بهترین VPN برای ایالات متحده || حریم خصوصی • پخش • Netflix • تورنت

بهترین خدمات VPN برای ایالات متحده آمریکا تصویر برجسته

آیا شما شهروند آمریکایی هستید یا در آمریکا زندگی می کنید؟ سپس هوشمند هستید که به دنبال سرویس VPN هستید که به شما در حفظ ارتباطات خصوصی کمک می کند خصوصی. یک VPN با کیفیت همچنین می تواند به شما امکان دهد با امنیت اینترنت در شبکه های وای فای نا امن مرور کنید ، هنگام مسافرت بین المللی به Netflix دسترسی پیدا کنید ، یا پرونده ها را ناشناس بارگیری کنید.


به راهنمای ما خوش آمدید: بهترین VPN برای ایالات متحده

در آن یاد خواهید گرفت:

 • کدام VPN در مورد حریم خصوصی شما جدی است
 • چگونه یک ارائه دهنده را بر اساس نیازهای استفاده و امنیت مورد نظر خود انتخاب کنید
 • خواه یک VPN مستقر در ایالات متحده یا بین المللی مستقر باشد.

معرفی سریع

آمریکایی ها خوش شانس هستند. دسترسی به اینترنت ما کاملاً نامحدود است (ISP ها وب سایتها یا جستجوهای Google را مسدود نمی کنند). به گفته این ، ما همچنین در معرض برخی از مهاجمانه ترین جاسوسی و جمع آوری داده های هر کشور روی زمین هستیم.

خوشبختانه ، VPN ها یک راه حل آسان و فراوان هستند.

هیچ محدودیتی در استفاده از خدمات VPN در ایالات متحده وجود ندارد. آمریکایی ها می توانند در هر زمان و هر کجا که دوست دارند از یک VPN استفاده کنند. و از همه مهمتر ، ارائه دهندگان VPN تحت الشعاع جمع آوری داده ها به عنوان خدمات اینترنتی سنتی قرار ندارند.

این بدان معناست که یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده می تواند هرگونه اطلاعاتی را در رابطه با استفاده از اینترنت مشتریان و سابقه اتصال VPN انتخاب نکند. در حقیقت ، چندین شرکت VPN کاملاً از این مزیت استفاده می کنند ، و بسیاری از محبوب ترین VPN های “Logless” در جهان در اینجا مستقر هستند..

در اینجا رایج ترین استفاده VPN توسط آمریکایی ها آمده است:

 • از امنیت خود در شبکه های Wifi باز محافظت کنید:
 • انتقال فایل ها به ابر و گشت و گذار ایمن در هر نقطه
 • هنگام مسافرت به خدمات پخش جریانی (Netflix / Hulu …) دسترسی پیدا کنید
 • از سابقه جستجوی اینترنت حریم خصوصی خود محافظت کنید

نحوه انتخاب ارائه دهنده VPN (برای آمریکایی ها)

کلیه خدمات VPN هستند نه مساوی ایجاد شده و فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک سرویس VPN وزن کنید.

این شامل:

 1. هدف / استفاده از VPN: آیا به دسترسی Netflix نیاز دارید؟ اشتراک گذاری ناشناس؟ امنیت مسافرتی?
 2. به چه میزان حریم خصوصی نیاز دارید: (آیا شما به VPN دریایی یا ورود به سیستم صفر نیاز دارید؟)
 3. سرعت: بسیاری از VPN های “ارزان” شلوغ و کند هستند.
 4. امنیت: قدرت رمزگذاری ، فناوری حفاظت از نشت IP و غیره…

و پس از آن ، البته ، قیمت در انتخاب سرویس تقریباً همیشه مورد توجه است ، اگرچه آن را به عنوان اولویت کاری خود قرار ندهید.

اگر این همه گیج کننده به نظر می رسد ، نگران نباشید. ما می خواهیم ارائه دهندگان پیشنهادی برتر ما را به طور کلی به شما ارائه دهیم و همچنین طبق رایج ترین کاربردهای VPN برای افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند طبقه بندی شده اند..

این واقعاً به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید ، و سپس می توانید بررسی های VPN ما را پرداخت کنید تا به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند..

VPN برای پخش (Netflix ، Hulu ، بی بی سی ، NFL ، MLB …)

در اینجا در ایالات متحده آمریکا ، ما به بهترین سرویسهای پخش جهانی (به جز iPlayer BBC) دسترسی داریم. اما اگر در اروپا سفر می کنید و می خواهید به Netflix دسترسی پیدا کنید چه اتفاقی می افتد. غیر ممکن خواهد بود مگر اینکه یکی از این VPN های سازگار با Netflix را داشته باشید.

همچنین می توانید از VPN استفاده کنید تا خاموشی های بسته ورزشی را بدست آورید. اگر اشتراکی NFL و یا MLB.TV ، NBA و غیره دارید ، کافیست مکان خود را با تغییر دادن به یک سرور VPN متفاوت تغییر دهید و بلافاصله می توانید بازیهای سیاه را حذف کنید..

NordVPN

NordVPN است SmartPlayTM این فناوری آنها را به یکی از آخرین VPN های جهان تبدیل می کند که هنوز با Netflix (فقط ایالات متحده Netflix) کار می کند. آنها سرورهای بهینه سازی شده جریان را اختصاص داده اند که دارای پهنای باند فوق العاده بالا برای جریانهای 4k از سرویسهای جریان ایالات متحده یا انگلستان هستند..

NordVPN با 30 روز ضمانت 100٪ بازپرداخت و خط مشی “Zero-log” برای حداکثر حریم شخصی ارائه می شود.

از NordVPN بازدید کنید | بررسی را بخوانید


ExpressVPN

ExpressVPN است سازگار با Netflix ، اگرچه ممکن است شما مجبور شوید با تیم پشتیبانی فنی آنها (عالی) تماس بگیرید تا به درستی کار کند و آنها این ویژگی را بر اساس هر کاربر تنظیم می کنند. همچنین با iPlayer ، Kodi و سایر خدمات پخش کننده عالی کار می کند. همچنین یکی از سریعترین VPN ها ، قطعاً قادر به پخش جریان 4k است.

ExpressVPN کمی گران قیمت است ، اما خدمات ، نرم افزار و پشتیبانی آنها بسیار عالی است. اگر بتوانید آن را بپردازید ، ارزش دلار دارد. شامل 30 روزه است, سیاست بازپرداخت 100٪.

از ExpressVPN بازدید کنید | بررسی را بخوانید

VPN های همه جانبه / مسافرتی / عمومی

این VPN ها برای کاربر متوسط ​​VPN یک انتخاب عالی هستند. آنها از امنیت کامل ، سرعت مناسب و نرم افزاری با طراحی خوب برخوردار هستند. ما از شرکت هایی که برنامه VPN دلخواه خود را برای همه سیستم عامل های اصلی (Windows / Mac / iOS / Android) دارند ، طرفداری کردیم. اگر در Starbucks / Library / Park ها و غیره از شبکه های وای فای عمومی / باز استفاده می کنید ، قطعاً به یک VPN احتیاج دارید..

اگر فقط می خواهید امنیت روزانه یا رمزگذاری قوی هنگام مسافرت داشته باشید ، این کارها به خوبی انجام می شود:

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 1 میلیون مشترک دارد و آن را به یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان VPN در جهان تبدیل می کند. چرا؟ لیست ویژگی های چشمگیر آنها همراه با قیمت فوق العاده کم. آره ، بله ، و آنها یک VPN بدون ورود به سیستم هستند.

نرم افزار آنها سبک و بسیار پایدار است. حتی می توانید بسته به نوع استفاده فعلی ، تنظیمات رمزنگاری خود را به دلخواه سرعت یا امنیت تنظیم کنید. این VPN است که ما توصیه می کنیم اکثر مردم ابتدا امتحان کنند ، و نیازهای 90٪ کاربران را کاملاً متناسب می کند (البته هیچ پشتیبانی Netflix نیست).

قیمت: از 3.33 دلار در ماه

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید | بررسی را بخوانید

VyprVPN

VyprVPN یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN مستقر در ایالات متحده است ، و هنوز هم یکی از بهترین ها است. نرم افزار آنها یکی از بهترین رتبه های ما است. در تمام سیستم عامل ها زیبا ، پایدار و آسان برای استفاده است. حتی بهتر ، Vypr با Netflix سازگار است و یکی از سریعترین شرکتهای VPN در جهان است ، زیرا آنها ستون فقرات داده های خود را دارند.

VyprVPN اجازه BitTorrent را نمی دهد ، اما سایر کاربردهای VPN بازی منصفانه ای هستند.

امتحان رایگان: VyprVPN اکنون یک آزمایشی رایگان را برای شما امتحان می کند- قبل از خرید-

از VyprVPN بازدید کنید | بررسی را بخوانید

VPN های USA برای BitTorrent / p2p / Kodi

Bittorrent هنوز هم محبوب ترین پروتکل اشتراک گذاری پرونده در جهان است و به دلیل محبوبیت افزونه های جریان سوم شخص ، استفاده از Kodi در ایالات متحده و جهانی منفجر می شود. Kodi به برنامه مناسب بند ناف تبدیل شده است.

ما همه دانلود کنندگان Bittorrent / p2p را توصیه می کنیم همیشه هنگام تورنت از VPN استفاده کنید. معماری عمومی BitTorrent (هرکسی می تواند آنچه را که شما بارگیری می کنید مشاهده کنید) به معنای حفظ حریم خصوصی بسیار مهم است. با استفاده از یک سرویس VPN “Zero-Log” ، می توانید تاریخ بارگیری تورنت خود را رمزگذاری و تقریبا غیرقابل ردیابی کنید.

خواندن: ارائه دهنده بهترین نسخه VPN برای Bittorrent و ناشناس Filesharing

هر یک از این ارائه دهندگان VPN سازگار با torrent یک خط مشی رازداری “بدون گزارش ها” واقعی دارند. هرکدام همچنین شامل یک پروکسی Socks5 (علاوه بر سرویس VPN) است که می تواند مستقیماً در داخل نرم افزار تورنت شما برای حفظ حریم خصوصی حتی پیکربندی شود.

IPVanish (سریع و بدون گزارش)

IPVanish ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده و دارای سیاست حفظ حریم شخصی صفر است. شرکت مادر آنها یکی از بزرگترین ستون های داده داده در ایالات متحده را در اختیار دارد ، بنابراین IPVanish می تواند سرعت بیشتری نسبت به سایر خدمات VPN ارائه دهد..

آنها 100٪ دوستدار تورنت هستند و از Kodi نیز پشتیبانی می کنند.

با قیمت 6.49 دلار در ماه ، IPVanish یک ارزش عالی است و اگر سرعت سریع اولویت شما شماره 1 باشد ، باید انتخاب اول شما باشد..

خواندن: نحوه استفاده از پروکسی IPVanish Socks5 با uTorrent / Bittorrent / Vuze

دسترسی به اینترنت خصوصی (VPN “Zero-Log” ارزان و اصلی)

دسترسی به اینترنت خصوصی هست اصلی شرکت VPN “بدون ورود” ، و اولین VPN های اصلی که به طور کامل کاربران Bittorrent / p2p را در آغوش گرفته است ، قرار گرفته ایم. سیاست حفظ حریم خصوصی آنها توسط دادگاه FBI مورد آزمایش و پشتیبانی قرار گرفته است و تقریباً به همان خوبی که برای یک سرویس VPN ارزان ، تورنت دوستانه دریافت می شود.

و شگفت آور ، سرعتها هنوز در شبکه PIA عالی هستند ، که همیشه در مورد خدمات ارزان تر VPN صدق نمی کند.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید | بررسی را بخوانید

امنیت / حریم خصوصی / نگرانی های جاسوسی در ایالات متحده است

در گذشته ، بیشتر مصرف کننده VPN در ایالات متحده با تمایل به دسترسی به محتوای جریان جهانی یا خصوصی نگه داشتن تاریخچه های اشتراک فایل هدایت می شد. ادوارد اسنودن همه اینها را تغییر داد.

به دلیل اسناد طبقه بندی شده ای که وی به روزنامه نگاران رسانده است ، آمریکایی ها اکنون می دانند که دولت مخفی و نظارت بر NSA برای شرکت های شهروندان آمریکایی اعمال می شود ، نه فقط افراد بد.

ما هیچ سطح نزدیکی از حریم خصوصی که فکر می کردیم انجام دهیم نداریم ، اما شما این قدرت را دارید که بخش زیادی از آن را حفظ کنید.

 • برای جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات حساس ، حتی اگر دستگاه شما از بین رفته یا به سرقت برود ، دستگاه های خود را رمزگذاری کنید
 • برای رمزگذاری تمام فعالیت های اینترنتی خود از VPN استفاده کنید. تا آنجا که می دانیم ، هیچ کس (حتی NSA) قادر به شکستن رمزگذاری 256 بیتی OpenVPN مورد استفاده در ارائه دهندگان معتبر VPN نیست.
 • مواظب باشید آنچه را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید ، و پروفایل های خود را برای افراد غریبه در دسترس نگذارید.
 • سرویس ردیابی مبتنی بر مکان را در تلفن هوشمند خود ، خصوصاً در برنامه هایی مانند Facebook ، Yelp ، FourSquare و غیره غیرفعال کنید.

VPN مستقر در ایالات متحده؟ یا کشور دیگری?

یک سؤال رایج که از ما سؤال می شود این است …

“آیا باید VPN را از کشور دیگری انتخاب کنم یا VPN مستقر در ایالات متحده امن است؟”

پاسخ ، البته این است: “این بستگی دارد …” ولی,

بیشتر افراد باید به VPN های مستقر در ایالت ها اعتماد کنند.

چرا?

 1. ایالات متحده آمریکا معدود کشورهایی است که برای حفظ ابرداده به VPN نیاز ندارد
 2. ایالات متحده یک اقتصاد بزرگ است و اگر آنها به تضمین تبلیغات خود عمل نکنند ، می توانند از آنها شکایت و تحقیق کنند
 3. شرکت های معتبر VPN ، بعید به نظر می رسد که یک هدیه هکتار یا چیزی به همان اندازه خطرناک باشد.

اکنون می توانید 100٪ اعتماد کنید که ارائه دهنده VPN شما که سیاست “بدون سیاهههای تبلیغاتی” را تبلیغ می کند سیاههها را نگه نمی دارد (یا داده های خود را با NSA به اشتراک بگذارید)؟ البته شما نمی توانید. اما NSA حق ندارد شما را تعقیب کند ، درست است?

خواندن: بررسی ما از فقط VPN که سیاست “بدون گزارش ها” را در دادگاه ثابت کرد

گزینه دیگر: “VPN های خارج از ساحل”

اگر فردی خصوصی به فکر حفظ حریم خصوصی هستید ، ممکن است شما به یک ارائه دهنده VPN به اصطلاح برون مرزی علاقه مند باشید ، واقع در یک پناهگاه معروف حریم خصوصی مانند پاناما ، سیشل ، هلند یا سوئیس.

دیدن: بهترین VPN های ‘Offshore’ (لیست کامل)

خدمات VPN که مقر آن در این کشورهاست ، تمایل به محبوبیت کاربران Bittorrent / uTorrent ، هکرها ، و طرفداران حفظ حریم خصوصی دارد. خدمات VPN از این کشورها ممکن است باشد کمتر در صورت خیانت به اعتماد به نفس شما در مورد نظارت جاسوسی دولت ، آسیب پذیر هستند ، اما در مقابل کاربرانشان نیز کمتر پاسخگو هستند..

حریم خصوصی می تواند یک شمشیر دو لبه باشد.

برخی از برترین ارائه دهندگان VPN غیر ایالات متحده (و بدون ورود) عبارتند از:

 • NordVPN (پاناما)
 • Proxy.sh (سیشل)
 • VPN.ac (متا داده ها پاک شده هر 24 ساعت)
 • Cyberghost (رومانی)
 • FrootVPN (سوئد)

قوانین نگهداری داده ها در ایالات متحده آمریکا

بیشتر شرکتهای بزرگ برخی داده های معامله یا استفاده را حفظ می کنند ، چه بخاطر تحلیل خودشان و چه همکاری با سازمان های دولتی. در این گروه ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) قرار دارند. از نظر فنی در حال حاضر قانونی وجود ندارد نیازمند ISP برای نگهداری ابرداده مشترکان در ایالات متحده ، اما اکثر این کارها را انجام داده است.

بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت و تلفن های بزرگ کشور برای مدت 6 ماه یا بیشتر از ابرداده استفاده (شما با آنها تماس گرفته اید ، آدرس IP فعلی و غیره) استفاده می کنند. این شامل شرکت هایی مانند:

 • شبکه های تلفن همراه: AT&T ، Verizon ، Sprint
 • ارائه دهندگان اینترنت / تلویزیون: کابل Time Warner ، Comcast / Xfinity ، DirecTV ، منشور
 • رسانه های اجتماعی / خدمات اینترنتی: گوگل ، توییتر ، فیس بوک ، آمازون ، بینگ

بسیاری از ISP همچنین گزارش های تهاجمی تری را حفظ می کنند ، که می تواند شامل لیست های وب سایت هایی که بازدید کرده اید یا حتی پرونده هایی که بارگیری کرده اید نیز باشد. با استفاده از VPN با کیفیت (و وصل کردن هرگونه نشت VPN) ، می توانید مانیتور ISP خود را بر فعالیت آنلاین خود جلوگیری کنید. آنها حتی قادر نخواهند بود ببینند شما چه کاری آنلاین انجام می دهید!

خوشبختانه, ارائه دهندگان VPN از این الزامات ورود به سیستم معاف هستند به همین دلیل ایالات متحده یکی از معدود کشورهایی است که می توانید VPN را پیدا کنید که اصلاً هیچگونه گزارش را حفظ نمی کند.

بطور کلی ، ارائه دهندگان VPN تقریباً همیشه اطلاعات کمتری را نسبت به ISP (ارائه دهنده اینترنت) خود وارد می کنند و معمولاً پس از چند روز یا چند هفته این گزارش ها را از بین می برند. استفاده از VPN همچنین پیگیری دقیق فعالیت آنلاین خود را در ISP غیرممکن می کند و باعث می شود حریم شخصی شما بسیار بهبود یابد.

NSA و برداشت داده ها

برنامه های گسترده و جمع آوری داده های NSA دیگر رمز و راز نیست. از آنجا که NSA نسبت به سایر نقاط جهان دارای قدرت قانونی بیشتری در ایالات متحده است ، منطقی است که فرض کنیم می توانند فشار بیشتری به خدمات رمزگذاری مستقر در ایالات متحده وارد کنند تا به آنها امکان دسترسی به داده های رمزگذاری شده ، کلیدهای VPN ، پشتیبان و غیره را بدهد..

ما مطمئناً هرگز مطمئن نخواهیم بود که NSA به هر / همه خدمات VPN مستقر در آمریکا دسترسی داشته باشد ، اما این یک معقول است که آنها حداقل بتوانند رمزگشایی کنند مقداری ترافیک VPN ایالات متحده.

اگرچه این ممکن است شما را نگران کند ، من فقط می خواهم خاطرنشان کنم که NSA اهمیتی نمی دهد که چه کاری انجام می دهید تا زمانی که تهدیدی برای امنیت ملی نباشد. در حقیقت ، NSA حتی مجاز نیست که فقط به تهدیدهای خارجی جاسوسی برای شهروندان آمریکایی بپردازد. و من کاملاً مطمئن هستم که سازمان امنیت ملی آمریکا بارگیری تورنت ها را تهدیدی برای امنیت ملی نمی داند.

در حقیقت ، NSA مجاز است داده های شما را تا زمانی که رمزگذاری شده و بدون ترک خوردن باشد ، ذخیره کند. هنگامی که آنها با موفقیت رمزگذاری اینترنت شما (چه با زور بی رحمانه و چه در پشت در) را رمزگشایی کردند ، باید یکبار مشخص شود که متعلق به ترافیک اینترنت داخلی باشد ، دور ریخته شود..

بنابراین خط آخر: آگاه باشید که NSA ممکن است به داده های شما دسترسی داشته باشد ، اما دلیل واقعی نگرانی وجود ندارد.

ارائه دهندگان VPN غیر آمریکایی مستقر در ایالات متحده

انتخاب اینکه آیا یک سرویس VPN مستقر در ایالات متحده را انتخاب کنید یا نه ، اغلب به ترجیح شخصا می رسد. اگرچه به طور کلی ، اکثر کاربران با یک VPN مستقر در آمریکا تجربه بهتری خواهند داشت ، بنابراین ، مگر اینکه نگرانی های زیادی درباره حفظ حریم خصوصی داشته باشید ، ابتدا به ارائه دهندگان ایالات متحده نگاه کنید.

مزایای استفاده از VPN ایالات متحده

 • مکانهای سرور بیشتر ایالات متحده
 • پشتیبانی بهتر / سریعتر از فناوری
 • از نظر قانونی برای ضمانت پاسخگو باشید
 • سیاست ورود به سیستم مطمئن تر
 • کاربران محافظت شده توسط FTC ، BBB ، و غیره

مزیت VPN خارجی

 • ممکن است سرورهای بین المللی بیشتری داشته باشند
 • کمتر نسبت به NSA حساس است (در تئوری)
 • محدودیت کمتر در تورنت (گاهی اوقات)

نتیجه

این راهنما مکانی عالی برای شروع جستجوی شما برای VPN مناسب است. در ادامه ، بررسی مقایسه VPN ما را برای مقایسه عملکرد و قابلیت های ارائه دهندگان بررسی کنید.

تا آنجا که به یک توصیه ساده ، اجازه دهید موارد برتر ما را با هدف زیر ببندم:

انتخاب سریع:

 • استفاده عمومی: IPVanish | بررسی کامل
 • جریان: NordVPN | بررسی کامل
 • تورنت: دسترسی به اینترنت خصوصی | بررسی کامل

آیا سوالی دارید؟ ارائه دهنده VPN مورد علاقه شما چیست؟ با ما توییت کنیدvpnuniversity ، یا در زیر نظر دهید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map