כיצד לפתור בעיות במנהרה VPN קפה


האם אתה נתקל בבעיות עם TunnelBear שאינו עובד במכשיר שלך? האחרון הוא ללא ספק אחד משירותי ה- VPN (רשת פרטית וירטואלית פרטית) הפופולרית והידידותית ביותר כיום עם מיליוני משתמשים פעילים ברחבי העולם. רוב המתחילים ל- VPN אוהבים את ממשק המשתמש הקומייני והאינטואיטיבי שלהם עם דובי (ממשק משתמש). הם מציעים גם פרוטוקולי אבטחת מידע AES 256 ו- OpenVPN שהם כמעט בלתי שבירים ונחשבים לטובים ביותר בעסקי ה- VPN. עם זאת, יהיו זמנים שבהם המשתמשים יגלו שהם לא יכולים לגרום לזה לעבוד. במקרים רבים, חיבור ה- VPN עשוי להיות איטי או מנותק באופן אקראי, מה שהופך את TunnelBear ל”בלתי נסבל “לשימוש (משחק מילים מיועד).

במאמר זה נעבור על כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעומדות בפני המשתמשים בעת השימוש באפליקציית VPN של TunnelBear וכיצד לתקן אותה. אנו ממליצים לך להמשיך לקרוא על המשך הדברים הבאים:

בעיות אפשריות כאשר TunnelBear לא עובד

VPNs הם דברים מורכבים, ובעוד שיש לשבח את TunnelBear על כך שהם הופכים את שלהם לידידותיים ואינטואיטיביים למתחילים להשתמש בהם, אנו לא יכולים לצפות שזה יעבוד בצורה מושלמת כל הזמן. להלן כמה מהבעיות השכיחות ביותר שמשתמשים יכולים להיתקל בהן כאשר TunnelBear VPN אינו פועל:

בעיות התחברות

משתמשים אינם יכולים להתחבר לאחד משרתי ה- VPN של TunnelBear, ומשאירים את חיבורם ללא מוצפן ומסכנים את המידע האישי של אחד מהם..

מהירויות איטיות

אמנם TunnelBear VPN אינו בדיוק אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר הקיימים בחוץ, אך מהירויות השרת שלהם הן יותר מהוגנות עבור מרבית המשתמשים. עם זאת, מהירות שרת איטית היא אחד הנושאים הנפוצים ביותר שעליהם מתלוננים משתמשים ולעיתים קרובות משמעותיים מספיק בכדי להניא אנשים משימוש ב- VPN מלכתחילה.

בעיות ניתוק

במקרים מסוימים, משתמשים עשויים לגלות שחיבור ה- VPN שלהם מתנתק באופן אקראי מבלי שהם ידעו. זה יכול להטריד, במיוחד אם אתה תלוי בזה כדי להגן על פרטיותך באופן מקוון. משתמשים עשויים שלא להבין שהם עברו לחיבור לא מוצפן.

פתרון בעיות TunnelBear לא עובד

אם אתה מתמודד עם אחת מהבעיות שתוארו לעיל, אתה תשמח לדעת שתמיד אתה יכול לעשות משהו כדי לנסות ולפתור את הבעיה. ראשית, אתה יכול להתחיל במשהו פשוט כמו הפעלה מחדש של המכשיר וחיבור האינטרנט שלך. אתה יכול גם לנסות להסיר את ההתקנה ואז להתקין מחדש את אפליקציית VPN של TunnelBear ולהשתמש בחיבור אינטרנט אחר. אמצעים כאלה יסייעו להבטיח שהבעיה תהיה ספציפית ל- TunnelBear ולא קשורה למכשיר או לחיבור האינטרנט שלך.

האם TunnelBear אינו פועל עדיין לאחר הצעדים שהוזכרו לעיל? אם כן, תוכלו לעבור לכמה שלבי פתרון בעיות הספציפיים לבעיה. אחד הדברים הנהדרים ב- TunnelBear הוא שהם מעסיקים ממשק משתמש דומה בכל המכשירים הנתמכים שלהם – PC, Mac, iOS ו- Android. לפיכך, שלבי פתרון הבעיות המתוארים להלן צריכים להיות חלים ללא קשר לאיזה מכשיר אתה נמצא.

כיצד לתקן בעיות חיבור

אם אתה מתקשה להתחבר לרשת ה- VPN של TunnelBear, הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא לבדוק בדף הטוויטר שלהם אם יש עדכוני תחזוקה מתוזמנים. תוכל גם לעבור אל https://bearsmyip.com/ כדי לאמת את כתובת ה- IP הנוכחית שלך. אם האחרון מציג את אותו המיקום שמוצג באפליקציית VPN של TunnelBear, אתה אמור להיות טוב ללכת.

אם אין עדכוני תחזוקה ואישרת שאינך מחובר לרשת ה- VPN, השלב הבא שתרצה לעשות הוא לבדוק אם תוכנת האבטחה שאתה משתמש במכשיר שלך עשויה לחסום את ה- VPN חיבור. נסה להשבית באופן זמני את תוכנת האנטי-תוכנות נגד תוכנות זדוניות / אנטי-וירוס ובדוק אם זה פותר את הבעיה.

אם אתה מגלה שאתה יכול להתחבר ל- TunnelBear VPN לאחר השבתת תוכנת האבטחה שלך, תצטרך לבטל את החסימה של TunnelBear על ידי הוספתה כחריג. שלבים ספציפיים כיצד לבצע את האחרונה משתנים בהתאם לתוכנית האנטי-וירוס בה אתה משתמש.

במקרה שלנו, נעשה זאת עם מקאפי:

 • פתח את McAfee AntiVirus ונווט אל הכרטיסייה “אבטחת מחשב”. בתפריט השמאלי, בחר “סריקה בזמן אמת.”
לתקן בעיות חיבור לנהרות מנהרה
 • תחת למידע נוסף, לחץ על “קבצים שלא נכללו” ואז על “הוסף קובץ”
לתקן את המנהרה לא עובד במחשב
 • אתר את היישום TunnelBear המותקן במחשב שלך ולחץ על “פתח”.
מחשב פתוח לנקודת המנהרה - -
 • בשלב זה, TunnelBear מתווסף כעת לרשימת ההכללות של McAfee ולא יפריע להפעלתו.
לתקן דוברות מנהרה

אם אתה משתמש בתוכנת אבטחה שונה במכשיר שלך וקבעת שהאחרון חוסם את חיבור ה- VPN שלך, תרצה לבדוק את התמיכה שלהם בשלבים ספציפיים כיצד להוסיף חריגים ליישומים..

גורם נוסף שעשוי להפריע לחיבור ה- VPN של TunnelBear הוא השימוש במקביל באפליקציית VPN ותוסף הדפדפן של TunnelBear. רק אחד צריך להיות פעיל בכל פעם כדי לעבוד נכון.

כדי להסיר את התוסף TunnelBear בדפדפן כרום, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסמל שלו בצד ימין למעלה ובחר “הסר מ- Chrome.”

תקן כרום דוברות מנהרה לא עובד

כיצד לתקן מהירויות איטיות

לפני שננסה לפתור בעיות הקשורות למהירויות שרת איטיות, חשוב להבין כי ירידה במהירות החיבור טמונה בכל VPN. אחרי הכל, המשתמשים מעבירים את הפעילויות המקוונות שלהם לאיש אמצעי (שרת ה- VPN של TunnelBear) לצורך הצפנה..

כמו כן, כדאי לציין כי TunnelBear אינה מציעה את מהירויות שרת ה- VPN המהירות ביותר בשוק (תוכל לקרוא עוד על כך בסקירת VPN של TunnelBear). משתמשים יכולים לחוות ירידה של עד 50 אחוז במהירויות החיבור. זה מחמיר אם אתה מתחבר לשרת המרוחק מהמיקום הנוכחי שלך.

כמובן, זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות כדי לפתור את מהירות השרת האיטית בעת השימוש ב- TunnelBear. אפשרות אחת שיכולה להועיל היא להפעיל תכונה בשם TCP Override שמייעלת את ביצועי השרת ברשתות איטיות או לא יציבות..

ניתן להפעיל עקיפה של TCP על ידי ניווט לדף ההגדרות ובחירת סמל גלגל השיניים בצד שמאל. משם תוכלו לראות את כפתור ההחלפה של התכונה האמורה.

לעקוב אחר

כיצד לתקן בעיות ניתוק

אם חיבור ה- VPN שלך מתנתק באקראי, ככל הנראה הבעיה נגרמת על ידי חיבור לא יציב. כדי להקל על האחרונים, תרצה להשתמש ב- TunnelBear בחיבור ייעודי עם אות WiFi חזק.

אם אתה חושש להשאיר את המידע הרגיש שלך חשוף כאשר TunnelBear מתנתק באופן אקראי ומעביר אותך לחיבור לא מוצפן, אתה יכול להפעיל תכונה בשם “VigilantBear.” האחרון הוא בעצם מתג להרוג שמשבית את האינטרנט באופן אוטומטי במכשיר שלך אם חיבור ה- VPN יירד.

תוכלו למצוא את מתג ההחלפה של VigilantBear בכרטיסיית האבטחה דרך דף ההגדרות.

לתקן בעיות ניתוק מנהרה

האם אף אחד מהפתרונות הללו לא עובד? הנה מה לעשות

האם הבעיה שלך נמשכת גם לאחר שעברת את כל השלבים לפתרון בעיות שהוזכרו לעיל? אם כן, הגיע הזמן ליצור קשר עם דוב התמיכה. אחד הדברים הטובים ביותר ב- TunnelBear הוא שהם מציעים תמיכת לקוחות מעולה. למרות שהתמיכה שלהם מוגבלת לדוא”ל, משתמשים בדרך כלל יכולים לצפות לתשובה מהירה ומותאמת אישית לדאגות.

סיכום

אז הנה לך את זה – כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעומדות בפני המשתמשים עם TunnelBear VPN וכיצד לתקן את זה. כפי שבטח כבר הבנת, תמיד אתה יכול לעשות משהו כדי לפתור בעיות שאתה נתקל בהן בעת ​​שימוש ב- VPN. אנו מקווים כי מידע זה הוכח כמועיל ועוזר לך להשיג את התוצאות הדרושות לך מהתקנת TunnelBear שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map