NordVPN: Pilns ieguvumu un funkciju pārskats

NordVPNVai jūs meklējat pienācīgu VPN, ko iestatīt visās ierīcēs, kurās ir iespējots internets?


Lieliski! Šis NordVPN pārskats ir paredzēts jums!

Šodien jūs uzzināsit:

 • Kāpēc NordVPN ir otrais lielākais VPN sniedzējs pasaulē.
 • Ko jūs varat izmantot NordVPN.
 • Ko īsti lietotāji domā par NordVPN.

Izmantojiet zemāk redzamo navigāciju, lai piekļūtu šī NordVPN pārskata nodaļām:

 • NordVPN: unikālas priekšrocības un funkcijas
 • Plusi un mīnusi NordVPN
 • NordVPN: ieguvumu un funkciju testi
 • NordVPN: ātruma un drošības testi
 • NordVPN lietotāju atsauksmes
NordVPN plusi NordVPN mīnusi
Torrent draudzīgi serveri Daži serveri darbojas nedaudz lēni
Darbojas ar Netflix70% atlaide tikai 3 gadus
100% garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā
Bagātīgs serveru tīkls
CyberSec, lai izvairītos no ļaunprātīgām vietnēm
Žurnāli netiek turēti
Tiek izmantots OpenVPN
Divu veidu nogalināšanas slēdzis un bez IP noplūdēm
Atsaucīgs tiešsaistes klientu atbalsts

Es iesaku NordVPN! Tas izturēja visus manus testus un pierādīja visas pretenzijas, kas tika solītas pakalpojumu sniedzēja vietnē. NordVPN ir lielisks pakalpojums, kas Tiešām strādā ar Netflix un ir stabili savienojumi. Tas var paslēpt jūsu IP, un, kas ir vēl svarīgāk, nodrošina pakalpojumu sniedzējs nav žurnālu no jūsu darbībām.


NordVPN: unikālas priekšrocības un funkcijas

Tiek uzskatīts, ka NordVPN 2nd lielākais VPN sniedzējs, savukārt daži recenzenti to vērtē pat kā labāko VPN 2020.

Saskaņā ar mūsu labāko VPN sarakstu, tas aizņem 2nd pozīcija pēc cita milža VPN tirgū – ExpressVPN. Kāpēc?

Bez šaubām, NordVPN ir pienācīgs VPN pakalpojums, kas man palīdzēja veikt daudz un dažādus uzdevumus izdevās piekļūt Netflix tikai ar dažiem klikšķiem.

Es tiešām esmu pārsteigts par plašo serveru tīkls 58 valstīs (joprojām ExpressVPN tīklam ir plašāks tīkls 94 valstīs). Lai gan es uzskatu, ka NordVPN lejupielādes ātrums ir diezgan mainīgs, es varu teikt, ka kopējais ātrums, kamēr es biju savienots ar NordVPN, bija stabils.

Man ļoti patīk, ka pakalpojumu sniedzējs ir domājis par lietotāju tiešsaistes drošību un privātumu un papildu aizsardzībai pievienojis tādas funkcijas kā CybersSec, DoubleVPN, Onion over VPN un Kill slēdzis. Starp citu, CyberSec ir unikāla tikai NordVPN funkcija!


Plusi un mīnusi NordVPN

Tagad es jums paskaidrošu, kāpēc es definēju tā plusus un mīnusus, lai tie būtu tādi, kā tie, kas norādīti iepriekšējā tabulā.


NordVPN sadarbojas ar Netflix

Pēc dažiem vienkāršiem Netflix testiem es to noteikti varu apstiprināt DARBOJAS ar Netflix. NordVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kura serverus Netflix nav bloķējis. Patiesībā uzņēmums ir diezgan stingrs lietotājiem, kuri cenšas pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ir uzlabota sistēma lietotāju identificēšanai, kuri piekļūst pakalpojumam, izmantojot starpniekserveri vai VPN.

Tomēr ātruma testi parādīja, ka interneta savienojumi caur ASV serveriem bija nedaudz lēnāki, ņemot vērā attālumu starp Eiropu un ASV. Piemēram, mana ISP interneta ātrums bija aptuveni 75 mbps, kad es pieslēdzos vienam no NordVPN ASV serveriem (Amerikas Savienotās Valstis # 3175), NordVPN lejupielādes ātrums samazinājās līdz 21,04 mbps (sk. Ekrānuzņēmumu zemāk):

NordVPN ASV servera ātrums

Tādējādi labāk izvēlēties manuālo serveri, lai visā reģionā atrastu ātrāko ātrumu.

Rakstā Labākais VPN for Netflix es minēju 5 labākos VPN pakalpojumus, kas atbloķē Netflix. Bez šaubām, NordVPN ir viens no līderiem šajā kategorijā.


NordVPN ļauj mocīties

Tā ir taisnība. Torrentus ir atļauts lejupielādēt caur P2P serveriem, kas atrodas dažādās pasaules valstīs. Pilns to valstu saraksts, kurās ir P2P serveri, ir pieejams NordVPN vietnē.

Kas man patiešām patika saistībā ar ideju, kas saistīta ar NordVPN, ir tas, ka pakalpojumu sniedzējs savos serveros neveic žurnālus. Mocīšanas laikā ir ļoti svarīgi saglabāt konfidencialitāti (NordVPN ir ierindota 1. vietā mūsu saraksta “Labākais miecēšanas VPN VPN” sarakstā).

Pirms sākat mokas, noteikti pagrieziet interneta slepkavas slēdzi. Tas ir noderīgi, ja esat atvienots no interneta. Sīkāk par šo NordVPN funkciju es jums pastāstīšu sīkāk šajā pārskatā.


NordVPN atmaksa: pēc 30 dienu lietošanas

Lai gan NordVPN nenodrošina bezmaksas versiju, nemaksājot par abonementu, NordVPN ir naudas atmaksa 30 dienu laikā kas ļauj jums pārbaudīt pakalpojumu pirmās 30 dienas. Ņemot vērā faktu, ka daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji nav tik dāsni (piemēram, CyberGhost VPN piedāvā vienas dienas bezmaksas izmēģinājumu, nemaksājot), tas ir labs bonuss.

Tomēr jums vajadzētu būt gatavam atbildēt, kāpēc jūs neesat apmierināts ar pakalpojumu.

NordVPN atmaksas politika

Pārbaudot ExpressVPN, es uzzināju, ka viņi atdod naudu bez uzdotajiem jautājumiem. Tāpēc es nolēmu sazināties ar NordVPN klientu atbalsta dienestu un lūgt sīkāku informāciju par naudas atmaksu, jo pēc noteikumu izlasīšanas es domāju, ka tā nav 100% garantēta. Starp citu, atbildi saņēmu tikai pēc dažām sekundēm!

Šeit ir mūsu tērzēšanas sarunas īss apraksts:

Pēc sarunas ar Harper no NordVPN es sapratu, ka lietotājam būs jāiziet process, kurā nepieciešami jūsu paskaidrojumi, kāpēc jūs neesat apmierināts. Tad viņi mēģinās novērst problēmu. Bet, iespējams, nepiekritīsit problēmu novēršanai.

Visbeidzot, NordVPN garantē naudas atmaksu 30 dienu laikā!

NordVPN atbalsta atbilde par atmaksas politiku


NordVPN serveri: bagātīgs tīkls un stabils ātrums

NordVPN tirgū nav jaunums. Kopš 2012. gada pakalpojumu sniedzējs pastāvīgi paplašina serveru tīklu. Tagad 5000+ serveri atrodas 58 valstis apkārt pasaulei. Tā ir liela priekšrocība, jo bagātīgā tīkla dēļ tā serveri nav pārslogoti.

NordVPN serveru skaits

Faktiski NordVPN serveri ir ļoti progresīvi un tos var izmantot dažādiem uzdevumiem, piemēram, straumēšanai vai straumēšanai, kuriem nepieciešams ātrs ātrums.

Kā redzams no lietotnes NordVPN ekrānuzņēmuma, ir četri speciālo serveru veidi, kurus piedāvā NordVPN sniedzējs:

NordVPN serveru tipi

Ko es varu teikt par serveru veiktspēju?

Patiesībā es veica vairākus testus tā serveriem: ātruma testus un drošības testus. Es to uzzināju kopumā ātrumi ir diezgan ātri ja izvēlaties serverus, kas atrodas netālu no jūsu reālās ģeogrāfiskās atrašanās vietas (es testēju vairākus serverus, kas atrodas Eiropā). Tomēr ASV serveri man ir nedaudz lēnāki, jo es esmu pārāk tālu no tiem.

Šie ir mani atklājumi par citiem serveru veidiem:

P2P serveri Ātri un stabili. Viņi darbojas perfekti un atbloķē torrent vietnes. Pārliecinieties, ka esat izveidojis savienojumu ar NordVPN serveri, kas atļauj P2P. Ne visi no tiem ļauj piekļūt torrentu izsekotājiem.
Dubultā VPN serveriTie nodrošina uzlabotu aizsardzību, taču papildu šifrēšanas dēļ tie ir pārāk lēni, lai straumētu vai straumētu.
Sīpols pa VPN serveriemDiemžēl man bija vairāki neveiksmīgi mēģinājumi viņiem piekļūt internetam. Viņi man nedarbojās.

Aptverti serveri slēpj visu VPN trafiku

Ja plānojat izmantot VPN valstīs ar stingru cenzūru, lai pārvarētu tīkla ugunsmūrus, NordVPN iesaka izveidot savienojumu ar apmulsis serveriem. Viņi šifrē visu trafiku, lai izskatās, ka tā ir parasta HTTPs trafika.

Serveri ir pieejami OpenVPN programmatūrai operētājsistēmās Windows, Android, Linux un OpenVPN Mac.


NordVPN piedāvā īpašas IP adreses

Vēl viens NordVPN produkts ir īpaša IP adrese. Tas ir pieejams par papildu cenu – 70 dolāri gadā par īpašu IP vienā no zemāk norādītajām valstīm:

Vēl viens NordVPN produkts ir īpaša IP adrese. Tas ir pieejams par papildu cenu – 70 dolāri gadā par īpašu IP vienā no zemāk norādītajām valstīm:

 • ASV;
 • Vācija;
 • UK;
 • Nīderlande.

Kāpēc un kad lietot īpašu IP? Tas ir viens no bieži uzdotajiem jautājumiem. Ļaujiet man paskaidrot, kad jums var būt nepieciešams īpašs IP:

Kā jūs zināt, kopīgotos IP izmanto daudzi VPN lietotāji, savukārt speciālais IP ir unikāls. Tas atšķirsies no jūsu reālā, taču atšķiras no citu lietotāju.

Īpaši IP ir ļoti nepieciešami:

 • Straumēšanas pakalpojumi (viņi bieži bloķē koplietotos IP);
 • Tiešsaistes videospēles (drošības apsvērumu dēļ);
 • Tiešsaistes banka (drošības apsvērumu dēļ dažkārt tiek bloķēti kopīgi IP).

NordVPN CyberSec

Tā ir lieliska funkcija, lai izvairītos no vietnēm, kurās tiek rādīta ļaunprātīga reklāma un uzmācīgas reklāmas. Es pārbaudīju funkciju un uzzināju to tas darbojas.

Kad NordVPN CyberSec ir izslēgts, jūs redzēsit daudz reklāmu.

NordVPN CyberSec ir izslēgts

Bet, kad ieslēgts NordVPN CyberSec, es neredzēju nevienu reklāmu. Šeit ir ekrānuzņēmums bez reklāmām, kad es apmeklēju to pašu vietni.

Ieslēdzas NordVPN CyberSec


Vai NordVPN veic žurnālus??

Nē, tā nav. Pakalpojumu sniedzējs datus nevāc un neuzglabā. Un tās ir labas ziņas tiem no jums, kuriem rūp privātums.

Kā es to uzzināju?

Šajā lapā NordVPN vietnē atradu atbildi uz šo jautājumu. Sniedzējs sīki izskaidro, ka netiek vākti žurnāli par lietotājiem.

Turklāt NordVPN bez žurnālu politiku pārbaudīja un apstiprināja trešais uzņēmums. Tas nozīmē, ka nav ko slēpt, un pakalpojumu sniedzējs ir godīgs savās prasībās.

Tas ir lieliski!

NordVPN apstiprina neatkarīgi auditori

Starp citu, NordVPN atrodas Panamā, kas atrodas prom no ASV un ES. Šis fakts ir arī liels pluss tiešsaistes privātumam.

Šeit ir saraksts ar ko NordVPN sniedzējs zina par lietotājiem:

 • Epasta adrese
 • Maksājuma dati
 • Pēdējā savienojuma laiks
 • Klientu apkalpošanas dati
 • Kā jūs izmantojat NordVPN.com

NordVPN izmanto OpenVPN

Kopā ar 256 bitu šifrēšanu NordVPN izmanto vienu no drošākajiem protokoliem – OpenVPN.

Mac un iOS tiek izmantota IKEv2 / IPSec, kas arī ir diezgan uzticama.


NordVPN nogalināšanas slēdzis novērš datu noplūdi

Lietotnei NordVPN ir divu veidu slēdzis: Interneta nogalināšanas slēdzis un App nogalināšanas slēdzis. Bijušais nepieļaus izejošo trafiku. Pēdējais aizsargās sarakstā iekļautās lietotnes.

Es pārbaudīju abas funkcijas un uzzināju, ka tās darbojas lieliski. Es biju atvienots katru reizi, kad lietotne nedarbojās pareizi.

Tomēr es iesaku jums vienmēr ieslēgt interneta nogalināšanas slēdzi. Tā ir uzlabotāka aizsardzība.


NordVPN klientu apkalpošana: atsaucīga un profesionāla

Tā ir liela priekšrocība, ja VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā tiešsaistes klientu apkalpošanu. Tas ir ļoti ērti, lai pēc iespējas īsākā laikā atrisinātu tehniskas problēmas.

NordVPN ir viens no tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā tiešsaistes tērzēšanu.

Es vairākas reizes sazinājos ar tā tiešsaistes atbalsta dienestu. Katru reizi es gaidīju atbildi tikai dažas minūtes. Viņu speciālisti atbildēja uz visiem maniem jautājumiem par iespējām un atmaksu pirms pakalpojuma abonēšanas un palīdzēja man atrisināt sīpolu problēmas ar VPN serveriem..

Labi darīts, puiši!


NordVPN SOMETIMES ir lēns

Es veicu vairākus ātruma testus un uzzināju, ka NordVPN serveri ir diezgan mainīgi, un ir daži serveri, kas palēnina interneta savienojumus. Tomēr lielākajai daļai pārbaudīto serveru ir diezgan labs ātrums.

Jo īpaši es uzzināju, ka tā ASV serveri demonstrēja lēnu lejupielādes ātrumu. Tomēr manuāla izvēle ļaus jums atrast ātrāko VPN serveri, minimāli zaudējot interneta ātrumu.


Nordvpn atlaide: tikai 3 gadus

NordVPN ir 4 plāni dažādiem periodiem: 1 mēnesis, 1, 2 un 3 gadi. Arī cenas ir atšķirīgas.

Ja jūs plānojat izmantot VPN ilgu laiku, vislabākā izvēle ir NordVPN 3 gadu plāns. Diemžēl, ja neesat pārliecināts vai jums dažus mēnešus vajadzīgs VPN, jums būs jāmaksā vairāk.

Šeit ir pilns NordVPN plānu cenu saraksts:

NordVPN tarifu plāni


NordVPN: ieguvumu un funkciju testi

NordVPN ir savietojams ar dažādām platformām un operētājsistēmām:

 • Android;
 • Mac;
 • iOS;
 • Logi;
 • Linux;
 • Android TV;
 • Chrome / Firefox;
 • un citi.

VPN lietotāji bieži sūdzas par sarežģītām lietotnēm vai konfigurācijām. Tātad, es nolēmu izpētīt pašu NordVPN programmatūru: cik tā ir draudzīga lietotājam?


1. pārbaude: vai ir viegli lejupielādēt un lietot NordVPN?

NordVPN iestatīšana personālajā datorā:

 • Es izvēlējos tarifu, izveidoju kontu NordVPN vietnē, samaksāju par abonēšanu. Visbeidzot, es aktivizēju kontu.
 • Tad es redzēju šādu vadlīniju:
  Soli pa solim apmācība NordVPN
  Ir arī iespēja sazināties ar tiešsaistes atbalstu.
  NordVPN atbalsts
 • Tad es lejupielādēju programmatūru (manu operētājsistēmu identificēja vietņu sistēma). Lejupielāde aizņēma dažas sekundes. Un man piedāvāja instalēt lietotni.
  NordVPN atbalstsIestatīšana bija veiksmīga, un tas prasīja dažas minūtes un klikšķus.
 • Tad man bija jāpierakstās lietotnē.
  Pierakstieties lietotnē NordVPN

Nākamais logs man pastāstīja par CyberSec. Es ieslēdzu šo funkciju, jo ienīstu uzmācīgu reklāmu.

NordVPN CyberSec

Es uzskatu, ka operētājsistēmas Windows 7 NordVPN saskarne ir diezgan pareiza lietotājam draudzīgs un intuitīvs.

NordVPN lietotnes saskarne

Izvēlnē ir divas kategorijas: Serveri un Iestatījumi.

Serveri: jūs varat izvēlēties serverus pēc kategorijām vai meklēt pats pēc atrašanās vietas. Bez tam, jūs varat atrast serveri kartē vai izmantot iespēju ” Ātrais savienojums ” (serveri tiek izvēlēti automātiski).

NordVPN lietotnes ātrā savienojuma iespēja

Iestatījumi:

 • Ieslēgt / izslēgt CyberSec;
 • Automātiska savienojuma ieslēgšana / izslēgšana (automātiska savienojuma izveidošana ar noteiktu serveri: veltīts, iecienīts, dubultā VPN, sīpols utt.);
 • Startēt VPN startējot (VPN automātiska palaišana pēc datora palaišanas);
 • Interneta nogalināšanas slēdzis;
 • Neredzamība LAN ieslēgšana / izslēgšana;
 • Lietotnes nogalināšanas slēdzis;
 • Paziņojumi;
 • Sākt minimizēt.

Papildu iestatījumi:

NordVPN papildu iestatījumi

Secinājums: NordVPN lietotne operētājsistēmai Windows 7 ir lietotājam draudzīga, viegli lejupielādējama un lietojama.

VPN bieži izmanto, lai skatītos Netflix vai lejupielādētu torrenting. Tātad, es nolēmu pārbaudīt NordVPN: vai tas darbojas ar Netflix un torrent vietnēm.


2. tests: vai NordVPN darbojas ar Netflix?

 • Es izveidoju savienojumu ar Kanādas serveri un mēģināju piekļūt Netflix Canada.

Kā redzat no ekrānuzņēmuma, pārbaude ir veiksmīga!

Savienots ar NordVPN serveri Kanādā

NordVPN atbloķēja Netflix Canada

 • Es izveidoju savienojumu ar amerikāņu serveri un mēģināju piekļūt Netflix US.

Kā redzat no ekrānuzņēmuma, pārbaude atkal ir veiksmīga!

Savienots ar NordVPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs

NordVPN atbloķēja Netflix US


3. tests: vai NordVPN darbojas ar straumēm?

Es izveidoju savienojumu ar vienu no NordVPN P2P serveriem (Amerikas Savienotās Valstis # 2275).

Savienots ar NordVPN P2P serveri Amerikas Savienotajās Valstīs

SecinājumsTorrent vietnes ir pieejamas tikai caur P2P serveriem.


NordVPN: ātruma un drošības testi

Kā jau minēju iepriekš, es pārbaudīju visa veida NordVPN serverus:

 • Serveri atrodas netālu no manas reālās ģeogrāfiskās atrašanās vietas (Eiropa);
 • Serveri atrodas tālu no manas reālās ģeogrāfiskās atrašanās vietas (ASV);
 • Dubultā VPN;
 • Sīpols virs VPN;
 • P2P serveri.

NordVPN ātruma testa rezultāti

Pirmkārt, es fiksēju sava ISP ātrumu. Lejupielādes ātrums bija 74,48 mbps un augšupielāde – 68,30 mbps.

Interneta ātrums bez VPN

Pēc tam es turpināju izmēģināt NordVPN lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Es sāku ar serveriem, kas atrodas Eiropā, netālu no manis.

Šie ir ātruma testa rezultāti, kad biju savienots ar vienu no vācu serveriem:

Savienots ar NordVPN serveri Vācijā

Interneta ātrums caur NordVPN serveri Vācijā

Minimāls ātruma zudums! Ātrākais serveris man!

Pārējie Eiropas serveri darbojās šādi:

ValstsLejupielādēt / augšupielādēt
Austrijā15.06 / 67.53
Beļģija39.83 / 70.15
Dānija51.57 / 72.14

Lejupielādes ātrums ir daudz lēnāks!

Šie ir ātruma testa rezultāti, kad biju savienots ar vienu no ASV serveriem:

Savienots ar NordVPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs

Šis serveris tika izvēlēts kā labākais manai atrašanās vietai:

Interneta ātrums, izmantojot NordVPN ASV serveri

Ļoti lēns lejupielādes ātrums!

Šie ASV serveri tika izvēlēti manuāli.

Amerikas Savienotās Valstis # 3424

Interneta ātrums caur NordVPN serveri ASV

Lejupielādes ātrums ir labāks!

Secinājums: labāk ir manuāli izvēlēties labāko serveri, kad izveidojat savienojumu ar serveriem, kas atrodas tālu no jums. Tādējādi jūs varat atrast ātrākos serverus.

Tad es pievērsos DoubleVPN serveri.

Šeit ir labākais automātiski izvēlētais serveris.

NordVPN atbalsta atbilde par sīpolu serveriem

Secinājums: ātrumi ir pārāk lēni, bet turpmāki IP noplūdes testi apstiprināja, ka serveri neizlaiž personas datus.

Tad es pārbaudīju Sīpols pa VPN serveriem. Automātiski tika izvēlēts labākais serveris, un es izveidoju savienojumu ar serveri Nīderlandē.

Diemžēl man neizdevās piekļūt internetam, izmantojot sīpolu, izmantojot VPN serveri. Klientu apkalpošanas dienests paskaidroja, kāpēc man neizdevās izveidot savienojumu ar šiem serveriem (skatiet ekrānuzņēmumu zemāk):

Man ASV tika izvēlēts labākais P2P serveris, taču jūs to varat izvēlēties arī manuāli.

Interneta ātrums caur NordVPN P2P serveri

Kā tu redzi, P2P serveri darbojas diezgan ātri, un ātruma zudums nav kritisks.


Vai NordVPN ir drošs??

Privātums un drošība ir galvenie iemesli, kāpēc interneta lietotāji izveido šo programmatūru.

Es veica dažus testus, lai noskaidrotu, vai NordVPN padara manu interneta savienojumu privātu.

Kā es tos izdarīju?

Es izmantoju ipleak.net, lai pārbaudītu, kāda IP adrese tiek identificēta, kad izveidoju savienojumu un atvienojos ar NordVPN serveriem.

Piezīme: ja redzat savu īsto IP, diemžēl, tas ir IP noplūde. Ja redzat sava VPN pakalpojumu sniedzēja IP, jūs esat aizsargāts.

Šeit ir IP noplūdes testu rezultāti dažiem NordVPN serveriem, kurus pārbaudīju:

Vācija # 358

Savienots ar NordVPN serveri Vācijā

IP noplūdes pārbaude NordVPN serverim Vācijā

Citi serveri:

Dānija # 104 – nav noplūžu

ASV # 2363 – nav noplūžu

ASV # 2157 – nav noplūžu

Secinājums: NordVPN neplūst IP.

Tādējādi NordVPN ir izturējis visus manus testus, tāpēc ir vērts to ierindot mūsu galvenajā VPN sarakstā.Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map