چگونه فیلم های مالایایی را با تورنت بارگیری کنیم (بهترین وب سایت های موجود)


آیا شما یک …. هستی هوادار فیلم مالایی و می خواهید بدانید که چگونه می توانید به محتوای بیشتر بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید؟ هزاران نفر عاشق این نوع فیلم ها هستند زیرا به طور کلی دارای داستان های عالی و عملکرد عالی بازیگران محبوب مانند Mohallal (Dasharatham) ، Nivin Pauly (Premam) و Nithya Menen (Praana) هستند. متأسفانه ، پیدا کردن چنین فیلم هایی به خصوص برای طرفداران خارج از هند بسیار دشوار است. با این حال ، یک راه حل وجود دارد که می توانید به آن نگاه کنید به تورنتهای فیلم مالاییایی!

یکی از بهترین راههای بارگیری مطالب رایگان استفاده از تورنت است – اگر می دانید به کجا نگاه کنید. مهم نیست که چه نوع فیلمهایی را انتخاب می کنید ، باید منابع همتا (دانه) وجود داشته باشند که محتوای مورد نظر شما را میزبانی کنند. به گفته این ، چند نکته مهم وجود دارد که باید هنگام استفاده از تورنت برای گرفتن فیلم های مالایایی و به طور کلی تورنت در نظر گرفت..

بهترین سایتها برای تورنت در فیلم مالایی

قبل از شروع تورنت ، باید یک مشتری تورنت بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود نصب و راه اندازی کنید. پس از مرتب سازی این مورد ، مورد بعدی برای بارگیری تورنت های مالائیلایی منبع تورنت است.

اکنون وب سایت های تورنت زیادی برای بارگیری فیلم های مالایایی وجود دارد. جستجوی سریع Google برای “تورنت فیلم مالایی“موظف است هزاران نتیجه جستجو را به شما نشان دهد. با این وجود ، فقط از هر سایتی بارگیری نکنید ، برخی از منابع معتبرتر از سایرین هستند. برخی از تورنت ها به میزبانی ویروس ها و بدافزارها معروف هستند که می توانند دستگاه شما را آلوده کرده و داده های حساس را به اشخاص ثالث بی پروا نشت کنند.

با هزاران وب سایت تورنت در اینترنت ، چگونه می دانید به کدام یک اعتماد کنید؟ خوب ، ممکن است بخواهید توصیه های زیر را در نظر بگیرید:

بولماس

فیلم های بولماسک مالایالام تورنت

Bullmask که قبلاً با عنوان “CineSearch” شناخته می شد یکی از وب سایت های مورد علاقه برای بارگیری تورنت های فیلم مالاییایی است. وب سایت torrent شبیه یک موتور جستجوی ساده است که می توانید برای جستجوی مطالب مورد نظر خود استفاده کنید. مانند اکثر این سایتها ، می توانید از آن برای جستجوی منابع تورنت برای کتابهای الکترونیکی و برنامه ها نیز استفاده کنید.

در حالی که Bullmask مستقیماً فایلهای تورنت را در سایت قرار نمی دهد ، هدایت کاربران به منابع تورنت فعال و مرتبط را انجام می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نام فیلمی که می خواهید کلیدی باشد و به شما نتیجه جستجو می دهد که می توانید مستقیماً فایل تورنت را بارگیری کنید.

RARBG

فیلم های RARBG مالالامام

منبع خوب دیگر برای فیلم های بالیوود و مالایایی یک سایت تورنت به نام RARBG است. به غیر از فیلم ها ، آنها مجموعه عظیمی از تورنت را در انواع مختلف محتوا از برنامه ها تا موسیقی ، اسناد و بازی ها و همه چیز در بین آنها ارائه می دهند!

یکی از ویژگی های خوب آن این است که آنها لیست تمام جزئیات اساسی که باید در مورد فایل torrent در نتایج جستجو از جمله تاریخ اضافه شده ، اندازه پرونده و تعداد نهاده ها بدانید. این می تواند برای اطمینان حاصل شود که وقت خود را در تورنتهای مرده یا بی ربط هدر نمی دهید مفید باشد.

1337x

1337x فیلم های مالالامام تورنت

همانطور که وب سایت های تورنت می روند ، 1337x یکی از وب سایت های تورنت زیبا با موضوع سیاه و قرمز و رابط کاربری اش نشده است. آنها ارائه می دهند مجموعه چشمگیر تورنت برای فیلم های محبوب مالایایی و سایر انواع محتوا.

مانند بسیاری از سایت های تورنت موجود در این لیست ، 1337x تمام جزئیات اساسی در مورد تورنت هایی را که در سایت آنها میزبان است ارائه می دهد. آنها همچنین یک خلاصه پرونده ها این تورنت حاوی نظرات و نظرات کاربران است که به شما امکان می دهد دیگران درباره یک منبع تورنت خاص چه فکر کنند.

خلیج دزدان دریایی

فیلم Pirates Bay malalamam torrent

Pirate Bay نوه سایتهای تورنت است و علی رغم تلاش های بیشمار برای خاموش کردن آنها ، سالها ادامه داشته است. در نتیجه ، آنها یک مورد متحیر شده اند مقدار عظیمی از تورنت که تقریباً به هر نوع محتوا از جمله فیلم های هندی و مالاییایی ارائه می شود.

اگر به دنبال یک سایت تورنت مجهز با یک شهرت خوب, سپس Pirate Bay مطمئناً با آن لایحه متناسب است.

Torrents.me

فیلم های مالالامام مرا رنج می برد

Torrents.me یکی دیگر از نقاط خوب برای تورنتهای فیلم مالاییایی است و از نظر محتوا برای ارائه بسیاری دارد. مانند بسیاری از وب سایت های تورنت دیگر در این لیست ، آنها نیز دارند همه چیز شامل اندازه تورنت, تعداد کاربرانی از جمله seeders و leechers (کاربرانی که پرونده را بارگیری کرده اند اما تصمیم به پذیرفتن تورنت مشابه با سایر کاربران را نگرفته اند).

ویژگی بارز Torrents.me این است که آنها نیز ارائه می دهند اطلاعات در مورد روند جستجو و همچنین یک سیستم رتبه بندی که معمولاً در منابع تورنت دیگر پیدا نمی کنید.

بهترین VPN ها برای تورنت در فیلم مالایی

نکته ای که شما ممکن است با وب سایت های ذکر شده در بالا بدانید این است که اکثر آنها قبل از تلاش برای بارگیری تورنت از شما توصیه می کنند از یک سرویس VPN (Virtual Private Network) استفاده کنید. اگر اینگونه نیستید ، دولت ها و ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنت) می توانند فعالیت های تورنت را ردیابی کنند که می تواند مشکلاتی برای کاربران در کشورهایی باشد که قوانین سخت افزاری در مورد حق چاپ دارند.

یک سرویس خوب VPN می تواند کلیه اثرگذاری های آنلاین خود را از اشخاص ثالث پنهان کند و از این طریق به شما یک حریم خصوصی کامل در اینترنت می دهد. VPN ها همچنین می توانند باز کردن وب سایت های تورنت که بسته به موقعیت مکانی شما ممکن است توسط ISP شما مسدود شده باشد. این مزایا می تواند VPN ها را برای هر کسی که به دنبال یادگیری چگونگی بارگیری فیلم های مالایایی از طریق تورنت است ، ضروری سازد.

بنابراین از کدام سرویس VPN باید استفاده کنید؟ خوب ، ما چند توصیه داریم که باید به شما در جهت صحیح اشاره کند:

ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس VPN محبوب است که بیش از آن پشتیبانی می کند 3000 سرور VPN از 93 مکان سرور در سراسر جهان. آنها همچنین پهنای باند نامحدود و سرعت سرور مناسبی را به همراه رمزگذاری قوی داده های AES-256 و خط مشی دقیق ورود به داده ها ارائه می دهند. این ویژگی ها باعث می شود تا کاربران تورنت به دنبال بارگیری سریع فیلم ها و محدودیت های داده های مورد علاقه خود ، انتخاب مناسبی باشند.

شاید تنها نکته منفی این باشد که دسترسی به VPN ExpressVPN در آن بسیار گران است 12.95 دلار در هر ماه. به گفته این ، در صورت ثبت نام برای برنامه 12 ماهه ، می توانید با قیمت 8.32 دلار در هر ماه ارزانتر دریافت کنید.

NordVPN

NordVPN شاید به دلیل مناسب ، محبوب ترین سرویس VPN در بازار امروز باشد. آنها فعالیت می کنند بزرگترین شبکه VPN در جهان با بیش از 5200 سرور و 60 مکان سرور. این تضمین می کند که کاربران قادر به باز کردن محتوای جغرافیایی مسدود شده از هر نقطه در جهان هستند. آنها همچنین رمزگذاری استاندارد AES 256 و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند که به کاربران امکان می دهد تورنت را به محتوای قلب خود بارگیری کنند.

یکی از ویژگی های بارز NordVPN این است که آنها سرورهایی را ارائه می دهند که به طور خاص برای به اشتراک گذاری فایل همتا به همتا بهینه شده اند (کلمه دیگر برای تورنت). این به تضمین تجربه خوب برای کاربران تورنت کمک می کند.

دسترسی به سرویس VPN NordVPN با 11.95 دلار در ماه شروع می شود یا اگر در یک برنامه 3 ساله عضو شوید ، ماهانه 3.49 دلار در ماه است. تمام برنامه ها با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شوند که بیشتر از زمان کافی برای کاربران است تا تعیین کنند که آیا سرویس VPN آنها مطابق با نیازهای تورنت آنها مناسب است.

دستیار

Assguard با پتانسیل تغییر شیوه دسترسی کاربران به VPN ها ، تازه وارد بازار است. در حالی که بسیاری از راه حل های موجود در آنجا یک رابط کاربری بیش از حد ساده با یک ویژگی اصلی یا انتخاب سرور کشور ارائه می دهند ، UX Assguard با هدف درک خواسته ها و نیازهای کاربر انجام می شود..

آیا می خواهید Netflix ایالات متحده را تماشا کنید یا Whatsapp را از حالت مسدود خارج کنید ، Assguard کوچکترین چاقوی ارتش سوئیس برای VPN می شود. قدرتمند ، با یک رابط جذاب و بصری – این برنامه برای کاربرانی که جدید برای VPN ها و افراد با تجربه هستند بسیار ضروری است. قیمت آن با 7.99 دلار در ماه شروع می شود یا 4.99 دلار در ماه برای برنامه سالانه. دارای 30 روز ضمانت برگشت پول و تا شش دستگاه برای هر حساب مجرد. Assguard ممکن است نام جدیدی باشد اما مطمئناً ارزش بررسی دارد.

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

PIA یک نام شناخته شده در بین کاربران VPN است. این ارائه دهنده از سال 2010 به بازار عرضه شده و به دلیل استانداردهای صنعت شناخته شده است. رمزگذاری PIA ، خصوصی و امنیتی درجه نظامی ، ورود به سیستم صفر و اتصال پایدار را فراهم می کند. اگرچه گزینه های رمزگذاری متعددی می توانند کاربرانی را که به خوبی با VPN آشنا نیستند ، گیج کنند ، دسترسی سریع به اینترنت خصوصی را می توان به راحتی و سریع تنظیم کرد.

دسترسی به اینترنت خصوصی دارای سه برنامه اشتراکی است که از نظر ویژگی ها متفاوت نیست و قیمت های قابل دسترسی تری را برای برنامه های بلند مدت در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه ها برای اشتراک یک ماهه از 9.95 دلار شروع می شوند که ارزان تر از سایر ورودی های موجود در لیست ما است. با این حال ، شوکر واقعی برنامه سالانه (39.95 دلار) است که فقط 3.33 دلار در ماه برای کاربران هزینه می کند. اگر به دنبال یک VPN قدرتمند و در دسترس هستید ، این مسئله را به یکی از جالب ترین گزینه های PIA تبدیل می کند.

سورفشارک

در حالی که شبکه VPN Surfshark به اندازه بسیاری از رقبای آن (فقط 800+ سرور VPN) نیست ، آنها با امنیت داده های همه جانبه و سرعت سرور سریع آن را تشکیل می دهند. این به کاربران امکان می دهد تورنت های خود را به سرعت بارگیری کرده و از آنها در امنیت نسبی بهره مند شوند.

دسترسی به سرویس VPN Surfshark از ابتدا شروع می شود 11.95 دلار در هر ماه. آنها همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. در صورت ثبت نام در یک برنامه یک ساله ، مقرون به صرفه تر است (به اندازه حداقل 5.99 دلار در هر ماه).

توجه داشته باشید که اگرچه خدمات VPN رایگان در بازار وجود دارد ، آنها به طور کلی عملکرد لازم برای پشتیبانی از torrenting را ارائه نمی دهند. VPN های رایگان از نظر پهنای باند و گزینه های سرور معمولاً کند و محدود هستند. برای بدتر شدن امور ، بسیاری از آنها با فروش اطلاعات در مورد کاربران خود به اشخاص ذینفع پول خود را می گیرند.

خلاصه

بنابراین در آنجا آن را دارید – همه چیزهایی که باید در مورد استفاده از تورنت برای لذت بردن از فیلم های مالایایی و برخی اقدامات احتیاطی در هنگام انجام این کار بدانید. لازم نیست محدودیت های محتوا مانعی برای لذت بردن از فیلم های مورد علاقه خود باشد ، مهم نیست که در کجای دنیا هستید. تنها مواردی که شما نیاز دارید یک سایت تورنت عالی به همراه یک سرویس VPN قابل اعتماد برای حفظ امنیت شما است!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map