Najlepsze VPN dla Australii według zastosowania (Torrenty, Streaming / Netflix, Bezpieczeństwo) 2016

Najlepsza sieć VPN dla Australii (opisywany obraz)


Zapotrzebowanie na VPN w Australii gwałtownie wzrosło od października 2015 r., Kiedy rząd Aussie wprowadził nowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych. Przepisy te wymagają od australijskich dostawców usług internetowych prowadzenia dzienników aktywności w Internecie dla abonentów 2 lata.

Celem tego artykułu jest pomoc w znalezieniu najlepszych sieci VPN dla Australii / Australijczyków i odzyskanie prywatności, uniemożliwiając usługodawcy internetowemu monitorowanie ruchu lub historii przeglądania.

Technologia VPN ma dziesiątki zastosowań, ale ten przewodnik skupi się na 3 najpopularniejszych zastosowaniach VPN w Australii:

 1. Anonimowe torrentowanie
 2. Odblokowywanie stron streamingowych takich jak: Netflix, Hulu, iPlayer i HBOGO
 3. Prywatność w Internecie i bezpieczeństwo hotspotów Wi-Fi

Najważniejsze kryteria wyboru VPN w Australii

Przed napisaniem tego artykułu uważnie rozważyłem, że zawiera on czynniki, które są najważniejsze dla Australijczyków szukających usługi VPN. Geograficzna lokalizacja Australii i ograniczony / późny dostęp do treści są poważnymi przeszkodami, a wiele VPN nie jest w stanie sprostać wyzwaniu.

Oto nasza lista najważniejszych kryteriów (a my powiemy ci, jak VPNy wybraliśmy na każdym z nich):

 1. Prędkość – Australia jest daleka od innych głównych globalnych centrów danych, a wszystkie przychodzące / wychodzące dane muszą przepływać przez kabel podmorski o ograniczonej pojemności. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wybrać VPN o dużej prędkości serwera i dobrych globalnych relacjach równorzędnych (dla lepszego / szybszego routingu).
 2. Bezpieczeństwo – Wszystkie sieci VPN w tym artykule są zdolne do szyfrowania 256-bitowego i oferują protokół OpenVPN (najbardziej elastyczny i popularny protokół VPN dla prywatnych sieci VPN).
 3. Serwery australijskie – Na pewno chcesz mieć dobre globalne lokalizacje serwerów, ale ważne jest również, aby mieć szybkie lokalne serwery australijskie dla maksymalnej prędkości i dostępu do lokalnych treści lub wyników wyszukiwania. Każda wymieniona sieć VPN ma serwery w Australii.
 4. Działa z Netflix – Obecnie bardzo niewiele VPN nadal działa z Netflix. Zwróciliśmy szczególną uwagę na ranking tych niewielu, którzy to robią.
 5. Przyjazny dla torrentów – Nie jest tajemnicą, że Australijczycy lubią bittorrent. Większość sieci VPN w tym artykule zezwala na torrentowanie / p2p, a kilka z nich jest prawdziwymi dostawcami VPN „Zero-Log”, dla maksymalnej prywatności podczas udostępniania plików.

Uwzględniliśmy także takie rzeczy, jak reputacja, wsparcie i cena. Większość wymienionych sieci VPN kosztuje 10 USD / miesiąc lub jest tańsza, a niektóre zapewniają doskonałe wyniki w cenach poniżej 4 USD!

Prawdziwe zalety korzystania z VPN

Australijczycy uciekają do usług VPN jak szaleni od 2013 roku, ale dlaczego dokładnie? Oto, co VPN może dla Ciebie zrobić…

Prywatność

Nowe przepisy dotyczące przechowywania danych (dzienniki są przechowywane przez 2 lata!) Oznaczają, że pełna historia online będzie prawdopodobnie monitorowana i rejestrowana, jeśli będziesz nadal korzystać z połączenia internetowego bez ochrony.

Korzystając z VPN, cała komunikacja między tobą a serwerem VPN jest szyfrowana. Oznacza to, że nikt, nawet dostawca usług internetowych, nie może monitorować, rejestrować ani blokować ruchu. Oznacza to, że przeglądanie Internetu i historia pobierania pozostają całkowicie prywatne.

Wiele sieci VPN będzie nawet używać prywatnych serwerów DNS w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Dostęp do treści

Australia jest bardzo powolna, jeśli chodzi o łatwy dostęp do wideo i treści przesyłanych strumieniowo, takich jak najnowsze filmy i bieżące programy (gra o tron, czy ktoś?).

Dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego w dowolnym kraju, w którym twój dostawca VPN ma serwery. Obejmuje to popularne usługi, takie jak:

 • HBOGo / HBONow
 • BBC iPlayer
 • Hulu
 • Netflix
 • Spotify i więcej…

I jeszcze lepsze wiadomości: w przeciwieństwie do wielu krajów, korzystanie z VPN do odblokowywania treści dla Australijczyków może być legalne, dzięki lukie w ustawie o prawie autorskim.

Swoboda udostępniania plików

Korzystając z VPN, możesz uzyskać pełny dostęp do popularnych witryn do udostępniania plików i zablokować pobieranie plików torrent. Możesz także mieć spokój, wiedząc, że twoja aktywność torrentowa nie jest łatwo monitorowana, ponieważ twoja sieć VPN zastąpi publicznie widoczny adres IP torrenta własnym.

Aby uzyskać optymalne bezpieczeństwo, zawsze zalecamy wybranie dostawcy VPN z zerowym logowaniem, jeśli jesteś użytkownikiem torrent / p2p.

Sieci VPN do przesyłania strumieniowego: odblokuj serwis Netflix w Australii

Najważniejszym zastosowaniem VPN w Australii jest uzyskanie łatwego dostępu jednym kliknięciem do światowych usług przesyłania strumieniowego wideo / muzyki.

Jakiego rodzaju VPN użyć: Do przesyłania strumieniowego potrzebujesz szybkiej usługi VPN z niezatłoczonymi serwerami, wieloma lokalizacjami serwerów w krajach o najlepszej zawartości (Wielka Brytania, USA itp.). Oczywiście potrzebujesz sieci VPN, która nadal będzie działać z Netflix.

Oto najlepsze opcje:

NordVPN

Oceniliśmy NordVPN nr 1 specjalnie ze względu na technologię „Smartplay”, która inteligentnie odblokuje ponad 30 różnych usług przesyłania strumieniowego, bez względu na wybraną lokalizację serwera. Możesz nawet korzystać z australijskiego serwera i nadal uzyskiwać dostęp do netflix USA. Żadna inna sieć VPN nie ma tej technologii.

NordVPN Plusy

 • SmartplayTM Technologia
 • Jedna z ostatnich sieci VPN, która działa z Netflix
 • Przyjazny dla torrentów
 • SOCKS5 Proxy w zestawie
 • 6 Jednoczesne połączenia
 • Zero-Log VPN
 • 30 dni, 100% polityka refundacji

Wady NordVPN

 • Nie tak szybki jak IPVanish (ale nadal przesyła strumieniowo 1080p)
 • Może wybrać kraj, ale nie miasto
Wypróbuj NordVPN

30-dniowa polityka zwrotu 100%

IPVanish

IPVanish jest jednym z naszych najwyżej ocenianych dostawców VPN i konsekwentnie najszybszym VPNem, jaki testowaliśmy. Dzieje się tak dzięki ich globalnej sieci poziomu 1 i szkieletowi (które są właścicielami zamiast wynajmować).

IPvanish to prawdziwie niezalogowana usługa VPN, która umożliwia wszystkie główne zastosowania VPN, w tym streaming, skype oraz udostępnianie torrent / plików. Posiadają aplikacje na wszystkie główne platformy, w tym Android / iOS.

IPVanish współpracuje ze wszystkimi głównymi usługami przesyłania strumieniowego, z wyjątkiem Netflix (który nadal działa na niektórych, ale nie na wszystkich serwerach).

IPVanish Pro

 • Najszybsza sieć VPN w Australii w naszych testach
 • Zero-log
 • Przyjazny dla torrentów
 • Działa z większością usług przesyłania strumieniowego
 • Sieć Tier-1
 • Doskonałe wsparcie techniczne

IPVanish Cons

 • Zgodność z Netflix zmienia się z dnia na dzień

Dolna linia: Jeśli chcesz najszybszą możliwą sieć VPN, wybierz IPVanish.

Wypróbuj IPVanish

7-dniowa polityka zwrotu 100%

Najlepsze VPN dla Torrents / p2p

Reguła nr 1 dotycząca torrentowania jest następująca: zawsze używaj sieci VPN o zerowym logu, która specjalnie umożliwia torrentowanie. Jeszcze lepiej, jeśli obejmują one również usługę proxy SOCKS5 dla dodatkowej elastyczności.

Torrenty są dość popularne w Australii, ale ostatnio znalazły się pod ostrzałem, ponieważ dostawcy usług internetowych są zmuszani do blokowania popularnych stron z torrentami i prędkości pobierania przepustnicy. Korzystanie z VPN pozwoli ci całkowicie ominąć blokowanie witryn i monitorowanie.

Oto nasi polecani dostawcy:

 1. IPVanish
 2. Prywatny dostęp do Internetu
 3. Torguard
 4. NordVPN

Jak wybrać VPN dla torrentów

Nie wszystkie sieci VPN zezwalają na torrenty / p2p, a jeszcze mniej może zaoferować prawdziwą prywatność „zerowego dziennika” dla maksymalnej prywatności podczas torrentowania. Nasza lista „najlepszych torrentów VPN dla Australijczyków” wyłącznie oferuje usługi VPN bez logowania.

Wszyscy dostawcy opisani w tej sekcji mają również serwery VPN w Australii (dla szybszych prędkości, szczególnie w celu uzyskania dostępu do lokalnych wyników wyszukiwania i aktywności VPN bez torrentów.

Daliśmy również priorytet szybszym usługom (NordVPN jest jedynym wyjątkiem na tej liście. Ich prędkości są dość przeciętne). Ponadto wszystkie sieci VPN w tej sekcji oferują dwie bardzo pożądane funkcje dla downloaderów torrent:

 1. serwer proxy SOCKS5 (można go skonfigurować z ulubionym klientem torrent dla prywatności dwuwarstwowej)
 2. Ochrona IP Kill-switch (nigdy nie przeciekaj prawdziwego adresu IP przez bittorrent, jeśli VPN się rozłączy).

Ważne funkcje VPN

IPVanish (wybór redaktora)

IPVanish to najszybsza sieć VPN do torrentowania

IPVanish jest usługą VPN niezalogowaną od kwietnia 2014 r. I zawsze zezwalały na torrenty / p2p od momentu ich założenia. Jeśli weźmiesz pod uwagę ich wyjątkowe prędkości pobierania, staje się to nie do pobicia. Jeśli nie masz napiętego budżetu, IPvanish powinien być Twoim najlepszym wyborem do torrentowania.

Oto dlaczego ich najlepiej oceniana sieć VPN dla p2p w Australii:

 • Zero-logs
 • torrenty dozwolone
 • funkcja kill-switch we wszystkich programach (zapobieganie przypadkowym wyciekom adresów IP)
 • Najszybsze prędkości (nawet szybsze niż droższe sieci VPN, takie jak ExpressVPN)
Ukryj moje torrenty

Polityka zwrotu 100%

Prywatny dostęp do Internetu (wybór redaktora)

PIA jest przyjazny dla torrentów (z 2 lokalizacjami w Australii)

PIA to oryginalna niezalogowana sieć VPN. Byli innowatorami i kilka innych VPN poszło w ich ślady, gdy zobaczyli, jak ważna jest prywatność dla ich użytkowników.

Prywatny dostęp do Internetu należy do najbardziej przyjaznych dla torrentów sieci VPN, jakie kiedykolwiek napotkaliśmy, i mają wbudowane funkcje zaplecza, dzięki którym torrentowanie jest jeszcze bezpieczniejsze. To pozwala im mieć nieograniczone zasady dotyczące torrentów na każdej lokalizacji serwera.

O dziwo, prywatny dostęp do Internetu jest również jednym z najtańsze nieograniczone usługi VPN na całym świecie. Mają roczne plany w cenie 3,33 USD / miesiąc. To mniej niż 1/3 ceny wielu konkurentów. Nic dziwnego, że są one obecnie jedną z 3 najpopularniejszych płatnych sieci VPN na świecie.

Dlaczego PIA jest idealna dla torrentów:

 • Brak dzienników. Kropka. (Ucz się więcej)
 • Nieograniczone zasady dotyczące torrentów
 • Regulowana siła szyfrowania (w celu optymalizacji prędkości)
 • SOCKS5 Proxy w zestawie (większość VPN pobiera dodatkową opłatę)
 • nieograniczona przepustowość
 • Dirt Cheap w cenie 3,33 USD / miesiąc!
Ukryj moje torrenty

7-dniowa polityka zwrotu 100%


Torguard

Zrzut ekranu strony Torguard

IPVanish to jedna z najbardziej ukierunkowanych na torrentów sieci VPN na świecie. Ich usługa jest dostosowana do konkretnych potrzeb osób często udostępniających pliki.

Najważniejsze funkcje to:

 • Zero logów
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem torrentów (określone lokalizacje)
 • Kill-switch i DNS Wyciek ochrony (zapobieganie wyciekom adresów IP)
 • Anonimowa usługa proxy SOCKS5 (sprzedawana osobno)
 • Niezwykle szybkie prędkości (2. miejsce w rankingu IPVanish w naszym teście przesyłania strumieniowego)
 • Automatyczny instalator serwera torrent proxy (wstępnie konfiguruje klienta torrent z idealnymi ustawieniami)

Powinieneś czytać: Nasz przegląd Torguard 2016

Jedynym prawdziwym powaleniem przeciwko Torguard jest to, że nie dołączają usługi proxy SOCKS5 do swoich pakietów VPN. Musisz go kupić osobno. PIA i NordVPN obejmują je oba za 1 cenę.

Ponadto Torguard ogranicza aktywność torrent / p2p do serwerów w 6 określonych krajach (dla własnego bezpieczeństwa).

Zasady zwrotu i ceny: Wszystkie plany Torguard są objęte 7-dniową gwarancją 100% zwrotu. Plany zaczynają się już od 3,95 USD / miesiąc.

Wypróbuj Torguard teraz

7-dniowa polityka zwrotu 100%

Sieci VPN dla ogólnego bezpieczeństwa / podróży / prywatności

Te sieci VPN są dobrze dostosowane do ogólnego użytkowania VPN. Mają silne szyfrowanie, globalne lokalizacje serwerów, duże prędkości i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Uznaliśmy VPN za wyżej w tej kategorii, jeśli są one również dobrze dostosowane do pozostałych dwóch głównych zastosowań VPN (streaming i torrenty).

My również mocno rozważyliśmy fakt Cena £ do równania, ponieważ nie chcemy, abyś wydawał 12 USD miesięcznie na VPN, gdy VPN 5 USD wystarczy.

Przykłady ogólnego użycia VPN:

Oto kilka typowych zastosowań VPN, które znajdziesz w tej kategorii:

Travel / Open Wifi

Niezabezpieczone, publiczne sieci Wi-Fi mogą pozwolić hakerom (lub praktycznie każdemu, kto ma połączenie z Internetem) na podglądanie ruchu internetowego, a nawet kradzież poufnych danych logowania. Korzystanie z VPN szyfruje wszystkie wysyłane dane, nawet w niezabezpieczonych sieciach, co zasadniczo eliminuje główne źródło kradzieży tożsamości.

Przydaje się również dostęp do lokalizacji serwera VPN w Australii, gdy podróżujesz w innych krajach, dzięki czemu możesz uzyskać lokalne wyniki wyszukiwania, angielskie witryny i wyniki wyszukiwania oraz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego i kont z Australii.

Ochrona i prywatność

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, rządy, firmy i strony internetowe śledzą i rejestrują każdy nasz ruch online. Może to obejmować:

 • Historia wyszukiwania
 • Witryny, które odwiedzasz
 • Pliki pobrane
 • Zakupione produkty (i więcej…)

Korzystając z dobrej usługi VPN w połączeniu z innymi narzędziami do prywatności, takimi jak DuckDuckGo i Ghostery, możesz naprawdę zmniejszyć swój wirtualny ślad w Internecie.

Zapobiegaj ograniczaniu przepustowości

Wielu dostawców usług internetowych ogranicza (spowalnia) ruch internetowy w przypadku określonych witryn lub usług. Może to obejmować zastosowania wymagające dużej ilości danych, takie jak Netflix, Youtube i Torrenting. Dostawcy usług internetowych w Australii są bardzo powolni. Chociaż VPN może pomóc, możesz uaktualnić do szybszego australijskiego dostawcy Internetu, jeśli masz taką opcję.

Sieci VPN utrudniają lub utrudniają ograniczanie przepustowości, ponieważ stosowane przez nich silne szyfrowanie uniemożliwia dostawcy usług internetowych sprawdzenie ruchu i podjęcie decyzji, które porty zwolnić (ponieważ nie wiedzą, do których stron uzyskują dostęp).

Najlepsze ogólne zastosowania VPN

Oto nasze najlepsze typy dla tej kategorii…

IPVanish (wybór redaktora)

IPVanish to rzadkie połączenie szybkości, prywatności (nie prowadzą dzienników) oraz bezpieczeństwa / funkcji. Dzięki temu były łatwym wyborem dla naszego redaktora.

Szybkość jest szczególnie ważna dla użytkowników VPN z Australii (ze względu na duże odległości, jaki musi odbyć ruch, aby dotrzeć do serwerów VPN w innych krajach). IPVanish jest jedną z zaledwie 2 sieci VPN na całym świecie, która posiada własną sieć danych Tier-1. Oznacza to, że ich prędkości są znacznie wyższe niż w przypadku innych dostawców (i mamy testy prędkości, aby to udowodnić).

W miarę rozwoju ich klientów, IPVanish agresywnie poprawiło ich obsługę. Ciągle dodają nowe funkcje i lokalizacje serwerów, a także bardzo reagują na opinie klientów, jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji.

Oto niektóre z najważniejszych:

 • Zero-log VPN (IPVanish to prawdziwa usługa VPN bez logów)
 • Podwójna ochrona przed wyciekiem IP: Wbudowany wyłącznik awaryjny i ochrona przed wyciekiem DNS
 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Serwery w ponad 70 krajach
 • Aplikacje na wszystkie główne platformy (Mac, Windows, iOS, Android)
 • Przyjazny dla torrentów

Cennik: IPVanish zaczyna się od 6,49 USD miesięcznie (roczna subskrypcja) lub 10 USD miesięcznie. Wszystkie plany zawierają gwarancję 100% zwrotu. IPVanish znacznie przewyższa droższe opcje, takie jak ExpressVPN i VyprVPN, i stanowi doskonałą wartość, jeśli szybkość jest Twoim najwyższym priorytetem.

Odwiedź IPVanish

Polityka zwrotu 100%

Prywatny dostęp do Internetu (wybór redaktora)

Prywatny dostęp do Internetu zyskuje kolejny raz na tej liście. Nie powinno to być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że są one obecnie numerem 1 w rankingu VPN na vpnuniversity.com.

Bezkonkurencyjna kombinacja ceny (3,33 USD / miesiąc), prywatności (prawdziwa wartość zero log log VPN) i bezpieczeństwa (regulowana siła szyfrowania do 256-bitowego AES) sprawia, że ​​ich VPN jest dobrze dostosowany do każdego zastosowania VPN.

PIA ma aplikacje dla wszystkich głównych platform, w tym: Windows, Mac, iOS, Android i Linux.

Przejrzeć: Przeczytaj naszą recenzję PIA 2016

PIA ma znaczącą obecność serwerów w Australii, z dwiema lokalizacjami serwerów (Melbourne i Sydney) i a ogromna przepustowość 160 000 Mb / s. Prędkości PIA są dość szybkie i są jednym z najszybszych dostawców VPN z Australii.

Uzyskaj PIA za 3,33 USD / m

30-dniowa polityka zwrotu 100%

VyprVPN (drogi, ale ma najwięcej funkcji)

Gdyby cena nie była przedmiotem, VyprVPN znalazłby się na szczycie tej kategorii. Są najwyższej klasy pakietem „Premiere” zawiera kilka naprawdę imponujących funkcji:

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Zapora NAT (dodatkowa ochrona przed hakerami)
 • VyprDNS zero-log encrypted DNS
 • Zaawansowane oprogramowanie z funkcjami takimi jak automatyczne łączenie w niezabezpieczonym Wi-Fi

Uwielbiamy również ich niesamowite, łatwe w użyciu oprogramowanie, które zostało dobrze zaprojektowane z dodatkowymi funkcjami, takimi jak dostosowywana lista „ulubionych serwerów”.

Przejrzeć: Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN

Porównanie cen VyprVPN

Ceny / Plany Vypr

Dodatkowe przemyślenia, wskazówki i zasoby

Australijczycy stają przed wyjątkowym wyzwaniem geograficznym, wybierając solidnego dostawcę VPN. To powiedziawszy, wszyscy dostawcy opisani w tym artykule to dobre opcje i wszyscy mają ponadprzeciętną prędkość, a także wiele lokalizacji serwerów w Australii.

Nie martw się zbytnio o wybór dostawcy, ponieważ wydajność wśród najlepszych sieci VPN jest dość porównywalna. A jeśli nie podoba ci się wybrany przez Ciebie dostawca, po prostu zażądaj pełnego zwrotu pieniędzy (zwykle 7-30 dni po zakupie) i wypróbuj inną VPN.

Kiedy już zdecydujesz się na VPN, z którego jesteś zadowolony, zalecamy uaktualnienie do rocznej subskrypcji, ponieważ zwykle oszczędzasz 40-60% w porównaniu z miesiąca na miesiąc.

Szybka rada (wybierz VPN według celu)

Jeśli nie chcesz wypróbować wielu dostawców i chcesz po prostu ostatecznej sugestii, z którym dostawcą wybrać, po prostu wybierz kryteria nr 1 z poniższej listy, a my wymieniliśmy nasze 1 lub 2 najlepsze typy dla każdego…

 • Torrenty: IPVanish (szybszy), PIA (tańszy)
 • Prywatność: Prywatny dostęp do Internetu
 • Prędkość / Streaming: IPVanish
 • Cena £: PIA, Proxy.sh

Dziękujemy za przeczytanie i życzymy powodzenia w wyszukiwaniu!

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze lub opinie, zostaw komentarz poniżej. I oczywiście chcielibyśmy, aby udostępnić ten artykuł lub witrynę znajomym.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map