כיצד להוריד סרטי מלאליאם עם סיבוב (האתרים הטובים ביותר כלולים)


האם אתה מעריץ קולנוע מלאליאם ורוצים לדעת כיצד תוכלו לקבל גישה לתכנים נוספים ברשת? אלפי אנשים אוהבים סוגים אלה של סרטים מכיוון שהם בדרך כלל כוללים סיפורי סיפורים נהדרים והופעה מצוינת של שחקנים פופולריים כמו מוהנלאל (דשראתם), ניבין פאולי (פרם) ונתיאה מנן (פראנה). למרבה הצער, סרטים כאלה יכולים להיות די קשה למצוא במיוחד עבור מעריצים מחוץ להודו. עם זאת, יש פיתרון אחד שאתה יכול לבדוק אותו – טורנירים של סרטים מלימאלם!

אחת הדרכים הטובות ביותר להוריד תוכן בחינם היא להשתמש בסיקור – אם אתה יודע לאן לחפש. לא משנה באיזה סוג של סרטים אתה נכנס, ישנם כנראה מקורות עמיתים (זרעים) המארחים את התוכן הרצוי לך. עם זאת, ישנם כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון כשמדובר בשימוש בסיקורים כדי להשיג סרטי מלאיאם וטרנינג באופן כללי.

האתרים הטובים ביותר לסרטי סרטי מלאיאם

לפני שתוכל להתחיל לטרוף, אתה צריך שיהיה לך לקוח סיקור מותקן ופועל במחשב או בהתקן הנייד שלך. לאחר המיון, הדבר הבא שאתה צריך להוריד טורנירים מלימאלם הוא מקור סיקור.

כעת ישנם אתרי אינטרנט רבים המורידים להורדת סרטי מלאליאם. חיפוש מהיר ב- Google אחר “טורנירים מלימאלם“צפוי להציג בפניכם אלפי תוצאות חיפוש. עם זאת, אל תורידו מכל אתר שהוא, ישנם מקורות מכובדים יותר מאחרים. טורפים מסוימים ידועים כמארחים וירוסים ותוכנות זדוניות העלולים להדביק את המכשיר שלך ולהדליק נתונים רגישים לצדדים שלישיים חסרי מצפון..

עם אלפי אתרי השטף באינטרנט, איך תדע באיזה מהם אתה יכול לסמוך? ובכן, כדאי לשקול את ההמלצות הבאות:

מסכת שוורים

טורמיס סרטי מלם

בעבר נקרא “CineSearch”, Bullmask הוא אחד האתרים המועדפים ביותר להורדת טורנירים של סרטים ממלאיים. אתר הטורנט דומה למנוע חיפוש פשוט בו תוכלו להשתמש כדי לחפש את התוכן המועדף עליכם. כמו רוב האתרים האלה, אתה יכול גם להשתמש בו כדי לחפש מקורות סיקור עבור ספרים אלקטרוניים ויישומים.

בעוד ש- Bullmask אינו מארח ישירות את קבצי הטורנט באתר, הוא עושה עבודה טובה להפנות משתמשים למקורות סיקור פעילים ורלוונטיים. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את שם הסרט הרצוי והוא ייתן לכם תוצאות חיפוש בהן תוכלו להוריד ישירות את קובץ הטורנט..

RARBG

RARBG סרטי מלזיאל סיקור

מקור טוב נוסף לסרטי בוליווד ומלימאלם הוא אתר טורנט בשם RARBG. מלבד סרטים, הם מציעים אוסף ענק של טורנטים על סוגים שונים של תוכן החל מאפליקציות למוזיקה, מסמכים ומשחקים וכל מה שביניהם!

אחת התכונות הנהדרות שלה היא שהם פרט את כל הפרטים החיוניים שעליך לדעת על קובץ הסיקור בתוצאות החיפוש כולל התאריך שנוסף, גודל הקובץ ומספר הזרעים. זה יכול להיות שימושי לוודא שאתה לא מבזבז זמן על סופות טרנינג מתות או לא רלוונטיות.

1337X

סיקור 1337x סרטי מאללאם

ככל שמגיעים לאתרי סיקור, 1337x הוא אחד מאתרי הסיקור הנחמדים יותר עם הנושא השחור והאדום וממשק המשתמש הלא מסודר. הם מציעים אוסף טורנטים מרשים לסרטים פופולריים ממלאליאם כמו גם לסוגים אחרים של תוכן.

כמו מרבית אתרי הטורנט ברשימה, 1337x מספק את כל הפרטים החיוניים על הטורנטים שהם מארחים באתר. הם מספקים גם א סיכום הקבצים שהטורנט מכיל הערות של משתמשים המאפשרים לדעת מה אנשים אחרים חושבים על מקור טורנט מסוים.

מפרץ הפיראטים

סיקור הסרטים של מפרץ הפיראטים

מפרץ הפיראטים הוא סבא של אתרי סיקור ונמשך לאורך שנים למרות ניסיונות רבים לסגור אותם. כתוצאה מכך הם צברו כמות עצומה של טורפים המספקים כמעט כל סוג של תוכן כולל סרטים הודים ומלאמאליים.

אם אתה מחפש אתר סיקור מבוסס היטב עם מוניטין טוב, אז מפרץ הפיראטים בהחלט מתאים לחשבון הזה.

Torrents.me

סרטי מלזיאם מביימים אותי

Torrents.me הוא עוד מקום טוב עבור טורנירי הסרטים של מלאיאם ויש לו הרבה מה להציע מבחינת התוכן. כמו רוב אתרי הסיקור האחרים ברשימה זו, יש להם הכל מכוסה כולל גודל סיקור, מספר המשתמשים כולל seeders ו leechers (משתמשים שהורידו את הקובץ אך בחרו שלא לארח את אותו סיקור עם משתמשים אחרים).

תכונה ייחודית של Torrents.me היא שהם מספקים גם מידע על מגמות חיפוש כמו גם מערכת דירוג שלרוב לא תמצאי במקורות סיקור אחרים.

VPNs הטובים ביותר לסרטי מלאמאלם

דבר אחד שתבחין באתרי האינטרנט המוזכרים לעיל הוא שרובם מזהירים אותך להשתמש בשירות VPN (Virtual Private Network Network) לפני שתנסה להוריד סיקור. אם לא, ממשלות וספקי שירותי אינטרנט (ספקי שירותי אינטרנט) יכולים לעקוב אחר פעילויות סיקור שיכולות להיות צרות למשתמשים במדינות עם חוקי זכויות יוצרים מחמירים..

שירות VPN טוב יכול להסתיר את כל העקבות של הפעילויות המקוונות שלך מצדדים שלישיים ובכך להעניק לך פרטיות מלאה דרך האינטרנט. VPNs יכולים גם ביטול נעילת אתרי סיקור – – אשר ספק האינטרנט שלך נחסם על ידי המיקום שלך. יתרונות אלה יכולים להפוך VPNs חיוניים לכל מי שמחפש ללמוד כיצד להוריד סרטי מלאליאם דרך סיקור.

אז באיזה שירות VPN עליכם להשתמש? ובכן, יש לנו כמה המלצות שאמורות לעזור לכוון אותך בכיוון הנכון:

ExpressVPN

ExpressVPN הוא שירות VPN פופולרי המגובה על ידי יותר מ 3,000 שרתי VPN מ 93 מיקומי שרתים ברחבי העולם. הם מציעים גם רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות שרתים הגונים יחד עם הצפנת נתונים חזקה של AES-256 ומדיניות רישום קפדנית ללא נתונים. תכונות אלה הופכות אותם לבחירה טובה עבור משתמשי סיקור המחפשים להוריד את סרטי המלאיאם האהובים עליהם במהירות וללא מגבלות נתונים.

אולי החיסרון היחיד הוא שגישה ל- VPN של ExpressVPN היא די יקרה 12.95 דולר לחודש. עם זאת, אתה יכול להשיג את זה בזול יותר במחיר של 8.32 דולר לחודש אם תירשם לתכנית של 12 חודשים.

NordVPN

NordVPN הוא אולי שירות ה- VPN הפופולרי ביותר הקיים כיום ומסיבה טובה. הם פועלים רשת ה- VPN הגדולה ביותר בעולם עם יותר מ -5,200 שרתים ו -60 מיקומי שרת. זה מבטיח שמשתמשים יוכלו לפתוח תוכן חסום גיאוגרפי מכל מקום בעולם. הם מציעים גם את הצפנת AES 256 הסטנדרטית ורוחב הפס הבלתי מוגבל המאפשר למשתמשים להוריד טורנטים לתוכן ליבם..

אחת התכונות הבולטות יותר של NordVPN היא שהן מציעות שרתים המותאמים במיוחד לשיתוף קבצים בין עמיתים לעמית (מילה נוספת לסיבוב). זה עוזר להבטיח חוויה טובה עבור משתמשי סיקור.

גישה לשירות ה- VPN של NordVPN מתחיל מ- $ 11.95 לחודש או 3.49 דולר לחודש אם תירשם לתכנית לשלוש שנים. כל התוכניות מגיעות עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, אשר יותר ויותר זמן למשתמשים לקבוע אם שירות ה- VPN שלהם מתאים לצורכי הטרור שלהם..

משגיח

Assguard הוא החדש בשוק עם פוטנציאל לשנות את הדרך בה משתמשים ניגשים ל- VPN. בעוד שרוב הפתרונות שם מציעים ממשק פשטני יתר עם תכונה בסיסית אחת או בחירת שרת במדינה, UX של Assguard מכוון להבנת רצונות וצרכי ​​המשתמש..

בין אם ברצונך לצפות בנטפליקס האמריקנית או לבטל את חסימת הוואטסאפ, Assguard הופך ל”סכין הצבא השוויצרי “הקטן עבור VPN. עוצמתי, עם ממשק מרתק ואינטואיטיבי – אפליקציה זו חיונית למשתמשים החדשים ב- VPN וגם למנוסים. התמחור שלה מתחיל מ- $ 7.99 לחודש או 4.99 דולר לחודש עבור התוכנית השנתית. יש לו ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום ועד שישה מכשירים לכל חשבון בודד. Assguard הוא אולי שם חדש אך בטוח שווה לבדוק.

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

PIA הוא שם ידוע בקרב משתמשי ה- VPN. ספק זה קיים בשוק מאז 2010 והוא ידוע בתקני התעשייה שלו. ההצפנה של PIA מספקת פרטיות וביטחון בדרגה צבאית, רישום אפס וחיבור יציב. למרות שאפשרויות הצפנה רבות יכולות לבלבל משתמשים שאינם בקיאים ב- VPN, ניתן להגדיר גישה לאינטרנט פרטי בקלות ובמהירות..

לגישה לאינטרנט פרטי יש שלוש תכניות מנוי שאינן שונות מבחינת התכונות ומציעות למשתמשים תמחור נגיש יותר לתוכניות לטווח הארוך. התוכניות מתחילות ב- $ 9.95 למנוי לחודש, וזה זול יותר מכל שאר הערכים ברשימה שלנו. עם זאת, המזעזע האמיתי הוא התוכנית השנתית (39.95 $) שתעלה למשתמשים רק 3.33 דולר לחודש. זה הופך את ה- PIA לאחת מהבחירות המעניינות ביותר אם אתם מחפשים VPN חזק ונגיש.

כריש גולש

בעוד שרשת ה- VPN של Surfshark אינה גדולה כמו רבים ממתחרותיה (רק 800 או יותר שרתי VPN), הם מפצים על כך עם אבטחת מידע סביבה וכל מהירות שרת מהירה. זה מאפשר למשתמשים להוריד את הטורנטים שלהם במהירות וליהנות מהם בבטיחות יחסית.

הגישה לשירות VPN של Surfshark מתחילה בשעה 11.95 דולר לחודש. הם מציעים גם ערבות להחזר כספי של 30 יום. זה זול יותר (נמוך מ- $ 5.99 לחודש) אם תירשם לתכנית לשנה.

שים לב כי אמנם ישנם שירותי VPN חינמיים בשוק, אך בדרך כלל הם אינם מספקים את הביצועים הנחוצים לתמיכה בטרנינג. VPNs בחינם הם בדרך כלל איטיים ומוגבלים מבחינת רוחב הפס ואפשרויות השרת. כדי להחמיר את המצב, רבים מהם מרוויחים את כספם על ידי מכירת מידע על המשתמשים שלהם לגורמים מעוניינים.

סיכום

אז הנה לך את זה – כל מה שאתה צריך לדעת על שימוש בשטף בכדי ליהנות מסרטי מליים וכמה אמצעי זהירות כשאתה עושה זאת. אינך צריך לאפשר למגבלות תוכן להוות מכשול כדי שתיהנה מהסרטים האהובים עליך, לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. הדברים היחידים שאתה צריך זה אתר טורנט מצוין בתוספת שירות VPN אמין כדי לשמור על בטיחותך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map