Довічні підписки на VPN: велика чи велика афера?

Нова тенденція у запуску VPN-сервісів виглядає так званою Довічна підписка плани, продані за дивно низькими цінами. Деякі VPN компанії зробили це своєю цілою бізнес-моделлю, тоді як навіть деякі встановлені VPN-гравці додали можливість життя.


Довічні підписки зазвичай розміщуються в діапазоні від 70 до 100 доларів. Але це близько до середнього діапазону підписок на 1 рік від 40 до 80 доларів…

Тож не варто всім просто платити трохи більше за передплату за довічну підписку і бути з цим?

Ну ні. ви мабуть не слід (але це трохи складніше).

Ця стаття деміфікує тенденцію “VPN” протягом усього життя, а також пояснить, чому ми вважаємо, що бізнес-модель є абсолютно нестійкою..

Безумовно, щоб бути збалансованими, ми також включили найкращі VPN пропозиції, які, на наш погляд, варті вашої уваги..

Як працює бізнес-модель ‘Lifetime VPN’

Найбільша вартість запуску послуги VPN – це не персонал з кібербезпеки чи програмісти. Це витрати на сервер та пропускну здатність. Типовий сервер 1 Гбіт / с коштуватиме від 1000 до 3000 доларів на місяць залежно від місця розташування та якості центру обробки даних, в якому він знаходиться. Більшість гігабітних серверів зазвичай можуть одночасно обробляти близько 500 користувачів при “типовому” використанні пропускної здатності VPN..

І ці серверні витрати є постійними та відносно постійними на кожного користувача (поки доступна пропускна здатність на користувача також залишається стабільною). Якщо абонент заплатить одну ціну вперед, в кінцевому підсумку витрати сервера на частку пропускної здатності цього користувача в кінцевому підсумку будуть вище, ніж ціна, яку вони заплатили за підписку. Це просто математика.

Отож, як чорт до VPN заробляє гроші за довічну підписку.

Простий. Вони повинні продовжувати продавати нові підписки та збільшувати абонентську базу. Як тільки вони перестають рости, є лише два варіанти:

 1. Вони почнуть втрачати гроші (нестійкі)
 2. Їм доведеться натовпувати все більше і більше користувачів на одному сервері (дуже повільні швидкості).

Подібність схеми Понци

Я не кажу, що довічні підписки є насправді Схеми Понци (хоча може виявитися пара). Але вони мають деякі характеристики схем Понці:

 1. Робота, яка здається занадто хорошою, щоб бути правдою
 2. Пізніше оплачуючи вартість / послугу
 3. Якщо клієнтська база припиняє зростати, бізнес вмирає.

В основному ваша абонентська плата – це придбання нових серверів для хлопця, який прийшов до вас. І хлопець, який купує передплату після того, як ви будете платити за свою пропускну здатність. Як тільки у них не буде нових клієнтів, ви помітите чимале зниження якості обслуговування (швидкості), або бізнес може повністю припинитися..

В основному, якби кожен клієнт залишався з сервісом 10 років, вони втрачали б гроші на кожну особу. Єдиний інший можливий спосіб отримати прибуток – це фактично монетизувати клієнта іншими способами (без охолодження): вилучення даних, реклама чи теоретично навіть крадіжка..

Чому компанії VPN навіть пропонують довічну підписку?

Норма прибутку для менших VPN-компаній не така вже й велика. Це означає, що для невеликої компанії дуже важко розширити серверну інфраструктуру, покращити програмне забезпечення та найняти додатковий персонал. Для цього їм потрібна велика інфузія готівки. Довічні підписки на допомогу!

Оскільки клієнт платить більше авансових платежів за довгострокову підписку, початковий прибуток величезний за життя. Потрібні місяці (або роки), щоб VPN-компанія почала втрачати гроші на цьому абоненті, тому тим часом додаткові грошові кошти – це чистий прибуток, який можна використовувати для фінансування зростання. Звичайно, це працює лише до тих пір, поки база абонентів постійно зростає.

Звичайно, як тільки зростання припиняється чи сповільнюється, абоненти протягом усього життя стають мертвою вагою, сповільнюючи мережу і не додаючи більше прибутку для компанії. Тоді ви, мабуть, не будете надто захоплені виконанням підписки.

Плюси проти мінусів довічних підписок

Подивіться, ви вже можете здогадатися про нашу думку щодо цієї категорії VPN, але ось наша найкраща спроба справедливої ​​оцінки.

Плюси:

Хороший показник: Поки швидкості є досить швидкими для вашої призначеної VPN цілі та програмного забезпечення VPN насправді безпечно, тоді ви отримуєте чорт хорошої угоди. Якщо ви можете отримати 3-4 роки від довічної підписки, перш ніж якість знизиться, ви, ймовірно, отримали свої гроші.

Гаразд, це все Я не можу думати більше про плюси. Ти можеш?

Мінуси:

Повільніші швидкості: Немає цього способу. Якщо компанія VPN намагається вигідно працювати на основі абонента, то з часом сервери повинні бути більш переповненими. Коли це станеться, ваша швидкість знизиться, можливо, до тієї точки, коли ви навіть не можете передати відео без буферизації.

Погана підтримка: Нижча норма прибутку означає менше місця для обслуговуючого персоналу (або якісних програмістів з цього питання). Не сподівайтеся, що техніка буде тримати вас за руку, щоб провести вас через процедуру налаштування VPN вручну. Якщо вам пощастить, ви отримаєте консервовані автоматичні відповіді через систему квитків.

Це може закінчитися бізнесом: Як ми вже обговорювали, наша оцінка полягає в тому, що ця бізнес-модель є нестійкою. Це означає, що це врешті-решт компанія VPN зіткнеться з вибором – закривати чи починати втрачати гроші. І якщо вони все-таки закриють, не думайте, що ви отримаєте повернення за невикористану частину свого життя. Ви просто S.O.L.

Моторошніші можливості: Так само, як деякі безкоштовні VPN-послуги, компанії, що впроваджують VPN, можуть продавати вас безпосередньо. Це може включати шпигунство за вашою історією перегляду та продаж її рекламодавцям. Або що ще гірше, це може бути прямо шкідлива поведінка, як перехоплення фінансових даних, паролів та номерів кредитних карток.

Зараз я не більшість компаній, що займаються безкоштовним або довічним VPN, є кримінальними підприємствами. Навпаки, більшість законних підприємств, які прагнуть заробити гроші. Але ви будете наївно думати, що хакери та організована злочинність не приваблюють цю галузь, яка значною мірою не регулюється, що надає повний доступ до даних про перегляд мільйонів користувачів Інтернету. У цьому просторі напевно є погані гравці.

Замість довічної підписки отримайте річний план з низькими витратами

Точкою підписки VPN є надання безпека і конфіденційність з швидкісні швидкості за розумною ціною. Довічні підписки на VPN зрештою не зможуть виконати 1 (або всі 3) цих вимог, оскільки бізнес-модель не є стійкою.

Натомість ми рекомендуємо вам вибрати однорічну підписку (або вибрати дворічні плани) для високоякісного VPN, і ви можете поновлювати її щорічно, доки продуктивність буде відповідати вашим стандартам. Якщо вам подобається, ви можете піти на коротший термін із місячним планом, але ми вважаємо, що однорічні плани зазвичай пропонують найкращу вартість і продаються з великими знижками (30-60%) порівняно з місячною ціною.

Традиційною підпискою VPN може бути біт в довгостроковій перспективі, але ви також отримаєте значно кращі послуги, безпеку та підтримку. Тепер це не варто додатково 1 або два долари на місяць? Ми так думаємо.

Переваги дотримання 1-річного зобов’язання VPN:

 1. Компанія VPN може дозволити собі створити якісне програмне забезпечення та забезпечити надійну безпеку
 2. Ви платите за пропускну здатність, яку ви використовуєте, тобто ви отримаєте більш високі швидкості
 3. Сервіс вищої якості: Якщо продуктивність знизиться, VPN втратить клієнтів. Вони мають сильний стимул підтримувати вас щасливими. Навпаки, щойно ви платите за все життя VPN, вони не могли б перейматися вашим щастям (вони вже отримали кожен долар, який вони можуть отримати від вас).
 4. Ще краще, додаткові можливості: Стандартні (нежиттєві) VPN пропонують величезні оновлення з додатковою вартістю, такі як сумісність Netflix, політика нульового журналу, підтримка torrent / p2p та протоколи Stealth.

Рекомендовані недорогі (нежиттєві) підписки на VPN

Нижче ви знайдете кілька найкращих цінностей у галузі VPN. Вони дають високу ефективність за дуже низькими цінами порівняно з конкурентами. Вони мають змогу зробити це, по-справжньому зосередившись на особливостях, які найбільше важливі для підписників.

Також це одні з найпопулярніших (більшість клієнтів) VPN-компаній, що дозволяє їм працювати ефективніше та за вигіднішими цінами, ніж менші компанії.

NordVPN (Спеціальна дворічна угода)

2-річна угода NordVPN

NordVPN за останні кілька років вибухнула популярність через їх широкий список функцій у поєднанні з неймовірними цінами. Вони справжній постачальник VPN з нульовим журналом, який дозволяє майже всі використання VPN, включаючи потокове передачу, Kodi та торрент / p2p.

О, і вони одні з останніх VPN в світі, які все ще працюють з Netflix.

У NordVPN є програми для всіх основних платформ, включаючи iOS, Android, Windows і Mac. І вам дозволено 6 пристроїв на один обліковий запис, що є дивним.

Плюси: Відмінна конфіденційність / безпека, відсутні журнали, сумісні з Netflix. Дозволяє торрент / skype / Kodi. Спеціальні типи серверів VPN, включаючи: Anti-DDOS (ігри), VPN-over-tor (супер приватне перегляд) та багато іншого. Також NordVPN Smartplay для трансляції.

Мінуси: Сервери трохи більш переповнені, ніж більш цінні VPN. Ми все ще можемо стрімко передавати трансляцію у славетній 1080p, але швидкість 100 Мбіт / с тут ви не отримаєте.

Ціна: $ 11,95 / м $ 3,32 / місяць зі спеціальною пропозицією на 2 роки!
Огляд: Повний огляд NordVPN

Приватний доступ до Інтернету ($ 3,33 / місяць)

Приватний доступ до Інтернету є легендою в просторі VPN. Вони були першопрохідцями руху конфіденційності “zero-log”, і поки що єдина компанія, яка отримала гарантію нульового журналу, перевірену в суді. Їх програмне забезпечення не кричуще, але воно швидко, стабільно і просто працює. А їх програмне забезпечення дозволяє як налаштовувати силу шифрування, так і переадресацію портів, які є хорошими перевагами.

PIA, ймовірно, найпопулярніша у світі преміальна VPN-послуга, і особливо популярна для завантажувачів торентів (без журналів, не входить проксі SOCKS5) та стримерів Kodi (чудово працює на Fire Stick).

Спеціальний трюк: Ви можете скористатися переадресацією порту PIA, щоб отримати безкоштовний (але повільний) доступ до Інтернету по вбудованому Wi-Fi!

Плюси: Неймовірна конфіденційність та підтверджена гарантія нульового журналу. Швидка швидкість, сприятливий для потоків та відмінний стабільний додаток для всіх платформ. Ви навіть можете використовувати PIA на своєму маршрутизаторі. Працює з планшетами Kindle Fire та FireTV / Firestick.

Мінуси: Дійсно лише 1 кон. PIA блокується Netflix (разом із найбільше інші VPN). Але це просте виправлення, просто відключіться від VPN, коли ви хочете заповнити годинник своїм завантаженням.

Огляд: Огляд приватного доступу до Інтернету + швидкість
Ціна: 6,95 дол. / М зараз лише 3,33 дол. США / місяць з 1-річним планом

Які компанії пропонують довічні VPN-плани?

Якщо ви все ще шукаєте план життя (незважаючи на серйозні підводні камені), ми не збираємось стояти вам на шляху. І є ряд компаній, які бажають продати вам довгострокову підписку VPN за копійки на долар. Просто пам’ятайте, що ви отримуєте те, за що платите, і поки у вас є реалістичні очікування, ви можете бути приємно здивовані.

PureVPN ($ 89,99 – Термін експлуатації)

Пропозиція від PureVPN довічна

PureVPN на даний момент працює пропозиція довічної підписки на stacksocial. Вони планують майже ідентичну функцію, встановлену для їх стандартних VPN-планів, включаючи:

 • 256-бітове шифрування AES
 • До 5 пристроїв
 • Необмежене використання пропускної здатності
 • Професійний додаток VPN для більшості типів пристроїв
 • Функція розділення тунелів (маршрутизуйте певні додатки всередині / поза VPN).

VPN для передплатників ($ 49,99 – за весь час життя)

Пожиттєва угода VPN

Вітропис є канадською компанією VPN, яка пропонує довічну версію свого плану “Pro” за шалено дешеву ціну в $ 49,99. Ця угода стає ще кращою, коли ви розумієте, що однорічна підписка на їхній професійний план становить 43 долари. Якщо ви все-таки збиралися підписатися на Windscribe, важко уявити собі вибір річної підписки за весь час життя.

Угода пропонується виключно на Stackstocial .

Посилання угоди: Пожиттєвий VPN

Hotspot Shield Elite Plus ($ 69,99 – Термін експлуатації)

Гаряча точка пропонує довічну версію свого варіанту Elite Plus VPN за $ 69,99 через stacksocial. План працює з усіма основними типами пристроїв (Mac / PC / iOS / Android) та підтримує до 10 пристроїв. Вони також рекламують “необмежену пропускну здатність” та “без реклами” порівняно з опцією “безкоштовно”, що підтримується HSS.

Слово попередження: Нещодавно Центр демократії та технологій (CDT) опублікував звинувачення, що головна компанія Hotspotshield вводила javacript у браузери абонентів для рекламних цілей відстеження. Повідомляється, що це явно порушує їх політику конфіденційності. Ця історія зробила національні новини завдяки великій базі даних користувачів Hotspotshield. Не дивуйтеся, якщо менші компанії зробили гірше.

Довічна VPN проти безкоштовних VPN

Ви майже напевно отримаєте кращу ефективність від стандартної підписки на VPN, ніж у пожиттєвому / необмеженому, але як порівняти плани життя на безкоштовні VPN?

Довічна підписка на VPN все ще краще, ніж безкоштовна. 

Чому??

Подумайте про стимули. Послуга VPN за все життя все ще бере гроші в обмін на послугу, і якщо вони хочуть продовжувати додавати клієнтів, їм потрібно виконати свої обіцянки. Якщо клієнти дізнаються, що VPN навіть не шифрує нічого, а політика конфіденційності – брехня, вони втратять усі майбутні доходи від бізнесу.

З іншого боку, безкоштовні VPN-мережі зазвичай існують лише для монетизації вашої конфіденційності. Більшість безкоштовних VPN-компаній все ще розроблені для отримання прибутку (навіть після оплати пропускної здатності сервера). Зазвичай це означає, що вони монетизують клієнта (вас), продаючи звички перегляду, впорскуючи рекламу чи дозволяючи рекламодавцям відстежувати вашу поведінку.

Якщо конфіденційність для вас взагалі важлива, посередня довічна підписка все ж на милі краща за середню безкоштовну.

Резюме: Вердикт щодо довічної підписки на VPN…

Вони здаються великими (і в короткий термін вони можуть бути), але загалом ми не рекомендуємо продовжувати довічну підписку. Це може служити тобі рік-два, але якість обслуговування майже напевно в кінцевому підсумку перейде в лайно.

І оскільки ти ніколи не знаєш, що відбувається “поза кадром” з компанією, що займається конфіденційністю, то МНОГО краще заплатити трохи більше компанії, яка може дозволити собі робити все правильно.

Ось чому не дивно, що серйозні VPN компанії з найкращою репутацією (PIA, NordVPN, ExpressVPN тощо) не пропонують довічну підписку і, ймовірно, ніколи не будуть.

Нижня лінія: Ви, мабуть, не повинні цього робити, але якщо угода здається занадто хорошою, щоб пройти, принаймні увійдіть із відкритими очима. Якщо ви не чекаєте занадто багато і будете задоволені 1 або 2 надійними роками служби, то не варто занадто розчаровуватися. Але якщо серйозно, просто зробіть собі послугу і отримайте NordVPN за $ 3,32 / місяць!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map