Najlepsze bezpłatne i płatne sieci VPN do torrentowania | Kawa VPN


Będziesz miał to samo wyrażenie, co Fry z Futurama, gdy uświadomisz sobie, jak ważne jest używanie najlepszej sieci VPN do torrentowania.

Większość z nas słyszała o wirtualnej sieci prywatnej, zwanej inaczej VPN, ale wielu nie do końca rozumie, jak to działa lub dlaczego potrzebujesz tego oprogramowania, zwłaszcza gdy angażujesz się w działania sieciowe, takie jak torrentowanie, które ryzykuje ujawnienie Twojej lokalizacji i danych osobowych.

Co to jest VPN?

Mówiąc w skrócie, VPN to rodzaj usługi, która umożliwia dostęp do sieci w bezpieczny i prywatny sposób za pośrednictwem połączenia z serwerem, które działa jak manekin. Dzięki temu połączeniu proxy Twoje działania online i dane są szyfrowane przez oprogramowanie, dzięki czemu Twoje wirtualne działania i tożsamość są anonimowe podczas przeglądania twoich ulubionych stron internetowych.

Jak działa VPN?

Podczas korzystania z VPN oprogramowanie szyfruje dane, zanim dostawca usług internetowych (ISP) lub inny dostawca połączenia bezprzewodowego dotrze do danych. Oznacza to, że możesz surfować po Internecie, nie martwiąc się o to, że Twój dostawca usług internetowych węszy z Twoimi działaniami online, a także znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wykorzystania Twoich danych przez cyberprzestępców..

Problem w tym, że jeśli nie znasz VPN, wybranie odpowiedniej VPN może być zniechęcającym zadaniem. Ponieważ polegasz na aplikacjach innych firm w celu ochrony swojej tożsamości, bardzo ważne jest wybranie niezawodnej sieci VPN, aby mieć pewność, że Twoja tożsamość pozostanie prywatna, szczególnie jeśli chodzi o pliki torrentowe.

Kiedy rozważyć wybór najlepszej sieci VPN do torrentowania:

 • Czy twoja sieć VPN obsługuje torrenty?? Poszukaj VPN, który obsługuje torrenty, ponieważ niektóre na to nie pozwalają. Wiele sieci VPN faktycznie ustanawia ograniczenia dla użytkowników, z niektórymi zakazami torrentowania.
 • Czy twoja sieć VPN zbiera logi z twoich danych?? Chociaż ważne jest, aby zachować anonimowość w odwiedzanych witrynach i podczas torrentów, nie chcesz, aby ta tarcza internetowa, której ufasz, była tym, który przechowuje i manipuluje Twoimi danymi.
 • Czy Twoja wydajność VPN jest wystarczająco szybka? Pytanie wyjaśnia się samo. Chcesz VPN, który pozwala na szybkie pobieranie dużych plików i szybkie surfowanie po sieci zamiast sprawić, że twoje życie będzie nieszczęśliwe z powodu opóźnień i prędkości torrentów, które mogą trwać przez lata.
 • Jaka jest jurysdykcja VPN?? Najlepiej jest używać sieci VPN ustawionej poza Stanami Zjednoczonymi, najlepiej niepowiązanej z przepisami i regulacjami zawartymi w sojuszach Five Eyes, Nine Eyes i Fourteen Eyes. Istnieje niewielka szansa, że ​​Twoje dane osobowe trafią do baz danych bezpieczeństwa, jeśli dany dostawca VPN jest zmuszony do współpracy z jurysdykcją. O ile nie jesteś w stanie poradzić sobie z takim potencjalnym gromadzeniem danych, najlepiej trzymać się nieuregulowanych sieci VPN.

Nie wiesz, od czego zacząć wyszukiwanie najlepszej sieci VPN do torrentowania? Jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule omówimy:

Dlaczego warto korzystać z VPN do torrentowania??

Torrentowanie brzmi jak prosta rzecz, więc dlaczego potrzeba korzystania z najlepszej sieci VPN do torrentowania? Chodzi o to, że podczas gdy z przyjemnością dostajesz części zamierzonego pliku z sieci rówieśników, narażasz również swoją tożsamość i dane osobowe, aby potencjalni przestępcy internetowi mogli przypadkiem.

VPN pomaga ukryć twoją tożsamość, lokalizację i aktywność, czyniąc cię bardziej anonimowym, ponieważ twój rzeczywisty adres IP nie będzie łatwo znany innym pobierającym. Nie tylko to, ale VPN również odfiltrowuje możliwość pobierania plików zainfekowanych wirusem. Chociaż nie jest to w 100% niezawodne – o ile unikasz torrentowania plików bez opinii społeczności torrentów, powinieneś być bezpieczny w połączeniu z obecnością VPN.

Jak wybrać najlepszą sieć VPN do torrentowania

Przy wielu sieciach VPN dostępnych na rynku możesz mieć problemy ze znalezieniem najlepszej sieci VPN do torrentowania. Niezależnie od tego, którą VPN wybierzesz, upewnij się, że VPN spełnia następujące kryteria:

 1. Ma jasno określoną politykę prywatności z gwarancją braku logowania
 2. Ma przełącznik zabicia, aby zapobiec ujawnieniu twojego prawdziwego adresu IP
 3. Ma świetne bezpieczeństwo z silnym szyfrowaniem
 4. Ma duże prędkości pobierania i nie ogranicza przepustowości

Co najważniejsze, pamiętaj, aby wybrać VPN, który obsługuje torrenty!

Płatny vs Darmowy VPN dla torrentów

Biorąc pod uwagę wybór płatnej lub darmowej sieci VPN do torrentowania, większość z nas woli sięgnąć po darmowe opcje. Jednak, podobnie jak wszystkie darmowe rzeczy na tym świecie, istnieje pewien haczyk: niezawodność i wiarygodność darmowych programów są często wątpliwe.

Jakie są główne różnice między płatną a bezpłatną siecią VPN do torrentowania? Oto szybkie porównanie:

 • cennik – Płatne usługi VPN do torrentowania są w cenie w zależności od czasu trwania pakietu, podczas gdy darmowe VPN są dosłownie darmowe, a niektóre oferują częściowo bezpłatne subskrypcje. Chociaż zawsze jest miło dostać i korzystać z darmowych rzeczy, pamiętaj, że mogą istnieć pewne wady i ograniczenia.
 • Bezpieczeństwo – Bezpieczeństwo jest zwykle czymś, czego brakuje darmowym VPNom… nie dlatego, że należy za to winić, ponieważ oprogramowanie jest darmowe. Wiele darmowych sieci VPN oferuje tylko protokół tunelowania Point-to-Point (PPTP), mniej bezpieczny protokół tunelowania w porównaniu do płatnych sieci VPN, które zwykle oferują połączenie protokołów OpenVPN, Layer 2 Tunnel Protocol (L2TP) i IPsec.
 • Jakość usług – Płatne sieci VPN mają zwykle nieograniczoną usługę przesyłania danych, nie cierpiąc z powodu ograniczonej przepustowości w połączeniu z pomocą techniczną. W przypadku bezpłatnych usług VPN sytuacja jest odwrotna, a niektóre bezpłatne programy umożliwiają tylko pewną liczbę połączeń z serwerami, zanim zaczną żądać opłaty.

Poniżej wymieniliśmy najlepsze usługi VPN do torrentowania:

ExpressVPN.com

ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów z 93 krajów, które są ładnie rozmieszczone na całym świecie. Oprócz kompatybilności z Netflix, ExpressVPN jest również kompatybilny z routerem Orion (TOR). Przekłada się to na zwiększone bezpieczeństwo, ponieważ informacje o ruchu są szyfrowane na wielu serwerach do tego stopnia, że ​​trudno cię wyśledzić.

ExpressVPN znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i jest jedną z najbezpieczniejszych sieci VPN do torrentowania, zwłaszcza, że ​​ma ścisłe zasady braku logowania. Ta sieć VPN obiecuje szybkie, bezpieczne i prywatne usługi i pozostaje wierna swoim słowom – prędkość pobierania jest dobra, dostępny jest przełącznik zabijania, a protokoły OpenVPN są wspierane przez szyfrowanie AES-256 bez ograniczeń torrentowania.

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować więcej informacji na temat korzystania z oprogramowania uTorrent w tej sieci VPN, ExpressVPN zapewnia przydatne artykuły wsparcia i wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, aby pomóc Ci w nawigacji. ExpressVPN działa na wielu urządzeniach, ale jest to jednak limit: możesz podłączyć tylko trzy urządzenia jednocześnie.

Jedynym minusem jest to, że ExpressVPN ma wyższy koszt około 6,67 USD / miesiąc ale oferowane przez nią bezpieczeństwo i niezawodność są warte swojej ceny.

NordVPN.com

Każdy, kto jest fanem torrentów, natychmiast rozpozna tę markę: NordVPN jest znany jako najbardziej anonimowy i bezpieczny VPN do torrentowania.

Mając ponad 5200 serwerów w ponad 60 krajach, możesz spodziewać się dobrej wydajności torrentów dzięki setkom serwerów zoptymalizowanych pod kątem działań typu peer-to-peer (P2P), ale nie wszystkie ich serwery obsługują P2P. To nie jest poważny problem.

Będąc najbardziej anonimowym i bezpiecznym VPN do torrentowania, nie jest zaskakujące, że NordVPN wymusza ścisłe rejestrowanie bez logowania. Ta bardzo łatwa w użyciu sieć VPN ma także automatyczny przełącznik zabijania VPN na wypadek awarii VPN, aby uniknąć wycieku danych podczas przestoju, a podwójne szyfrowanie danych VPN pomaga również zwiększyć bezpieczeństwo online.

NordVPN.com pozwala torrentowi bez ograniczeń, ponieważ nie wierzą w ograniczanie przepustowości. Również fani Netflix z przyjemnością dowiedzą się, że VPN odblokowuje Netflix USA.

Bezpłatna trzydniowa wersja próbna jest dostępna, jeśli planujesz przetestować tę sieć VPN. W przeciwnym razie możesz rozważyć subskrypcję NordVPN dla osób poniżej 3 USD / miesiąc na trzyletni plan – całkowicie przystępna cena, jeśli o to poprosisz! Plany abonamentowe są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, z przyzwoitą obsługą czatu na żywo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Surfshark.com

Chociaż ma znacznie mniejszą sieć w porównaniu do NordVPN, z ponad 800 serwerami z 50 krajów, Surfshark nie traci pod względem prywatności i bezpieczeństwa. Przestrzegając zasad braku logowania i oferując bezpieczne protokoły tunelowania, takie jak OpenVPN i IKEv2 z szyfrowaniem AES-256-GCM, możesz cieszyć się zoptymalizowaną prędkością torrentów, zachowując przy tym swoją tożsamość..

Surfshark to bardzo łatwa w użyciu sieć VPN bez limitu przepustowości i bez jednoczesnego limitu połączeń, więc przywitaj się z korzystaniem z tej sieci VPN na różnych urządzeniach jednocześnie! Umożliwia torrentowanie na wszystkich swoich serwerach, w tym w krajach, w których działalność P2P jest zabroniona poprzez przekierowanie połączenia do serwerów przyjaznych torrentom w Holandii lub Kanadzie, w zależności od Twojej lokalizacji. Inteligentny ruch, Surfshark.

Najlepsza część? Surfshark jest zdecydowanie najtańszym VPN na rynku, kosztuje około 1,99 USD / miesiąc dla planu dwuletniego z 30-dniową polisą zwrotu. VPN zapewnia również funkcje, takie jak 30-dniowa bezpłatna wersja próbna, wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, a nawet daje listę najlepszych stron z torrentami i usług P2P.

Surfshark znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w jurysdykcji nadzorczej Five Eyes, Nine Eyes i Fourteen Eyes, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dane osobowe są bezpieczne z dala od ingerencji rządu.

Assguard.app

Zoptymalizowany pod kątem torrentowania, możesz oczekiwać doskonałej prędkości aplikacji przy przyzwoitej użyteczności. Assguard to wszystko, oferując wciągający i łatwy w obsłudze UX.

Podobnie jak inne sieci VPN na tej liście, Assguard wykorzystuje protokoły OpenVPN i szyfrowanie AES-256. Ten dostawca VPN stosuje zerowanie – możesz mieć pewność, że Twoja prywatność nie zostanie naruszona. Assguard to nieszczelny VPN bez ograniczeń torrentowania, umożliwia sześć jednoczesnych połączeń na jedno konto.

Assguard jest świetny dla Netflix lub innych usług przesyłania strumieniowego dostępnych po przystępnych kosztach (7,99 USD / miesiąc). Dla osób nieświadomych dostępna jest również dobra obsługa klienta 24/7 na żywo. Podsumowując, Assguard służy jako świetna sieć VPN do torrentowania.

PrivateInternetAccess.com

Zdobywając najlepszą reputację w branży VPN, prywatny dostęp do Internetu lub PIA jest znany jako jeden z najstarszych i znanych dostawców VPN z doskonałym zasięgiem w Ameryce Północnej i Europie.

Z ponad 3300 serwerami w 31 krajach, dobrym szyfrowaniem AES-128 i AES-256 z protokołami OpenVPN i dość dużymi prędkościami pobierania, nic dziwnego, że PIA jest bardzo popularna wśród rówieśników.

Jako jedna z przyjaznych torrentowi sieci VPN, PIA nie ogranicza cię do torrentowania zdarzenia i zapewnia wsparcie P2P w całej sieci serwerów. Możesz mieć do dziesięciu jednoczesnych połączeń i możesz korzystać z usług PIA za mniej niż 3 USD miesięcznie z siedmiodniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

PIA ma zasady braku logowania, ale śledzi informacje o płatnościach i wiadomości e-mail. Zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych dane osobowe mogą być ujawniane w rządowych bazach danych, ale na szczęście oprogramowanie jest szczelne. Ma przełącznik zabijania, choć według niektórych wydajność nie jest taka sama.

Co ciekawe, PIA akceptuje kryptowalutę jako metodę płatności, a nawet karty podarunkowe od popularnych sprzedawców detalicznych, takich jak Starbucks, Costco, Best Buy i Target. Czas wykorzystać karty upominkowe, zachowując ochronę w ramach tej sieci VPN!

Końcowe przemyślenia

Konieczne jest użycie sieci VPN w celu ochrony anonimowości i prywatności oraz zapewnienia bezpieczeństwa podczas torrentowania. Równie ważne jest wybranie sieci VPN, która ma zasady braku logowania, dobrą prędkość, umożliwia torrenty i nie podlega jurysdykcji w celu zwiększenia prywatności. Chcesz także VPN, który ma przystępne plany subskrypcji, ma jak najmniej ograniczeń i jest wyposażony w niezawodny wbudowany przełącznik zabicia.

Podsumowując:

 • Aby uzyskać ścisłe logowanie bez logowania, wybierz NordVPN, ExpressVPN, PIA, Perfect Privacy, Surfshark, TorGuard.
 • Aby uzyskać dużą prędkość, wybierz NordVPN i ExpressVPN.
 • Aby uzyskać łatwy w użyciu interfejs i najbardziej ekonomiczną sieć VPN, wybierz NordVPN i Surfshark.
 • Aby uzyskać VPN przyjazne dla Netflix, wybierz NordVPN i ExpressVPN.

Teraz, gdy omówiliśmy najlepsze sieci VPN do torrentowania, mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i że zapewnił wgląd, którego potrzebujesz, aby wybrać odpowiednią VPN dla siebie.

Lubisz czytać ten artykuł? Wyświadcz nam przysługę i udostępnij ją znajomym lub znajomym, którzy szukają najlepszych sieci VPN do torrentowania!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map