте своє ім’я користувача / пароль

Проксі-сервер SOCKS NordVPN використовує такий самий комбо-ім’я / пароль, що і VPN (він буде надісланий вам електронною поштою, як тільки ви підпишитеся, і ви завжди зможете змінити його. Нехай це буде готово до кроку №3.

Приватний доступ до Інтернету використовує інший логін / пароль для свого проксі-сервера, який ви повинні створити з вашої панелі облікових записів PIA (займає 10 секунд). У нас є повні інструкції, як отримати ваш PIA проксі-реєстратор.

Крок №3 – Налаштування проксі-сервера Flud

Ви можете отримати доступ до налаштувань проксі-сервера Flud, перейшовши до: Меню> Установки> Мережа> Налаштування проксі-сервера

Нижче ви знайдете належні налаштування як для NordVPN, так і для PIA

Налаштування проксі-сервера PIA для Flud

 • Тип проксі: ШАХКИ5
 • Ведучий: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Порт: 1080 рік
 • Також використовувати для Peer Connections: Так
 • Потрібна автентифікація: Так
 • Ім’я користувача: Ваше ім’я проксі-сервера
 • Пароль: Ваш пароль проксі

Потім натисніть «Застосувати проксі». Ми також радимо перезапустити Flud, щоб бути безпечним.

Flud налаштування pia

Включіть параметри проксі для приватного доступу до Інтернету

Налаштування проксі-сервера NordVPN для Flud

 • Тип проксі: ШАХКИ5
 • Ведучий: nl1.nordvpn.com
 • Порт: 1080 рік
 • Також використовувати для Peer Connections: Так
 • Потрібна автентифікація: Так
 • Ім’я користувача: Ваше ім’я користувача nordvpn
 • Пароль: Ваш nordvpn пароль

Потім натисніть «Застосувати проксі». Ми також радимо перезапустити Flud, щоб бути безпечним.

NordVPN має проксі-сервери SOCKS5 у більшості локальних серверів VPN, включаючи всі 7 країн, де дозволені p2p / торенти (Росія, Романа, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Канада, Швеція).

Ви можете вибрати будь-яке ім’я хоста зі цього списку серверів NordVPN. Наприклад: lu4.nordvpn.com (Люксембургський сервер №4).

Налаштування проксі-сервера Nordvpn Flud

Flud налаштування проксі для NordVPN

Крок №3 – Додайте шифрування до Flud

Шифрування сканує ваш торрент-трафік, щоб ваш Інтернет-провайдер не міг блокувати, відслідковувати та не заглушувати ваші потоки. Найкращий спосіб додати шифрування – це запустити VPN на пристрої Android (у NordVPN та PIA є додатки для Android у магазині ігор).

Крім того, ви можете використовувати вбудоване шифрування Flud, але воно слабше, ніж шифрування VPN, і може зменшити кількість доступних однолітків (VPN не буде).

Щоб отримати доступ до налаштувань шифрування, перейдіть до: Меню> Установки> Мережа> Шифрування

Ви можете використовувати дві установки…

Увімкнено шифрування (необов’язково)

Цей режим використовуватиме шифрування, коли він доступний, але не всі його одноранці підтримуватимуть його.

Ваша кількість доступних однолітків не буде зменшена.

Flud необов'язкове шифрування

Шифрування Flud (додатковий режим)

Режим примусового шифрування

Flud підключатиметься до однолітків лише з увімкненим повним шифруванням потоку.

Ви отримаєте повне зашифрування своїх торрент-завантажень / завантажень, але у вас буде менше доступних однолітків, які можуть зашкодити швидкості.

Примусове шифрування Flud (повний потік)

Шифрування Flud (примусовий режим)

Знайомство з Flud (початківець для живлення користувача)

У решті розділів цієї статті ви перейдете через інтерфейс Flud, а також меню налаштувань та розширені параметри торрента.

Ви навчитеся робити такі речі:

 • Додати посилання на магніт
 • пошук торрентів для завантаження
 • змінити каталог завантаження Flud
 • Дивіться список однолітків Flud
 • форсувати послідовне завантаження файлів
 • графік завантажень
 • і набагато більше…

Ми розглянемо всю цю інформацію в 3 розділах:

 1. Інтерфейс Flud (інтерфейс користувача)
 2. Меню налаштувань
 3. Розширені параметри / деталі торента

Інтерфейс Flud (головний екран)

Інтерфейс Flud є досить інтуїтивно зрозумілим і надає всі найпоширеніші функції у вас під рукою.

Ти можеш додати / видалити так само, як початок / пауза ваші потоки. Ви також можете додати посилання на магніт, пошук для нових торентів (пошук в Google) або доступу до меню налаштувань.

На головному екрані є 3 вкладки для групування торентів: Усі, У черзі, Готово

Основні сенсорні точки на екрані позначені на малюнку та пронумеровані нижче:

 1. Пошук торрентів (запускає нове вікно браузера з вашим пошуком + торрент)
 2. Вставте посилання на магніт, яке ви скопіювали з браузера
 3. Запустіть меню Flud
 4. Запуск / пауза торентів
 5. Вручну додайте файл .torrent зі свого пристрою

Ви також можете бачити розміщення реклами внизу, що очевидно, але це не перешкоджає жодним основним функціям Flud (немає дратівливих спливаючих вікон).

Головний екран інтерфейсу Flud

Інтерфейс Flud (головний екран)

Інтерфейс Flud (деталі торента)

Flud також надає детальну статистику та контроль над кожним окремим файлом торрента. Ви можете переглядати та редагувати інформацію, як-от: місце завантаження, трекери, колеги, пропускна здатність.

Щоб отримати доступ до перегляду деталей для будь-якого торрента, просто торкніться його на головному екрані.

Вас негайно перейдуть на вкладку “Деталі” для цього торрента, але ви також отримаєте доступ до інших вкладок, зокрема: “Стан”, “Файли”, “Відстежувачі”, “Peers” та “Pieces”..

Ви можете отримати гарний попередній перегляд кожного перегляду, переглянувши галерею скріншотів. Ми також підемо на більшу глибину на кожній вкладці в розділах нижче.

Меню налаштувань Flud (та параметри)

Flud дозволяє в меню налаштувань отримати деякі розширені параметри конфігурації, до яких можна отримати доступ, натиснувши піктограму 3-крапкового меню у верхньому правому куті головного екрана. Це запустить інтерфейс меню Flud:

Меню Flud

Спадне меню Flud (кнопка меню у верхньому правому куті)

Звідти просто торкніться опції “Налаштування”, щоб завантажити меню налаштувань, яке містить такі розділи меню:

 1. Зберігання (контроль каталогу завантажень та файлів .torrent)
 2. Пропускна здатність (Обмежте пропускну здатність вгору / вниз, виділену Flud)
 3. Черга (скільки торентів для завантаження / завантаження одразу)
 4. Інтерфейс
 5. Мережа
 6. Управління живленням
 7. Планування

У наступних сегментах ми детально ознайомимось з кожним розділом меню налаштувань і детальніше розглянемо доступні вам варіанти. Ви почнете добре розуміти справжню силу Flud.

Зберігання

У параметрах зберігання можна керувати каталогом завантажень, а також переміщувати файли після завантаження.

Ви також отримуєте можливість копіювати фактичний файл .Torrent на свій пристрій під час використання посилань на магніт. Більшість користувачів не потребують цього перевіряти.

Нарешті, ви можете “Переглянути вхідний каталог”, якщо синхронізувати файли .torrent з іншого джерела. Файли, додані до цього каталогу, будуть автоматично імпортовані у Flud та запущені.

Параметри зберігання параметрів Flud

Варіанти зберігання

Налаштування пропускної здатності

Ви можете керувати максимальною швидкістю завантаження / завантаження, виділеною для flud. Це корисно, якщо у вас обмеження даних або торрент тормозить ваш Інтернет повільним для інших програм. Якщо встановити максимум на “0”, швидкість буде необмеженою.

Максимальна кількість з’єднань – це загальна кількість однолітків, з якими можна підключитися одночасно (вилуговування та посів у поєднанні). Деякі маршрутизатори, як правило, перевантажуються, якщо у вас занадто багато рівних зв’язків. Зверніть його до діапазону 50-100 і подивіться, чи це допомагає.

Параметри пропускної здатності Flud

Параметри пропускної здатності Flud

Чергу

Контролюйте максимальну кількість активних завантажень та завантажень. Ви також можете встановити максимум для кількості комбінованих торрентів (завантажити + завантажити).

налаштування черги flud

Налаштування черги

Інтерфейс

Засідання інтерфейсу дають вам косметичний контроль над зовнішнім виглядом та відчуттям Flud. Тут ви також знайдете налаштування сповіщень.

Тема

Змініть колірну гамму Flud

Додати до програми для завантаження

Поставте цей прапорець, щоб завантажені торренти відображалися у папці “Завантаження”.

Показати приховані файли / папки

Надати Flud доступ до прихованих файлів

Очистити історію пошуку

Налаштування приватності. Видаліть історію пошуку торентів з Flud.

Налаштування сповіщень

Виберіть, чи слід отримувати push-сповіщення, коли торрент закінчує завантаження. Ви також можете додати звук сповіщення.

Параметри інтерфейсу Flud

Налаштування інтерфейсу (UI)

Мережеві налаштування

Меню налаштувань мережі – це те, на що більшість людей захоче звернути увагу. Це дає вам контроль за одноранговим обміном, картою портів, налаштуваннями проксі та шифруванням.

Ми глибоко висвітлювали налаштування проксі та шифрування вже в розділі “Як користуватися Flud анонімно” на початку.

Увімкнути DHT / LSD / Peer Exchange

Знайдіть додаткових однолітків із DHT “без треків”. LSD – це “локальне” виявлення однолітків у вашій домашній / шкільній мережі. Обидва, як правило, можуть бути припинені. DHT може становити ризик конфіденційності, якщо ви не використовуєте VPN або проксі (але ви повинні бути).

Обмін одноранговими програмами дозволяє існуючим одноліткам розповідати вам про нових однолітків, до яких ви не пов’язані. Ви можете підвищити швидкість, піднявши # ровесників у вашому рої.

Увімкнути UPnP / NAT-PMP

Це дозволяє Flud автоматично відображати порти у вашій мережі для легкої переадресації портів через ваш маршрутизатор. Це не обов’язково, якщо ви використовуєте VPN / проксі. Якщо ваша швидкість дійсно низька, без пояснень (наприклад, менше 50 кбіт / с), можливо, виникла проблема переадресації порту, і включення 1 або обох цих параметрів могло б виправити це. Це також потрібно включити на маршрутизаторі.

Увімкнути uTP

Відомий як мікротранспортний портокол, uTP – це спеціальний протокол торентів, розроблений таким чином, щоб бути зручним для Інтернет-провайдерів, що дозволяє скорочувати швидкість торрента під час великої гучності мережі. Натомість ваш ISP теоретично дасть вам максимальну швидкість у не пікові часи. Багато провайдерів просто трактують uTP як привід для того, щоб затримати вас 100% часу, і це найкраще зупинити.

Налаштування шифрування

Увімкнути шифрування протоколу торрент. Це розроблено для запобігання дроселюванню (повільній швидкості) вашого Інтернет-провайдера. Примусове шифрування зменшує кількість доступних однолітків, оскільки ви можете підключатися лише до інших однорангових файлів із включеним шифруванням. Найкращий спосіб зашифрувати торенти – це використання VPN-інтерфейсу, що підходить для торрентів (обговорюється в розділі “анонімність” біля початку цієї статті).

Якщо ви не впевнені, яке налаштування вибрати, просто залиште обидва вхідні / вихідні налаштування на “Увімкнено”, які використовуватимуть шифрування, коли вони доступні, не зменшуючи рівних.

Налаштування проксі

Використовуйте проксі-сервер з Flud, щоб приховати свою особу / місцезнаходження під час торрент.

IP-фільтрація

Дозволяє імпортувати ip-блоки з таких інструментів, як peerguard / peer Guardian. Загалом, списки блоків IP просто зменшують кількість доступних аналогів (більше ніж примусове шифрування навіть), не роблячи особливих зусиль для підвищення конфіденційності. Вам набагато краще використовувати проксі-сервер або VPN.

Меню налаштувань мережі Flud (1)

Налаштування мережі (частина 1)

Параметри мережі Flud (2)

Налаштування мережі (частина 2)

Управління живленням

Параметри управління живленням досить прості, і кожен варіант добре пояснений прямо в інтерфейсі Flud.

Тільки Wi-Fi

Поставте цей прапорець, щоб завантажувати тільки торенти під час підключення до Wi-Fi. Зберігає ваші мобільні дані від перенапруг і корисні для стабільного зв’язку, якщо ви використовуєте VPN.

Вимкнення після завершення завантаження

Автоматичне закриття Flud після завантаження всіх активних торрентів. Зберігає акумулятор та фонове використання процесора.

Тримайте процесор пробудженим

Перевірте це, лише якщо завантаження повільно / зупинено, коли екран вимкнено. Вбивця акумулятора.

Завантажуйте / завантажуйте лише під час зарядки

Якщо встановлено прапорець, ця опція призведе до того, що Flud завантажує / завантажує файли лише тоді, коли підключений до зарядного пристрою USB. Економить ваш акумулятор і простіше, ніж ручне планування торрентів.

Увімкнути ліміт акумулятора (не показано на малюнку)

Ви також можете встановити жорсткий ліміт (% батареї, що залишився), після чого Flud призупинить усі торренти. За замовчуванням у нього залишається 25% акумулятора, але ви можете змінити його на будь-яке число.

Параметри управління живленням Flud

Управління живленням

Планування

Flud має можливість планувати торрент-дії на певний час доби. Це часто використовується для планування завантаження торрентів, коли ви спите, а потім вимикайте протягом дня, щоб заощадити заряд акумулятора на телефоні..

Ви можете вибрати Час початку, Час закінчення, і чи слід виконувати розклад один раз чи щодня. Ви також отримуєте можливість Резюме всіх призупинені потоки та Увімкніть Wifi коли починаються заплановані завантаження та вимикаються, коли вони зупиняються.

Відключити параметри планування торрентів

Параметри планування

Деталі Torrent / Додаткові параметри

Кожен торрент, який ви завантажуєте, має розширені параметри, доступні саме для цього конкретного торрента. Для доступу до цих параметрів просто натисніть торрент на головному екрані Flud. Ви отримаєте доступ до таких розширених вкладок:

 • Деталі
 • Статус
 • Файли
 • Трекери
 • Ровесники
 • Шматки

Ці розширені налаштування торрента дають вам можливість робити такі речі, як: перейменувати файли, примусово виконувати послідовні завантаження, змінювати каталог зберігання, виділяти пропускну здатність, завантажувати лише певні файли тощо …

Ось скріншоти параметрів кожної вкладки, і ми детально розглянемо доступні варіанти нижче:

Деталі торрента

Це буде вигляд, який ви найбільше використовуєте, і ви можете редагувати декілька налаштувань торрента, зокрема:

 • Змініть ім’я файлу торрент
 • Змініть каталог завантажень
 • Примусове послідовне завантаження (завантажуйте файли по порядку. Корисно для телебачення / аудіо)
 • Швидкість завантаження / завантаження шапки

Статус

Ця вкладка не дає жодних варіантів редагування, але ви отримуєте швидкий огляд основних статистичних даних про торрент, наприклад:

 • Завантажити прогрес
 • Кількість п’явок / сівалок
 • Ваш коефіцієнт частки
 • Як довго торрент був активним

Файли

Перегляньте всі файли, що містяться в торенті. Ви також можете завантажувати лише певні файли (наприклад, якщо ви хочете 1 запис із альбому).

Трекери

Перегляньте стан DHT, LSD, Peer Exchange та будь-яких інших активних трекерів для торента.

Ровесники

Відображає повний список колег, до яких ви підключені, включаючи їх IP-адресу та клієнт-торент.

Підсумок та додаткові ресурси

Дякуємо за прочитане! На даний момент ви вже маєте досить чітке розуміння того, як використовувати Flud, як енергокористувач. І звичайно, ви також повинні використовувати проксі-сервер SOCKS з Flud для максимальної конфіденційності. Ще краще, якщо ви додасте шифрування за допомогою вбудованого шифрування VPN або Flud.

Конфіденційність та безпека – це те, що насправді відокремлює плюси Flud від любителів.

Будь ласка, залиште будь-які питання у розділі коментарів нижче.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про використання VPN, торрентійди чи конфіденційність, вам також сподобаються ці статті …

Подальше читання:

 • Найкращі VPN для Android (і як ними користуватися)
 • Як користуватися tTorrent з проксі-сервером SOCKS5 (Android)
 • Огляд приватного доступу до Інтернету
 • Як працює шифрування VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map