نحوه نصب یک VPN در TV Fire Amazon یا Fire Stick

اکثر مردم تصوری ندارند که برنامه های شبکه خصوصی مجازی اندرویدی می توانند به طور مستقیم روی دستگاههای جریان آمازون FireTV یا FireStick نصب شوند.


اما بیشتر برنامه های VPN در Amazon Fire Appstore در دسترس نیستند ، بنابراین باید آنها را کنار بگذارید (به صورت دستی نصب کنید). اما پس از نصب آنها به زیبایی کار می کنند.

این آموزش دقیقاً نحوه نصب VPN را بر روی دستگاه Fire خود نشان می دهد. گام به گام.

یادداشت مهم: این آموزش برای تلویزیون آتش نشانی نسل 1 و 2 کار می کند. همچنین برای Fire-Stick نسل دوم (جدیدترین) کار می کند. معماری چوب آتش اصلی (ژن 1) میکند نه پشتیبانی از تونل زنی VPN. اما هنوز می توانید با اتصال به روتر بی سیم VPN به یک VPN متصل شوید.

معرفی سریع: VPN چیست و چرا از FireTV استفاده می کنید?

VPN چیست؟ و چرا در وهله اول دستگاه خود را در Fire TV نصب می کنید?

چی: یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک ابزار / خدمات شبکه ای است که تمام ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور شخص ثالث (چندین مکان در دسترس) مسیریابی می کند. این امکان را به شما می دهد تا مکان مجازی (اینترنت) خود را انتخاب کرده و کلیه داده های منتقل شده بین شما و سرور VPN را رمزگذاری کنید..

چرا از یکی برای TV Fire خود استفاده کنید?

اکثر افرادی که VPN را در Fire خود نصب می کنند ، از آن استفاده می کنند با Kodi ، یک مرکز رسانه ای فوق العاده محبوب و برنامه استریم. اما یک VPN همچنین برای هر برنامه جریانی که استفاده می کنید مزایایی دارد.

مزایای اولیه:

 • کاهش یا از بین بردن ضربات توسط ISP خود – بدون جریان بیشتر و جریان با کیفیت پایین
 • جغرافیایی خود را برای دسترسی به محتوا تغییر دهید (مانند iPlayer BBC ، Netflix یا جریان های ورزشی)
 • آدرس IP خود را هنگام استفاده از Kodi Addons خصوصی نگه دارید

آنچه برای این آموزش لازم دارید:

1. یک دستگاه آتش سازگار با VPN

 1. FireTV (کلیه نسخه ها ، جنس 1 و 2)
 2. Fire Stick (فقط نسل دوم).

2. ارائه دهنده VPN که برنامه با FireOS کار می کند

در آزمایش ما ، فقط برخی از برنامه های VPN به درستی کار کرده و پایدار بودند. برخی حتی نمی توانند به هیچ وجه وصل شوند. برای تکمیل این آموزش به اشتراک فعال VPN احتیاج دارید.

در اینجا سه ​​مورد توصیه می شود:

دسترسی به اینترنت خصوصی: ارزانترین گزینه ، اما هنوز هم برای سرعت 1080p (و حتی جریان 4k) به اندازه کافی سریع است. یک مزیت بزرگ PIA این است که برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد قدرت رمزگذاری را انتخاب کنید. این حداکثر سرعت شما را بالا می برد ، زیرا CPU در FireTV یا FireStick توسط ریاضیات پیچیده پشت رمزگذاری VPN بیشتر می شود..

VyprVPN: ارزان ترین گزینه ، اما دو مزیت بزرگ دارد …

 1. این تنها برنامه بومی VPN برای FireOS است: هیچ وجه جانبی VyprVPN لازم برای دستگاه Fire شما بهینه نشده است و می تواند مستقیماً از فروشگاه برنامه نصب شود. و ما 50٪ تخفیف ماه اول شما را دریافت کرده ایم.
 2. با Netflix کار می کند: در حال حاضر بیشتر VPN توسط Netflix مسدود شده است. VyprVPN و NordVPN دو مورد از تنها مواردی نیستند که نیستند. اما برنامه NordVPN به درستی با FireOS کار نمی کند ، بنابراین VyprVPN آخرین مرد ایستاده است.

IPVanish: با قیمت متوسط ​​، IPVanish سریعترین VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم. اگر می خواهید جریان 4k داشته باشید ، با IPvanish همراه شوید. آنها همچنین بسیار دوستانه با Kodi هستند تا جایی که VPN پیش بروند. بررسی IPVanish ما را بخوانید ، و سپس از این معامله 20٪ تخفیف استفاده کنید.

توجه داشته باشید: بیش از حد نگران انتخاب نباشید. شما واقعاً نمی توانید با هر یک از این VPN ها اشتباه کنید. بیشتر افراد فقط به دلیل ارزانترین قیمت ، از دسترسی به اینترنت خصوصی شروع می کنند. و این خوب است.

از همه بهتر ، همه 3 این ارائه دهنده ها می توانند با تمام دستگاه های شما ، حتی به طور همزمان استفاده شوند. بنابراین پس از مشترک شدن ، تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و رایانه های خود را حتماً ایمن کنید. همه اینها گنجانده شده است!

3. روش نصب:

ما دستورالعمل های گام به گام برای هر سه روش را بعدا در این راهنما ارائه خواهیم داد. آن ها هستند:

روش فوق العاده آسان (فقط VyprVPN): برنامه VyprVPN را مستقیماً از فروشگاه Fire استفاده کنید. اشتراک لازم است.

از طریق تلفن خود از طریق اینترنت بارگیری کنید: اگر قبلاً دارای یک دستگاه Android با دسترسی به فروشگاه Google Play هستید ، برنامه apps2fire را بارگیری کنید. این کار به شما امکان می دهد تا هر برنامه نصب شده روی تلفن خود را انجام دهید و به سرعت با یک کلیک آن را در FireTV یا Fire Stick نصب کنید..

دانلود VPN APK دستی: برای بارگیری مستقیم APK اندروید ارائه دهنده VPN خود در FireTV ، از برنامه Fire Downloader استفاده کنید. سپس می توانید به صورت دستی برنامه را با یک کلیک نصب کنید.

نگران نباشید ، مهم نیست که کدام روش جانبی را انتخاب کنید. آنها هر دو عالی کار می کنند و این واقعاً به اولویت شخصی می رسد.

در اینجا دستورالعمل های عمیق آورده شده است …

نحوه نصب برنامه VPN

روش شماره 1 – مستقیم از Appstore (فقط VyprVPN)

مرحله شماره 1 – در صورتی که قبلاً آن را ندارید ، یک اشتراک VyprVPN دریافت کنید

گام 2 – به بخش “برنامه ها” دستگاه آتش نشانی خود بروید و “فهرست” را انتخاب کنید تا برنامه های موجود را مرور کنید. “بهره وری” را به عنوان دسته انتخاب کنید و به دنبال برنامه VyprVPN در لیست باشید. همچنین می توانید از تابع جستجو برای جستجوی VyprVPN استفاده کنید. (یا فقط “VPN”).

برنامه VyprVPN در FireTV Fire Stick

مرحله شماره 3 – برنامه VyprVPN را نصب کنید و سپس آن را راه اندازی کنید.

مرحله شماره 4 – نام کاربری / رمزعبور خود را وارد کنید (پس از اشتراک برای شما ارسال شده است) و سپس وارد سیستم شوید.

مرحله شماره 5 – اکنون می توانید با هر کلیک به هر مکان سرور VyprVPN مورد نظر خود متصل شوید. برای سریعترین جریان ممکن ، سرور نزدیک را انتخاب کنید. برای دسترسی به محتوای خاص جغرافیایی مسدود شده ، سرور را در آن کشور خاص انتخاب کنید.

برنامه آتش VyprVPN

روی “اتصال” کلیک کنید تا فوراً به سرور VPN انتخابی خود متصل شوید

این است ، می توانید به بخش ‘تأیید اتصال خود‘ بروید.

روش شماره 2 – برای نصب VPN خود در TV Fire از Apps2Fire استفاده کنید

این ساده تر است که به شما نشان دهیم که چگونه از Apps2fire استفاده کنید تا اینکه به شما بگویم. بنابراین ما یک فیلم آموزشی جذاب دیدیم که در زیر می بینید. برای ارسال برنامه VPN به FireTV / Fire Stick از مراحل موجود در فیلم استفاده کنید.

اما ابتدا مطمئن شوید:

مرحله شماره 1 – اطمینان حاصل کنید که اشتراک فعال دارید با یک سرویس VPN با یک برنامه اختصاصی که روی Fire کار می کند. ما PIA یا IPVanish را توصیه می کنیم (از آنجا که تأیید کردیم که هر دو خوب کار می کنند).

اگر در حال حاضر اشتراک VPN را از ارائه دهنده دیگری دارید ، برای نصب برنامه VPN سفارشی آنها ، همین مراحل را دنبال کنید. فقط بخاطر داشته باشید که برخی از آنها به طور صحیح روی Fire کار نمی کنند (ما این موارد را در مورد NordVPN ، در میان دیگران) مشاهده کردیم.

گام 2 – برنامه های 2 را از طریق تلفن خود بارگیری کنید. برای دسترسی به فروشگاه Google Play به یک تلفن یا رایانه لوحی نیاز خواهید داشت.

مرحله شماره 3 – برنامه VPN را بر روی تلفن خود بارگیری کنید. برنامه VPN از تلفن شما در FireTV / Stick کپی می شود و نصب می شود.

و برای بقیه مراحل ، این فیلم را دنبال کنید. از آغاز تا پایان کمتر از 5 دقیقه زمان خواهد برد. نصب برنامه های آینده از طریق این روش به معنای واقعی کلمه 10 ثانیه طول می کشد.

با دنبال کردن ویدیو این مراحل را نیز انجام خواهید داد …

مرحله شماره 4 – اشکال زدایی USB را فعال کنید و نصب برنامه ها را از “منابع ناشناخته” مجاز کنید

مرحله شماره 5 – آدرس IP FireTV خود را پیدا کنید

مرحله شماره 6 – به FireTV خود متصل شوید (با استفاده از برنامه apps2fire در تلفن خود)

مرحله شماره 7 – برنامه VPN را در FireTV / Fire Stick نصب کنید

خودشه! آسان ، آه?

ادامه به بخش بعدی در ‘استفاده از VPN در دستگاه Fire خود

روش شماره 3 – APK را بارگیری کنید و مستقیماً در FireTV نصب کنید

این روش نصب دستی از یک برنامه از Fire Appstore با عنوان “Downloader” استفاده می کند. این به شما امکان می دهد تا پرونده ای را که از طریق اینترنت در دسترس است از طریق اینترنت (از جمله فایل های قابل نصب با اندروید APK) به صورت دستی بارگیری کنید.

ما از این برنامه برای بارگیری برنامه APK یا دسترسی به اینترنت خصوصی یا IPVanish استفاده خواهیم کرد. اگر ارائه دهنده VPN متفاوتی دارید ، از پشتیبانی فنی بخواهید که یک لینک مستقیم به APK Android آنها ارسال کند.

مرحله شماره 1 – “رفع اشکال ADB” و نصب برنامه ها از “منابع ناشناخته”

این تنظیمات در منوی آتش تلویزیون شما در زیر قرار دارند:

منو> تنظیمات> دستگاه> گزینه های برنامه نویس

گزینه های برنامه نویس Fire TV ، اشکال زدایی ADB و برنامه ها از منابع ناشناس

مرحله شماره 2 – برنامه “Downloader” را از فروشگاه App نصب کنید

ممکن است FireTV شما با این برنامه از پیش نصب شده همراه باشد ، اما در صورت نبود ، به سادگی آن را از فروشگاه Fire / Amazon بارگیری کنید.

مرحله شماره 3 – پرونده APP VPN APK را بارگیری کنید

برای وارد کردن URL که ارائه دهنده VPN شما آخرین نسخه APK Android خود را نگه می دارد از برنامه “Downloader” استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا برنامه را به صورت دستی نصب کنید.

همچنین می توانید پیوندهای میانبر زیر را که برای IPvanish و PIA ساخته ایم وارد کنید. تایپ کردن و به خاطر سپردن آنها آسانتر از URL طولانی است که توسط هر ارائه دهنده استفاده می شود ، ساده تر است ، بنابراین به جای آن ، فقط یکی از این پیوندها را در بارگیری وارد کنید.

 • https://www.vpnuniversity.com/apk/ipvanish
 • https://www.vpnuniversity.com/apk/pia
سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

استفاده از برنامه «Downloader» برای بارگیری دستی دستی اینترنت به اینترنت APK

مرحله شماره 4 – APK را نصب کنید

پس از بارگیری ، Downloader به طور خودکار از شما سؤال می کند که آیا می خواهید فایل جدید APK را نصب کنید. برای ادامه نصب ، کافی است “بله” را انتخاب کنید.

این کار نصب است. بخش بعدی ‘استفاده از VPN خود را روی Fire Stick / FireTV cover پوشش می دهد

استفاده از VPN در TV TV / Stick

اکنون می توانید برنامه VPN نصب شده خود را از صفحه اصلی برنامه ها در دستگاه Fire خود راه اندازی کنید. در اینجا باید با استفاده از نام کاربری / رمزعبور ارائه شده در هنگام اشتراک در سرویس VPN خود وارد سیستم شوید.

توجه داشته باشید: برخی از برنامه های VPN (مانند VyprVPN) فقط با ریموت FireTV قابل پیمایش هستند. سایرین بهینه سازی نشده اند بنابراین برای تکمیل مراحل ورود به سیستم باید از دستگاه نشانگر مانند ماوس بلوتوث استفاده کنید. حدود 2 دقیقه طول می کشد تا دستگاه بلوتوث (از جمله صفحه کلید / موش) را با دستگاه Fire خود جفت کنید.

می توانید به برنامه VPN بگویید که نام کاربری / رمزعبور خود را به خاطر بسپارد ، بنابراین باید فقط یک بار این مراحل را انجام دهید.

در اینجا مراحلی را که ما با استفاده از برنامه خصوصی دسترسی به اینترنت VPN در نسل دوم Fire Stick استفاده کرده ایم آورده ایم:

مرحله شماره 1 – برنامه VPN را راه اندازی کنید

مرحله شماره 2 – با نام کاربری / رمز ورود وارد شوید

این ممکن است شما را به یک دستگاه اشاره گر بلوتوث متصل کند. اگر FireTV دارید (نه چوب) می توانید یک موس بی سیم USB یا سیمی را به یکی از درگاه های USB رایگان وصل کنید.

مرحله شماره 3 – یک مکان سرور را انتخاب کرده و وصل کنید

ما سرور نزدیک را برای سریعترین سرعت توصیه می کنیم. تنها دلیل انتخاب سرور در کشور دیگر این است که اگر می خواهید به یک سرویس خاص در آنجا دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید iPlayer BBC را مشاهده کنید ، به یک سرور UK وصل شوید.

برنامه PIA VPN که در Fire Stick اجرا می شود

دکمه “Select” را از راه دور Fire خود انتخاب کنید تا “اتصال” به VPN وصل شود

برای انتخاب مکان پیش فرض سرور خود ، باید از ماوس بلوتوث استفاده کنید. به جلو بروید ، کافی است کلید “Select / enter” را از راه دور خود بزنید تا به سرور VPN سریع وصل شوید.

در پایین ، متوجه خود خواهید شد IP اصلی و همچنین جدید IP فعلی آدرس ، شخصی که توسط دسترسی به اینترنت خصوصی به دستگاه آتش خود اختصاص داده شده است. این به شما کمک می کند تا به سرعت تأیید کنید که به درستی وصل شده اید.

مرحله شماره 4 – تنظیمات / گزینه ها را تنظیم کنید (اختیاری).

می توانید به منوی تنظیمات PIA یا با استفاده از موس دسترسی پیدا کنید تا روی چرخ “تنظیمات” در گوشه سمت راست بالای برنامه کلیک کنید. همچنین می توانید با استفاده از کلید “منو” از راه دور FireTV خود دسترسی داشته باشید. کل منوی تنظیمات را می توان با ریموت معمولی نیز پیمایش و کنترل کرد.

منوی تنظیمات به نظر می رسد:

تنظیمات دسترسی به اینترنت خصوصی

با کلید “منو” از راه دور خود به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید

اینجا تنظیماتی است که می خواهید در نظر بگیرید:

از بسته های کوچک استفاده کنید: اگر سرعت کم دارید ، این کادر را علامت بزنید. این می تواند برای برخی از دستگاه ها و روترها تفاوت ایجاد کند. ما قادر به پخش ویدئوی 1080p بدون روشن کردن گزینه هستیم.

رمزگذاری: پخش یک استفاده از VPN با امنیت پایین است – به این معنی که شما به تنظیمات امنیتی حداکثر احتیاج ندارید. دستگاه های آتش نشانی دارای پردازنده های بسیار ضعیفی هستند (در مقایسه با یک کامپیوتر) ، بنابراین با تنظیمات رمزگذاری بسیار قوی مبارزه می کنند.

برای به دست آوردن سریعترین سرعت ممکن ، چرخش را در نظر بگیرید قدرت رمزگذاری داده ها به AES-128 یا حتی “هیچ”.

قدرت رمزگذاری PIA

قدرت رمزگذاری را روی “128” یا “هیچ” تنظیم کنید

حتی با رمزگذاری کامل ، تمام ترافیک Fire / Kodi شما هنوز هم به طور موثری از طریق سرور VPN هدایت می شوید آدرس IP واقعی خود را مخفی کنید. تنها دلیل ادامه رمزگذاری این است که اگر فکر می کنید ارائه دهنده اینترنت شما ترافیک ویدیو را کاهش می دهد (کند) کند.

قابلیت “خاموش کردن” رمزگذاری یکی از بزرگترین دلایلی است که ما PIA را برای Fire Stick توصیه می کنیم. این می تواند تفاوت زیادی در سرعت و بافر ایجاد کند.

گزینه هایی برای استفاده هرگز: بسیار مهم است که گزینه “Kill-Switch” یا “PIA Mace” را روشن نکنید. اینها به طور خاص برای تلفن ها و تبلت های اندرویدی طراحی شده اند و ممکن است مشکلات اصلی اتصال در FireTV شما را ایجاد کنند.

در مرحله بعد خواهید آموخت که چگونه 100٪ تأیید کنید اتصال VPN شما کار می کند …

نحوه تأیید اتصال VPN خود در FireTV / Stick

برنامه های Android VPN بسیار پایدار هستند ، اما در واقع طوری ساخته نشده اند که در یک دستگاه پخش جریان Fire استفاده شوند. بنابراین این ایده خوبی است که دوبار بررسی کنید که VPN ترافیک شما را ناشناس می کند (تغییر آدرس IP Fire شما).

اما می خواهیم آدرس IP خارجی (آنچه وب سایتهای دیگر مشاهده می کنند) بررسی کنیم نه آدرس IP داخلی شبکه شما. مکان واقعی FireTV در شبکه خانگی شما تغییر نخواهد کرد.

مرحله شماره 1 – برنامه «بارگیرنده» را باز کنید

مرحله شماره 2 – به بخش “مرورگر” برنامه بروید

با استفاده از منو در سمت چپ برنامه ، 1 برگه را به قسمت “مرورگر” پایین بروید. این به شما امکان می دهد یک صفحه وب را مرور کنید. ما صفحه ای را مشاهده می کنیم که آدرس IP خارجی شما را به شما نشان می دهد.

مرحله شماره 3 – به http://ipmonkey.com بروید

به وب سایت ipmonkey.com یا www.ipmonkey.com بروید. این به شما نشان می دهد که از چه آدرس IP به صفحه دسترسی پیدا کرده اید. این آدرس IP باید با مطابقت داشته باشد IP فعلی پس از اتصال به برنامه PIA نشان داده شده است. اگر به جای آن مطابقت داشته باشد IP اصلی شما می دانید که به درستی کار نمی کند.

مرحله شماره 4 – آدرس IP خود را با آنچه VPN می گوید باید باشد مقایسه کنید

مثال ما:

آدرس IP خارجی IPMonkey با استفاده از Downloader در FireTV Stick

این آدرس “IP خارجی” شما را نشان می دهد که راهی است که وب سایت ها شما را می بینند

همانطور که مشاهده می کنید ، آدرس IP فوق با مطابقت دارد IP فعلی نشان داده شده در برنامه PIA…

آدرس IP فعلی

بنابراین همه چیز به درستی کار می کند!

آخرین یادداشت: هنگامی که FireTV / Stick به خواب می رود ، برخی از برنامه های VPN خراب و بسته می شوند ، بنابراین ایده خوبی است که اولین بار دوبار که از VPN استفاده می کنید ، IP خود را بررسی کنید. اگر هر بار خراب شود ، باید یا مطمئن شوید که:

 • “اتصال خودکار / اتصال مجدد خودکار” را در تنظیمات VPN خود فعال کنید
 • هر بار که از Fire برای پخش استفاده می کنید به صورت دستی متصل شوید
 • برای محافظت 24/7 از یک روتر VPN فعال همیشه فعال استفاده کنید

نتیجه

اگر این آموزش را در تمام مدت دنبال کردید ، اکنون باید یک VPN 100٪ کارگر را در FireStick یا FireTV خود داشته باشید. اگر مشکلی برای عیب یابی دارید ، احساس رایگان کنید نظر / سؤال برای ما بگذارید.

اگر به دنبال VPN برای FireTV / FireStick / Kodi هستید ما به شدت توصیه می کنیم:

 • دسترسی به اینترنت خصوصی: بهترین ارزش VPN ما سعی کرده ایم. و برنامه در دستگاه های Fire پایدار است
 • IPVanish: ارائه دهنده VPN بسیار سریع ، هر چند رمزگذاری اجباری 256 بیتی ممکن است تلاشی برای کاربران Stick باشد
 • VyprVPN: معامله به اندازه دو مورد دیگر خوب نیست ، اما این واقعیت که آنها یک برنامه بومی FireOS دارند که کاملاً قابل کنترل از راه دور FireTV شماست ، یک نکته عالی است.

اگر این راهنمای مفید را پیدا کردید ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

و ما را در توییتر دنبال کنید تا آخرین تخفیف های VPN ، آموزش و بررسی را بررسی کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map