برای VPN ناشناس با کارت های پیش پرداخت دابی (ضرب و شتم بیت کوین!) پرداخت کنید

برخی از کاربران VPN می خواهند گزینه VPN خود را ناشناسانه بپردازند ، اما پرداخت های بیت کوین دارای یک منحنی یادگیری بزرگ است و برای افرادی که قبلاً از آن استفاده نکرده اند ، نگران کننده است. و حتی پس از آن ، همه ارائه دهندگان VPN بیت کوین را نمی پذیرند.


اما نترس. هر روش آسان تر برای پرداخت ناشناس وجود دارد ، و اگر می خواهید اینگونه باشد ، واقعاً غیرقابل ردیابی است. و می توانید این وسیله پرداخت شگفت انگیز را در داروخانه محلی ، Target یا فروشگاه مواد غذایی خود انتخاب کنید.

راز?

کارتهای هدیه بدهی پیش پرداخت!

این کارتهای پیش پرداخت با پول نقد (غیرقابل ردیابی) قابل خریداری است و دقیقاً مانند کارتهای اعتباری برای خرید تقریباً هر چیزی بصورت آنلاین از جمله سرویس VPN استفاده می شود..

برخی از مردم کارت های پیش پرداخت خود را برای عدم خرید آنلاین اعلام کرده اند ، اما این بدان دلیل است که آنها این را نمی دانند یک ترفند ساده این اطمینان حاصل خواهد کرد که پرداخت شما هر بار به درستی پردازش می شود.

توصیه می کنیم از کارت VISA با پیش پرداخت OneVanilla استفاده کنید ، زیرا تقریباً در همه جا (حداقل در ایالات متحده آمریکا) در دسترس هستند و به راحتی می توانید با هر مبلغی از 20 تا 500 دلار بارگیری کنید. آنها حتی می توانند برای تکرار اشتراک های VPN استفاده شوند (تا زمانی که مانده پیش پرداخت شما تمام نشود).

آنچه برای این آموزش لازم دارید:

 1. کارت بدهی پیش پرداخت (OneVanilla)
 2. اتصال اینترنتی ناشناس (وای فای عمومی ، Tor ، سایر VPN)
 3. VPN که می خواهید مشترک شوید. ما IPVanish را توصیه می کنیم (25٪ صرفه جویی کنید)

کارت بدهی پیش پرداخت چیست؟?

کارت بدهی پیش پرداخت تقریباً دقیقاً مانند کارت اعتباری کار می کند. در حقیقت ، بسیاری از آنها برای استفاده از آنها نیازی به شماره PIN ندارند ، می توانید فقط در هر مکانی که کارتهای بدهی پذیرفته شده اند ، آنها را به عنوان اعتبار اجرا کنید.

اما به جای پیوند دادن این کارتها به حساب بانکی یا پرداخت صورتحساب در هر ماه (مانند کارت اعتباری) فقط این کارتها را با یک تراز هزینه خاص که قبلاً در کارت بارگذاری شده است خریداری می کنید (50 دلار ، 100 دلار ، 200 دلار و غیره …).

کارتهای پیش پرداخت دو نوع وجود دارد: کارتهای قابل بارگیری و کارتهای هدیه قابل بارگیری مجدد و غیر قابل بارگیری. کارتهای قابل بارگیری مجدد به ID و SSN نیاز دارند ، اما کارتهای غیر قابل بارگیری / هدیه به شناسایی شخصی نیاز ندارند و برای معاملات کاملاً ناشناس می توانید با پول نقد پرداخت کنید.

از کجا بخریم

اکثر زنجیره های داروخانه دارای یک قفسه صفحه نمایش کارت های پیش پرداخت و هدیه هستند. آنها همچنین در برخی از فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت و حتی فروشگاه های بزرگ مانند Target و Walmart فروخته می شوند.

خرده فروشان عمده ای که کارتهای پیش پرداخت را می فروشند:

 • CVS
 • آیین کمک
 • والگرینز
 • 7-یازده
 • دلار عمومی
 • هدف
 • والمارت

کدام کارت پیش پرداخت برای انتخاب است?

ما کارت هدیه با بار انعطاف پذیر OneVanilla را به شدت توصیه می کنیم. دلیل اصلی ، وب سایت OneVanilla در واقع به شما امکان می دهد کد پستی صورتحساب را به کارت اختصاص دهید (با استفاده از پورتال وب آنها). این اجازه می دهد تا کارت به بررسی تقلب در بیشتر خرده فروشان آنلاین ، جایی که کارت های دیگر رد می شوند ، منتقل کند.

می توانید از هر کد پستی که می خواهید استفاده کنید و هیچ مدرک آدرس (یا آدرس صورتحساب) لازم نیست. همچنین می توانید در هنگام پرداخت آنلاین از هر اسمی که می خواهید استفاده کنید.

غذای اصلی: از VISA با پیش پرداخت OneVanilla استفاده کنید ، زیرا برای خرید آنلاین باید یک کد پستی را به کارت خود اختصاص دهید..

مراحل پرداخت ناشناس

در اینجا مراحل به منظور پرداخت ناشناس با کارت بدهی پیش پرداخت شما وجود دارد:

شماره 1 – کارت بدهی پیش پرداخت خود را با وجه نقد خریداری کنید

این باید بدون فکر باشد. اگر با اعتبار پرداخت کنید ، یک اتصال مستقیم وجود دارد که شما را به شماره حساب کارت پیش پرداخت شما خریداری می کند. وجه نقد هنوز غیرقابل ردیابی است (یا عملاً چنین است). بسیاری از مکان ها (مانند CVS) به هر حال فقط برای OneVanilla پرداخت نقدی می گیرند (برای جلوگیری از کلاهبرداری در بازپرداخت).

شماره 2 – یک کد پستی را برای کارت خود ثبت کنید

نکته جالب در مورد کارت OneVanilla ، وب سایت OneVanilla.com به شما امکان می دهد بدون نیاز به اطلاعات شخصی اضافی ، کد پستی را به کارت خود اضافه کنید. این به شما امکان می دهد تا برای بیشتر معاملات آنلاین از کارت استفاده کنید.

یادداشت مهم: اگر حداکثر حریم شخصی می خواهید ، هنگام بازدید از onevanilla.com باید از یک آدرس IP ناشناس استفاده کنید. 3 روش مختلف وجود دارد که می توانید استفاده کنید. مورد علاقه خود را انتخاب کنید:

 1. استفاده از VPN (ترجیحاً ورود به سیستم صفر).
 2. استفاده از مرورگر Tor (رایگان)
 3. استفاده از یک شبکه WiFi عمومی (کافه ، کتابخانه ، فرودگاه و غیره)

برای تنظیم پستی خود ، به OneVanilla.com بروید

با اطلاعات کارت خود وارد شوید

شما با وارد کردن شماره CC ، تاریخ انقضا و کد امنیتی خود وارد پورتال وب می شوید (3 رقم در پشت).

ورود به پیش پرداخت OneVanilla ویزا

با کارت اعتباری خود وارد وب سایت OneVanilla شوید

یک کد پستی اضافه کنید

در سمت چپ صفحه ، عنوانی را مشاهده می کنید که می گوید “حساب من”. در زیر این گزینه ای برای “اختصاص کد پستی” است. روی آن برگه کلیک کنید ، و این صفحه را مشاهده خواهید کرد …

کد پستی را به کارت OneVanilla اضافه کنید

کد پستی معتبر را وارد کنید

هیچ نوع تصدیقی وجود ندارد (غیر از این که باید کد پستی واقعی باشد). شما می توانید از هر ایالت از هر فشرده ای که می خواهید استفاده کنید. هک ، فانتزی باشید و 90210 را انتخاب کنید (بورلی هیلز ، کالیفرنیا).

روی “ذخیره” کلیک کنید و همه تنظیم شده اید. این کارت اکنون آماده خرید آنلاین است.

VPN خود را با استفاده از کارت خریداری کنید

اکنون که کد پستی صورتحساب خود را تنظیم کرده اید ، آماده خرید VPN خود هستید. این روش مشابه برای هر اشتراک دیجیتالی که نیازی به یک آدرس واقعی برای دریافت نامه ندارد ، مناسب است. مثالها عبارتند از: Netflix ، Hulu ، Seedboxes ، وب میل رمزگذاری شده و غیره …

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN با کیفیت بالا هستید ، IPVanish یا دسترسی به اینترنت خصوصی را توصیه می کنیم. آنها دو VPN برتر با ما هستند و سابقه خدمات عالی و ایمن دارند. IPVanish یکی از سریعترین VPN های جهان و ارائه دهنده واقعی ورود به سیستم صفر است. PIA نیز ورود به سیستم صفر است و یک مقدار شگفت انگیز در هر ماه 3.33 دلار است. از IPVanish به همان اندازه سریع نیست ، و این نرم افزار به اندازه جلا نیست ، اما هنوز هم بهترین راه حل برای هر VPN ارزان است.

نکته جالب در مورد IPVanish ، این است که حتی برای پرداخت کارت های اعتباری نیاز به آدرس صورتحساب ندارند. فقط یک کد پستی (که شما دارید!). اگر می خواهید هزینه ای را برای آن هزینه بپردازید میکند به یک آدرس نیاز دارید ، می توانید فقط از هر آدرس در کد پستی که انتخاب کرده اید استفاده کنید.

شماره 1 – با استفاده از آدرس IP ناشناس به وب سایت ارائه دهنده مراجعه کنید

قبل از رفتن به وب سایت IPVanish.com (یا وب سایت ارائه دهنده انتخاب شده خود) با استفاده از همان روش IP ناشناس از مرحله شماره 1 قبل. توجه: گاهی اوقات پرداخت کارتهای اعتباری از طریق آدرسهای IP Tor پرچم گذاری و کاهش می یابد ، بنابراین ممکن است بخواهید فقط از یک شبکه عمومی وای فای استفاده کنید تا از دردسر جلوگیری کنید.

شماره 2 – “کارت اعتباری” را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید

ابتدا آدرس ایمیل خود را وارد کنید (مطمئن شوید که از یک ایمیل معتبر استفاده می کنید ، زیرا اینگونه رمز عبور خود را برای شما ارسال می کنند. اگر می خواهید یک حساب کاربری جدید برای اشتراک VPN خود ایجاد کنید).

سپس “کارت اعتباری” را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: شما می توانید به معنای واقعی کلمه از هر ترکیب نام / نام خانوادگی برای اطلاعات صورتحساب استفاده کنید. مهم نیست فقط مطمئن شوید که در مرحله قبل کد پستی صورتحساب تنظیم شده را وارد کنید.

بدیهی است که شماره کارت اعتباری ، انقضا و کد CVC باید دقیقاً با کارت شما مطابقت داشته باشد.

ipvanish-vanilla-signup

شماره 3 – از امنیت و ناشناس ماندن آنلاین خود لذت ببرید

رمز عبور VPN شما طی 10 دقیقه (معمولاً زودتر) برای شما ارسال می شود. توصیه می شود رمزعبور خود را به چیزی غیر از گذرواژه اولیه ، به چیزی که می توانید بخاطر بسپارید تغییر دهید (و فقط در حساب ایمیل خود نمی نشینید).

برای برخی از ایده های جالب در مورد VPN خود ، آموزش های ما را بررسی کنید:

 • نحوه پیکربندی روتر خود برای استفاده از OpenVPN
 • از پروکسی Socks5 IPVanish برای تورنت استفاده کنید
 • از Flud (سرویس تورنت آندروید) مانند یک حرفه ای استفاده کنید
 • 13 کارهای شگفت انگیز که VPN شما می تواند انجام دهد
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map