5 geriausi Kanados VPN: saugiai transliuokite, atblokuokite ir naudokite „Torrent“

Daugelis kanadiečių kreipiasi į VPN paslaugas norėdami apsaugoti savo internetines laisves. Istoriškai Kanada buvo šalis, kurioje gana laisvas ir atviras internetas. Tačiau per pastaruosius 3 metus įvyko didžiuliai įstatymų pakeitimai, kurie sumažino kanadiečių privatumą ir laisves internete.


Keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių pereiti prie VPN:

 • Norėdami neleisti interneto tiekėjui (IPT) stebėti jūsų naršymo internete istoriją
 • Venkite šnipinėti / rinkti duomenis iš Kanados / JAV vyriausybinių agentūrų
 • Atblokuokite geografiškai riboto turinio / vaizdo įrašus (pasiekite JAV „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“)
 • Parsisiųskite torrentus saugiai ir nevaržomai

Toliau straipsnyje aptarsime Kanados teisinius pakeitimus, taip pat išsamiai apžvelgsime geriausią VPN, skirtą konkretiems tikslams. Tačiau pirmiausia pateikiame populiariausias Kanados VPN paslaugas …

Geriausios Kanados VPN paslaugos (apžvalga)

RangasVPT teikėjas (peržiūra)Geriausias panaudojimasGeriausia kainaInterneto svetainė

1

Privatus interneto ryšysTorrentai / bet kokie3,33 USD / mApsilankykite svetainėje>

2

„IPVanish“HD srautas / bet koks6,49 USD / mApsilankykite svetainėje>

3

VPN.ACTorrentai4,80 USD / mApsilankykite svetainėje>

4

VyprVPNGreitis / saugumas3,13 USD / mApsilankykite svetainėje>

5

„ExpressVPN“Universalus8,32 USD / mApsilankykite svetainėje>

Priežastis, kodėl labai išaugo VPN paslaugų paklausa? Nauji Kanados interneto privatumo įstatymai padidino kanadiečių internetinės istorijos stebėjimą / registravimą. Tie patys įstatymai taip pat riboja kanadiečių skaitmenines teises.

Autorių teisių modernizavimo įstatymas, kuris įsigaliojo 2015 m. Sausio 2 d., Atnešė naujų pakeitimų, įskaitant:

 • Reikalaujama, kad interneto paslaugų teikėjas 6 mėnesius saugotų internetinių abonentų veiklos žurnalus
 • Reikalavimas, kad IPT persiųstų pranešimus apie autorių teisių pažeidimus
 • Turinio / programinės įrangos „Digital Locks“ sulaužymas tapo neteisėtas

Taip pat sustiprėjo Kanada ir nenacionalinių saugumo agentūrų, tokių kaip NSA ir „Penkių akių“ aljansas, bendradarbiavimas..

Šio straipsnio skyriai:

 1. Kanados VPN pasirinkimas (santrauka)
 2. VPN naudojimo būdai: geografiškai apriboto turinio atblokavimas
 3. VPN naudojimas: „Torrent“ ir „p2p“ failų bendrinimas
 4. Naudojami VPN: duomenų saugumas / privatumas ir tapatybės vagystės

Kaip pasirinkti Kanados VPN

Nesvarbu, ar gyvenate Kanadoje, ar esate kitoje šalyje ir norite gauti prieigą prie Kanados žiniasklaidos paslaugų ar IP adresų, mes jus aprūpiname.

Mes pasirinkome geriausią VPN pasirinkimą kiekvienam iš dažniausiai naudojamų VPN (geografiškai blokuoto turinio transliacija, failų bendrinimas / torrentai ir bendroji duomenų apsauga)..

Tai nėra kažkoks pusiau pateiktas sąrašas, kurį mes tiesiog sudėjome. Kiekvienas rekomenduojamas VPN teikėjas buvo pasirinktas remiantis šiais kriterijais:

 1. Tinkamumas numatytam naudojimui / tikslui
 2. Greitis
 3. Klientų atsiliepimai
 4. Saugumas / Privatumas
 5. Turi būti serverio vietos Kanadoje

Laimei, dauguma šių paslaugų teikėjų taip pat taiko 100% grąžinimo politiką, jei nesate patenkinti jų teikiamomis paslaugomis (paprastai 7 dienas), todėl galite jaustis laisvai išbandyti porą, kol rasite geriausią variantą, nebūdami prisijungę prie prenumeratos. Esu įsitikinęs, kad jums patiks bet kuri iš šių rekomendacijų.

Jei norite gauti dar daugiau informacijos apie šiuos VPN, būtinai peržiūrėkite mūsų beprotiškas išsamias VPN apžvalgas. Šiame straipsnyje taip pat yra tiesioginių apžvalgų nuorodų.

VPN transliuoti geografiškai blokuotą vaizdo įrašą (pvz., „Netflix“)

Jau galite žinoti, kad „Netflix“ kiekvienoje šalyje turi skirtingą rodymo / filmų katalogą, prieinamą tik turint IP adresą iš tos šalies. Kitos paslaugos (tokios kaip „Hulu“, „Spotify“ ir „Pandora“) gali būti pasiekiamos tik iš konkrečių šalių.

Naudodamiesi tinkamu VPN, jūs galite atblokuoti visas šias paslaugas, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate. Tiesiog prisijunkite prie norimoje šalyje esančio VPN serverio ir tada žiūrėkite, kad „Breaking Bad“ epizodai būtų jūsų širdies turinys..

Populiariausi pasirinkimai:

 • „IPVanish“
 • Privatus interneto ryšys
 • Geležinis lizdas

Kaip mes pasirinkome šiuos VPN

# 1 Srautinio VPN kriterijus yra greitis. VPT visada bus lėtesnis nei įprastas jūsų ryšys (nebent jums trūks dujos). Dėl to labai svarbu pasirinkti tokį VPN, kuris pasiekia kuo didesnį greitį.

Mes taip pat atsižvelgėme į serverių vietų ir naudingų priedų įvairovę. Pavyzdžiui, „IPVanish“ turi serverius daugiau nei 120 miestų visame pasaulyje (kalbėti apie turinio įvairovę). „Iron Socket“ sudarė sąrašą, nes juose yra „SmartDNS“ paslauga su kiekvienu VPN pirkimu.

„IPVanish“

„IPVanish“ yra VPN tarnyba, kurios būstinė yra JAV. Jie visų pirma žinomi dėl didžiulio serverių tinklo (daugiau nei 70 šalių) ir jų ypač greitas greitis (kuriuos jie gali pristatyti, nes jų pagrindinė įmonė yra 1 lygio CDN). Joks kitas Šiaurės Amerikos VPT to negali pasakyti.

Atblokuokite geografiškai apriboto turinio Kanadoje naudojimą, naudodami „IPVanish“

Tiesiogiai iš „IPVanish“ pagrindinio puslapio

„IPVanish“ taip pat buvo pervadintas kaip neprisijungiantis VPN, o tai reiškia, kad jie yra puiki visapusiška VPN paslauga, tinkanti srautui, p2p / torrent ar bendrai saugai. Tu gali išbandykite „IPVanish“ nerizikingai dėl 100% grąžinimo politikos 7 dienas.

Atsisiųskite „IPVanish“

„IronSocket“ VPN (apima „SmartDNS“ ir tarpinio serverio paslaugą)

„IronSocket“ VPN ir „SmartDNS“Raudonoji kišenė yra palyginti naujas VPN tiekėjas, tačiau jie išsiskiria daugybe pramonės sričių dėl jų VPN planų visapusiško pobūdžio. Pirkdami VPN paslaugą iš „IronSocket“, gausite daugybę papildomų priedų, įskaitant: „SmartDNS Proxy“, „SOCKS Proxy“, ir HTTPS tarpinis serveris tarnyba.

Šis „SmartDNS“ tarpinis serveris ypač naudingas norint atblokuoti vaizdo transliacijos svetaines ir tokius pasaulinius žiniasklaidos kanalus kaip „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir dar daugiau. „Smart DNS“ (palyginti su VPN) pranašumas yra tas, kad nėra šifravimo ir nėra trečiosios šalies serverio, todėl jūs gaunate 100% turimo pralaidumo, kad maksimali vaizdo kokybė.

Šiuo metu jų „SmartDNS“ paslauga gali atblokuokite daugiau nei 120 kanalų visame pasaulyje. Jie net turi tam tikrus Kanados kanalus, nes jūs keliaujate už šalies ribų.

„IronSocket SmarDNS“ gali atblokuoti vaizdo ir daugialypės terpės svetaines visame pasaulyje, prarasdamas nulinį greitį.

Atblokuokite daugiau nei 120 kanalų visame pasaulyje (įskaitant kai kuriuos Kanados kanalus)

„IronSocket“ turi serverius daugiau nei 39 šalyse, įskaitant Kanadą (Toronto serverio vieta).

Vienintelis tikras „IronSocket“ trūkumas yra tai, kad jie dar neturi savo pasirinktinės VPN programinės įrangos. Vietoj to jie naudoja ypač populiarią, nemokamą ir „OpenSource VPN“ programinę įrangą iš „OpenVPN“. Jei šis vardas skamba pažįstamai, taip yra todėl, kad „OpenVPN“ yra populiariausias VPN protokolas pasaulyje ir naudojamas visų pagrindinių VPN teikėjų.

Savo svetainėje „IronSocket“ pateikia išsamias instrukcijas, kaip nustatyti „OpenVPN“ programinę įrangą. Savininkas taip pat mus informavo, kad artimiausiu metu išleis savo pasirinktinę programinę įrangą.

Išbandykite „IronSocket“

Geriausi saugių torrentų atsisiuntimo VPN

„P2p“ / failų bendrinimo aplinka Kanadoje smarkiai pasikeitė 2015 m. Dabar interneto tiekėjai privalo registruoti 6 mėnesių abonentų ryšio veiklą ir torrentų atsisiuntimai yra stebimi daug atidžiau, nei jie buvo anksčiau..

Torrentus paprastai stebi: (Sužinokite daugiau apie torrent stebėjimą čia)

 1. Automatizuoti robotai, kurie jungiasi prie torrentų spiečių ir registruoja visus bendraamžių IP adresus
 2. Jūsų IPT gilus paketų patikrinimas (interneto tiekėjas)

Laimei, tinkamas VPN teikėjas gali ištaisyti abi šias jūsų torrent privatumo skylutes. „Torrent“ atsisiuntėjams visada rekomenduojame neprisijungti prie VPN. VPN gali padaryti jūsų torrentinę veiklą beveik neatsiejamą. Tai atliekama derinant šifravimas ir anoniminis IP adresas.

Štai kaip VPN atkuria jūsų „torrent“ privatumą:

 1. VPT paskiria jums naują IP adresą (kuris pasirodo torrentiniame spielyje) ir jo negalima atsekti pas jūsų interneto tiekėją (jei pasirenkate neprisijungiantį VPN, tokį, kokį rekomenduojame žemiau).
 2. VPT naudoja stiprųjį Šifravimas o tai neleidžia jūsų interneto paslaugų teikėjui tikrinti jūsų interneto srauto. Jie negali matyti, kurias svetaines lankote ar kokius failus / torrentus atsisiunčiate.

Taigi, be papildomų patarimų, čia yra mūsų mėgstamiausi VPN, skirti Kanados „bittorrent“ vartotojams. Mes pasirinkome tik tas bendroves, kurių būstinė nėra Kanadoje (taigi joms netaikomi 6 mėnesių duomenų saugojimo įstatymai).

Jie taip pat turi draugiškumo „torrent“ reputaciją ir daugelyje jų yra papildomų funkcijų, tokių kaip anoniminis tarpinis serveris, iš anksto sukonfigūruoti anoniminiai torrent klientai, „Kill-Switch“ sauga ir dar daugiau…

Privatus interneto ryšys

Privatus interneto ryšys yra turbūt pati populiariausia VPN paslauga pasaulyje tarp p2p / bittorrent entuziastų. Jų privatumo, draugiškumo torrentui ir kainos derinys iš esmės neprilygsta jokiam kitam VPN. Jei norite pamatyti viską, ką jie gali pasiūlyti, būtinai perskaitykite visą VIP apžvalgą.

Privačios interneto prieigos VPN (aukštas saugumas, nėra žurnalų)

Neapsigaukite dėl jų šiek tiek keisto pagrindinio puslapio (kuriame yra dviračiais važiuojantys vaikai). Privati ​​interneto prieiga yra sunki neprisijungianti VPN paslauga, todėl jie privatumą vertina labai rimtai.

Maksimali saugumo kontrolė

VIP yra vienas iš nedaugelio VPN, suteikiančių vartotojui galimybę visiškai reguliuoti šifravimo stiprumą, VPN protokolą ir autentifikavimo metodą. Tai reiškia, kad galite pritaikyti jų programinę įrangą optimaliam saugumo ir greičio derinimui, atsižvelgiant į asmeninius poreikius.

Įtrauktas nemokamas tarpinis serveris (veikia torrentams)

Jie taip pat apima SOCKS5 tarpinį serverį, esantį Nyderlanduose. Tai galima naudoti su VPN ryšiu arba be jo. Tai iš tikrųjų puikiai tinka torrento vartotojams ir gali būti naudojama su bet kuriais pagrindiniais torrent klientais, norint gauti papildomą apsaugos lygį.

Žemiau yra pamoka, kaip naudoti VIP su „Vuze“ (bet tai veikia „uTorrent“, „Transmission“ ir tt)

Visos privačios interneto prieigos funkcijos:
 • 256 bitų šifravimas (tas pats stiprumas, koks yra slapčiausias JAV vyriausybės slaptas ryšys)
 • Serveriai 30 šalių
 • Neribotas pralaidumas
 • Nėra žurnalų
 • 5 Leidžiami vienu metu prijungti įrenginiai (2,5x standartas)
 • Įtrauktos įgaliotos kojinės (Nyderlandai)
 • tik 3,33 USD / mėn (su 1 metų prenumerata)
 • 7 dienų 100% grąžinimo garantija

Registracija į PIA, programinės įrangos įdiegimas ir prisijungimas prie jų VPN tinklo užtrunka mažiau nei 5 minutes. Jie netgi leidžia anonimiškai atsiskaityti „Bitcoin“ ar „Dovanų kortele“. O geriausia, kad privati ​​interneto prieiga turi besąlyginė 7 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite išbandyti jų paslaugas praktiškai nerizikuodami.

Išbandykite privačią interneto prieigą 7 dienas

Kiti torrentų VPN

Yra daugybė kitų „torrent“ tinkančių VPT teikėjų, nors mes rekomenduojame daugumai vartotojų pirmiausia išbandyti privačią interneto prieigą (nes jie yra pigiausias pasirinkimas ir turi daugiau nei pakankamai funkcijų daugumai žmonių)..

Jei norite didesnio lankstumo ar kokių nors sudėtingesnių funkcijų, pateikiame keletą kitų svarbių variantų:

VPN.AC

VPN.ac yra ne prisijungiantis Rumunijoje įsikūręs VPN tiekėjas. Jie leidžia žinia, kad torrentai konkrečiuose serveriuose apsaugo jų vartotojų privatumą. Jie siūlo 256 bitų AES šifravimas, SHA-512 autentifikavimas (ypač stiprus) ir anoniminiai DNS serveriai norėdami įsitikinti, kad jūsų interneto naršymo istorija niekada neatsitiko atsitiktinai jūsų IPT.

„VPNac“ taip pat dažnai rengiamos nuolaidos / specialieji pasiūlymai. Šiuo metu jie siūlo 20% nuolaidą 1 metų planams.

„Torguard“

„Torguard“ yra neprisijungiantis VPN, šiuo metu įsikūręs JAV (nors jie viešai pareiškė, kad persikeltų, jei iškiltų grėsmė jų vartotojų privatumui). „Torguard“ parduoda ir VPN, ir „Torrent“ tarpinio serverio paslaugas (kiekviena parduodama atskirai).

Jie taip pat apima užšifruotas internetinis paštas ne jūroje su kiekvienu VPN pirkimu.

Mano mėgstamiausias bruožas yra jų automatinio tarpinio serverio montuotojas kuri automatiškai sukonfigūruos jūsų mėgstamą „torrent“ klientą naudoti bet kurią iš jų 8 įgaliotojo serverio vietą (nereikia atlikti sudėtingo rankinio nustatymo).

Geriausi bendrosios saugos / kelionių / tapatybės vagysčių VPN

Jei patenkate į bendrojo naudojimo kategoriją (į kurią įeina HD vaizdo transliacija / geografinis atblokavimas), tada sužinosite, kiek tonų jums prieinamų VPN parinkčių yra. Ne taip svarbu, kad pasirinksite neprisijungiantį VPN (nebent dažnai naudojate „bittorrent“).

Galite sutelkti dėmesį į svarbiausias savybes. Įskaitant:

 • VPN greitis
 • Serverio vietų skaičius
 • Paprastas naudojimas / VPN programinės įrangos kokybė
 • Mobilusis VPN
 • Papildomos apsaugos funkcijos

Taigi, remdamiesi aukščiau pateiktais kriterijais, pasirinkome savo labiausiai rekomenduojamus VPT.

VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN (Įsikūręs JK) yra vienas iš dviejų VPN teikėjų pasaulyje, turintis savo „Tier-1“ duomenų tinklą (kitas yra „IPVanish“). Tai reiškia, kad jų tinklas gali pasiekti ypač greitą greitį.

Aš taip pat asmeniškai manau, kad „VyprVPN“ programinė įranga yra pati geriausia. Jų darbalaukio programinė įranga yra daugybė funkcijų, kurias siūlo nedaug kitų VPN (mėgstamiausių serverių sąrašas, „stealthVPN“ režimas, reguliuojamas šifravimas, „Kill-Switch“, DNS šifravimas ir dar daugiau).

Nuostabu, kad jų mobiliojoje programoje („iPhone“ / „iPad“ / „Android“) beveik 100% yra darbalaukio versijos, o ne visos versijos, kaip daugelio teikėjų, funkcionalumas..

„Vypr“ VPN programinės įrangos ekrano kopija

„VyprVPN“ darbalaukio programinė įranga

„Chameleon Stealth“ technologija leidžia užmaskuoti VPN srautą kaip įprastą SSL http srautą, suteikiant galimybę nepastebimai praslysti pro užkardas (net sudėtingas šalies užkardas, pavyzdžiui, Kinijos).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, ką gali sukurti „VyprVPN“, būtinai perskaitykite išsamią „VyprVPN“ apžvalgą.

Sutaupykite 50% pirmo mėnesio

Geriausias variantas, tinkantis visiems

Aš suprantu, kad kiekvienas kanadietis turi skirtingus saugumo poreikius, kai reikia pasirinkti VPN, tačiau kai kas nors manęs paklausia, kurį VPT teikėją jie turėtų išbandyti pirmiausia, aš visada rekomenduoju Privatus interneto ryšys.

Jau aukščiau aptariau VIP privalumus (skiltyje „torrent“), bet jūs būtinai turėtumėte peržiūrėti mūsų VIP apžvalgą, kad pamatytumėte viską, ką jie gali pasiūlyti.

Pirmoji priežastis, kurią jiems rekomenduoju pirmiausia yra ta, kad VIP yra daug pigesnis nei dauguma jų konkurentų (pradedant nuo 3,33 USD / mėn.). Jie taip pat turi geresnį saugumą, šifravimo stiprumą ir tinklo valdymą, kurie labiausiai kainuoja VPN.

Taigi idėja yra ta, kad pasinaudokite mažos privačios interneto prieigos kaina ir 100% grąžinimo politika. Jei jie tinka, puiku! Jei ne, paimkite grąžinimą ir išbandykite kitą paslaugų teikėją, tačiau šansų jums nereikės. Prisiregistruokite ir būkite prisijungę per 5 minutes!

Išvada

Jei tai padarėte iki šiol, turėtumėte gerai žinoti, kurį VPT teikėją norėtumėte išbandyti pirmiausia. Nesijaudinkite, tai nėra toks kritiškas sprendimas, kokį priima kai kurie žmonės. Kol jūsų VPT yra stabilus, pakankamai greitas ir patogus kainų intervalas, turėtumėte būti gana laimingi.

Jei nežinote, ko tikėtis, ir tai yra jūsų pirmoji VPN prenumerata, pirmiausia eikite į 1 mėnesio planą (vietoje 1 metų prenumeratos) ir išbandykite paslaugą. Jei jums tai patinka, atnaujinkite į ilgesnę prenumeratą, kad gautumėte didžiausią nuolaidą.

Jei norite pasiekti maksimalų privatumą, rekomenduojama naudoti tik Kanados serverius, kai norite pasiekti vietines paslaugas, tačiau privalomiems vartotojams yra puiku pasirinkti greičiausią įmanomą serverį (kuris dažnai, bet ne visada bus Kanadoje)..

Mūsų kanadiečiams rekomenduojami VPN

RangasVPT teikėjas (peržiūra)Geriausias panaudojimasGeriausia kainaInterneto svetainė

1

Privatus interneto ryšysTorrentai / bet kokie3,33 USD / mApsilankykite svetainėje>

2

„IPVanish“HD srautas / bet koks6,49 USD / mApsilankykite svetainėje>

3

VPN.ACTorrentai4,80 USD / mApsilankykite svetainėje>

4

VyprVPNGreitis / saugumas3,13 USD / mApsilankykite svetainėje>

5

„ExpressVPN“Universalus8,32 USD / mApsilankykite svetainėje>

Tikiuosi, jums patiko šis straipsnis! Ačiū, kad skaitote, ir sėkmės ieškant VPN. Turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su mumis arba dar geriau – siųskite mums žinutes @VPNUniversity

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map