5 VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס | VPN קפה


כחברה הרוויחה נטפליקס בשנה שעברה 1.21 מיליארד דולר מדהימים, והפכה אותה לחברה בעלת הרווח הגבוה ביותר 261 ברשימת Fortune 500. הפופולריות שלו ממשיכה לעלות מכיוון שהיא תמיד מבקשת לחדש בהנגשת השירות ליותר משתמשים בכל הפלטפורמות. עם זאת, למרות התרחבותה הגלובלית המהירה, עדיין קיימות מגבלות על איזה תוכן המשתמש יכול לצפות בהתבסס על מקום הימצאו בעולם, וישנן מדינות בהן נטפליקס אינה זמינה. כדי להתגבר על בעיות אלה, משתמשים יכולים להשתמש ב- VPN כדי לצפות ב- Netflix (לדוגמה, בטל חסימה של תוכן Netflix בארה”ב).

במאמר זה נסקור את הדברים הבאים:

כיצד VPN מבטל את חסימת Netflix?

vpn בטל את החסימה של נטפליקס

Netflix זמין ב -190 מדינות ללא הגבלות משמעותיות. התוכן עשוי להשתנות תלוי באיזו מדינה אתה נמצא כשאתה ניגש לאתר. נכון לכתיבת שורות אלה נטפליקס עדיין חסומה בסין, בקרים, בצפון קוריאה ובסוריה בגלל האיסור של הממשלה על חברות אמריקאיות. אם ברצונך לגשת לתכנים המקוריים של הספרייה האמריקאית Netflix או שאתה פשוט רוצה לגשת לאתר בזמן שאתה תחת תחום שיפוטם, עליך להשתמש ב- VPN כדי לעקוף חומות אש..

נטפליקס עוקבת גם אחר פרוטוקולי זכויות יוצרים עליהם הסרטים הם רשאים להציג באזור ספציפי. בהתאם להסכמת החברה עם מפיק הסרט, סרטים מסוימים אסורים להציג במדינות אחרות. בגלל מגבלות אלה, Netflix עצמה ולא צד שלישי חוסמת כל בקשה לגישה לאתר:

לא זמין לצפייה באזורך

אז אם איסורים ממשלתיים ונטפליקס עצמה חוסמים מכם גישה לאתר, מה תוכלו לעשות? פשוט. השתמש ב- VPN.

VPN היא טכנולוגיה שמצפינה את הנתונים שמשתמש הקצה מקבל. הנתונים עוברים דרך אלפי שרתים ברחבי העולם לפני שהם מגיעים למקלט. הצפנת נתונים מספקת אנונימיות למשתמש. לכן VPN הוא כלי חשוב בהגברת האבטחה והפרטיות המקוונת כנגד צורות רבות של פשעי רשת.

כאשר אתה מחובר לשרת VPN, כתובת ה- IP תוסתר מהציבור. מכיוון שהיא מסווה את כתובת ה- IP האמיתית, היא מסווגת את המיקום הנוכחי שלך ומעמידה פנים שאתה מבקר באתר מוגבל גיאוגרפי ממקום שהוא אינו מוסדר עליו. לדוגמה, כשאתה משתמש ב- VPN, כתובת ה- IP שלך תופיע כאילו אתה ניגש ל- Netflix כשאתה בארה”ב, שם אתה למעשה נמצא בסין. נשמע פיקח, נכון?

כאשר אתה מחובר לשרת VPN, כתובת ה- IP תוסתר מהציבור. מכיוון שהיא מסווה את כתובת ה- IP האמיתית, היא מסווגת את המיקום הנוכחי שלך ומעמידה פנים שאתה מבקר באתר מוגבל גיאוגרפי ממקום שהוא אינו מוסדר עליו. לדוגמה, כשאתה משתמש ב- VPN, כתובת ה- IP שלך תופיע כאילו אתה ניגש ל- Netflix כשאתה בארה”ב, שם אתה למעשה נמצא בסין. נשמע פיקח, נכון?

מה הופך ל- VPN Netflix ידידותי?

vpn netflix

ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת VPN שיכול לגשת לנטפליקס.

 1. מספר השרתים וגודל החברה: חשוב לציין כי לא כל ה- VPN יכולים לבטל את חסימת Netflix. הגישה של VPN ל- Netflix תלויה בגורמים רבים, כולל הטכנולוגיה, המומחיות שלה וכמובן כסף. כישות עסקית, Netflix מעניקה את הרישיון לביטול החסימה של האתר לחברות VPN שיכולות להעניק להן יותר רווחים. יחד עם זאת, חברות עם מספר שרתים פחות יכולות לייצר מספיק רוחב פס אידיאלי לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס.
 2. אפשרות מנוי חודש לחודש: השימוש ב- VPN מקשה על מישהו לחטט בפעילויות המקוונות שלך. למרות שישנן מהלכים מתמידים ליירוט שירותי סטרימינג במדינות מסוימות, בקרות אלה אינן מסוגלות 100% לרשום כתובות IP המפורסמות על ידי VPNs. עם זאת, עדיין קיימת האפשרות שהמשטר המדכא יכול לכבות את הגישה ל- VPN לאתרים חסומים גיאוגרפיים. מסיבה זו, אם אתם נמצאים במדינה כזו ואתם רוצים להשתמש ב- VPN בעיקר כדי להזרים את נטפליקס, אל תסתפקו בתוכנית מנוי לטווח ארוך. במקום זאת, בחר תוכנית תשלום חודש לחודש מכיוון שהיא מאפשרת לך גמישות רבה יותר לבטל את המנוי שלך אם Netflix נחסם באזור שלך.
 3. תמיכת לקוחות מעולה: אם אתה מחפש שירות VPN אמין וידידותי נטפליקס, שקול גם את תמיכת הלקוחות שלהם. סביר להניח שתיתקל בבעיות טכניות בתצורת השרת וכיצד להתחבר באופן מקוון, ועל כן, תמיכה טכנית 24/7 חייבת להיות זמינה כדי לעזור לך.

אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים הללו, רק שחקני VPN מעטים מסוגלים לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים של Netflix באותה רמת עקביות..

מהם VPNs Netflix הטובים ביותר?

בהתבסס על הקריטריונים לעיל, הנה פסק הדין שלנו לגבי חמשת ה- VPN הטובות ביותר של נטפליקס:

ExpressVPN

ל- ExpressVPN 3000+ שרתי פרוסים על פני 160 מיקומים. באמצעות מספר זה הוא יכול ליצור עד 30,000 כתובות IP בבת אחת, וזה מצוין לשמור על פעילויות מקוונות פרטיות. נוכחותה הגלובלית פירושה שהיא מספקת חיבור אינטרנט מהיר יותר עם טווח הגעה רב יותר. חיבור אינטרנט מהיר הוא מה שאתה צריך כדי ליהנות מצפייה בסרטים ב- HD. תכונת ה- DNS של ExpressVPN MediaStreamer תומכת בביטול חסימת Netflix בטלוויזיית Apple, טלוויזיה חכמה וקונסולות משחק. אם אתה זקוק לעזרה כלשהי, ExpressVPN מציעה תמיכה ללקוחות 24/7. על סמך הניסיון שלנו הנציגים בקיאים מאוד ומחויבים להעניק לך את חווית הלקוח הטובה ביותר. בחיסרון, עמלה חודשית של 12.95 דולר עשויה להיות גבוהה מדי לתקציב שלך אם אינך רוצה לצאת מנוי לטווח ארוך. עם זאת, הם אכן מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום אשר תתן לך זמן רב לנסות בעצמך את ה- VPN.

NordVPN

NordVPN אמון על ידי למעלה מ 12 מיליון מנויים ברחבי העולם. מאז הקמתה בשנת 2012 צמחה החברה באופן אקספוננציאלי והקימה 5,339 שרתי ב -60 מיקומים. הוא תומך בעד שישה מכשירים העובדים בו זמנית, אולם הוא אינו תומך בנטפליקס במכשירי טלוויזיה.

NordVPN מציע רוחב פס בלתי מוגבל למשתמשים שלה, מה שמסייע רבות בהזרמת מופעי Netflix ללא חביון. תכונת SmartPlay שלה היא פשוטה לשימוש והיא משפרת את חווית הצפייה שלך ב- Netflix. NordVPN מאפשר לך להתחבר לשרתי VPN מבלי לבצע תצורה נוספת. אם אתה זקוק לעזרה, התמיכה הטכנית שלהם מוכנה לעזור 24/7 באמצעות צ’אט.
NordVPN הוא גם לא הזול ביותר בעלות חודשית של $ 11.95, עם זאת, הוא מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום למשך 30 יום, אשר נותן לך יותר מדי זמן לראות אם הוא יעמוד בדרישות הצפייה שלך ב- Netflix..

CyberGhost

המטה של ​​CyberGhost ממוקם בגבול רומניה / גרמניה ומתגאה בכך שיש לו 3,700 שרתים הממוקמים ב 61 אזורים. החברה פיתחה כלים ידידותיים למשתמש כדי להקל על החיבור ל- VPN; אפילו לאנשים שאינם טכניים. אפליקציות ה- VPN והנטפליקס שלהם תומכות בפלטפורמות חלונות, מק, iOS ואנדרואיד, והן קלות לשימוש לחלוטין. האפליקציה מחברת אותך אוטומטית לשרת הקרוב מבלי שתבקש ממך לעשות דבר.
CyberGhost מספק רוחב פס בלתי מוגבל, מה שהופך הזרמת והורדת סרטונים מנטפליקס ללא טרחה. משתמשים יכולים לשוחח בצ’אט עם נציג שירות הלקוחות שלהם בכל עת. עם זאת, כל התכונות המדהימות הללו מגיעות עם מחיר תג מחיר של $ 12.99 חזק והמנוי החודשי שלהם מציע רק ערבות להחזר כספי של 14 יום.

כריש גולש

למרות היותו שחקן חדש בשוק ה- VPN, Surfshark מתחיל טוב. במשך תקופה קצרה הצליחה החברה להתקין 500 שרתים ב -50 מדינות, כולל סין.

ל- SurfShark יש אפשרות להנגיש שירותי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים. מכיוון שיש בו עדיין פחות משתמשים, מהירות האינטרנט מהירה לצפייה ולהורדת סרטונים מ- Netflix. בנוסף, יש לך 13 ספריות נטפליקס לבחירה. זה גם מאפשר לך לגשת לנטפליקס כמעט בכל מדיום ללא הגבלה למספר המכשירים הפועלים בו זמנית.
לחברה תמיכה בצ’אט 24/7 לטיפול בבעיות שלך. שיעור המנוי הוא 11.95 $ לחודש ומדיניות החזר כספי למשך 30 יום.

IPVanish

ל- IPVanish 1,200 שרתים ומעלה בלמעלה מ- 60 מיקומים. שרתים אלה מסוגלים ליצור עד 40,000 כתובות IP משותפות, מספר משמעותי לשמירה על פרטיותך. זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, שניתן להשתמש בו זמנית על ידי עד 10 מכשירים. תוכלו ליהנות מצפייה בנטפליקס בכל מקום ללא פיגורים והפרעות.

אם אתם מחפשים את ספק ה- VPN הזול ביותר, IPVanish הוא תפס טוב. שיעור המנוי החודשי שלה בסך 10 דולר הוא סביר מאוד. על החיסרון, זה מגיע רק עם מדיניות החזר כספי למשך 7 ימים, שאולי לא הספיקה זמן לבחון אותה לחלוטין. אם אתה זקוק לעזרה בחשבונך או בחיבור שלך, תמיכת שירות הלקוחות שלהם פתוחה 24/7 באמצעות צ’אט, שיחה או דוא”ל.

מסיבות מסוימות, Netflix יכולה לאתר ולחסום כתובות IP מ- IPVanish. כדי לפתור בעיה זו, עליך לקבוע את התצורה של תכונת המנהור המפוצלת שהיא די מסובכת לעשות, במיוחד עבור אנשים שאינם טכניים.

סיכום

VPNs מאפשרים לצפות בנטפליקס גם באזורים בהם שירותי סטרימינג נשלטים ומפוקחים מאוד. כל עוד יש לך מנוי נטפליקס פעיל ואתה מחובר לרשת, אתה יכול ליהנות לצפות בסרטים כל עוד אתה רוצה. VPNs מאפשרים גם להוריד סרטונים היישר מהאפליקציה אם ברצונך לצפות בהם מאוחר יותר או במצב לא מקוון.

מספר מדינות חוסמות את נטפליקס ממגוון סיבות ונטפליקס מגבילה גם את התוכן במדינות שונות. אם אתה מתכנן לנסוע לאחד מהמקומות האלה ואינך רוצה להחמיץ את התוכניות המועדפות עליך, שקול להירשם לאחד מ- VPN המומלצים שלנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map