VPN חינם ל- VPN ☕ כיצד לנסות WindScribe Premium בחינם | VPN קפה


כתבת את ההצעה הכי גאונה שהייתה לך אי פעם ושלחת אותה ללקוח פוטנציאלי. בזמן שאתה מחכה לתשובה חיובית, ייתכן שהאקר יירט את הדוא”ל שלך והשתמש בו למטרות זדוניות. שם באמת VPN יכול לעזור. הוא מציע הצפנה מאובטחת נקודה לנקודה בין המכשיר שלך לשרת המקבל. Windscribe הוא אחד ה- VPNs הבודדים שתפסו את תשומת ליבנו עם תכונות הפרטיות וההצפנה המעולות שלו. עם זאת, אנו מרגישים שעליכם לקרוא את סקירת ה- VPN בחינם ב- Windscribe לפני שתתחייבו לכך.

אחרי הכל, זה מה להיות צרכנית אחראית. הצלחנו להשיג גישה מלאה ל- Windscribe בלי לסכן את הכסף שלנו, וננחה אותך כיצד לעשות זאת בהמשך.

מהו VPN של Windscribe?

VPN של Windscribe מאיר בגלל הפשטות והביטחון שלו. מלבד ההצפנה הבלתי חדירה של AES-256, הוא מציע אפשרויות פרוטוקול שונות לשליחת נתונים דרך האינטרנט. תהיה לך אפשרות של OpenVPN, IKEv2 ו- SOCKS5, שידועים כמאובטחים באופן אמין.

אבטחה היא רק מחצית מהמטבע עבור VPNs. מה שחשוב לא פחות הוא פרטיות ו- Windscribe הוכח כאמין בכדי לשמור על זהותך באופן אנונימי באופן מקוון. השירות אינו סובל מדליפת DNS, פגם טכני שעלול להרחיק בטעות את כתובת ה- IP שלך.

כמו כן, תרצה להשגיח על וירוסים המדביקים את המכשיר שלך בעת התקנת VPN. עם Windscribe, תהיה בטוח לחלוטין מכיוון שיש בו קובץ מתקין נקי. Windscribe מסייע גם בשמירה על המכשיר שלך שכן הוא מתפקד גם כגשש מודעות וכחסימת תוכנות זדוניות.

גמישות היא הדבר שמציב את הקצה המאיר ב- VPN, ו- Windscribe הוא גמיש ככל שתוכל להשיג. הוא תומך בכל מערכות ההפעלה העיקריות כולל חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. הדובדבן שבקצפת הוא ש- Windscribe לא מגביל את החיבורים, מה שאומר שאתה יכול לחבר את כל המכשירים שלך ל- VPN.

ניתן גם לצפות ברשת גדולה משמעותית של שרתי VPN עם Windscribe. השרתים שלה קיימים ב -110 ערים ב -60 מדינות.

הזכרנו ש- Windscribe VPN הוא קל להפליא לשימוש?

Windscribe בנוי עם ממשק משתמש פשוט, בו כל הפקדים נגישים בקלות. כמו כן, משתמשי Netflix יאהבו את העובדה ש- Windscribe מקצה שרתים ייעודיים המאפשרים גישה ללא הפרעה לזרמת תוכן.

כשאתה זקוק לעזרה מסייעת מ- Windscribe, אתה יכול לשוחח עם “בוט חי” בשם גארי או אם אתה זקוק למגע אנושי, יש לו מערכת תמיכה מבוססת כרטיסים.

בסך הכל, Windscribe הוא VPN הגון אם אתה מקווה להגן על המכשיר שלך מפני הפרות אבטחה אפשריות ברשת.

כיצד להפעיל גרסת ניסיון ל- VPN בחינם

באופן כללי VPNs הם שירותים שימושיים כדי לשמור על בטיחותך באינטרנט, אך תצטרך להיות מנוי משלם כדי ליהנות מתכונותיהם באופן מלא.

כמה VPNs מציעים תוכניות בחינם כדי לעזור למשתמשים להתחיל בעבודה. Windscribe מציעה את הגישה הקלה ביותר ל- VPN חינמי בו תוכלו להוריד את תוכנת הלקוח מבלי למסור את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

אך כמו כל VPNs בחינם, VPN בחינם ב- Windscribe מגביל את קיבולת הנתונים ל- 2GB בחודש, ותוכלו לקבל גישה לעשרה מיקומים בלבד בתכנית החינמית שלה. כמובן שתצטרך להגדיל את מגבלת הנתונים ל -10 ג’יגה-בתים כשאתה מגיש כתובת דוא”ל חוקית ל- Windscribe.

עם זאת, תשתמש במהירות ב- 10GB במהירות אם אתה מעביר קבצים מסיביים או זורם סרטונים באינטרנט. כמו כן, ה- Windscribe בחינם אינו מאפשר גישה לשרת הייעודי של נטפליקס.

בכנות, אנו לא מרגישים שהגרסה החינמית של Windscribe מועילה אם אתה משתמש ב- Netflix. כמו כן, המגבלה בשרתים ויכולת הנתונים מגבילה את החוויה שלך, וזה לא אבן מידה טובה לשפוט את ה- VPN בכללותו..

הדרך הטובה ביותר לנסות את Windscribe היא להירשם לתוכנית בתשלום שלה או ל- Windscribe Pro, שם תהיה לך גישה לכל השרתים שלה עם קיבולת נתונים בלתי מוגבלת. תהיה לך גישה גם לשני שרתים ידידותיים ל- Netflix.

התוכנית בתשלום של Windscribe כוללת גם אחריות של 100% החזר כספי, תוך 3 ימים מרגע ההרשמה או 10 GB של שימוש בנתונים. בעוד שהמשך זמן קצר למדי לתעשייה, יהיה לך מספיק זמן לנסות את תכונות המפתח לפני שתחליט אם זה ה- VPN המתאים לך..

כיצד להפעיל גרסת ניסיון ל- VPN בחינם

בין אם אתם מחפשים הגנה נוספת מפני התקפות רשת או גישה ל- Netflix בכל מקום בעולם, תרצו לגשת לחינם ל- Windscribe Pro בחינם.

אנו נראה לך כיצד לעשות זאת בהוראות שלהלן.
1. פתוח דף הבית של רישום רוח בדפדפן שלך. רחף עם העכבר על כפתור הכניסה. א הירשם כפתור יופיע ותצטרך ללחוץ עליו.

הרשמה חופשית ל- VPN - -

2. מלא את שם המשתמש, הסיסמה המועדפת עליך ולחץ צור חשבון בחינם כשאתה מסיים. ודא שאתה מספק את כתובת הדוא”ל שלך כפי שהיא משמשת לאיפוס הסיסמה שלך בעת הצורך.

צור חשבון מנויים חינם

3. תועבר ללוח המחוונים של סקירת החשבון. לחץ על תמחור בכרטיסייה בתפריט העליון.

תמחור לרשום לרוח

4. עמוד התמחור מפרט את המחיר עבור Windscribe Pro. לחץ על קנה עכשיו כפתור לחבילה החודשית או השנתית.

קנה מנוי פרו

5. בחר את המועדף עליך תשלום מצב. Windscribe תומך בכרטיסי אשראי, Paypal, Cryptocurrency וחומת התשלומים.

בחר אמצעי תשלום לרשום מנוי

6. השלם את תהליך התשלום. תקבל את פניך על ידי התשלום הצליח הודעה בדפדפן.

הרשמה לתשלום בהצלחה

ז. הורד VPN ל- Windscribe בתפריט העליון.

להוריד מנוי רוח - -

8. בדף ההורדה, לחץ על קישור ההורדה של המכשיר שלך. במבחן שלנו הורדנו רישום רוח עבור Windows.

רישום רוח חלונות

9. השלם את ההתקנה והפעל את ה- Windscribe Pro תוכנת לקוח. Windscribe יושק אוטומטית. כעת תהיה לך גישה לשרתים בכל המיקומים באמצעות Windscribe Pro.

השקה

כיצד להשתמש ב- Windscribe אחריות של 100% החזר כספי ל -3 ימים

כעת, זכור כי מדיניות ההתחייבות להחזר הכספי ל- Windscribe תקפה רק למשך 3 ימים או 10 GB של הורדת נתונים..

כדי לבדוק את השימוש בנתונים שלך, עבור אל מרכז השליטה של ​​החשבון ותמצא את הערך עבור שימוש ברוחב פס.

להשתמש ברוחב הפס במניית רוח

כדי להחזיר את הכסף שלך, עליך לעשות זאת לפני ששלושת הימים יימשכו והשימוש שלך לא יעלה על 10 GB.

עקוב אחר הצעדים הבאים לבקשת החזר.
1. לחץ על תמיכה בתפריט של Windscribe.

הרשמו לרשימת התמיכה של פתיחת הרוח

2. בדף התמיכה, לחץ על הגיש כרטיס.

רישום רוח להגיש כרטיס

3. תאר את הבעיה שלך בתיבת הטקסט כדי לבטל את נעילת כפתור הגשת הכרטיסים. לחץ על הגיש כרטיס כפתור.

מנוי רוח הגיש החזר

4. מלא את הנושא, בחר ניהול חשבונות / שינויים ולכתוב את בקשתך להחזר.

כתוב בקשה לקבלת מנוי להחזר כספי

.5 גלול מטה ולחץ על הגיש כרטיס תמיכה כפתור.

6. וודא שהכרטיס שלך הוגש. ההודעה הבאה תופיע על המסך. בדוק בדוא”ל שלך הודעות מצוות התמיכה ואשר שאתה רוצה שהכסף שלך יוחזר.

הרשמה חופשית ל- VPN - -

המדיניות של Windscribe קובעת כי לא יקח יותר מ 30 יום להחזר החזר. רוב הסיכויים שההחזר יוחזר לך תוך פרק זמן סביר.

האם כדאי לנסות אפליקציית Windscribe VPN בחינם או בתשלום

הגיע הזמן שתפסיק לקחת סיכונים עם אבטחת אינטרנט או היעדרם. דוא”ל יורט או צורות אחרות של התקפות מקוונות עלולים לגרום לתוצאות חמורות. תרצה לנצל את Windscribe כדי להגן על עצמך מפני האיומים האינסופיים ברשת.

חברת Windscribe הוכיחה כי היא VPN אמין המעסיק את ההצפנה והפרוטוקול החזקים ביותר.

היישום שלה ידידותי למשתמש ויש לו שרתי נטפליקס ייעודיים מובנים המאפשרים סטרימינג ללא הגבלה עבור אוהדי Netflix..

מובן אם תרצה לקרוא את סקירת ה- vpn בחינם ב- Windscribe לפני שתתחייב למנוי. בעוד של- Windscribe יש תוכנית בחינם, אנו ממליצים בחום שתבחן את Windscribe Pro בתשלום על ידי ניצול ההבטחה המוחזקת של 100% הכסף שלה..

פשוט עקוב אחר המדריך שלנו בתביעת ניסיון VPN בחינם ב- Windscribe ובקש את ההחזר. בניגוד ל- VPNs אחרים, ל- Windscribe מדיניות התחייבות להחזר כספי מאוד. המדיניות תקפה רק למשך 3 ימים והתנאי לא יעלה על 10GB של שימוש בנתונים.

אתה באמת לא רוצה להתעסק בזה, אז הקפד להזכיר לעצמך לתבוע את ההחזר שלך לפני תום שלושת הימים האלה. כמובן שיש סיכוי אדיר שתאהבו את Windscribe ותרצו להמשיך את המינוי.

כך או כך, עליכם להפסיק להסס ולסכן את המכשירים שלכם. במקום זאת, הירשם ל- Windscribe כדי להתחיל את תקופת הניסיון בחינם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map