Labākie lētie VPN pakalpojumi 2020. gadā | VPN kafija


Aizsardzība pret hakeriem un neveiklām valdībām nebūt nenozīmē pārmērīgu uzpūšanos par dārgiem premium VPN. Vismaz ne tad, kad jūs varat iegūt labāko lēto VPN, kas saviem dārgākajiem kolēģiem nodrošina labu naudu.

Bet piesātinātā tirgū, kur VPN piesaista abonentus ar dažādām funkcijām, ir grūti atdalīt labos un lētos VPN no konkurentiem, kas darbojas zemāk. Dažiem lētiem VPN var trūkt nepieciešamās drošības un funkciju, tāpēc ir svarīgi veikt pētījumu.

Jūs nevēlaties ietaupīt dažus dolārus VPN tikai tāpēc, lai saprastu, ka tas neatbalsta piekļuvi Netflix. Tas radīs sarūgtinājumu, ja ceļojuma laikā uz ārzemēm cerēsit pieskaņoties savām iecienītākajām sērijām. Nevēlaties arī ierobežot lēnu lejupielādi, jo ir zināmi daži labākie lētie VPN.

Bet visas cerības netiek zaudētas, ja jūs cerat pievilkt maka stīgas, vienlaikus būdams aizsargāts internetā. Dažiem VPN ir pieejama cena, taču tiem ir spēcīgi drošības un privātuma pamati.

Mēs sakām, ka par minimālu dolāru summu jūs varēsit aizsargāt ierīcē nosūtīto un saņemto informāciju ar militārā līmeņa šifrēšanu un IP adreses maskēšanu. Turklāt jums būs arī miers, ka VPN pakalpojumu sniedzējs nav reģistrējis nevienu no jūsu tiešsaistes darbībām.

Lai ietaupītu jūsu laiku, mēs esam veikuši pētījumu par labākajiem lētajiem VPN jūsu vārdā. Šajā rakstā mēs apskatīsim šādus jautājumus:

Labākie lētie VPN pakalpojumi 2020. gadā

Pēc potenciālo kandidātu apvienošanas šeit ir VPN, kuriem nepieciešami minimāli ieguldījumi un kas tomēr nodrošina būtiskas funkcijas, kuras jums vajadzētu būt drošiem internetā.

NordVPN

Vai mēs pieminējām, ka viens no lētākajiem VPN ir arī viens no uzticamākajiem? NordVPN piedāvā vairāk nekā 5700 serverus 60 valstīs un komandas pārsniedz vidējo savienojuma ātrumu. Lietotājus aizsargā AES-256 šifrēšana un OpenVPN protokols.

Jūs saņemsit piekļuvi Netflix, P2P un esat pārliecināts, ka tiek ievērota stingra politika bez reģistrēšanās. Turklāt NordVPN atrodas Panamā, kur tai nav pienākuma dalīties ar datiem ar valdības aģentūrām.
Tas piedāvā piemaksu par abonēšanu tikai USD 2,99 mēnesī, kad jūs reģistrējaties 3 gadu plānam. Turklāt jūs atbalstāt 30 dienu naudas atdošanas garantijas politika, kas ļauj jums bez satraukuma izmēģināt NordVPN..

 • 3 gadu plāns: 2,99 USD mēnesī
 • 2 gadu plāns: 3,99 USD mēnesī
 • 1 gada plāns: 6,99 USD mēnesī
 • 1 mēneša plāns: USD 11,95 mēnesī

2. Bezdarbība

Ivacy ir samērā nezināms VPN nozarē, taču tas pastāv jau kopš 2007. gada. Tā kā pieeja ir pieņemama cena, tas neliedz sniegt pienācīgu VPN pieredzi saviem lietotājiem. Salīdzinoši nezināmam VPN tam ir iespaidīgs savienojuma ātrums visā tīklā, kurā ir vairāk nekā 100 serveru vairāk nekā 100 valstīs.

Jums būs nepārtraukta pieeja Netflix un citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Hulu, Amazon Prime un HBO. Tas ir arī sadalītās tunelēšanas tehnoloģijas pionieris, kur lietotājiem ir atļauts izvēlēties, kuri savienojumi iet caur VPN tuneli..

Jūs varat izbaudīt milzīgus ietaupījumus, maksājot USD 2,25 mēnesī par Ivacy 2 gadu plānu. Tas atbalsta dažādas norēķinu iespējas un piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju savos plānos.

 • 2 gadu plāns: USD 2,25 mēnesī
 • 1 gada plāns: USD 3,33 mēnesī
 • 1 mēneša plāns: USD 9,95 mēnesī

SurfShark

Surfshark ir kļuvis par jaunpienācēju uzticamā VPN nozarē ar ekonomisku cenu noteikšanu. Tas abonentiem piedāvā pilnīgu drošību un anonimitāti ar rūpnieciskas kvalitātes šifrējumiem un protokoliem.

Papildus stingrai politikai bez reģistrēšanās, Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, kas tiek uzskatīts par drošu reģionu, kurā netiek piemēroti likumi par datu saglabāšanu. Tas atbalsta Netflix un P2P ar ievērojami ātru savienojumu.

SurfShark ir bezmaksas izmēģinājumi iOS, macOS un Android platformās. Turklāt tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem pieejamiem abonēšanas plāniem.

 • 24 mēnešu plāns: USD 1,99 mēnesī
 • 12 mēnešu plāns: USD 5,99 mēnesī
 • 1 mēneša plāns: USD 11,95 mēnesī

CyberGhost

CyberGhost papildina šo lēto VPN sarakstu, kas ir ideāli piemēroti studentiem vai ceļotājiem, kuri vēlas drošību internetā, neradot pārmērīgus izdevumus. Abonentiem, kas atrodas Rumānijā, tiek garantēta pilnīga privātuma aizsardzība.

CyberGhost programmatūru ir pārsteidzoši viegli uzstādīt un lietot, un klientu atbalsts tiek nodrošināts 24/7 tiešsaistes tērzēšanas veidā. Nepilngadīgais pieļauj, ka tas neatbalsta straumēšanu un savienojuma ātrums labākajā gadījumā ir mērens.

Abonēšanas cena ir no USD 2,75 mēnesī ar biežām papildu vērtību akcijām. Viņi piedāvā arī 45 dienu naudas atdošanas garantiju, dodot jums daudz laika izmēģināt Cyberghost un visas tā iespējas.

 • 3 gadu plāns: USD 2,75 mēnesī
 • 2 gadu plāns: 3,69 USD mēnesī
 • 1 gada plāns: USD 5,99 mēnesī
 • 1 mēneša plāns: USD 12,99 mēnesī

DrošāksVPN

Ātru, vienkāršu un lētu var izmantot, lai aprakstītu SaferVPN. Tikai 3,50 ASV dolāri mēnesī, ņemot vērā tā 3 gadu plānu, jums būs VPN, kas ir optimizēts ātrumam, neapdraudot drošību. Tam ir ērti lietojams interfeiss, kas ļauj bez traucējumiem izveidot savienojumu ar VPN.

Izmantojot vairāk nekā 700+ serverus 34 valstīs, savienojuma laikā ar SaferVPN varat baudīt lielu ātrumu. Tas ir ideāls budžetam draudzīgs VPN, kas ļauj baudīt nepārtrauktu spēļu vai straumēšanas pieredzi.

 • 3 gadu plāns: USD 2,50 mēnesī
 • 1 gada plāns: USD 5,49 mēnesī
 • 1 mēneša plāns: USD 12,95 mēnesī

Lēti vs augstākie līmeņi: vai pastāv atšķirība??

Kļūda ir pieņēmums, ka lētāki VPN parasti ir zemāki par partneriem ar augstāku cenu. VPN īpašības jāvērtē pēc pamatā esošās tehnoloģijas un īpašībām, kas tos darbina, nevis pēc cenu noteikšanas stratēģijām.

Lai pateiktu, pieņemsim ExpressVPN, kas, iespējams, ir vadošais VPN nodrošinātājs nozarē. ExpressVPN abonēšana sākas ar 8,32 USD mēnesī, kas ir ievērojami dārgi, salīdzinot ar mūsu izvēlēto lēto VPN.

Atšķirībā no cenu atšķirības, ExpressVPN izmanto AES-256 bitu šifrēšanu un OpenVPN protokolu, kas ir tā pati pamatā esošā tehnoloģija, ko izmanto lētāki VPN, piemēram, NordVPN un CyberGhost.

ExpressVPN ir labi pazīstams ar straumēšanas veiktspēju, taču abonējot NordVPN vai mazāk pazīstamu, bet uzticamu Ivacy, jums būs salīdzināma veiktspēja..

Perfekta konfidencialitāte, kas sākas ar 10 USD mēnesī, tiek pozicionēta kā premium VPN, kas ļauj veikt neierobežotus savienojumus, taču tai ir vidējs savienojuma ātrums un mazāks serveru skaits, salīdzinot ar mūsu labāko lēto VPN sarakstu.

Par daudz zemāku cenu jums būs līdzīga vai labāka veiktspēja ar lētiem un labiem VPN. Un, godīgi sakot, ir maz ticams, ka vienā VPN kontā jūs izveidosit savienojumu ar vairāk nekā 5 ierīcēm. Nav iemesla tērēt vairāk līdzekļiem, kas jums nav nepieciešami.

Cik daudz jūsu bezmaksas VPN patiesībā jums maksā?

Ja domājat ietaupīt apmēram pāris dolāru un izvēlaties bezmaksas VPN, jūs pieļausit kritisku kļūdu. Bezmaksas VPN atšķirībā no lētajiem VPN parasti ir zemāki drošības un privātuma ziņā.

Bez pamata, kas maksā abonentiem, bezmaksas VPN bieži izmanto reklāmas lietotnē, un viņiem trūkst budžeta, lai nodrošinātu lietotājiem visaugstāko drošību. Reklāmas jūs ne tikai kaitinās, bet bezmaksas VPN izmantošana var apdraudēt jūsu privātumu un drošību internetā.

Bez pienācīgas aizsardzības no bezmaksas VPN jūs varat kļūt par hakeru mērķi. Dārgo datu pazaudēšana datorā vai konfidenciālas informācijas noplūde ir par dārgu cenu, jo jūs vēlējāties ietaupīt pāris dolāru, nevis abonēt uzticamu, taču pieejamu VPN..

Jūs arī vēlēsities būt uz pirkstgaliem, ja mocīšanai izmantosit bezmaksas VPN. Lai gan vilinoša darbība nav nelikumīga, ar autortiesībām aizsargāta satura lejupielāde un kopīgošana ir. Dažās valstīs ir bargi sodi likumpārkāpējiem, kuri dalās ar autortiesībām aizsargātos izstrādājumos.
Ir bijuši gadījumi, kad personām, kuras pārkāpj Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu, tika uzlikts naudas sods līdz USD 80 000 par failu, ko viņi kopīgoja vai lejupielādēja. Kaut arī mēs nevēlamies koplietot ar autortiesībām aizsargātus failus, saprātīgi ir veikt ieguldījumus apmaksātā un pieejamā VPN, kā būtisku piesardzības pasākumu..

Kopsavilkums

Lai gan ir taisnība, ka par drošību internetā ir jāmaksā cena, tai nav jābūt dārgai. Lēti un labi VPN nav mīts. Nevajadzētu noraidīt VPN kā zemāku tikai tāpēc, ka tā cena ir lētāka nekā citiem.

Mēs esam norādījuši, ka daži lēti VPN, it īpaši tie, kurus mēs iesakām, darbojas ar nominālvērtību, ja pat nav labāki par VPN, kas parasti ir dārgāki. Svarīgi ir tas, ka VPN būtībā ir drošs un tiek aizsargāta jūsu privātums.

No otras puses, mēs ļoti mudinām jūs izmantot bezmaksas VPN. Drošības trūkumu un konfidencialitātes noplūdes risks nav vērts pāris dolāru, ko jūs varat ietaupīt katru mēnesi. Hakeru mērķauditorijas atlase nav jautra, un iesaistīšanās iespējamās tiesas prāvās izklausās kā murgs.

Neuzņemieties interneta drošību par pašsaprotamu, bet pārtrauciet uzticēties bezmaksas VPN. Internetā esam atraduši lētākos, taču uzticamos VPN. Reģistrējieties tagad un izbaudiet milzīgus ietaupījumus, uzturoties drošībā tiešsaistē.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map