Naršyklės VPN: Kaip pasirinkti geriausią „VPN Chrome“, „Opera“ ir „Microsoft Edge“


Ar ieškote informacijos apie tai, koks yra geriausias „Chrome“ VPN (ar kurią naudojate interneto naršyklę)? Jei norėtumėte išlaikyti savo naršyklės saugumą ir interneto privatumą, tuomet norėsite naudoti VPN (virtualius privačius tinklus). Laimei, pamatysite, kad renkantis gerą populiarių interneto naršyklių VPT, netrūksta galimybių. Jums tereikia žinoti, kur ieškoti ir ko atkreipti dėmesį proceso metu.

Kas yra VPN naršyklėje?

what-is-a-browser-vpn

Griežtai tariant, naršyklės VPN nėra virtualūs privatūs tinklai, o yra papildinio tipo plėtinys, nukreipiantis srautą į interneto naršyklę ir iš jos į išorinį tarpinį serverį. Jie skiriasi nuo visiškai įkeistų VPN klientų duomenų tuo, kad duomenys tarp vartotojo ir įgaliotojo serverio dažniausiai yra nešifruoti, išskyrus naršyklės programą. Tai reiškia, kad VPN plėtinys nekontroliuoja kitų programų, pvz., Internetinių žaidimų, failų bendrinimo programų, el. Pašto klientų ir telekomunikacijų programų, interneto veiklos.

Kitas reikšmingas skirtumas, kai reikia naudoti VPN plėtinį, yra tas, kad jis pats negali užmegzti VPN ryšio, o sukuria tarpinį serverį, kuris nukreipia naršyklės duomenis per tarpinį serverį. Todėl VPN plėtiniai yra plačiai laikomi ne tokiais saugiais, palyginti su VPN klientais, kurie aktyviais atvejais užšifruoja visų formų interneto duomenis. Nepaisant to, VPN plėtiniai yra puiki alternatyva vartotojams, kuriems rūpi tik naršyklės srauto užšifravimas ir užmaskavimas, siekiant apsaugoti savo asmeninę informaciją ar pasiekti geografiškai užblokuotą turinį..

Naršyklės įgaliotojo serverio plėtiniai taip pat yra daug paprastesni ir patogesni naudoti, palyginti su VPN klientais, nes nereikia gėdytis savo įrenginio nustatymų, nei atsisiųsti ir nustatyti atskiros programos saugiam naršymui internete..

Geriausias „Chrome“ skirtas VPT

Daugelis žmonių dėl svarbios priežasties naudoja „Google Chrome“ kaip savo mėgstamą žiniatinklio naršyklę. Viena vertus, „Chrome“ yra labai universali dėl daugybės naršyklės plėtinių, kuriuos žmonės gali naudoti pagal savo naršymo nuostatas. Tarp šių priedų yra patikimų VPN kompanijų priedai, įskaitant:

uVPN

uVPN-browser-extension

„uVPN“ yra aukščiausias įvertinimas (rašymo metu) nemokamas ir neribotas „Chrome“ VPN plėtinys. Nėra veiklos žurnalų, o registracija neprivaloma. Įdiegę vartotojai gali tiesiog spustelėti jungimo mygtuką, kad nemokamai naudotųsi keliais premium serveriais.

Zenmate

ZenMate-VPN-Chrome-browser-extension

„Zenmate“ pripažintas vienu geriausių VPN plėtinių kibernetinio saugumo sprendimų, pasiekiamų „Chrome“ internetinėje parduotuvėje. Vartotojai gali ją paleisti, kad užšifruotų savo interneto ryšį ir atblokuotų svetaines per savo tarpinių serverių tinklą. Kaip ir dauguma kitų VPN plėtinių, „Zenmate“ yra laisvai naudojamas, nors žmonės gali pasirinkti papildomą paslaugą, kad padidintų greitį, privatumą ir apsaugą..

Nemokamas VPN

Free-VPN-Chrome-browser-extension

Vienas greičiausių ir geriausiai įvertintų (rašymo metu) nemokamų „VPN“ plėtinių, galimų naudoti „Chrome“, „Free VPN“ gali būti naudojamas norint atblokuoti bet kurią svetainę ir saugiai naršyti žiniatinklyje, laikantis didžiausio privatumo..

„Mozilla Firefox“ VPN

Jei jums įdomu, koks yra geriausias „Firefox“ VPN, tada jums bus malonu žinoti, kad jums netrūksta galimybių. Nors ji nėra tokia populiari kaip „Chrome“, maždaug 5,1% interneto vartotojų (198 milijonų žmonių) renkasi „Firefox“ kaip numatytąją interneto naršyklę..

„Proxy SwitchyOmega“

Proxy-SwitchyOmega-Mozilla-browser-extension

Šiuo metu geriausiai vertinamas VPN plėtinys „Firefox Store“ yra priedas, vadinamas „Proxy SwitchyOmega“. Skirtingai nuo daugelio kitų „Firefox“ VPN plėtinių, pastarasis yra atvirojo kodo, vadinasi, juo naudotis galima visiškai nemokamai. Beje, „Proxy SwitchyOmega“ neturi savo tarpinio serverio ir veikia labiau kaip tarpinio serverio konfigūravimo įrankis. Naudotojai turi pasirinkti patikimą tarpinį serverį konkrečiai svetainei, prie kurios jie lankosi.

Proxy-SwitchyOmega-autoswitch-feature-

Laimei, „Proxy SwitchyOmega“ santykinai lengvai gali lengvai perjungti ir valdyti kelis tarpinius serverius. Vartotojai netgi gali nustatyti plėtinį, kad prisijungdami prie tam tikros svetainės automatiškai persijungtų į konkretų tarpinį serverį.

switch-to-a-specific-proxy-server-when-logging-on-to-a-particular-website

„Opera“ naršyklės VPN

Tunelis

tunnelbear-opera-vpn-extension

Jei ieškote gero VPN plėtinio „Opera“ žiniatinklio naršyklei, negalite suklysti su „Tunnelbear“ – privatumo palaikoma VPN įmone, siūlančia ir nemokamas, ir aukščiausios kokybės paslaugų pakopas. Jų mokama paslauga nesibaigia, tačiau yra tik 500 MB vertės duomenų per mėnesį, o to vargu ar užtenka paprastam vartotojui.
Teigiamai pažymėtina, kad net nemokami vartotojai gali pasiekti „TunnelBear“ tarpinius serverius iš 20 skirtingų šalių visame pasaulyje. Įjungus šį VPN plėtinį, užšifruojami visi duomenys, patenkantys į „Opera“ žiniatinklio naršyklę ir iš jos. Bendrovė nelaiko vartotojų žurnalų ir nenaudoja jokių stebėjimo priemonių ir skelbimų injektorių, o tai visada yra geras dalykas.

„Microsoft Edge“ VPN

Hotspot-Shield-Free-VPN-browser-extension

Vienas geriausių VPN plėtinių, kurį galite gauti naudodamiesi „Microsoft Edge“ naršykle, yra priedas, vadinamas „Hotspot Shield Free VPN“. Kaip rodo pavadinimas, galite ja nemokamai naudotis, naršydami internete, užtikrindami didžiausią privatumą ir saugumą. Tačiau jie taip pat siūlo aukščiausios kokybės paslaugą, kuri gali pasigirti greitesniu serverio greičiu ir neribotu pralaidumu bei prideda saugų karinio lygio šifravimą, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga.

brief-look-at-Hotspot-shiled-25-different-server-locations

„Hotspot Shield“ turi tūkstančius tarpinių serverių iš daugiau nei 25 skirtingų serverių vietų visame pasaulyje. Kiekvienas iš jų gali būti naudojamas atblokuoti turinį ar programas, skirtus darbui, mokyklai ar asmeniniam naudojimui.

Skirtingi tarpinių serverių plėtinių tipai

Tarpinių serverių jungtys yra įvairių tipų, o saugiausi rinkoje esantys naršyklės VPT naudoja šių kombinacijas:

SSL tarpinis serveris (saugaus lizdo sluoksnis)

Tarpinio serverio protokolas yra sukurtas duomenų saugumui perduoti naudojant interneto naršyklę. Paprastai šį tarpinio serverio ryšį pamatysite veikdami atlikdami finansines operacijas internete. Jį simbolizuoja spynos vaizdas prieš pat URL adresą naršyklės lango viršuje. SSL apsaugoti URL adresai taip pat išreiškiami „https“, o ne „HTTP“.

SSL tarpinio serverio jungtys veikia kaip tarpininkas tarp vartotojo ir tikslinio serverio (lankomo URL adreso), kad būtų užtikrintas papildomas saugumo lygis. Jie dirba nuskaitydami ryšį tarp siuntėjo ir gavėjo, o tai padeda užkirsti kelią nesąžiningiems asmenims pavogti neskelbtiną informaciją, perduodamą per internetą..

FTP tarpinis serveris (failų perdavimo protokolas)

Tarpinis serverio protokolas dažnai naudojamas programose, kurios įkelia į interneto serverį didelį duomenų kiekį. Pastarasis dažniausiai naudojamas kuriant internetą ryšiui tarp prieglobos serverio ir svetainės duomenų užmegzti.

FTP padeda užtikrinti naršyklės saugumą sukurdami saugią aplinką duomenims įkelti į serverį įvairiomis talpyklos ir šifravimo priemonėmis. Dėl to įsilaužėliams labai sunku (jei ne neįmanoma) perimti neskelbtiną informaciją, nes ji įkeliama į interneto serverį..

HTTP tarpinis serveris

Nors HTTP tarpinis serveris tiesiogiai neprisideda prie naršyklės saugumo, jis yra būtinas, nes jis vaidina lemiamą vaidmenį kuriant gerą naršyklės naudotojo patirtį. Visos naršyklės jas naudoja talpinamai dažnai lankomų svetainių kopijoms ir greitai jas teikia vartotojams, kiekvieną kartą neprisiųsdamos tinklalapio išteklių.

HTTP tarpinis serveris taip pat gali būti naudojamas filtruoti tam tikros rūšies turinį iš tinklalapių ir performatuoti tinklalapius, kad būtų galima peržiūrėti konkrečiuose įrenginiuose..

Anoniminis tarpininkas

Kaip rodo pavadinimas, anoniminis tarpinis serveris suteikia vartotojams privatumo laipsnį, kai jie naudojasi informacija internete. Tai padeda užtikrinti anonimiškumą, neslėpiant vartotojo IP adresą, kurį nesąžiningi asmenys ir organizacijos gali panaudoti pavogdami neskelbtiną informaciją ir siųsdami tikslines reklamas be sutikimo.

Anoniminis įgaliotasis asmuo taip pat gali blokuoti iššokančius skelbimus ir kitus invazinius elementus, kurie kelia pavojų vartotojų privatumui naršant internete.

Kaip pasirinkti VPN naršyklę

Dabar, kai nustatėme skirtumą tarp visiškai įkeistų VPN ir naršyklės su VPN plėtiniais, galime pereiti prie jūsų naršyklės VPN plėtinio pasirinkimo. Nesvarbu, kokią interneto naršyklę naudojate, pamatysite, kad yra daugybė parinkčių, kurios gali apsunkinti atrankos procesą..

Žinokite, kad ne visos VPN įmonės turi naršyklės plėtinius, kuriais galite naudotis, ir kai kurie iš jų veikia geriau nei kiti. Priimdami sprendimą dėl naršyklės su VPN plėtiniu, jūs gerai įvertintumėte šiuos dalykus:

 • Ar naršyklė su VPN plėtiniu turi atskirą VPN klientą? Galbūt nematote poreikio savajai VPN programai, kuri užkoduoja visus jūsų įrenginio interneto duomenis. Vis dėlto tai yra puiki savybė, jei reikia, jei reikia, ir tai yra malonu žinoti, kad jums nereikia kreiptis į kitą VPN įmonę norint ją gauti..
 • Patikimas tarpinio serverio veikimas ir greitas greitis
 • Galimybė atrakinti geografiškai užblokuotą turinį
 • Pinigų gražinimo garantija

Santrauka

Kaip jūs tikriausiai supratote, yra tinkamas VPN plėtinys, prieinamas beveik bet kokio tipo interneto naršyklei. Kiekvienas iš jų yra susijęs su poreikiu užtikrinti daugiau laisvės, privatumo ir saugumo naršant internete. Nors VPN tarpinio serverio plėtinys, be abejo, nėra toks patikimas saugumo sprendimas, palyginti su viso įkeitimo VPN klientais, juos galiausiai lengviau nustatyti ir naudoti. Taigi, jie galiausiai prisideda prie saugesnės ir laisvesnės informacijos prieinamumo internete kūrimo aplinkos, todėl verta apsvarstyti jos platų naudojimą..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map