Najlepšie VPN pre Austráliu podľa použitia (Torrenty, Streaming / Netflix, Zabezpečenie) 2016

Najlepšie VPN pre Austráliu (hlavný obrázok)


Dopyt po VPN v Austrálii prudko stúpal od októbra 2015, keď austrálska vláda zaviedla nové zákony o uchovávaní údajov. Tieto zákony vyžadujú od austrálskych poskytovateľov internetových služieb, aby sa prihlasovali na internetovú aktivitu predplatiteľa 2 roky.

Účelom tohto článku je pomôcť vám nájsť najlepšie VPN pre Austráliu / Austrálčanov a získať späť svoje súkromie tak, že znemožní vášmu ISP sledovať vašu návštevnosť alebo históriu prehliadania..

Technológia VPN má desiatky použití, ale táto príručka sa zameria na 3 najpopulárnejšie použitia VPN v Austrálii:

 1. Anonymné torrentovanie
 2. Odblokovanie streamovacích serverov, ako sú: Netflix, Hulu, iPlayer a HBOGO
 3. Ochrana súkromia na internete a zabezpečenie hotspotu wifi

Hlavné kritériá pre výber VPN v Austrálii

Predtým, ako som napísal tento článok, som starostlivo zvážil, že obsahuje faktory, ktoré sú najdôležitejšie pre Austrálčanov hľadajúcich službu VPN. Geografická poloha Austrálie a obmedzený / oneskorený prístup k obsahu sú hlavnými prekážkami a mnoho sietí VPN nie je výzvou..

Tu je zoznam najdôležitejších kritérií (a my vám povieme, ako sa VPN, ktoré sme vybrali, merajú pri každom):

 1. rýchlosť – Austrália je ďaleko od iných hlavných svetových dátových centier a všetky prichádzajúce / odchádzajúce údaje musia prúdiť cez podmorský kábel s obmedzenou kapacitou. Preto je veľmi dôležité zvoliť si VPN s rýchlymi rýchlosťami servera a dobrými globálnymi partnerskými vzťahmi (pre lepšie / rýchlejšie smerovanie).
 2. zabezpečenia – Všetky siete VPN v tomto článku sú schopné 256-bitového šifrovania a ponúkajú protokol OpenVPN (najflexibilnejší a najpopulárnejší protokol VPN pre spotrebiteľské siete VPN).
 3. Austrálske servery – Určite chcete dobré globálne umiestnenia serverov, ale tiež je dôležité mať rýchle austrálske lokálne servery pre maximálnu rýchlosť a prístup k miestnemu obsahu alebo výsledkom vyhľadávania. Každá uvedená VPN má servery v Austrálii.
 4. Pracuje s Netflixom – V súčasnosti s sieťou netflix stále pracuje veľmi málo sietí VPN. Venovali sme osobitnú pozornosť tým obmedzeným, ktoré tak robia.
 5. Torrent-Friendly – Nie je žiadnym tajomstvom, že Austrálčania majú radi bittorrent. Väčšina sietí VPN v tomto článku povoľuje torrentovanie / p2p a niekoľko z nich sú skutočnými poskytovateľmi sietí VPN typu „Zero-Log“, ktoré poskytujú maximálne súkromie pri zdieľaní súborov.

Zohľadnili sme aj veci ako reputácia, podpora a cena. Väčšina uvedených sietí VPN je 10 USD mesačne alebo lacnejšie a niektoré poskytujú vynikajúce výsledky za ceny pod 4 USD!

Skutočné výhody používania VPN

Austrálčania od roku 2013 prechádzajú do služieb VPN, ako je šialené, ale prečo presne? Čo pre vás môže VPN urobiť …

súkromia

Nové zákony o uchovávaní údajov (protokoly sa uchovávajú 2 roky!) Znamenajú, že vaša úplná webová história bude pravdepodobne monitorovaná a zaznamenaná, ak budete naďalej používať svoje pripojenie na internet nechránené.

Použitím siete VPN je všetka komunikácia medzi vami a serverom VPN šifrovaná. To znamená, že nikto, dokonca ani váš poskytovateľ internetových služieb, nemôže monitorovať, zaznamenávať alebo blokovať vašu komunikáciu. To znamená, že vaše prehliadanie webu a história sťahovania zostávajú úplne súkromné.

Mnoho sietí VPN dokonca použije súkromné ​​servery DNS na zvýšenie bezpečnosti.

Prístup k obsahu

Austrália je notoricky pomalá, pokiaľ ide o ľahký prístup k videu a streamovaniu obsahu, ako sú nedávne filmy a súčasné relácie (niekto z trónov?).

S VPN môžete pristupovať k streamovacím službám v ktorejkoľvek krajine, kde váš poskytovateľ VPN má servery. Patria sem populárne služby ako:

 • HBOGo / HBONow
 • BBC iPlayer
 • Hulu
 • Netflix
 • Spotify a ďalšie…

A ešte lepšie správy: Na rozdiel od mnohých krajín môže byť použitie VPN na odblokovanie obsahu pre Austrálčanov legálne, a to vďaka medzere v zákone o autorských právach..

Sloboda zdieľania súborov

Použitím siete VPN získate plný prístup k obľúbeným webovým serverom na zdieľanie súborov a odblokovanie sťahovania vašich torrentov (a nedostupných). Môžete tiež mať pokoj, s vedomím, že vaša činnosť v oblasti torrentu sa nedá ľahko monitorovať, pretože sieť VPN nahradí vašu verejne viditeľnú adresu IP torrentu vlastnou.

Ak ste používateľom torrent / p2p, vždy odporúčame zvoliť poskytovateľa siete VPN s nulovým protokolom, aby ste dosiahli optimálnu bezpečnosť.

VPN pre streamovanie: Odblokujte Netflix v Austrálii

Použitie VPN VPN č. 1 v Austrálii je získať jednoduchý prístup k celosvetovým službám streamovania videa a hudby jedným kliknutím.

Aký typ VPN použiť: Ak chcete streamovať, potrebujete rýchlu službu VPN s nevyplnenými servermi, množstvom umiestnení serverov v krajinách s najlepším obsahom (Spojené kráľovstvo, USA atď.). Samozrejme, že chcete VPN, ktorá stále pracuje s Netflixom.

Tu sú najlepšie možnosti:

NordVPN

Spoločnosti NordVPN # 1 sme zařadili konkrétne miesto vďaka technológii „Smartplay“, ktorá inteligentne odblokuje viac ako 30 rôznych streamovacích služieb bez ohľadu na to, ktoré umiestnenie servera vyberiete. Môžete dokonca použiť austrálsky server a stále získať prístup k USA netflix. Túto technológiu nemá k dispozícii žiadna iná sieť VPN.

NordVPN Pros

 • SmartplayTM technológie
 • Jedna z posledných sietí VPN, ktorá funguje bez siete Netflix
 • Torrent-Friendly
 • Zahrnutý server SOCKS5
 • 6 Súčasné spojenia
 • Zero-Log VPN
 • 30 dní, politika vrátenia 100%

Nevýhody NordVPN

 • Nie tak rýchlo ako IPVanish (ale stále vysiela prúdy 1080p)
 • Môže si vybrať krajinu, ale nie mesto
Vyskúšajte NordVPN

30 dní politika 100% vrátenia peňazí

IPVanish

IPVanish je jedným z našich najlepšie hodnotených poskytovateľov VPN a neustále najrýchlejšia VPN, ktorú sme testovali. Je to vďaka ich globálnej sieti tier-1 a chrbtici (ktorú vlastní, namiesto prenájmu).

IPvanish je skutočná služba bez protokolovania VPN a umožňuje všetky hlavné použitia VPN vrátane streamingu, skype a zdieľania súborov torrent / súborov. Majú aplikácie pre všetky hlavné platformy vrátane Android / iOS.

IPVanish pracuje so všetkými hlavnými streamovacími službami s výnimkou Netflixu (ktorý stále funguje na niektorých, ale nie na všetkých umiestneniach serverov).

IPVanish Pros

 • Najrýchlejšia VPN v Austrálii v našom testovaní
 • Zero-log
 • Torrent-friendly
 • Pracuje s väčšinou streamingových služieb
 • Sieť Tier-1
 • Vynikajúca technická podpora

IPVanish Nevýhody

 • Kompatibilita Netflixu sa každý deň mení

Spodná čiara: Ak chcete najrýchlejšiu možnú VPN, zvoľte IPVanish.

Vyskúšajte IPVanish

7 dní politika 100% vrátenia peňazí

Najlepšie VPN pre Torrenty / p2p

Pravidlo č. 1 pre torrenting je toto: Vždy používajte VPN s nulovým protokolom, ktorá konkrétne umožňuje torrenting. Je to ešte lepšie, ak obsahujú aj proxy službu SOCKS5 pre väčšiu flexibilitu.

Torrenty sú v Austrálii veľmi populárne, ale nedávno sa dostali pod paľbu, pričom poskytovatelia internetových služieb sú pod tlakom, aby blokovali populárne stránky s torrentmi a znižovali rýchlosť sťahovania. Používanie siete VPN vám umožní úplne obísť blokovanie a monitorovanie stránok.

Tu sú naši odporúčaní poskytovatelia:

 1. IPVanish
 2. Súkromný prístup na internet
 3. Torguard
 4. NordVPN

Ako si vybrať VPN pre Torrenty

Nie všetky VPN umožňujú torrenty / p2p a ešte menej môže ponúknuť skutočné súkromie typu „zero-log“ pre maximálne súkromie pri torrentovaní. Náš zoznam „najlepších torrentov VPN pre Austrálčanov“ výlučne obsahuje služby VPN bez protokolovania.

Všetci poskytovatelia uvedení v tejto časti majú tiež servery VPN v Austrálii (pre vyššie rýchlosti, najmä pre prístup k výsledkom miestneho vyhľadávania a nepretržitým aktivitám VPN)..

Uprednostnili sme tiež rýchlejšie služby (jedinou výnimkou v tomto zozname je NordVPN. Ich rýchlosti sú dosť priemerné). Všetky siete VPN v tejto časti tiež ponúkajú dve veľmi žiaduce funkcie pre načítavače torrentov:

 1. server SOCKS5 Proxy (dá sa nakonfigurovať pomocou vášho obľúbeného torrent klienta pre dvojvrstvové súkromie)
 2. Ochrana proti zabitiu s prepínaním IP (ak sa VPN odpojí, nikdy nedôjde k úniku skutočnej adresy IP cez bittorrent).

Dôležité funkcie VPN

IPVanish (Editor’s Choice)

IPVanish je najrýchlejšia VPN pre torrenting

IPVanish je služba bez protokolovania VPN od apríla 2014. A torrenty / p2p vždy povolili od svojho založenia. Ak zohľadníte ich vynikajúcu rýchlosť sťahovania, stane sa neprekonateľnou kombináciou. Pokiaľ nemáte obmedzený rozpočet, IPvanish by mala byť vaša najlepšia voľba pre torrenting.

Tu je dôvod, prečo ich naša VPN s najlepším výsledkom pre p2p v Austrálii:

 • nulovými logy
 • torrenty povolené
 • funkčnosť kill-switch vo všetkom softvéri (zabránenie náhodnému úniku IP)
 • Najrýchlejšie rýchlosti (dokonca rýchlejšie ako drahšie VPN ako ExpressVPN)
Skryť moje torrenty

Politika 100% vrátenia platby

Súkromný prístup na internet (možnosť editora)

PIA je prívetivý k torrentu (s 2 pobočkami v Austrálii)

PIA je originálna sieť bez protokolovania VPN. Boli inovátormi a nasledovalo niekoľko ďalších sietí VPN, keď videli, aké dôležité je pre ich používateľov súkromie.

Súkromný prístup na internet je jednou z najpríťažlivejších sietí VPN, s ktorou sme sa kedy stretli, a oni vyvinuli proprietárne funkcie typu back-end, vďaka ktorým je torrentovanie ešte bezpečnejšie. To im umožňuje mať neobmedzené zásady torrentu na každom jednom serverovom umiestnení.

Je prekvapujúce, že súkromný prístup k internetu je tiež jedným z internetu najlacnejšie neobmedzené služby VPN na celom svete. Majú 1-ročné plány s cenou 3,33 USD mesačne. To je menej ako 1/3 ceny mnohých konkurentov. Niet divu, že sú teraz jednou z 3 najpopulárnejších platených sietí VPN na svete.

Prečo je PIA ideálny pre torrenty:

 • Žiadne záznamy. Bodka. (uč sa viac)
 • Neobmedzená politika torrentu
 • Nastaviteľná sila šifrovania (na optimalizáciu rýchlosti)
 • Zahrnutý proxy server SOCKS5 (väčšina sietí VPN sa spoplatňuje)
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Dirt Cheap za 3,33 dolárov mesačne!
Skryť moje torrenty

7 dní politika 100% vrátenia peňazí


Torguard

Screenshot webovej stránky Torguard

IPVanish je jednou z najčastejšie zameraných sietí VPN na svete. Ich služba je prispôsobená špecifickým potrebám ochrany osobných údajov u častých zdieľateľov súborov.

Medzi hlavné funkcie patrí:

 • Nulové protokoly
 • Servery optimalizované na torrent (konkrétne umiestnenia)
 • Ochrana proti prepätiu a úniku DNS (zabránenie úniku IP)
 • Anonymná proxy služba SOCKS5 (predáva sa osobitne)
 • Extrémne vysoké rýchlosti (2. miesto v IPVanish v našom teste streamovania)
 • Automatická inštalácia servera torrent proxy (vopred nakonfiguruje klienta torrentu s ideálnymi nastaveniami)

Mali by ste si prečítať: Naše hodnotenie torguardov za rok 2016

Jediným skutočným nárazom proti Torguardovi je, že nezahŕňajú proxy službu SOCKS5 do svojich balíkov VPN. Musíte si ju kúpiť osobitne. PIA a NordVPN ich zahŕňajú za 1 cenu.

Torguard tiež obmedzuje činnosť torrent / p2p na servery v 6 konkrétnych krajinách (pre vašu vlastnú ochranu).

Pravidlá vrátenia platby a ceny: Všetky plány Torguardu sa dodávajú so 7-dňovou zárukou 100% vrátenia peňazí. Plány začínajú už od 3,95 dolárov mesačne.

Vyskúšajte Torguard Now

7 dní politika 100% vrátenia peňazí

VPN pre všeobecné zabezpečenie / cestovanie / súkromie

Tieto VPN sú vhodné na všestranné použitie VPN. Majú silné šifrovanie, globálne umiestnenie servera, vysoké rýchlosti a užívateľsky prívetivý softvér. V tejto kategórii sme umiestnili VPN vyššie, ak sa tiež dobre hodia na ďalšie dve hlavné použitia VPN (streaming a torrenty)..

Tiež sme výrazne faktorizovali cena do rovnice, pretože nechceme, aby ste utratili 12 USD mesačne za sieť VPN, keď bude sieť 5 USD v poriadku.

Príklady všeobecného použitia VPN:

Tu je niekoľko bežných použití VPN, ktoré nájdete v tejto kategórii:

Cestujte / otvorte Wi-Fi

Nezabezpečené verejné siete Wi-Fi môžu hackerom (alebo takmer každému, kto má pripojenie na internet) dovoliť utiecť pri internetovom prenose a dokonca ukradnúť citlivé prihlasovacie údaje. Používanie siete VPN šifruje všetky odosielané údaje, a to aj v nezabezpečených sieťach, čo v podstate eliminuje hlavný zdroj krádeže identity.

Je tiež užitočné pristupovať k miestam austrálskeho servera VPN, keď cestujete v iných krajinách, aby ste mohli získať výsledky miestneho vyhľadávania, anglické webové stránky a výsledky vyhľadávania a prístup k streamingovým službám a účtom v Austrálii..

Bezpečnosť / Ochrana súkromia

Vlády, spoločnosti a webové stránky teraz sledujú a zaznamenávajú každý náš pohyb online viac ako kedykoľvek predtým. Môže to zahŕňať:

 • História vyhľadávania
 • Webové stránky, ktoré navštívite
 • Súbory boli stiahnuté
 • Zakúpené produkty (a ďalšie…)

Použitím kvalitnej služby VPN v spojení s inými nástrojmi na ochranu osobných údajov, ako sú DuckDuckGo a Ghostery, môžete skutočne znížiť svoju virtuálnu stopu online..

Zabráňte škrteniu

Mnoho poskytovateľov internetových služieb obmedzuje (spomaľuje) váš internetový prenos pre konkrétne stránky alebo služby. To môže zahŕňať náročné dáta, ako Netflix, Youtube a Torrenting. Poskytovatelia internetových služieb v Austrálii sú notoricky pomalí. Aj keď vám môže VPN pomôcť, možno budete chcieť prejsť na rýchlejší austrálsky poskytovateľ internetu, ak máte možnosť.

Sieť VPN sťažuje alebo znemožňuje obmedzovanie, pretože silné šifrovanie, ktoré používajú, znemožňuje vášmu poskytovateľovi internetu skontrolovať vašu komunikáciu a rozhodnúť sa, ktoré porty spomaliť (pretože nevedia, na ktoré stránky máte prístup).

Najlepšie VPN na všeobecné použitie

Tu sú naše najlepšie tipy pre túto kategóriu …

IPVanish (Editor’s Choice)

IPVanish je zriedkavá kombinácia rýchlosti, súkromia (neuchovávajú si záznamy) a zabezpečenia / funkcií. To z nich urobilo ľahkú voľbu pre výber nášho editora.

Rýchlosť je obzvlášť dôležitá pre používateľov VPN v Austrálii (z dôvodu veľkej vzdialenosti, ktorú musí vaša prevádzka prejsť, aby sa dostala k serverom VPN v iných krajinách). IPVanish je jednou z iba 2 VPN na celom svete, ktorá vlastní svoju vlastnú dátovú sieť Tier-1. To znamená, že ich rýchlosti sa vyrovnávajú rýchlejšie ako ostatní poskytovatelia (a my musíme dokázať, že to dokážu).

Ako sa ich zákazníci rozširovali, spoločnosť IPVanish agresívne zlepšovala svoje služby. Neustále pridávajú nové funkcie a umiestnenia serverov a veľmi dobre reagujú na vstup zákazníkov, pokiaľ ide o pridávanie nových funkcií.

Tu sú niektoré z najdôležitejších:

 • VPN s nulovým protokolom (IPVanish je skutočná služba VPN bez protokolu)
 • Dvojitá ochrana proti úniku IP: Zabudovaná ochrana proti prepätiu a ochrana pred únikom DNS
 • 256-bitové šifrovanie AES
 • Servery vo viac ako 70 krajinách
 • Aplikácie pre všetky hlavné platformy (Mac, Windows, iOS, Android)
 • Torrent-friendly

ceny: IPVanish začína na 6,49 dolárov / mesiac (1 rok predplatné) alebo 10 dolárov na mesiac. Všetky programy obsahujú 100% záruku vrátenia peňazí. IPVanish dobre prevyšuje cenové možnosti ako ExpressVPN a VyprVPN a je vynikajúcou hodnotou, ak je rýchlosť najvyššou prioritou.

Navštívte stránku IPVanish

Politika 100% vrátenia platby

Súkromný prístup na internet (možnosť editora)

Súkromný prístup na internet zaznamenáva v tomto zozname ďalší vzhľad. Nemalo by to byť prekvapenie, ak vezmeme do úvahy, že ide o VPN, ktorá je v súčasnosti jedničkou na stránke vpnuniversity.com.

Neporaziteľná kombinácia ceny PIA (3,33 USD / mesiac), súkromia (skutočný vpn s nulovým logom) a zabezpečenia (nastaviteľná sila šifrovania až 256-bit AES) robí z ich VPN vhodnú platformu pre akékoľvek použitie VPN.

PIA má aplikácie pre všetky hlavné platformy, vrátane: Windows, Mac, iOS, Android a Linux.

Preskúmanie: Prečítajte si našu recenziu PIA za rok 2016

PIA má hlavnú prítomnosť na serveri v Austrálii s dvoma umiestneniami serverov (Melbourne a Sydney) a masívna kapacita šírky pásma 160 000 Mbps. Rýchlosti PIA sú pomerne rýchle a sú jedným z najrýchlejších poskytovateľov VPN v Austrálii.

Získajte PIA za 3,33 $ / m

30 dní politika 100% vrátenia peňazí

VyprVPN (drahé, ale má najviac funkcií)

Ak by cena nebola objektom, VyprVPN by bol na vrchole tejto kategórie. Sú špičkovým balíkom Premiere, ktorý obsahuje niektoré skutočne pôsobivé funkcie:

 • 256-bitové šifrovanie AES
 • NAT firewall (pridaná ochrana pred hackermi)
 • VyprDNS DNS s šifrovaním nultých protokolov
 • Pokročilý softvér s funkciami, ako je automatické pripojenie na nezabezpečenú sieť Wi-Fi

Tiež sa nám páči ich úžasný ľahko použiteľný softvér, ktorý je dobre navrhnutý s bonusovými funkciami, ako je prispôsobiteľný zoznam obľúbených serverov..

Preskúmanie: Prečítajte si celú našu recenziu VyprVPN

VyprVPN porovnanie cien

Vypr Cena / Plány

Ďalšie myšlienky, tipy a zdroje

Austrálčania čelia pri výbere spoľahlivého poskytovateľa VPN jedinečnej geografickej výzve. To znamená, že všetci poskytovatelia uvedení v tomto článku sú dobrými možnosťami a všetci majú nadpriemernú rýchlosť, ako aj viac umiestnení serverov v Austrálii..

Nerobte si starosti s tým, ktorý poskytovateľ si vyberie, pretože výkonnosť medzi najlepšími VPN je dosť porovnateľná. A ak sa vám nepáči poskytovateľ, ktorého si vyberiete, jednoducho požiadajte o úplnú refundáciu (zvyčajne 7-30 dní po zakúpení) a skúste inú sieť VPN.

Po vyrovnaní sa s VPN, s ktorou ste spokojní, odporúčame prechod na jednoročné predplatné, pretože zvyčajne ušetríte 40-60% oproti mesiacu.

Rýchla rada (Vyberte si VPN podľa účelu)

Ak nechcete vyskúšať skupinu poskytovateľov a chcete len definitívny návrh, s ktorým poskytovateľ má ísť, jednoducho vyberte svoje kritérium č. 1 zo zoznamu nižšie a pre každý z nich sme uviedli naše prvé 1 alebo 2 výbery …

 • torrentov: IPVanish (rýchlejšie), PIA (lacnejšie)
 • Ochrana osobných údajov: Súkromný prístup na internet
 • Rýchlosť / Streaming: IPVanish
 • Cena: PIA, Proxy.sh

Ďakujeme za prečítanie a veľa šťastia pri hľadaní!

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie. A samozrejme by sme sa radi, keby ste tento článok alebo web zdieľali so svojimi priateľmi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map