האתרים הטובים ביותר לשימוש במקום TorrentKim | VPN קפה


האם אתה מבין אלפי האנשים שנרתעים מאובדן אתר טורנט המכונה TorrentKim? אם כן, תשמח לדעת שיש אלטרנטיבות שונות באינטרנט טובות באותה מידה (אם לא טוב יותר), אז המשך לקרוא.

מה זה TorrentKim?

TorrentKim היה אתר סיקור פופולרי המתמחה בסרטים קוריאניים – דרמות, מופעים מגוונים, סרטים וכו ‘. הם היו ידועים כאירוח טורנירים איכותיים מהז’אנר הקוריאני ואף מספקים כתוביות לגיטימיות לתארים פופולריים..

לצערי, TorrentKim מנוטרל כעת (נכון לשעת הכתיבה) ולא יותר מאשר אתר מודעות ספאם שמפנה משתמשים לאתרים אקראיים.. אמנם אין מידע מתי TorrentKim סיימו את שירותי הטרנינג שלהם והאם הם יחזרו, אך דבר אחד בטוח. הם יוחמצו מאוד על ידי אלפי מעריצים מחוץ לקוריאה, שהיו תלויים בהם לאורך השנים.

המציאות היא שזה לא יוצא דופן שאתרי סיקור ייעלמו פתאום. זה קורה כל הזמן מכיוון שלעתים קרובות הם נפגעים מתביעות זכויות יוצרים או נאסר עליהם לחלוטין באזורים עם חוקי זכויות יוצרים מחמירים. עם זאת, ישנן הרבה אלטרנטיבות אחרות באינטרנט בהן תוכלו להשתמש לצורך סריקת סרטים קוריאנים. במאמר זה נעבור על כמה מאתרי הטורנטים הטובים ביותר שקיימים בשנת 2020 ואולי הם מכילים את התוכן הדרוש.

החלופות הטובות ביותר של TorrentKim

לפני שנכנס לכמה הצעות לאתר לסיקור שתוכלו להשתמש בהן במקום TorrentKim, שימו לב שאנו ב- VPN Coffee, לא מעודדים את השימוש בטורנטים כדי להוריד ולשתף תוכן המוגן בזכויות יוצרים. אמנם השימוש בטכנולוגיית P2P הוא חוקי לחלוטין, אך שיתוף והורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים אינו. פעולה זו עלולה לגרום לתיקים ייצוגיים ואף לתביעות המכוונות לאנשים להוות דוגמא לכך. לפיכך, אנו מעודדים משתמשים להגן על עצמם באמצעות שירות VPN ולשמור על פרטי פעילות הטרנינג שלהם אנונימיים.

כעת, לאחר שיש לנו את זה מהדרך, בוא נקפוץ ישר לכמה אלטרנטיבות של TorrentKim שעדיין הולכות ומתרחשות בשנת 2020:

מפרץ פירטים

אם סיקרתם זמן מה, ללא ספק שמעתם על מפרץ הפיראטים. הם אחד מאתרי הסיקור העתיקים והגדולים ביותר באינטרנט. למרות תביעות רבות וניסיונות לכבותם, הם נותרים מקור בר קיימא עבור משתמשי סיקור ברחבי העולם.

למרות שאינם ספציפיים לז’אנר הקוריאני, פיראט ביי מפרץ טורפים רבים לסרטים קוריאנים פופולריים (כפי שתוכלו לראות לעיל). אתר הטורנט מאפשר למשתמשים גם להצביע ולהעיר על איכות הטורנטים, מה שעוזר לקבוע אילו הם לגיטימיים.

DramaFire

בעוד שתוכנם אינו נרחב כמו TorrentKim, DramaFire מהווה אלטרנטיבה מצוינת לזה האחרון מבחינת העיצוב וקלות השימוש. הם מציעים סיקורים למאות סרטים קוריאנים, כולל דרמה קוריאנית, קומדיה, תכניות טלוויזיה ועוד. מצאנו שרבים מהטורנטים כוללים כתוביות באנגלית, וזה תמיד דבר טוב עבור מעריצים מושבעים מחוץ לקוריאה.

דבר נהדר נוסף ב- DramaFire הוא שהם מעדכנים את התוכן שלהם באופן קבוע. טורנטים עבור הרבה תוכניות טלוויזיה קוריאניות פופולריות מועלות לאתר זמן קצר לאחר יציאתם. משמעות הדבר היא שמשתמשים לא צריכים לחכות לעונה שלמה שתסתיים כדי להתחיל לצפות בתכניות הקוריאניות האהובות עליהם.

כמו רוב אתרי הסיקור, DramaFire אכן מציגה מודעות למשתמשים בכדי להמשיך בשרתים שלהם. עם זאת, המודעות הינן מינימליות יחסית, והן הצליחו לשמור על ממשק נקי שקל למשתמשים לזרום לנווט ולהשתמש בהן..

טקפה

Tcafe היא עוד אלטרנטיבה טובה לטורנטקים, והיא אחד מאתרי הסיקור הגדולים המוקדשים לז’אנר הקוריאני. עם זאת, המשתמשים יצטרכו להירשם לחשבון, שיכול להיות טרחה. טקפה סובל גם מהבעיות הרגילות הקשורות לרוב אתרי הבולשת – ממשק משתמש עמוס, שפע של מודעות, הפניות מחדש של דואר זבל ומשתמשים שאינם קוריאנים יצטרכו לתרגם את האתר לאנגלית, שיכולים להיות באגי לפעמים. עם זאת, ההרשמה היא בחינם, ורוב המשתמשים יסכימו שהמבחר העצום שלהם של טורנטים עושה את זה כדאי.

ה- VPN הטוב ביותר לשימוש לצורך אימה

כעת, לאחר שעברנו על המלצות אתרי סיקור בהן תוכלו להשתמש במקום TorrentKim, מילת זהירות – לעולם אל תעסיקו בשום פעילות מבולבלת ללא הגנה של VPN. כאמור, פעולה זו עלולה להסתבך בבעיות בעיקר אם אתה מתגורר במדינה עם חוקי זכויות יוצרים מחמירים.

שירות VPN מצוין יכול לעזור לך להסתיר עקבות מפעילותך המגעת מכל צד שלישי ולפתוח מגבלות תוכן באינטרנט (חסימה גיאוגרפית). אתה עשוי לגלות שאינך מצליח לגשת לחלק מהמלצות אתרי הביוב שהוזכרו לעיל. במקרה זה, תזדקק ל- VPN כדי לבטל את החסימה של אתר הסיקור ולהשאיר את פעילויות ההטרנינג שלך בעילום שם.

אינך בטוח באיזה שירות VPN להשתמש? ובכן, יש לנו כמה המלצות שכדאי לקחת בחשבון, במיוחד אם אתה רוצה להוריד סיקורים של סרטים קוריאנים בעילום שם:

NordVPN

לא ניתן לטעון כי NordVPN אחד משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר באינטרנט שמציע תמורה מצוינת לכסף שלך. התמחור מתחיל ב- $ 11.95 לחודש או $ 3.49 לחודש עבור תוכנית לשלוש שנים. בתמורה, המשתמשים מקבלים גישה ליותר מ- 5300 שרתי VPN מ- 58 מדינות ברחבי העולם. רוחב פס בלתי מוגבל והאפשרות לחבר עד 6 מכשירים מבטיחה כי המשתמשים יוכלו להוריד את כל הטורנטים שהם רוצים במספר מכשירים..

כמו רוב ה- VPN הפרמיום, NordVPN לא רושם שום מידע על פעילויות המשתמשים שלהם, וההצפנה AES 256 בדרגה צבאית מבטיחה שכל הפרטים על פעילויות הטרנינג שלכם יהיו אנונימיות. הם מציעים גם אפליקציות VPN התומכות ברוב מכשירי האינטרנט, כולל סמארטפונים, מחשבים שולחניים / מחשבים ניידים, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות ועוד.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא אפשרות פופולרית נוספת לביצוע סיקור ואחת המוצהרת כי היא המהירה ביותר בכל מה שקשור להורדת טורנטים. הסיבה לכך היא שהם מציעים שרתי P2P מתמחים עם רוחב פס בלתי מוגבל ומתג להרוג משולב (מנתק אוטומטית את המכשיר שלך מהאינטרנט אם ה- VPN נכשל). בדומה לרוב ה- VPN הפרמיום, הם גם מיישמים מדיניות ללא יומנים ושלל אפליקציות VPN שמקלות על מתחילים להתחיל כמעט בכל מכשיר..

ExpressVPN גובה 12.95 דולר לחודש או 8.32 דולר לחודש עבור תוכנית לשנה. זה מאפשר למשתמשים גישה ליותר מ -1,500 שרתי VPN רבי עוצמה ממעל 90 מיקומי שרתים ברחבי העולם. אמנם יקרים משמעותית מרוב VPN פרמיום אחרים, אך משתמשי סיקור רבים מעדיפים אותם בגלל מהירויות ה- P2P המהירות שלהם.

משגיח

עם שם נועז, אפליקציה זו מציעה UX מותאם אישית שעובר דרך ארוכה מעבר לממשק VPN בסיסי – תשכחו ממצביעי המדינה המבלבלים. Assguard מסתגל לצרכים הדחופים של המשתמשים: בין אם ברצונך לנסות לבטל את החסימה של Netflix האמריקנית או שתהיה לך גישה מיידית לתוכניות טלוויזיה וסרטי שובר קופות חדשים הזמינים ב- Disney + ו- HBO.

ל- Assguard יש ממשק קל להבנה וקיצורי דרך המתעדכנים באופן קבוע כדי לעזור למשתמשים לגשת לאתרים ושירותים בברז. תמחור האפליקציה מתחיל ב -7.99 דולר לחודש או 4.99 דולר אם תבחר בתכנית השנתית. זה מאפשר לך להיות עד שישה מכשירים לחשבון בודד וחיבור מהיר במיוחד.

CyberGhost

CyberGhost הוא שירות VPN גדול ומבוסס המורכב מיותר מ -5600 שרתים הפרוסים על פני 90 מדינות ברחבי העולם. התמחור מתחיל ב- $ 12.00 לחודש או $ 2.75 לחודש אם נרשמת לתכנית לשלוש שנים.

בעוד CyberGhost הוא הזול ביותר מבין החבורה המוזכרת ברשימה זו, הם אכן מציעים את כל מה שמשתמשים מבול זקוקים להם. זה כולל רוחב פס בלתי מוגבל, אפליקציות VPN לפלטפורמות ומכשירים עיקריים, כמו גם פרוטוקולי אבטחת נתונים AES 256 ו- OpenVPN כדי להרחיק את הפרטים על פעילויות הטרור שלך מעיניים סקרניות..

כל VPNs שהוזכרו לעיל מגיעים עם תמיכה ללקוחות מסביב לשעון והתחייבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. זה מבטיח שיהיה לך מספיק זמן לבחון ולקבוע איזה שירות VPN מתאים ביותר לצורכי הטרור שלך.

סיכום

אכן, ישנן אלטרנטיבות רבות ל- TorrentKim בהן תוכלו להשתמש בכדי להשיג מקור טורפים לסרטים ותכניות הטלוויזיה האהובות עליכם. אלה המוזכרים ברשימה זו הם רק מעטים מאלו שאימדנו שהם עדיין פעילים (בזמן הכתיבה). אמנם יש סיכונים בשימוש בטכנולוגיית P2P לצורך הורדת תוכן כלשהו, ​​אך ניתן להפחית ביעילות באמצעות שימוש ב- VPN טוב.

הצהרת אחריות: VPN Coffee אינו מתיר שיתוף קבצים בלתי חוקי או הפרת זכויות יוצרים. למרות שטכנולוגיית שיתוף הקבצים של P2P היא חוקית, רבים מהקבצים שהוחלפו באמצעות P2P אכן מוגנים בזכויות יוצרים. העלאת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים עלולה לסכן אתכם בתביעה אזרחית. אמנם תביעות אלה הן לרוב תיקים ייצוגיים, אך חלקם הופנו למשתמשים בודדים בניסיון להוות דוגמא לכך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map