ניסיון בחינם של NordVPN ☕ כיצד ניתן להשיג את NordVPN בחינם לניסיון – גרסת 2019 | VPN קפה


בטח שמעת על השימוש ב- VPN או ברשת פרטית וירטואלית כדי למנוע את הפגיעה במכשיר שלך באינטרנט. אחרי שמפחדתם מסיפורים כיצד האקרים וממשלות מיירטים בשקיקה את הנתונים שלכם, מה שלצערי נכון, ההחלטה הטובה ביותר שלכם היא להתקין VPN אמין במכשירכם. אחד ה- VPN האימתניים ביותר שיש שם הוא NordVPN. במאמר זה, אנו נדריך אתכם בשלבים כיצד לנסות NordVPN בחינם, כך שתוכלו לראות אם הוא עונה על צרכיכם. נסקור את הדברים הבאים:

מדוע NordVPN?

NordVPN הוא ללא ספק אחד ה- VPN הטובים ביותר עם אבטחה ללא תחרות והצטיינות במחלקות אחרות. זה מתהדר ברשת של מעל 5,200 שרתי VPN ב- 60 מדינות עם מהירויות חיבור מרשימות.

האבטחה שמציעה NordVPN היא ללא תחרות. הוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN המאובטח ביותר ובהצפנת 256-AES. במילים אחרות, משמעות הדבר היא שהנתונים המנועלים דרך ה- VPN הם בלתי חדירים. עבור סופר-פרנואידית, ל- NordVPN יש תכונה להגנה על נתונים כפולים, שמעבירה את הנתונים דרך שני שרתי VPN, ומבטיחה שהנתונים מוצפנים פעמיים.

כדי ליהנות מחוויית סטרימינג נהדרת באמצעות VPN, תזדקק לשרתי VPN המאפשרים גישה לספק המדיה הזורמת ומהירות חיבור אמינה. לצורך מאמר זה, התחברנו לנטפליקס ו- NordVPN לא אכזבו את שניהם. מרבית שרתי ה- VPN ב- NordVPN מאפשרים הזרמה מ- Netflix במהירויות הגונות.

ה- VPN הוא כלי לביצוע להבטיח את פרטיותך המקוונת, ואתה תרצה שאף אחד מהנתונים שלך לא יירשם או יימסר לרשות, בין אם בכוח ובין אם לא. NordVPN מבוסס בפנמה, מה שהופך אותה ללא כל התחייבות להעביר נתוני משתמשים לממשלות.

כמו כן, יש לה מדיניות קפדנית ללא רישום שמבטיחה שהיא לא תשמור על נתונים המסכנים את זהותך, או התנהגות מקוונת..

אתה תגלה ש- NordVPN כן קל לשימוש עם הממשק מעוצב בצורה חכמה. במקרה שאתה תקוע, אתה יכול לבחור בין התמיכה בצ’אט החי או לשלוח דוא”ל בנושא שלך.

האם ל- NordVPN יש ניסיון חינם?

אם אתה מחפש תקופת ניסיון בחינם של NordVPN באתר שלה, לא תמצא אף אחד מכיוון שאין. זו התשובה לאחת השאלות הנפוצות בנושא:

עם זאת, בגלל מדיניות ההחזר שלהם, אתה יכול לנסות את NordVPN ועדיין להחזיר את כספך אם הוא לא עומד בדרישות שלך.

למדיניות ההחזר של NordVPN אין תפיסות, כגון שימוש ברוחב פס או תדירות חיבור,. כל עוד אתה נרשם ל- NordVPN מהאתר שלו, אתה זכאי להחזר מלא תוך 30 יום.

ניסיון חינם NordVPN – הפרטים

מרבית הניסויים החינמיים המסורתיים מוגבלים בשירות או ברוחב הפס. על ידי שימוש במדיניות ההחזר של NordVPN, תוכלו לנסות את NordVPN וכל התכונות שלו ללא מגבלות.

זה כולל גישה ל -5,200 השרתים שלו ומעלה, הצפנה יוצאת דופן, חיבורים אמינים ותמיכה בצ’אט חי שמנויים משלמים רשאים להם. כמו כן, 30 יום נותנים זמן רב לנסות את NordVPN בכל המכשירים שלך ולמטרות שונות שאולי אפילו יחסכו לך כסף.

כדי להתחיל בניסיון NordVPN, תצטרך להירשם לחשבון בתשלום ב- NordVPN ולהשתמש בערבות של 100 יום החזר כספי ל -30 יום..

אתה צריך לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך עבור החיוב הראשוני, אך תוכל להחזיר את כל כספך לפני שתוקף תקופת הניסיון ולאחר שתבדוק את NordVPN לתוכן שלך. זה גם חוסך לך את הבעייתיות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי שלך אם ברצונך להמשיך להירשם.

כמה עולה NordVPN בחודש?

כאחת ה- VPN המובילות, NordVPN נותר במחיר סביר למשתמשים. הוא מציע מנויים קצרים, בינוניים וארוכי טווח במחירים שונים. מנויים ארוכי טווח של NordVPN מציעים את החיסכון הגדול ביותר.

להלן תוכניות הפרמיה של NordVPN יעלו לך:

 • תכנית לשלוש שנים: $ 3.49 לחודש (מחויבת $ 125.64 כל 3 שנים)
 • תכנית לשנתיים: 4.99 דולר לחודש (מחויב 119.76 דולר כל שנתיים)
 • תוכנית לשנה: 6.99 $ לחודש (מחויב 83.88 $ בכל שנה)
 • תוכנית לחודש: 11.95 דולר לחודש

כיצד להשתמש ב- NordVPN בחינם

NordVPN הפך את זה יחסית פשוט להירשם לחשבון ניסיון בחינם. הנה התהליך שאתה צריך לעבור כדי להתחיל ליהנות מגישה NordVPN בלתי מוגבלת.

1. הפעל את אתר NordVPN ולחץ על קבל את זה עכשיו כפתור על המסך.

2. בחר מבין ארבע תוכניות מנוי. כולם מכוסים על ידי מדיניות ההחזר הכספי של 30 יום.

3. הכנס את הדוא”ל המועדף עליך ככתובת שלך שם משתמש ובחר א אמצעי תשלום.

לאחר שתסיים, לחץ על המשך כדי ליצור את חשבונך. תופיע דו-שיח המציין שקישור הפעלה נשלח לדוא”ל שלך.

5. בדוק את הדוא”ל שלך והפעל את חשבון NordVPN שלך.

6. תתבקש להגדיר סיסמא חדשה עבור חשבונך. עשה זאת בהתאם.

7. לאחר שתסיים, תוצג בפניך רשימת קישורי הורדה עבור אפליקציית NordVPN. בחר והורד את המתאימה למכשיר שלך.

8. הפעל את אפליקציית NordVPN והזן את אישורי הכניסה שלך כדי להמשיך.

9. כעת יש לך גישה לתכונות ואבטחה ללא הגבלה שמציעה NordVPN.

כיצד להגדיר NordVPN ללא כרטיס אשראי

מלבד כרטיסי אשראי, NordVPN מציעה אפשרויות תשלום אחרות. תוכל לבחור:

 • אמזון פיין
 • אליפיי
 • מטבעות קריפטוקי (ביטקוין, אתרום, אדווה)
 • UnionPay

אם רצית להגדיר את NordVPN ללא כרטיס אשראי, בצע את הצעדים הבאים.

1. בחר את התוכנית המועדפת עליך.

2. הזן את כתובת הדוא”ל שלך כדי ליצור חשבון.

3. בחר תשלומים חלופיים.

4. השלם את תהליך התשלום.

כיצד אוכל לבטל את הניסיון בחינם של NordVPN?

אם אתה מרגיש ש- NordVPN אינה האפשרות הנכונה, אתה יכול לסיים את המנוי ולקבל החזר כספי תוך 30 יום. שים לב שאם אתה רוכש NordVPN מ- AppStore או PlayStore, תצטרך ליצור קשר עם הסוחר המתאים לקבלת החזרים כספיים.

כדי לקבל החזר, עליך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות. כך תעשה זאת.

1. לחץ על סמל התמיכה בפינה השמאלית התחתונה של אתר NordVPN.

2. לחץ על אפשרות הצ’אט.

3. מלא את שמך, שלח בדוא”ל והצהיר על כוונתך לבטל ובקש החזר בהודעה. לחץ על התחל בצ’אט ותקבל את פניך על ידי אנשי תמיכה בלקוחות.

4. אשר את כוונתך לבטל את החשבון ותעבור את ההחזר שלך.

כיצד לתבוע את אחריות 30 החזר הכספי שלך ל- 30 יום מה- NordVPN

לאחר שבדקת את כל התכונות של ה- VPN, אתה יכול לסיים את חשבונך ולקבל את התשלום בהחזר ללא קשר לשאלה אם אתה נהנה מהשירות או לא.

לשם כך, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים.

1. התחברות לחשבונך באתר NordVPN עם שם המשתמש והסיסמה שלך.

2. נווט אל השירותים שלי ולחץ על כפתור הנקודות האנכיות שליד שינוי תוכנית.

3. תופיע דו-שיח המתבקש אם ברצונך לבטל את התשלומים האוטומטיים. לחץ על בטל תשלומים אוטומטיים ולאשר את החלטתך על ידי לחיצה על אשר ביטול בקופץ הבא.

4. יופיע תיבת דו-שיח לאישור המציינת שביטלת בהצלחה את המנוי שלך.

5. כעת תוכלו להתחיל לקבל את ההחזר על ידי יצירת קשר עם תמיכת הלקוחות של NordVPN. לשם כך, לחץ על סמל סימן השאלה בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

6. במוקפץ התמיכה, בחר בסמל הדוא”ל כדי לבקש החזר באמצעות דוא”ל.

7. בתיבת הדו-שיח בדוא”ל, בחר תשלום מרשימת המחלקות ותמצא שדות לאמצעי תשלום, תוכנית, תאריך והסכום הופיע. מלא את המידע בהתאם. בנוגע ל תיאור, אתה יכול רק להזכיר שאתה לא חושב ש- NordVPN הוא השירות המתאים לך.

8. לאחר מכן תקבל אימייל מתמיכה לקוחות NordVPN המחפשת את שלך אישור לבקשת ההחזר שלך. אשר את החלטתך ותוכל לצפות שההחזר יעבור בעוד מספר ימים.

סיכום

אין ספק כי השגת ה- VPN הנכון חיונית לשמירה על בטיחות בעת גלישה באינטרנט וגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי כמו Netflix. עם הכמות העצומה של VPNs הזמינים, הדרך הטובה ביותר להעריך VPN היא על ידי הרשמה לניסיון חינם.

ל- NordVPN יש את המוניטין הקנאה להיות ה- VPN הבטוח ביותר בענף. אמנם היא אינה מציעה מנוי בחינם, אך אתה יכול למנף את ההבטחה להחזר הכסף להחזר 30 יום על אחת מהתכניות המשולמות שלה. הראנו כמה קל להירשם ל- NordVPN וליהנות מכל התכונות הזמינות.

מה שחשוב יותר הוא שתוכל לסיים את התשלומים האוטומטיים במנוי ולקבל את הכסף שלך בהחזר לפני שלושים הימים. העובדה שניתן לעשות זאת ללא סיבוכים מאפשרת לנסות את NordVPN מבלי לדאוג למחויבות כספית כלשהי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map