אתרי הטורנט הטובים ביותר לשימוש בשנת 2020 [CATEGORIZED]


האם אתה מחפש כמה מאתרי הטורנטים הטובים ביותר בשנת 2020 באינטרנט עבור סוג מסוים של תוכן? אתרים כאלה יכולים להיות קשים לאיתור מכיוון שפופולריים תמיד מסתכנים בכיבוי על ידי הרשויות. כתוצאה מכך מאות אתרי סיקור מגיעים והולכים כל הזמן ורבים מהם מפוצצים במודעות או בתוכנות זדוניות ומספקים תכנים ירודים אם בכלל (סיקורים מזויפים).

אם המצב שהוזכר נשמע דומה לחוויית ההסתה שיש לכם, תוכלו למצוא את המידע הבא מועיל להפליא.

אתרי הטורנט הטובים ביותר בשנת 2020:

כעת, לאחר שיש לכם מושג טוב כיצד פועל סיקור, אנו יכולים לקפוץ פנימה ולמצוא כמה מאתרי הטורנט הטובים ביותר באינטרנט. כאמור, ישנם אתרי סיקור רבים בחוץ ובחירתם הטובה ביותר בסופו של דבר תלויה בסוג התוכן אותו אתם מחפשים. אתרי טורנט רבים פופולריים ידועים בדברים שונים ונמצאים כבר שנים. זה מעיד על איכות הטורנטים שהם מציעים.

פרטנו כמה מאתרי הטורנט הטובים ביותר למטה בהתאם לתוכן. שים לב שחלקם (אם לא כולם) עשויים להיאסר באזורך ויחייבו גישה VPN (רשת פרטית וירטואלית פרטית) כדי לגשת אליהם, שתצטרך בכל מקרה כדי לבטל אותם בבטחה – עוד על כך בהמשך.

אנימה טורנטים

best-anime-torrents

אם אתה חובב אנימה ומחפש אתר סיקור הכולל את כל מופעי האנימה שאפשר לחוות אי פעם, אתה לא יכול להשתבש עם אנימה טושו. הם מציעים ספריית אנימה מקיפה המשוקפת ומורכבת משילוב של מקורות מכובדים הכוללים את הדברים הבאים:

 • טוקיו טושו
 • Nyaa.si
 • HorribleSubs

עבור אתר סיקור אנימה, ל- Anime Tosho יש ממשק יפה וידידותי למשתמש. זה כמובן בחינם לשימוש וכל אחד יכול לרשום חשבון (לא חובה) ולהתחיל להשתמש בשטףיהם או בקישורי המגנט שלו. בניגוד לרוב אתרי הטורנט האחרים, אין להם מודעות או מזריקים קודי מעקב להכנסות. הם אפילו לא מקבלים תרומות ומעודדים משתמשים לתמוך בקבוצות מעריצים ושירותי אירוח קבצים במקום זאת. אין פלא אפוא שאנימה טושו הוא אתר ה- torrent עבור מיליוני חובבי אנימה ברחבי העולם.

סיקרי-ספרים

best-book-torrents

האם אתה אוהב לקרוא ספרים בנושאים וז’אנרים שונים מבלי שתצטרך להוציא סכום כסף משמעותי? אם כן, תוכלו לפנות לאתרי סיקור פופולריים המציעים אלפי ספרים אלקטרוניים וספרי שמע.

אתר אחד כזה נקרא הורדות טורנט, ולמרות שהוא אינו אתר סיקור שמוקדש בהחלט לספרים, יש לו אוסף מסיבי של ספרי שמע וספרי ספרים אלקטרוניים שכדאי לקחת בחשבון.

ההרשמה היא אופציונלית, וכל השטפים זמינים בחינם למרות שתכונת החיפוש מעט מגושמת לפעמים ויש כמה חלונות קופצים ומודעות המפורסמות בצורה מסודרת באתר. ובכל זאת, מדובר באחיזות קלות לאתר סיקור המציע סיקרי ספר אלקטרוני / ספר שמע באיכות גבוהה ולגיטימיים ללא עלות למשתמשים.

מקורות טובים אחרים לסיקורי ספרים שכדאי לקחת בחשבון כוללים את הדברים הבאים:

 • Kat2.biz
 • טורנטים נוספים
 • 1377x
 • לפיד
 • טורנץ
 • Torrents.io
 • MyPDFBooks
 • מפרץ הפיראטים
 • ספר אלקטרוני של כדור הארץ
 • הרבה ספרים
 • ספר אלקטרוני
 • גן החיות
 • מילות מפתח
 • ספרים- שיתוף
 • חינם-eBooks.net
 • ספרי טכניקה בחינם
 • Freebookspot.es

סיקורי מוסיקה

best-music-torrents

אם אתה מסתבך עם מוזיקה, אתה לא תמצא מחסור באפשרויות בכל הקשור למקורות סיקור. אחד הפופולריים יותר הוא אתר סיקור בשם “מפרץ הפיראטים” שנמצא מאז ספטמבר 2003 (16 שנים) למרות שלל קרבות משפטיים ותקריות בפרופיל גבוה כולל פשיטה על מתקני השרת שלהם בשנת 2006. מכאן מפרץ הפיראטים מצויין כאתר ההטרדה העמוס והמוערך ביותר באינטרנט כיום.

כמובן שפיראט ביי לא מציעים רק מוסיקה אלא סרטים, משחקים ואפליקציות (להזכיר כמה). עם זאת, יש להם אוסף מקיף של סיקורי מוזיקה ברשת. לרוב המשתמשים לא יתקשו למצוא כמעט כל שיר או מוסיקה שהם רוצים, והורדתם קלה כמו לחיצה על קישור המגנט אשר מתחיל אוטומטית את תהליך ההורדה בלקוח הטורנט המועדף עליכם..

יתכן וההערכה היחידה לשימוש בפיראט ביי היא שיש מודעות מעצבנות ומוקפצים מדי פעם בכל האתר, דבר שאינו חריג עבור אתר סיקור בחינם. עם זאת, זהו מקור שראוי להזכיר להורדת כל המוזיקה שאתה יכול לרצות תחת השמש.

מקורות מעולים אחרים לאתרי סיקור מוסיקה כוללים את הדברים הבאים:

 • לפיד
 • ביטפורט
 • טורנטים מלוכלכים
 • 2.01 טורנטים
 • סאונדפארק-קלאב
 • Torrents.io

טורנטים קומיים

best-comic-book-torrents

אם אתה מסתבך לקרוא קומיקס במחשב או במכשיר הנייד שלך, אנו ממליצים על 1337X. כמו מרבית אתרי הטורנט המוזכרים במאמר זה, האחרונים גם מציעים סוגים שונים של תכנים כמו סרטים, משחקים, מוזיקה, ורבים נוספים.

אל תתנו לשם המעורפל להפחיד אתכם – 1377x מכיל כמה מהמבחר הגדול ביותר של קומיקס טורנטים ברשת הכוללים כותרות מארוול ו- DC Week. זהו גם אחד מאתרי הסיקור הנראים טוב יותר בשוק בגלל הנושא הייחודי של שחור / אדום ועיצובו נטול העומס. אין מודעות מעצבנות באתר למעט תזכורת לקידום מכירות לשימוש ב- VPN לפני הורדת הטורנטים שלהם. האתר גם מבקש אישור לדחוף התראות וקישור לתרומת ביטקוין. שתיהן אופציונליות ואינן מפריעות ליכולתו של המשתמש לגלוש ולהוריד סיקורים מהאתר.

איך להסתובב בבטחה? הסכנות הנסתרות של אימה

כעת, לאחר שעברנו על כמה מאתרי הטורנט הטובים ביותר ברשת, אתם עשויים להוט מדי להתחיל. עם זאת, ישנם כמה דברים חיוניים שכדאי לדעת לפני שתוריד כל טורנט במחשב או במכשיר הנייד שלך, וכיצד להגן על עצמך.

ושוב, אין שום דבר שגוי בהסרת הסחיטה שכן זוהי שיטה יעילה יותר לשיתוף קבצים. ישנם מקרי שימוש לגיטימיים לצורך סיקור. דוגמא אחת טובה היא הפצת תוכנות קוד פתוח ומערכות הפעלה כמו לינוקס, אובונטו ו- MySQL. היכן שאנשים מסתבכים עם סיבוכים הוא כאשר הם בסופו של דבר מורידים ומארחים את ההפצה בחינם של תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כמו סרטים, ספרים ומוזיקה..

חוקים בינלאומיים כמו DCMA (Digital Millennium Copyright Act) מאפשרים לבעלי זכויות היוצרים ללכת אחרי מי שמפר את הקניין הרוחני שלהם. מקרה בולט אחד של משתמשים שנמצאים בבעיות עקב סיבוב התרחש במאי 2011 כאשר שופט פדרלי אישר זימון זימון על ידי קבוצת זכויות היוצרים האמריקאית המחייבת את כל ספקי האינטרנט (ספקי שירותי אינטרנט) בארצות הברית למסור את רשומות הלקוחות שלהם. המידע שימש אז למזהים של יותר מ- 23,000 משתמשי סיקור שהורידו באופן לא חוקי סרט בשם “The Expendables”. לאחר מכן הודיעו לעבריינים על עבר קנסות של עד 150,000 $.

בהתחשב בסכנות שתוארו לעיל, יתכן שתחשבו כי סיבוב הוא פשוט מסוכן מדי וכדאי להימנע ממנו לחלוטין, מה שלא בהכרח המקרה. אתה רק צריך להיות חכם בעניין ולנקוט באמצעי הזהירות הנחוצים כדי להגן על עצמך (ועל הכספים שלך).

שירותי VPN הטובים ביותר לסיבוב בטוח:

עכשיו, אם ביקרת באחד מאתרי הסיקור המוזכרים במאמר זה, היית שם לב שרובם ממליצים להשתמש ב- VPN לפני שתמשיך בהורדת הסיקור, ולא בכדי. להלן רשימת ה- VPN שלנו שבהחלט כדאי שתבדוק אם מדובר בבילוי בטוח:

תכונותמשגיחכריש גולשNordVPNIPVanish
סמכות בטוחהNous)
מהירות חיבור ידידותית לשיחה
הצפנת AES-256
מספר המדינות50+61+5975+
מדיניות ללא יומנים
תמיכת לקוחות 24/7
אין מכשירים6ללא הגבלה610
תומך בחיבורי רשת VPNלאכן (Multihop)כן (VPN כפול)לא
מחיר טווח
(לחודש)
4.99 $ – 7.99 $1.99 $ – 11.95 $3.49 $ – 11.95 $3.25 $ – 5.00 $

רשימת התעלות לבילוי

 1. וודא כי במחשב שממנו אתה מוריד טורנטים מותקן שירות אנטי-וירוס ואנטי-תוכנות זדוניות ומעודכן..
 2. הירשם לשירות VPN טוב. וודא ש- VPN מופעל לפני שתתחיל להוריד את הסיקור.
 3. אם עדיין לא עשית זאת, הורד והתקן לקוח טורנט במכשיר שלך. תזדקק לזה כדי להקל על הורדת הסיקור. אנו ממליצים על qBittorrent ככל שהיא מהירה, אין לה מודעות ומציעה שפע של תכונות שימושיות כמו מנוע חיפוש משולב ונגן מדיה..
 4. בדוק את מקור הטורנט לפני שאתה מוריד ומפעיל אותו. וודא שהוא לא סומן בגלל תוכנות זדוניות או מספק סיקורי זיוף מזויפים.
 5. עקוב אחר הטורנט וודא ש- VPN פעיל כל הזמן. בהתאם למהירות האינטרנט שלך וגודל הקובץ שמורד, יתכן שייקח לך מספר שעות לסיים את ההורדה.
 6. לאחר סיום הורדת הטורנט, תוכלו להעביר את הקובץ למיקום אחר לשמירה. לאחר מכן באפשרותך למחוק את הסיקור על הלקוח כדי להפסיק להזרים (לארח) את הטורנט.
 7. בשלב זה, אתה יכול בבטחה לכבות את ה- VPN שלך וליהנות מהנתונים שהורדת בצורה מאובטחת.

איך משתמשי סיקור נתפסים בגלל הורדות לא חוקיות?

המקרה של משתמשי סיקור להסתבך כפי שצוין לעיל עשוי להראות מופרך, ואתה עלול לחשוב שאין מצב שזה יכול לקרות לך. אחרי הכל, זה לא כמו ש- ISP וארגוני זכויות היוצרים שלך עוקבים אחר כל קובץ שאתה מוריד מהאינטרנט, או שהם עושים זאת?

מה שרוב האנשים לא יודעים על תעבורת סיקור הוא שזה מאוד מובחן וקל עבור ספקי האינטרנט לאתר. נתוני מבול זורמים דרך יציאה ספציפית (בדרך כלל יותר נמל 6881-6889) שנרשם באופן שגרתי על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. יומן נתונים כזה מכיל את כתובת ה- IP של המשתמש וכן את כתובת ה- IP של אנשים אחרים שמורידים את אותו סיקור. אם הממשלה או ארגוני זכויות היוצרים צריכים לזמן את ספק שירותי האינטרנט שלך כדי למסור מידע אודותיך (שהם מחויבים לספק להם באופן חוקי), קל לראות כיצד ניתן לאתר את פעילות הסיקור אליך..

השתמש אך ורק בשטפים ממקורות מכובדים

כמובן שהסיכונים להתעוררות אינם מוגבלים רק לבעיות משפטיות. אופן הפעולה של טורנטים הוא שמשתמשים אינם יכולים לראות במלואם את הקובץ שהם מורידים עד לסיום התהליך. במקרים רבים, משתמשים יכולים לפתוח קובץ שמוזרק לו וירוסים וקוד זדוני אחר שיכול להדביק את המכשיר שלך ואף לגנוב מידע רגיש.

כדי להימנע מהמצב שתואר לעיל, מומלץ למשתמשי סיקור לוודא כי מותקנת בהם תוכנית אנטי-וירוס ואנטי-תוכנות זדוניות טובות. תוכנה כזו סורקת את כל הנתונים הנכנסים אחר איומים פוטנציאליים ומיידית להסגר קבצים נגועים לפני שניתן לפתוח אותם. כמו כן, תרצו להקפיד על המקור שממנו אתם מוצאים את השטפים שלכם. לרוב אתרי הביור המפורסמים יש דירוגי העלאה וקטע הערות שעשויים לספק תובנות על החוויה של משתמשים אחרים.

סיכום

אז הנה לכם – מידע על כמה ממקורות הטורנט הטובים ביותר בשנת 2019 ואיך ניתן לבצע סיקור בבטחה. אנשים רבים יסכימו כי סיבוב הוא אחד החירויות הבודדות שאנשים יכולים ליהנות בעידן הדיגיטלי של ימינו. לא משנה איזה סוג תוכן אתם מחפשים, יש שם אתר סיקור שיכול לתת לכם את מה שאתם צריכים וללא עלות. עם זאת, סיקור הוא אחד מהדברים שצריך לעשות נכון אם בכלל לא.

זכור כי בעוד ששיתוף קבצים ב- P2P אינו חוקי, הרי שזיהוי כבן תוקף להפרת זכויות יוצרים ניתן להעניש על פי חוק. לפרוטוקול שיתוף הקבצים גם אין שליטה ישירה על איכות הקבצים המשותפים. מכאן ש- VPN ותוכנית אנטי-וירוס טובים הם שני דברים שאף אחד לא צריך לצאת איתם בלעדיהם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map