כיצד להתקין VPN באייפון [מדריך 2020] | VPN קפה


אנו יודעים שהתקנת VPN אינה דבר שרוב משתמשי ה- iPhone בדרך כלל עושים, והרבה פחות משתמשים בו. במאמר זה נלך אותך בתהליך הגדרת VPN באייפון.

לא תרצו לטייל באמצע העולם בחופשה, להוט לצלם תמונות יפות רק כדי להבין שלא תוכלו לשתף אותן בפייסבוק. זה נכון. מזעזע ככל שהוא, קישוריות לאינטרנט מוגבלת בהחלט באזורים מסוימים בעולם.

אבל יש יותר סיבות להשתמש ב- VPN מאשר לעקוף צנזורה באינטרנט. אנו נעזור לחשוב על הסיבות שאתה רוצה להתקין VPN ב- iPhone שלך ​​וכיצד לעשות זאת בפירוט. במאמר זה נדון ביסודיות:

מה זה VPN ב- iPhone

כאמור, סיבה מרכזית לשימוש ב- VPN ב- iPhone היא עקיפת צנזורה קפדנית באינטרנט. למשל, תרצו להיות מוכנים כשאתם נוסעים לסין. סין ידועה לשמצה בזכות חומת האש שלה, המכונה “חומת האש הגדולה של סין.”

כשנוסעים לסין תגלו שאין לכם גישה ליישומים או לאתרים שאתם מכירים. אינך יכול לגשת לפייסבוק, Gmail, YouTube ואתרים אחרים שאינם תואמים את מדיניות האינטרנט של סין. אנו יכולים להבטיח לך כי חסימת השימוש באפליקציות הרגילות שלך גורמת לאייפון האחרון להיראות חסר טעם.

עקיפת חומות אש הצידה, קיום VPN מועיל גם אם אינך יכול להסתדר בלי זרם ה- Netflix שלך במהלך נסיעות. מדינות מסוימות מגבילות את הגישה לשירותי תוכן בעוד שאתרי תוכן מסוימים נגישים רק בסביבתה המקומית. ללא VPN, כתובת ה- IP של האייפון שלך תשקף את המיקום שאתה נמצא בו ותגביל את הגישה שלך לתוכן.

גם מקום העבודה הגלובלי נכנס לכיוון חדש בשנים האחרונות. תעשיות מסוימות, במיוחד חברות העוסקות במוצרים לא מוחשיים, כבר לא מתעדפות בעבודה במשרד. מקובל שמתכנתים, מעצבים ומשווקים יעבדו בבתי קפה ויצליחו על רשתות WiFi ציבוריות.

אין להכחיש שעבודה בבית הקפה המקומי שלך עם קישוריות במהירות גבוהה היא נוחה. אך חיבור לאינטרנט אלחוטי ציבורי גם מותיר אתכם בסיכון לפורצים והתקפות סייבר זדוניות. הפעלת VPN עוזרת לאבטח את חיבור האינטרנט כשאתה מתמודד עם מידע רגיש באייפון שלך.

אפל היא חברה שמתגאה בסודיות, אך זו טעות להניח ששימוש באייפון מבטיח לך פרטיות מוחלטת. החששות שהממשלה מרחרחת בהתנהגות המקוונת שלך היא אמיתית. חוץ מזה, אתה יפרוץ גם על ידי מפרסמים ענקיים שאוספים מידע מצרכנים כמוך.

אתה יכול לשים קץ לחשש שלך להיות מרגל על ​​ידי התקנת VPN באייפון שלך. VPN מסמן את כתובת ה- IP באייפון שלך ומאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי.

מדוע להשתמש ב- VPN באייפון?

התקנת והפעלה של VPN באייפון שלך מספקת פרטיות וביטחון משופרים. VPN באייפון משתמש בפרוטוקולים מאובטחים, כגון L2TP, OpenVPN או IPSec כדי להצפין את העברת הנתונים מהמכשיר. זה מונע מכל האקרים זדוניים להשיג נתונים מובנים מהמכשיר שלך.

VPN יכול גם לשנות את המיקום הנתפס של האייפון שלך על ידי שינוי כתובת ה- IP של המכשיר. זה מאפשר לך לעקוף צנזורה ולגשת לתוכן רגיש גיאוגרפי כשאתה מטייל.

ישנם אפליקציות VPN שונות הניתנות להורדה שתוכלו להפעיל כדי להבטיח חיבור פרטי ומאובטח באייפון.

 1. TorGuard
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. כריש גולש
 5. גישה פרטית לאינטרנט

כיצד להגדיר הגדרות VPN ל- iPhone

לאחר שתוריד יישום VPN, תתבקש לאשר ללקוח VPN לשנות את הגדרות התצורה באייפון שלך. בחר אפשר והזן את האישורים שלך למכשיר.

כדי להפעיל את ה- VPN, תצטרך לבצע את הצעדים הבאים:

1. גישה הגדרות.

2. בחר כללי.

3. בחר VPN.

4. בחר ב- VPN שתשתמש בהם.

5. הפעל את ה- סטטוס החלף.

כעת, אתה מחובר היטב ומוכן לשימוש ב- VPN ב- iPhone.

כיצד להגדיר VPN באמצעות iOS Apps

אתה יכול גם להגדיר את ה- VPN שלך על ידי הפעלת יישום לקוח VPN המותקן באייפון. בעוד שללקוחות VPN שונים עשויים להיות בעלי ממשקים משתנים מעט, רובם נוקטים באותו הליך הגדרה.

1. הפעל את ה- VPN אפליקציה באייפון.

2. הזן את פרטי ההתחברות שלך אישורים עבור ה- VPN.

3. הקש על “התחבר“או אפשרויות דומות.

4. אפשר תצורות VPN להתווסף לאייפון כשתתבקש. תצטרך להכניס את אישורי Apple שלך ​​לשם כך.

אפליקציית ה- VPN תציין את מצב החיבור לאייפון שלכם.

כיצד השימוש ב- VPN באייפון מבטיח אבטחה

זה לא יכול להיות מופרך לטעון כי השימוש ב- VPN באייפון מעניק למכשיר שלך יכולת התגנבות דמוית נינג’ה..

פרוטוקולי הצפנה מעולים

על ידי שימוש ב- VPN, כל פיסת נתונים המועברת ומקבלת על ידי ה- iPhone שלך ​​מוצפנת על ידי פרוטוקולי הצפנה סטנדרטיים תעשייתיים. תיתקל בשמות הכוללים L2TP, IPSec, SSTP, IKEv2 ו- OpenVPN, שהם כמה מפרוטוקולי ההצפנה המאובטחים ביותר המשמשים חברות IT גדולות..

מניעת פיקוח על תנועה על ידי ממשלות

זהו סוד גלוי שממשלות עוקבות אחר השימוש באינטרנט והתנהגותם של אנשים המחוברים לאינטרנט. VPN מספק את טכנולוגיית הסוואה הנחוצה לחסימת ריגול כה בלתי רצוי.

ידענו כמה זה לא נוח לדעת שמישהו בודק כל אחת מהפעילות שלך באופן קבוע, אפילו אם אתה לא מבצע עבירות.

הגנת הונאה בעת נסיעה

תרצה להיות זהיר כשאתה מחובר ישירות לאינטרנט, במיוחד כשאתה מטייל. אתה יכול ליפול קורבן להונאה אם ​​לא תנקוט אמצעי זהירות נגד האקרים פוטנציאליים שמכוונים לאזור.

הפעלת VPN מונעת את יירוט האקרים זדוניים מהמידע הרגיש שלך, ובמיוחד הפרטים הבנקאיים או האישיים שלך.

VPNs ללא תשלום לעומת בתשלום באייפון

עם מקרים של הפרות נתונים והונאות סייבר במגמת עלייה, יש מספר הולך וגדל של ספקי VPN. חלק משירותי ה- VPN הם בחינם, בעוד שאחרים דורשים מנוי בתשלום. השאלה היא, מי ישרת אותך בצורה הטובה ביותר?

ל- VPN בחינם מגבלות, אינן מאובטחות ויש להם דליפות DNS

ברוב המקרים אתה מקבל את מה שאתה משלם כשמדובר ב- VPN. לאפליקציות VPN בחינם ישנן מגבלות העלולות לפגוע בביטחון שלך. לדוגמה, בדרך כלל אתה מוגבל לפרוטוקול PPTP, שנוטה לתקוף ונחשב לא בטוח על ידי מומחי אבטחת IT..

מלבד זאת, ידוע כי VPNs בחינם מסוימים נקלעים לדליפות DNS, ליקוי אבטחה החושף את כתובת ה- IP שלך לספק שירותי האינטרנט גם כאשר ה- VPN מופעל. זה לא מה שהיית מצפה כשאתה משתמש ב- VPN.

VPNs בתשלום מגיעים עם מנוי חודשי או שנתי, מספקים קידוד נתונים והם מהירים יותר

להגנה מוחלטת והתגנבות, VPN בתשלום הוא הבחירה החכמה יותר. עם מנוי שנתי או חודשי תקבלו אבטחה ואנונימיות מעולה. VPN בתשלום מאפשר למשתמשים לבחור מכמה פרוטוקולי הצפנת אבטחה גבוהה, ומבטיח כי הנתונים שלהם מוצפנים מקצה לקצה..

אין גם רוחב פס מכוסה עם VPN בתשלום, מה שמבטיח חווית גלישה חלקה ונעימה. תוכלו גם להיות חופשי מקופצים של מודעות, שיכולים להסיח את דעתכם לפעמים.

כיצד לכבות VPN באייפון

כשתסיים להשתמש ב- VPN, אתה יכול לכבות אותו בקלות. כדי לכבות את הגדרות ה- VPN של iPhone, עקוב אחר השלבים הבאים.

1. עבור אל הגדרות.

2. בחר כללי.

3. בחר VPN.

.4 החלף את המתג ל כבוי.

אם הפעלת את ה- VPN מהאפליקציה, אתה יכול לכבות אותו על ידי:

1. השקת ה- אפליקציית VPN.

2. בחירה נתק.

ה- VPN של ה- iPhone שלך ​​ינותק.

הוא VPN בטוח לשימוש באייפון?

מובן שיש ספק לגבי התקנת אפליקציה של צד שלישי באייפון שלך, במיוחד כזו העוסקת בהצפנת הנתונים שלך. אתה עלול להיות מודאג לגבי אופן הטיפול ב- VPN בנתונים ובפרטיות שלך.

אנו רוצים להדגיש כי חשוב להשתמש בשירותי VPN מספקים אמינים. תרצה גם לקרוא את המדיניות שלהם בנושא פרטיות נתונים. וודא כי אין פרקטיקות מוצלות הכרוכות בנתונים מהאייפון שלך.

סיכום

VPN הוא שירות חיוני יותר ויותר שיש לאייפון שלך מאיומי התקפות הסייבר משמעותיות מתמיד. חוץ מזה, תיהנו גם מהנוחות של גישה לאינטרנט ללא הגבלה כשנוסעים למדינות זרות.

על קצה המזלג, VPN ממנה מחדש את חיבור הנתונים לשרת VPN מאובטח לפני שהוא מתחבר לאינטרנט. הוא מציע אנונימיות על ידי הסתרת כתובת ה- IP של ה- iPhone שלך ​​ומספק הצפנה מאובטחת נקודה לנקודה להגנה על נתונים.

לא חסרים ספקי VPN לבחירה. אך תרצה להיות שקדן בבחירת ספקים אמינים. אתה רוצה להבטיח שהנתונים שלך מוגנים בבטחה לא רק מפני האקרים וממשלות, אלא גם שהם לא מטופלים על ידי ספקי VPN..

לעיתים זה יכול להיות קשה לבחור בין ספקי VPN בתשלום או בחינם. הרעיון של לא לשלם כלום כדי ליהנות מהתגנבות וביטחון באינטרנט הוא מפתה, אך עליכם להיות מודעים למגבלות הגירסה החינמית. אנו ממליצים בחום ללכת ל- VPN בתשלום אם אתה רציני להבטיח הגנה מקסימלית באייפון שלך.

התקנה והפעלה של VPN באייפון שלך היא קלה יחסית. אתה יכול לעשות זאת מהגדרות ה- iPhone או מאפליקציית ה- VPN. זה לא יהיה חכם לאפשר פגיעה בנתונים שלך, בהתחשב כמה קל להשתמש ב- VPN באייפון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map