Najrýchlejší poskytovatelia VPN (ŽIADNE záznamy neuchovávajte) VPNUniversity

Najsvätejšia trojica vysokokvalitných služieb VPN sa delí na 3 faktory: rýchlosť, súkromie a cena. Tento článok sa zaoberá prvými dvoma a pomôžeme vám nájsť najrýchlejších poskytovateľov VPN, ktorí neuchovávajú žiadne denníky.


Všetky tieto VPN sú schopné rýchlosti 50 Mb / s +, nie sú protokolované a sú priateľské k p2p. Niektorým z nich sa stále podarilo vytvoriť náš zoznam „najlepších lacných VPN“ na svete, pričom stále dosahujú nadpriemerné rýchlosti VPN..

# 1 – IPVanish (Editor’s Choice)

IPVanish je najrýchlejšia VPN s nulovým protokolom

Každý, kto pozná IPVanish, nebude prekvapený, že sa umiestnil na prvom mieste v našom zozname. Prečo? Sú to neustále najrýchlejšie VPN, ktoré sme testovali. perióda.

Najlepšia ponuka: Získajte IPVanish za 6,49 dolárov mesačne (35% úspora)

A keď spoločnosť IPVanish v roku 2014 prešla na svoju skutočnú politiku bez protokolovania, stali sa spoločnosťou VPN s dvoma hrozbami, ktorá ponúka svojim účastníkom bezkonkurenčnú rýchlosť a súkromie..

Čítať: Naša recenzia IPVanish 2016

Výsledky testu rýchlosti:

Tu sú snímky obrazovky nášho rýchleho testovania IPVanish pri pripojení 100 Mb / s:

Ako vidíte, podarilo sa nám dosiahnuť medzi 85 – 100% našej rýchlosti na dolnom toku, a to aj na medzinárodných serveroch.

Toto je vynikajúci výsledok, najmä ak vezmeme do úvahy, že protokol IPvanish používa 256-bitové šifrovanie, ktoré je oveľa silnejšie (ale mierne pomalšie) ako 128-bitové šifrovanie, ktoré používajú niektoré VPN, aby vyšplhalo prijateľné rýchlosti.

Tieto najrýchlejšie testy sa uskutočnili na serveroch v Kanade, USA a Spojenom kráľovstve (v danom poradí)..

Ak chcete získať ešte viac skúšok IPVanish, prečítajte si našu úplnú recenziu protokolu IPVanish.

IPVanish najrýchlejší na kanadskom serveri

IPVanish najrýchlejší na serveri Chicago, USA

IPvanish najrýchlejší na serveri v Londýne, Veľkej Británii

Ako má spoločnosť IPVanish takú rýchlostnú výhodu?

IPVanish je vo vlastníctve Highwinds Networking, jedného z najväčších poskytovateľov CDN na svete.

IPVanish je jednou z iba 2 spoločností VPN, ktoré vlastnia svoju vlastnú dátovú sieť Tier-1, čo im poskytuje rýchlostnú výhodu v celej ich vlastnej sieti, ako aj v medzinárodnom meradle vďaka vynikajúcim dohodám o peeringe (spôsob, akým sú dáta uprednostňované / smerované medzi krajinami a dopravcami)..

To všetko sa deje v zákulisí a skúsenosti koncového používateľa (to ste vy) sú plynulé a bleskové.

Pravidlá protokolovania protokolu IPVanish

Podľa IPVanish sú vlastne VPN službou „Zero Log“. Tu je výňatok z ich pravidiel ochrany osobných údajov:

IPVanish nezhromažďuje ani neprihlási žiadny prenos ani použitie svojej služby virtuálnej súkromnej siete

A ich časté otázky …

Politika nulového denníka IPVanish (od FAQ)

Ukážka najčastejších otázok o protokoloch IPVanish

Vyskúšajte IPVanish

# 2 – Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet zostavili zoznam našich obľúbených nízkonákladových služieb VPN, ale to im nezabráni vo vysokom výkone.

Spoločnosť PIA sa trvale umiestňovala vysoko vo všetkých našich kategóriách recenzií vrátane rýchlosti, ochrany osobných údajov a ceny.

Prečo zvoliť PIA: Nulové protokoly, neobmedzená šírka pásma

Screenshot z domovskej stránky PIA

Najlepšia ponuka: Získajte PIA iba za 3,33 USD mesačne (s neobmedzenou šírkou pásma pre 5 zariadení)

Tajomstvo je objem. PIA má viac účastníkov (nie prekvapenie) ako takmer akýkoľvek iný poskytovateľ VPN na svete. Výsledkom je, že môžu pracovať efektívnejšie (a dosahovať vyššie rýchlosti pri nízkych nákladoch)..

Mali by ste si prečítať: Kontrola súkromného prístupu na internet

Pokiaľ ide o súkromie, PIA je v lige ako taká. Boli prvou sieťou VPN, ktorá popularizovala politiku „zero-log“, a vydláždili cestu desiatkam kópií. Sú skutočným originálom.

Výsledky testu rýchlosti

Pri našich rýchlostných testoch sa PIA darilo celkom dobre.

Ich rýchlosť nie je taká súhlasne rýchlo ako IPVanish (trvalo niekoľko pokusov, aby sa dosiahlo také vysoké testovanie). Testovali sme tiež ich službu pomocou 128-bitového šifrovania (čo je rýchlejšie, ale menej bezpečné ako 256-bitové šifrovanie, ktoré je štandardom protokolu IPVanish)..

Je tiež potrebné poznamenať, že skutočný výkon PIA (v našom 4k streamingovom teste) nebol taký dobrý ako IPVanish..

Avšak ich rýchlosť je výrazne nad priemerom v odvetví a neuveriteľne pôsobivá vzhľadom na cenu PIA (od 3,33 USD mesačne).

Test rýchlosti súkromného prístupu na internet (Kanada)

Kanada

Test rýchlosti súkromného prístupu na internet (USA)

USA (Arizona)

Test rýchlosti prístupu k súkromnému internetu (Spojené kráľovstvo)

Spojene kralovstvo

Vedie PIA záznamy?

Súkromný prístup na internet neuchováva denníky. Pri niektorých sieťach VPN nie je ich pravidlá protokolovania vždy jasné (alebo aspoň neoverené). Tvrdenia spoločnosti PIA, ktoré sa neprihlásili, boli na súde testované FBI.

Sú jednou z mála sietí VPN na svete, ktorých nároky na protokolovanie sú skutočne overené dôkazmi alebo súdnymi záznamami.

A samozrejme, tu je logovanie PIA vlastnými slovami (z ich súkromia)

PrivateInternetAccess.com nezhromažďuje ani neprihlasuje žiadny prenos ani použitie svojej virtuálnej súkromnej siete („VPN“) alebo proxy

Povolené použitie PIA VPN

Súkromný prístup na internet umožňuje takmer všetky bežné použitia ich sietí VPN.

Toto zahŕňa:

 • Skype / VOIP
 • Streaming
 • Gaming
 • Prístup na webové stránky blokované geograficky
 • Torrenting / Zdieľanie súborov / p2p
Skontrolujte ponuky

# 3 – Torguard

Torguard je jedným z pôvodných poskytovateľov sietí VPN typu „zero-log“ (spolu s PIA a BTGuard). Sú tiež jednou z najrýchlejších sietí VPN, aké sme kedy testovali, najmä pokiaľ ide o výkon v reálnom svete (čo je dôležitejšie ako najrýchlejšie skóre).

Ak sa chcete podeliť o zdieľanie súborov, Torguard je vynikajúcou voľbou a ponúka služby VPN, ako aj službu proxy proxy servera SOCKS5 s nulovým protokolom (s inštalátorom ľahko nastaviteľným pre vášho obľúbeného klienta torrent)..

Čítať: In-hĺbka Torguard Review, Speedtests, a ponúka …

Výsledky testu rýchlosti

Torguard vykonal veľké medzinárodné testy rýchlosti a vykonal ratingy A + (a skóre 90+ Mb / s) na britských a kanadských serveroch. Dostali tiež pôsobivé hodnotenie od austrálskeho servera (vo vzdialenosti viac ako 12 000 míľ).

IPVanish je jedinou sieťou VPN, ktorá má lepšie skóre na rýchlostných skúškach VPN medzi USA a Austráliou.

Torguard dokáže udržiavať vysoké rýchlosti, pretože:

 • Na serveri majú menej používateľov
 • Protokoly optimalizované na rýchlosť
 • Nastaviteľná sila šifrovania
Test rýchlosti Torguardu na serveroch v Kanade, Veľkej Británii a Austrálii

Umiestnenie servera: Kanada, Veľká Británia, Austrália

Pravidlá protokolovania spoločnosti Torguard

Torguard je služba VPN s nulovým protokolom.

Tu je výňatok z ich pravidiel ochrany osobných údajov:

“TorGuard.net neuchováva ani neeviduje žiadny prenos ani použitie zo svojej virtuálnej súkromnej siete (VPN) alebo servera proxy”

Ďalej objasňujú, že sledujú použitie svojich webové stránky (99,99% webových stránok to robí, vrátane VPN, s cieľom zlepšiť ich služby a zvýšiť počet predajov).

Keď sa však zaregistrujete pre Torguard, nebudú monitorovať ani protokolovať nič, čo robíte online, a vaše pripojenia budú 100% šifrované (takže ani váš poskytovateľ internetových služieb nedokáže povedať, čo robíte online).

Navštívte Torguard

Ako získať vysoké rýchlosti pri používaní VPN

Tu je niekoľko rýchlych tipov, ako dosiahnuť vyššiu rýchlosť siete VPN. Ak potrebujete podrobnejšiu príručku, prečítajte si: Ako zrýchliť vašu sieť VPN

Faktor rýchlosti 1 VPN (šírka pásma na používateľa)

Nie všetky siete VPN sú vytvorené rovnako a niektoré služby sú omnoho rýchlejšie ako iné. Je to preto, že faktorom číslo 1 určujúcim celkovú rýchlosť služby VPN je miera ich preplnenia ich servermi.

Inými slovami: Aká je veľkosť dostupnej šírky pásma na aktívneho používateľa?

Pomalé VPN majú tendenciu mať veľmi preplnené servery (tisíce používateľov zdieľajúcich každé pripojenie 1 Gbps). Rýchle VPN budú mať iba niekoľko stoviek zdieľajúcich rovnaké gigabitové pripojenie.

Ale tu je tvrdá pravda – šírka pásma je nákladom č. 1 pre VPN, takže rýchlejšie služby VPN budú takmer vždy $ 6 / mesiac alebo viac. Pozoruhodnou výnimkou z tohto pravidla je PIA, ktorá riadi veľké rýchlosti (ale stále pomalšie ako IPVanish) za 3,33 $ / mesiac!

Iné faktory ovplyvňujúce rýchlosť

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré môžu mať veľký vplyv na rýchlosť VPN (alebo spomalenie), vrátane:

 • Vzdialenosť servera (ďalej je pomalšia)
 • Intenzita šifrovania (silnejšia je pomalšia)
 • Protokol VPN (ideálny je protokol OpenVPN UDP)

Vzdialenosť servera

Rýchlosti VPN dramaticky klesajú na veľké vzdialenosti. Vždy, keď je to možné, mali by ste zvoliť najbližší možný server, ktorý vám stále poskytuje prístup k akémukoľvek protokolu alebo webovej stránke, ktoré potrebujete. Preto dosahujeme rýchlosť 100 Mb / s na serveroch USA a 10 až 15 Mb / s z Austrálie.

Šifrovacia sila

256-bitové šifrovanie je viac ako miliarda krát silnejšie ako 128-bitové šifrovanie (nejde o preklep, v skutočnosti je to viac ako 1038 x ako silný!).

Táto pridaná bezpečnosť však stojí za cenu. 256-bitové šifrovanie zaberá väčšiu šírku pásma a rovnaké množstvo šifrovaných informácií, čím sa stáva pomalším. Vyžaduje si tiež väčšiu výpočtovú silu (cykly CPU).

Ak používate sieť VPN na účely s nízkou úrovňou zabezpečenia (streamovanie, torrentovanie atď.), Jednoducho prepnite do 128-bitového režimu a vaše rýchlosti sa môžu okamžite zvýšiť o 5 až 20%.

Naučte sa: Viac informácií o šifrovaní VPN

Protokol VPN

Nie všetky protokoly VPN sú vytvorené rovnako. OpenVPN je najflexibilnejší protokol, ale má dve príchute; UDP alebo TCP.

Spojenia TCP vyžadujú, aby príjemca overil príjem každého jednotlivého dátového paketu. Tým je pripojenie viac spoľahlivý ale tiež to výrazne zvyšuje rýchlosť pomalšie, najmä na veľké vzdialenosti.

Väčšina používateľov bude lepšie zvoliť režim OpenVPN UDP, ktorý nekontroluje doručovanie každého paketu. Ako koncový používateľ nezaznamenáte žiadny rozdiel okrem vyšších rýchlostí. Ak vykonávate činnosti širokopásmového pripojenia VPN, ako sú: streamovanie videa, zdieľanie súborov, Skype, hranie hier atď., Potom DEFINITÍVNE použitie režimu UDP.

Naučte sa: Ktorý protokol VPN by ste si mali zvoliť? OpenVPN vs PPTP vs. L2TP

Protokoly VPN: Čo potrebujete vedieť

Toto je špinavé malé tajomstvo o zásadách protokolovania VPN…

Mnoho poskytovateľov VPN bez „protokolu“ stále uchováva denníky pripojenia, čo môže ohroziť vašu anonymitu.

Nie všetci poskytovatelia VPN s nulovým protokolom sú stvorení rovnocenní a výraz „logless“ sa stal novým heslom odvetvia VPN. Mnoho poskytovateľov však používa techniku ​​na to, aby sa opísali ako „nulové záznamy“, keď to, čo znamenajú, že nemonitorujú navštívené webové stránky ani skutočnú online aktivitu. Tí istí poskytovatelia VPN však stále zaznamenávajú informácie umožňujúce identifikáciu osôb, ako je vaša skutočná adresa IP, čas pripojenia VPN a server VPN, ktorý ste používali (a akú adresu IP ste dostali).

Ak je pre vás súkromie dôležité (a malo by to byť), je dôležité, aby ste si vybrali skutočnú sieť VPN bez protokolu, ako sú tie, ktoré sú uvedené v tomto článku. Nenechajte sa oklamať podvodníkmi.

Zhrnutie a ďalšie zdroje

Takže sme vám ukázali 3 najrýchlejšie VPN, ktoré neuchovávajú žiadne protokoly. Teraz čo?

Jednoduchá. Stačí si vybrať jeden a zistiť, či sa vám to páči. A ak nie?

Využite záruku vrátenia 100% (každá sieť VPN uvedená v tomto článku má záruku 100% na 7 dní).

Ktorú sieť VPN zvoliť:

Ak chcete VPN s najrýchlejšími možnými rýchlosťami a softvér s najvyššou funkčnosťou, potom je IPVanish jednoznačne tou najlepšou voľbou.

IPVanish podporuje všetky hlavné použitia VPN a je ideálny pre:

 • Streamovanie / HD video
 • Hranie / Skype
 • Torrenty / P2P

Najlepšia ponuka: IPVanish ponúka 46% zľavu na jednoročné plány (oproti mesiacu na mesiac).

A čo súkromný prístup na internet?

PIA je asi tak dobrý, ako sa to dá pre lacné VPN, takže ak je cena pre vás dôležitejšia ako absolútny výkon, potom je PIA vynikajúcou voľbou.

Ich softvér je trochu zastaralý, ale ponúka prispôsobiteľné možnosti šifrovania (IPVanish to ešte neponúka). PIA je tiež najobľúbenejšou voľbou medzi používateľmi p2p / torrent, pretože obsahuje proxy server SOCKS5 a 5 simultánnych zariadení na účet!

Najlepšia ponuka: Získajte PIA za 3,33 $ mesačne (na 1 rok)

Nenechajte si ujsť celú našu recenziu PIA.

Viac článkov, ktoré sa vám budú páčiť

Na univerzite VPN máme veľa recenzií, príručiek a návodov.

Budete chcieť:

 • Ako spustiť VPN na vašom ASUS Wireless Router
 • Najlepšie smerovače s podporou VPN
 • Ako používať Flud (Android Torrent Client) ako PRO
 • Ako urobiť vašu VPN ešte rýchlejšiu
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map