שלם עבור VPN באופן אנונימי באמצעות כרטיסי חיוב מראש (מכה בביטקוין!)

חלק ממשתמשי ה- VPN מעוניינים שהאפשרות לשלם עבור ה- VPN שלהם באופן אנונימי, אך לתשלומי הביטקוין יש עקומת למידה גדולה וזה מאיים לאנשים שמעולם לא השתמשו בהם בעבר. וגם אז, לא כל ספקי ה- VPN מקבלים ביטקוין.


אך אל תפחדו. יש דרך קלה יותר לשלם בעילום שם, והיא כמעט ואינה ניתנת למעקב אם אתה רוצה שיהיה. ואתה יכול לאסוף את מכשיר התשלום המדהים הזה בבית המרקחת המקומי שלך, יעד או חנות מכולת.

הסוד?

כרטיסי מתנה לחיוב מראש!

ניתן לקנות כרטיסים בתשלום מראש במזומן (לא ניתן לעקוב אחריו) ולהשתמש בהם ממש כמו כרטיסי אשראי בכדי לקנות כמעט כל דבר ברשת, כולל שירות VPN..

יש אנשים שדיווחו כי הכרטיסים ששולמו מראש לא נדחו לרכישות מקוונות, אך הסיבה לכך היא שלא ידעו זאת טריק אחד פשוט שתוודא שהתשלום שלך מעובד כראוי בכל פעם.

אנו ממליצים להשתמש בכרטיס הוויזה של OneVanilla בתשלום מראש, מכיוון שהם זמינים כמעט בכל מקום (לפחות בארצות הברית) וניתן יהיה לטעון אותם בקלות בכל סכום שבין 20- $ 500. הם יכולים אפילו לשמש למנויים חוזרים ל- VPN (עד שייגמר יתרתך מראש).

מה שתצטרך ללימוד זה:

 1. כרטיס חיוב מראש (OneVanilla)
 2. חיבור אינטרנט אנונימי (wifi ציבורי, טור, VPN אחר)
 3. VPN שאתה רוצה להירשם אליו. אנו ממליצים על IPVanish (חסוך 25%)

מהו כרטיס חיוב בתשלום מראש?

כרטיס חיוב בתשלום מראש מתפקד כמעט כמו כרטיס אשראי. למעשה, רבים מהם אינם זקוקים למספר PIN כדי להשתמש בהם, אתה יכול פשוט להפעיל אותם כנקודות אשראי בכל מקום בו כרטיסי חיוב מתקבלים..

אבל במקום לקשר את הכרטיסים האלה לחשבון בנק או לשלם חשבון מדי חודש (כמו כרטיס אשראי) אתה פשוט רוכש את הכרטיסים האלה עם יתרת הוצאה ספציפית שכבר הועמסה על הכרטיס ($ 50, $ 100, $ 200 וכו ‘…).

ישנם שני סוגים של כרטיסים ששולמו מראש: ניתן לטעון מחדש וכרטיסי מתנה שאינם ניתנים להעלאה מחדש. כרטיסי ההעלאה מחדש דורשים מזהה ו- SSN כדי להירשם, אך כרטיסי הסגנון שאי אפשר לטעון מחדש / מתנות אינם דורשים שום זיהוי אישי וניתן לשלם אותם במזומן עבור עסקאות אנונימיות לחלוטין..

איפה לקנות

לרוב רשתות בתי המרקחת הגדולות יש מתלה תצוגה שלם של כרטיסי מתנה ומתנות מראש. הם נמכרים גם ברשתות סופרמרקט ואפילו בחנויות קופסאות גדולות כמו Target ו- Walmart.

קמעונאים גדולים המוכרים כרטיסים בתשלום מראש:

 • CVS
 • טקס סיוע
 • וולגרינס
 • 7 ואחת עשרה
 • דולר כללי
 • יעד
 • וולמארט

איזה כרטיס בתשלום מראש לבחור?

אנו ממליצים בחום על כרטיס המתנה של OneVanilla עם גמישות. הסיבה העיקרית היא ש- OneVanilla האתר מאפשר למעשה להקצות כרטיס חיוב לכרטיס (באמצעות פורטל האינטרנט שלהם). זה מאפשר לכרטיס לעבור את בדיקות ההונאה של מרבית הקמעונאים המקוונים, שבהם כרטיסים אחרים יידחו.

אתה יכול להשתמש בכל מיקוד שאתה רוצה, ואין צורך בהוכחת כתובת (או כתובת חיוב). אתה יכול גם להשתמש בכל שם שתרצה במהלך הקופה המקוונת.

עיקרי עיקרי: השתמש בוויזה של OneVanilla ששולמה מראש, מכיוון שתצטרך להקצות לכרטיס מיקוד כדי לקנות באינטרנט.

שלבים לתשלום אנונימי

להלן השלבים שצריך לבצע כדי לשלם באופן אנונימי באמצעות כרטיס החיוב שלך בתשלום מראש:

מס ‘1 – קנה את כרטיס החיוב שלך בתשלום מראש במזומן

זה אמור להיות ללא מוח. אם אתה משלם באשראי, יהיה קשר ישיר שמקשר אותך למספר החשבון של הכרטיס ששולם מראש. מזומנים עדיין לא ניתנים לסחירה (או למעשה). מיקומים רבים (כמו CVS) לוקחים רק תשלומי מזומן עבור OneVanilla בכל מקרה (כדי למנוע הונאת חיובים).

מס ‘2 – רישום מיקוד לכרטיס שלך

הדבר המדהים בכרטיס OneVanilla הוא אתר OneVanilla.com שמאפשר לך להוסיף מיקוד לכרטיס שלך מבלי שתצטרך לקבל מידע אישי נוסף. זה מאפשר לך להשתמש בכרטיס עבור מרבית העסקאות המקוונות.

הערה חשובה: אם אתה רוצה מקסימום פרטיות, עליך להשתמש בכתובת IP אנונימית בעת ביקור באתר onevanilla.com. ישנן שלוש שיטות שונות בהן תוכלו להשתמש. תבחר את המועדף עליך:

 1. השתמש ב- VPN (רצוי אפס יומן).
 2. השתמש בדפדפן Tor (בחינם)
 3. השתמש ברשת wifi ציבורית (בית קפה, ספריה, שדה תעופה וכו ‘)

כדי להגדיר את המיקוד שלך, עבור אל OneVanilla.com

התחבר עם פרטי הכרטיס שלך

אתה נכנס לפורטל האינטרנט על ידי הזנת מספר CC שלך, תאריך תפוגה וקוד אבטחה (3 ספרות מאחור).

כניסה לוויזה של OneVanilla בתשלום מראש

התחבר לאתר OneVanilla באמצעות כרטיס האשראי שלך

הוסף מיקוד

בצד שמאל של המסך תראה כותרת שעליה כתוב “החשבון שלי.” תחת אפשרות זו “להקצות קוד מיקוד.” לחץ על הכרטיסייה הזו ותראה את המסך הזה …

הוסף מיקוד לכרטיס OneVanilla

הזן מיקוד חוקי כלשהו

אין אימות מכל סוג שהוא (פרט לכך שהוא חייב להיות מיקוד אמיתי). אתה יכול להשתמש בכל מיקוד שתרצה, מכל מדינה. לעזאזל, היה מפואר ובחר 90210 (בוורלי הילס, קליפורניה).

לחץ על ‘שמור’ ואתה מוכן. הכרטיס מוכן כעת לקניות ברשת.

קנו את ה- VPN שלכם באמצעות הכרטיס

עכשיו לאחר שתגדיר את מיקוד החיוב שלך, אתה מוכן לקנות את ה- VPN שלך. אותה שיטה מושלמת לכל מנוי דיגיטלי שאינו דורש כתובת בפועל כדי לקבל דואר. דוגמאות לכך כוללות: נטפליקס, הולו, ארגזי זרעים, דואר אינטרנט מוצפן וכו ‘…

אנו ממליצים על IPVanish או גישה לאינטרנט פרטי אם אתה מחפש ספק VPN איכותי. הם שני ה- VPN המובילים ביותר שלנו, ויש להם היסטוריה של שירות מעולה ומאובטח. IPVanish הוא אחד ה- VPN המהירים בעולם, וספק יומן אפס אמיתי. PIA הוא גם יומן אפס, ושווי מדהים במחיר של $ 3.33 לחודש. זה לא ממש מהיר כמו IPVanish, והתוכנה שלה לא מלוטשת, אבל היא עדיין המפץ הטוב ביותר של כל VPN זול..

הדבר המדהים ב- IPVanish הוא שהם אפילו לא דורשים כתובת חיוב לתשלומי כרטיסי אשראי. רק מיקוד (שיש לך!). אם אתה רוצה לשלם עבור שירות זה עושה דרוש כתובת, אתה יכול פשוט להשתמש בכל כתובת במיקוד שבחרת.

# 1 – בקר באתר האינטרנט של הספק באמצעות כתובת IP אנונימית

עבור לאתר IPVanish.com (או לאתר של הספק שבחרת) באמצעות אותה שיטת IP אנונימית משלב מספר 1 לפני. הערה: לפעמים תשלומי כרטיסי אשראי דרך כתובות IP של Tor מסומנים ודוחים, ולכן ייתכן שתרצה פשוט להשתמש ברשת wifi ציבורית כדי להימנע מהטרחה..

# 2 – בחר ‘כרטיס אשראי’ כאמצעי התשלום שלך

ראשית הזן את כתובת הדוא”ל שלך (הקפד להשתמש בדוא”ל תקף, מכיוון שכך הם שולחים לך את הסיסמה שלך. אתה יוצר חשבון דוא”ל חדש רק למנוי VPN שלך אם אתה רוצה).

ואז בחר ‘כרטיס אשראי’ כאמצעי התשלום.

פתק: אתה יכול להשתמש פשוטו כמשמעו בכל שילוב של שם פרטי או שם משפחה לקבלת מידע החיוב. זה לא משנה. רק הקפד להזין את מיקוד החיוב שהגדרת בשלב הקודם.

ברור שמספר כרטיס האשראי, תפוגה וקוד ה- CVC חייבים להתאים בדיוק לכרטיס שלך.

ipvanish-vanilla- הרשמה

# 3 – תיהנו מהאבטחה המקוונת והאלמוניות המשופרת שלכם

סיסמת ה- VPN שלך תישלח אליך בדוא”ל תוך 10 דקות (בדרך כלל מוקדם יותר). מומלץ לשנות את הסיסמה למשהו שאינו הסיסמה הראשונית, למשהו שאתה יכול לזכור (ולא סתם יושב בחשבון הדוא”ל שלך).

לקבלת כמה רעיונות של דברים מדהימים שאתה יכול לעשות עם ה- VPN שלך, עיין במדריכי הלימוד שלנו:

 • כיצד לקבוע את התצורה של הנתב לשימוש ב- OpenVPN
 • השתמש בפרוקסי Socks5 של IPVanish לצורך סיבוב
 • השתמש בפלוד (לקוח סיקור אנדרואיד) כמו מקצוען
 • 13 דברים מדהימים שה- VPN שלך יכול לעשות
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map