آیا Avast VPN برای تورنتینگ در سال 2019 خوب است؟ بیایید کشف کنیم! | قهوه VPN


وقتی می خواهید بفهمید چگونه از Avast برای تورنت استفاده کنید ، این نشان می دهد که تغییرات بزرگی در دنیای آنلاین روی می دهد. در همان روز ، هنگامی که اینترنت جوان بود ، یک برنامه آنتی ویروس (نرم افزار AV) تمام چیزهایی بود که شما برای محافظت از کامپیوتر خود در برابر ویروس های تند و زننده به آن نیاز دارید..

Avast همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، یک برند آشنا از نرم افزار آنتی ویروس است. احتمال وجود دارد ، شما ممکن است قبلاً در آنتی ویروس Avast مشترک شوید تا رایانه خود را ایمن نگه دارید. اما این واقعیت که این شرکت پنج سال پیش Avast Secureline VPN P2P را راه اندازی کرده است ، یک نکته ظریف است که داشتن یک قطعه نرم افزار آنتی ویروس کافی نیست ، به خصوص برای torrenting.

در این مقاله موارد زیر را بیان خواهیم کرد:

چرا نرم افزار آنتی ویروس کافی نیست?

تورنت زمانی توسعه یافت که اینترنت با سرعت لاک پشت همراه بود. علیرغم راحتی که می توانید پرونده های بزرگ را با سرعت خود به اشتراک بگذارید و بارگیری کنید ، این یک تجارت ریسک پذیر است. اگر نیمی از پرونده های خود را بعد از راه اندازی یک نصب به ظاهر “قانونی” پاک کرده اید ، می دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

اما ویروس ها تنها نگرانی کاربران تورنت امروزی نیستند. برخی از پرونده هایی که در بین انجمن های torrent به اشتراک گذاشته شده اند توسط کپی رایت محافظت می شوند. اگرچه ما نقض حق چاپ را محکوم نمی کنیم ، گاهی اوقات شما می توانید ناآگاهانه در این روند گرفتار شوید.

حریم خصوصی بزرگترین اسطوره در اینترنت مدرن شده است. کلیه فعالیت های تورنت شما توسط ISP ، دولت و سایر دستگاه های اجرایی قابل کنترل است. و استفاده از یک برنامه نرم افزاری torrenting باعث افزایش آسیب پذیری شما می شود.

آیا متوجه شده اید که آدرس IP هر کاربر در هنگام به اشتراک گذاری یا بارگیری تورنت در نرم افزار torrenting ذکر شده است؟ آن آدرسهای IP هویت شما را در بستر torrenting قرار می دهند. اگر هکرها در بین کاربران بی گناه کمین کنند ، یک روز زمینه را با آدرس های IP محافظت نشده.

حتی اگر در هنگام تورنت از حملات فرار کنید ، ممکن است برخی از سرویس دهنده های اینترنتی سرعت اینترنت شما را شلیک کنند. نرم افزارهای تورنت مانند BitTorrent و uTorrent به خاطر اشغال پهنای باند گسترده شناخته شده اند. این اغلب ISP ها را خاموش می کند و شما را تحت فشار قرار می دهد.

وارد VPN یا Virtual Private Network شوید. VPN یک فناوری است که با استفاده از رمزگذاری و پنهان کردن آدرس IP ، اتصال اینترنتی ایمن را برای دستگاه های شما ایجاد می کند. این اطلاعات را قبل از اتصال به اینترنت ، از طریق شبکه ای از سرورهای VPN هدایت می کند.

در یک لحظه ، دیگر هنگامی که یک تورنت را بارگیری می کنید ، دیگر زیر نظر دیگران نیستید. حتی اگر داده های دستگاه شما رهگیری شود ، به دلیل رمزگذاری بسیار غیرقابل تصور قابل توصیف نیست. در نتیجه ، شما سرعت خود را از طریق ISP خاموش نمی کنید و خطر این را ندارید که در لباس های قانونی گرفتار شوید.

البته همه VPN ها از فعالیت های torrent پشتیبانی نمی کنند. آنها گزینه های خوبی برای تورنت نیستند. یک VPN باید این معیارها را انجام دهد تا برای تورنت در نظر گرفته شود:

 • خط مشی بدون گزارش.
 • مشکلی برای نشت DNS وجود ندارد.
 • سرعت اتصال سریع.
 • P2P / پشتیبانی تورنت.

Avast VPN ، با این وجود ، شایسته امتحان است ، زیرا نیازهای اساسی را برآورده می کند. اما آیا Avast VPN بهترین گزینه ای است که ارزش عضویت در آن را دارید؟ ادامه مطلب بخوانید ، و ما عمیقاً در تورنت با VPN ، به ویژه با Avast VPN ، تورنت خواهیم کرد.

IS Avast VPN مناسب برای تورنت است?

Avast Secureline P2P VPN یا معروف به Avast VPN در سال 2014 توسط شرکتی که از سال 1988 در آنتی ویروس فعالیت می کند ، راه اندازی شد. این قابل استفاده در سیستم عامل های محبوب مانند Windows ، MAC ، Android و iOS قابل بارگیری است. حداکثر پنج دستگاه مختلف مجاز هستند از یک حساب کاربری به Avast VPN وصل شوند.

اما دلایلی وجود دارد که احساس می کنیم باید Avast VPN را امتحان کنید.

1. خط مشی بدون گزارش

برای فعالیتهای تورنت ، می خواهید از هرگونه هزینه محافظت کنید که از حریم خصوصی شما محافظت شود. Avast VPN یک خط مشی بدون گزارش است که تضمین می کند هیچ گونه اطلاعاتی که کاربران خود را شناسایی کند در پایگاه داده خود ذخیره نمی شود. با این حال ، این کار باعث می شود تا اطلاعات مربوط به اتصال ، مانند استفاده از پهنای باند و مدت زمان استفاده از پهنای باند ، ذخیره شود.

2. اتصالات کاملاً ایمن

به عنوان یک پیشنهاد VPN از یک شرکت معتبر نرم افزار ضد ویروس ، متوجه خواهید شد که Avast VPN رمزگذاری استاندارد نظامی AES-256 را ارائه می دهد. همراه با پروتکل های OpenVPN یا IPSec ، اتصال شما به دست هکرها یا ISP های کنجکاو غیرقابل نفوذ است. Avast VPN همچنین از نشت DNS عاری نیست ، یک آسیب پذیری برای حفظ حریم خصوصی است که ممکن است آدرس IP شما را در معرض دید شما قرار دهد.

3. سرعت اتصال چشمگیر

برای همه موارد زیاد استفاده از VPN برای تورنت ، سرعت اغلب یک عامل کم ارزش است. اتصال آهسته به معنای آن است که مدت زمان قابل ملاحظه ای طولانی تر طول می کشد تا تورنت. سرعت سرورهای Avast VPN فوق العاده سریع است و VPN را برای فعالیت های تورنت ایده آل می کند.

4- سرورهای اختصاصی برای تورنت

Avast VPN به جای اینکه هر سرور را دریابد که برای تورنت کار می کند ، مواردی را که برای چنین اهدافی اختصاص داده شده است ، لیست کرده است. خواهید فهمید که اتصال به هر یک از این 8 مکان به تورنت دسترسی پیدا می کند.

 • پراگ ، جمهوری چک
 • فرانکفورت ، آلمان
 • امستردام. هلند
 • شهر نیویورک ، نیویورک
 • میامی، فلوریدا
 • سیاتل، واشنگتن
 • لندن، انگلستان
 • پاریس، فرانسه

5. پشتیبانی تماس تلفنی

با بیشتر VPN پشتیبانی تماس تلفنی دریافت نمی کنید. در واقع ، ما نمی توانیم هیچ چیزی را به یاد بیاوریم. Avast VPN یک خط ویژه اختصاصی دارد که اگر به دنبال استفاده از سیستم بلیط آن نیستید می توانید به آن کمک کنید و از آن کمک بگیرید..

نحوه استفاده از Avast Secureline VPN برای تورنت

Avast بسته به سکوی نصب شده ، برنامه های مختلف قیمت گذاری دارد. آنها با سیاست تضمین 30 روزه بازگشت پول حمایت می شوند. اما نکته جالب توجه این است که می توانید از یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان برای هر یک از برنامه های آن لذت ببرید.

اگر می خواهید Avast VPN را برای p2p (torrenting) امتحان کنید ، می توانید با دنبال کردن این مراحل ، آن را با آرامش خاطر انجام دهید..

1. به صفحه اصلی Avast بروید ، کلیک کنید برای صفحه اصلی → PC → SecureLine VPN. یا Avast VPN را از این لینک بارگیری کنید.

avast safeline vpn

2. روی کلیک کنید بارگیری برای رایانه شخصی دکمه. (ما از Avast VPN برای p2p / torrenting در رایانه شخصی استفاده می کنیم).

دانلود avast safeline vpn

3. Avast VPN را روی رایانه شخصی خود نصب کنید.

نصب avast vpn

4. پس از اتمام نصب ، Avast Secureline VPN P2P را راه اندازی کنید. کلیک کنید روی “خاموش” دکمه.

راه اندازی avast safe vpn

5- یک گفتگو ظاهر می شود و از شما خواسته می شود که برنامه صدور پروانه را انتخاب کنید. انتخاب کنید شروع 7 روز آزمایشی.

آزمایشی رایگان vpn

6. روی آن کلیک کنید شروع کنید پس از صدور مجوز محاکمه.

با avast vpn شروع کنید

7. در داشبورد Avast SecureLine VPN کلیک کنید تغییر موقعیت مکانی در پایین صفحه است. مکانی را انتخاب کنید که با آن مشخص شده باشد P2P. در مورد ما هلند را انتخاب کردیم.

مکان avast vpn را در حالت p2p تغییر دهید

8. صبر کنید تا Avast SecureLine ایجاد شود. با اتصال موفقیت آمیز ، صفحه زیر را بدست می آورید.

اتصال avast vpn برقرار کنید

9. پس از اتصال به سرور دوستدار P2P با Avast VPN ، می توانید مشتری تورنت خود را راه اندازی کنید و شروع به اشتراک گذاری فایل ها کنید.

آیا Avast VPN اجازه تورنت می دهد?

با تمام صداقت ، Avast VPN وقتی صحبت از قیمت برنامه اشتراکی می شود ، در سطح بالایی قرار دارد. با توجه به اینکه دوره آزمایشی فقط 7 روز طول می کشد ، باید تصمیم بگیرید که آیا با Avast SecureLine برای تورنت بچسبید یا یکی از VPN های پیشنهادی ما را برای تورنت انتخاب کنید.

برای تصمیم گیری آسان تر ، ما Avast VPN را در برابر این VPN های بسیار مورد علاقه قرار می دهیم ، بنابراین بررسی کنید که چگونه این امر در جنبه های مختلفی قرار دارد.

1. شبکه سرور

Avast VPN فقط 55 سرور در 34 کشور دارد. این تعداد نسبتاً کم در مورد VPN است. NordVPN ، احتمالاً محبوب ترین VPN ، دارای بیش از 5،000 سرور در 60 کشور جهان است در حالی که ExpressVPN ، که به سرعت چشمگیر خود مشهور است ، بیش از 3،000 سرور در 94 کشور جهان دارد..

2. امنیت

Avast VPN که توسط یک شرکت معتبر ضد ویروس ساخته شده است ، از رمزگذاری بسیار ایمن در قالب AES-256 استفاده می کند. این داده ها را با پروتکل OpenVPN یا IPSec ، که هنجار VPN ها است ، منتقل می کند. به جرات می توان گفت که امنیت Avast VPN با سایر VPN های برتر مانند TorGuard و دسترسی به اینترنت خصوصی ، که برای تورنت توصیه می کنیم ، رقیب بود.

3. پشتیبانی Netflix

طرفداران Netflix از این واقعیت ناامید می شوند که Avast Secureline پشتیبانی از سرویس پخش ویدیویی محبوب را ارائه نمی دهد. اگر به VPN احتیاج دارید که برای torrenting و Netflix در هر کجا که هستید کار می کنید ، NordVPN ، Surfshark و ExpressVPN گزینه های خوبی هستند.

4- صلاحیت

اگرچه Avast VPN خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد ، این واقعیت که در جمهوری چک مستقر است ممکن است برخی از کاربران را تحت الشعاع قرار دهد. شناخته می شود جمهوری چک با کشور پنج چشمی که اطلاعات اطلاعاتی بین دولت ها به اشتراک گذاشته می شود دوستانه است. اگر این مسئله شما را آزار دهد ، برای VPN هایی مانند NordVPN یا ExpressVPN مستقر شوید ، که در کشورهایی مستقر هستند که برای به اشتراک گذاشتن داده ها نیازی به VPN ندارند..

5- سرعت

Avast Secureline (برای تورنت) دارای سرعت قابل ملاحظه ای است که آن را با برخی از VPN های برتر مانند NordVPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی و ExpressVPN برابر می کند. داشتن یک ارتباط منطقی سریع برای لذت بردن از torrent در یک VPN بسیار مهم است.

واضح است که Avast VPN موقع تورنت ، موارد خاص خود را حفظ می کند. اما در هنگام فاکتور گرفتن فاکتور قیمت ، ممکن است بخواهید نگاهی دقیق تر به لیست ما از بهترین VPN برای تورنت بیندازید..

خلاصه

اگر همچنان برای حفظ امنیت رایانه در هنگام بارگیری تورنت به نرم افزار ضد ویروس قدیمی قدیمی خود چسبیده اید ، در برابر حملات سایبری و سایر عوارض قانونی بسیار آسیب پذیر هستید. نصب VPN برای ایمن ماندن در اینترنت در هنگام تورنت مهم است.

معرفی Avast Secureline VPN برای P2P / Torrenting نشان می دهد که یک شرکت بزرگ نرم افزاری ضد ویروس می داند که تهدیدات مدرن بهتر توسط ناشناس ماندن و رمزگذاری مقابله می شود.

Avast VPN با توجه به جامعه torrenting در ذهن سرورهای اختصاصی P2P طراحی شده است. با سرعت اتصال قابل تحسین و رمزگذاری درجه نظامی ، کاربران تورنت در برابر هکرها و چشم کنجکاو مسئولان محافظت می شوند.

اگرچه Avast VPN یک VPN مناسب برای تورنت است ، این واقعیت که در جمهوری چک مستقر است ممکن است باعث نگرانی برخی کاربران شود. همچنین ، اگر بودجه سختی ندارید ، بهترین VPN نیست.

صرف نظر از اینکه به Avast VPN چسبیده اید یا از VPN های پیشنهادی ما برای تورنت استفاده نمی کنید ، نباید با تورنت بدون هیچ گونه خطرات بی پروا را مرتکب شوید..
برای ثبت نام در تورنت ، وارد Avast Secureline شوید یا از این VPN های برتر دیدن کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map