Top 5 Mac VPN, ko izmantot 2019. gadā VPN kafija


Ņemot vērā Apple slepeno pieeju sava izstrādājuma dizainam, jums būs žēl, ka pieņemsit, ka jums piederošais gludā izskata Mac ir aizsargāts pret draudiem vai kiberuzbrukumiem. Bet, tā kā Mac lietotāju skaits palielinās, hakeri ir pievērsuši uzmanību MacOS drošības uzlaušanai, un acīmredzot viņiem tas ir izdevies..

Gatekeeper, drošības līdzeklis, tika ieviests MacOS, lai novērstu pārkāpumus, izmantojot lietojumprogrammu lejupielādes. Bet acīmredzot Gatekeeper un citos MacOS slāņos ir atklāti trūkumi, kas var ļaut hakeriem izslīdēt cauri, izmantojot vienu vai otru līdzekli. Piemēram, nesen atklāta kļūda ļauj hakeriem ievadīt ļaunprātīgu programmatūru, kas apiet drošības uzvednes, padarot tās bezjēdzīgas.

Godīgi sakot, Mac ir iespaidīgi drošāks nekā tā kolēģi, kuru pamatā ir Windows. Tā ir forša mašīna, kurai ir inovācijas augšējā mala. Bet, ņemot vērā kiberuzbrukumu pieaugumu, jums nevajadzētu pārāk paļauties uz drošības labojumiem, kas izlaisti jūsu Mac. Drīzāk jūs vēlēsities pārņemt kiberdrošības kontroli un instalēt VPN.

VPN ļauj jūsu Mac burtiski pazust no hakeru radara, it īpaši, ja jūs jau esat atzīmēts kā mērķis. Turklāt, ja ir VPN, informācija par jūsu Mac tiek aizsargāta, jo visi dati, ar kuriem apmainās internetā, tiek šifrēti ar rūpnieciski standarta algoritmu..
Varētu just, ka jūsu Mac uzlauzšanas iespējas ir niecīgas. Bet, ņemot vērā drošības trūkumu 2018. gadā, kas ļāva hakeriem pārņemt kontroli pār pavisam jauno MacBook, jūs nevēlaties uzņemties nekādas iespējas.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot Mac VPN?

Patiesībā Mac ir priekšroka dodamajiem datoriem uzņēmumiem. Iespējams, ka jūs lasāt šo rakstu Mac datorā, ka esat izstrādājis biznesa plānus un nosūtījis simtiem konfidenciālu e-pastu. Pastāv iespēja, ka esat izveidojis savienojumu ar publisku WiFi, kas, jūsuprāt, ir drošs.

Ja esat vainīgs pie visa iepriekšminētā, jūs pakļaujat riskam savu biznesu un informāciju. VPN lietošana ir pamatota, jo tā nodrošina jums drošības līmeni, kas aizsargā jūsu datus. Tas slēpj jūsu Mac klātbūtni internetā, aizstājot Mac IP adresi ar VPN servera IP adresi. Tas arī izmanto drošu šifrēšanas algoritmu, lai informāciju, kas nosūtīta no jūsu Mac, hakeriem padarītu nesaprotamu. Citiem vārdiem sakot, nav nekādu iespēju, ka viņiem ir jēga no šifrētajiem datiem, pat ja viņi tos ir ieguvuši.

Taču drošība nav vienīgā lieta, kas padara Mac VPN lietošanu par vēlamu pakalpojumu mūsdienu mūsdienu lietotājiem. Tā kā uzņēmumi kļūst globāli, pastāv iespēja, ka jūs nokļūsit komandējumā uz valsti ar ļoti ierobežotu piekļuvi internetam. Ja ir instalēts VPN, jums būs piekļuve lietotnēm un vietnēm, kuras šajā valstī var tikt bloķētas.

Ir pareizi rīkoties, lai iegūtu Mac VPN. Tomēr jūs vēlēsities būt piesardzīgs ar izvēlēto VPN. Daži var neapzināti apdraudēt jūsu Mac, it īpaši, ja viņi cieš no DNS noplūdēm, kuras netiek pamanītas. DNS noplūde ir tipiska problēma, kas pakļauj jūsu IP adresi pat tad, kad esat ieslēdzis VPN.

Laba Mac VPN raksturojums

Tīmekļa pārlūkošana, lai atrastu labu Mac VPN, var mulsināt, it īpaši, ja jūs neesat pazīstams ar žargonu, ko izmanto pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Mēs iesakām: nebaidieties no viņiem un nepievelciet viszemāko piedāvājumu uz galda.

Tā vietā pārliecinieties, ka programmatūra atbilst šiem kritērijiem, pirms izlemjat, kuru pakalpojumu sniedzēju izmantot:

 • Drošība

Pievērsiet uzmanību tādiem terminiem kā OpenVPN un AES-256. Tie apzīmē protokolu un šifrēšanu, ko izmanto, lai nodrošinātu jūsu datu drošību. Pietiek zināt, ka OpenVPN un AES-256 ir visnozīmīgākie drošības pasākumi pēc rūpniecības standartiem.

 • Privātums

Pievērsiet uzmanību DNS noplūdes problēmām un VPN politikai bez reģistrēšanās. Pirmais nodrošina, ka jūsu Mac IP adrese paliek paslēpta, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, savukārt otrais nodrošina, ka VPN sniedzējs neapkopo datus, kas apsūdz jūsu uzvedību tiešsaistē.

 • Ātrums

Kamēr VPN izmanto datus caur savu serveru tīklu, savienojuma ātrums jums nevajadzētu piedzīvot ievērojamu kritumu. Labākie Mac VPN ļauj baudīt saprātīgu pārlūkošanas ātrumu, neapdraudot drošību.

 • Lietošanas ērtums

Kļūdaini izstrādāta VPN programmatūras instalēšana Mac datorā ir kardināls grēks. Tas ir pretrunā ar ideju par pašu Mac, jo tas simbolizē eleganci un intuitīvu spēju. Labu Mac VPN ir viegli izmantot, pat lietotājiem, kas nav tehniski.

 • Klientu atbalsts

Kādam vajadzētu būt aizmugurē, pat ja jums nav problēmu ar VPN instalēšanu Mac datorā. Tāpat kā jebkurš cits pakalpojums, atsaucīgs klientu atbalsts nodrošina mieru brīdī, kad abonējat VPN.

1. NordVPN

NordVPN neapšaubāmi ir viens no labākajiem Mac VPN, kas pelnījis būt jūsu iepirkumu sarakstā. Tam ir plašs tunelēšanas protokolu klāsts, starp kuriem var izvēlēties, ieskaitot populāro un drošo OpenVPN ar AES-256 šifrēšanu. Bez tam, jums dubultosies šifrēšana, iespējot funkciju, kas pirms ievadīšanas internetā maršrutē datus caur diviem VPN serveriem..

Jūs varat sagaidīt visaugstāko privātuma aizsardzību, jo NordVPN ir stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos. Arī NordVPN ir pārbaudīts, vai nav DNS noplūdes, un rezultāti ir pārliecinoši. Fakts, ka NordVPN atrodas Panamā, nozīmē, ka nav briesmu, ka uzņēmums būs spiests sniegt lietotājiem informāciju par lietotājiem.

Izmantojot tiešraides tērzēšanu un e-pasta atbalstu, jums nevajadzēs uztraukties par iestrēgšanu, izmantojot jau tā ērti lietojamo programmatūru.

Plusi

 • Īpaši droši VPN protokoli un šifrēšana.
 • Divkārša datu aizsardzība.
 • Stabils un pienācīgs savienojuma ātrums.
 • Neviena DNS noplūdes problēma nav atklāta.
 • Stingra politika bez reģistrēšanās.
 • Atrodas Panamā.

Mīnusi

 • Atmaksas process var aizņemt kādu laiku.

2. CyberGhost

Mac lietotāji, kas meklē budžetam draudzīgu VPN, atradīs CyberGhost pienācīgu iespēju. Neskatoties uz pieejamību, CyberGhost neapdraud drošību. Tas atbalsta OpenVPN un citus galvenos protokolus, vienlaikus aizsargājot datus ar rūpnieciskā standarta AES-256 šifrēšanu.

CyberGhost nav ziņojis par DNS noplūdes gadījumiem, un lietotāja konfidencialitāti pastiprina tā stingrā politika bez reģistrēšanās. Tas atrodas Rumānijā, un tas nozīmē, ka uz CyberGhost neattiecas nekādi noteikumi, kas varētu pieprasīt lietotāja informācijas nodošanu.

Ja esat iestrēdzis, izmantojot VPN, tā draudzīgais klientu atbalsts ir gatavs jums palīdzēt tiešajā tērzēšanā vai parastajā e-pastā.

Plusi

 • Izmanto OpenVPN un AES-256 šifrēšanu.
 • Nav DNS noplūdes problēmu.
 • Stingra politika bez reģistrēšanās.
 • Atrodas Rumānijā, nav pienākuma ievērot datu saglabāšanas likumus.
 • Torrent un Netflix draudzīgi.

Mīnusi

 • Mērens savienojuma ātrums.

3. Surfshark

Neskatoties uz to, ka ir samērā jauns VPN, kuru varat instalēt Mac datorā, Surfshark rada viļņus. Abonējot SurfShark, jūsu Mac tiek aizsargāts ar visām drošības funkcijām, kādas vajadzētu būt pienācīgam VPN. Tas ietver vienmēr drošo AES-256 šifrēšanu un OpenVPN protokolu.

Surfshark neapkopo nevienu no jūsu pārlūkošanas datiem. Lai vēl vairāk aizsargātu jūsu intereses, Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, atbrīvojot uzņēmumu no visiem likumiem, kas prasa datu saglabāšanu.

Ievērības cienīgs ir Surshark savienojuma ātrums, kas samērā labi darbojas ar saviem serveriem visā pasaulē. Tas labi attiecas uz Mac lietotājiem, kuri cer piekļūt Netflix vai straumējošai programmatūrai, ko abus labi atbalsta Surfshark.

Plusi

 • Atrodas Britu Virdžīnu salās.
 • Datu šifrēšanai izmanto OpenVPN un AES-256.
 • Pienācīgs savienojuma ātrums.
 • Politika bez reģistrēšanas.
 • Ļauj Netflix piekļūt un straumēt.

Mīnusi

 • Trūkst informācijas par mātesuzņēmumu.

4. TunnelBear

TunnelBear ir raksturīgs drošs VPN, kas pārsteidz tehnoloģiju ekspertus. Papildus ļoti drošiem OpenVPN un AES-256, TunnelBear īsteno pasākumus, lai atklātu jebkādu potenciālu DNS noplūdi, kas, protams, nekad nav notikusi.

Arī TunnelBear iOS lietotne ir gudri izstrādāta un viegli lietojama. Lai arī tam nav tiešraides tērzēšanas atbalsta, jūs varat sagaidīt ātru atbildi no parastās biļešu sistēmas. Tam ir arī stingra politika, kas neveic reģistrēšanos, un tas nozīmē, ka jūsu privātums tiek garantēts, ja Kanādas iestāde uzaicina TunnelBear nodot savus datus.

Plusi

 • Ļoti drošs VPN.
 • Netika ziņots par DNS noplūdēm.
 • Atbildīgs biļešu atbalsts.
 • Stingra politika bez reģistrēšanās.
 • Lietotājam draudzīga lietotne.

Mīnusi

 • Zem vidējā savienojuma ātruma.

5. PIA

Privātā interneta piekļuves VPN ir ASV dibināts pakalpojumu sniedzējs, kas tirgū darbojas kopš 2010. gada un ir pierādījis tiesā savu nulles reģistrēšanas prasību. PIA ir serveri 30 valstīs, tas nodrošina nozares standarta OpenVPN šifrēšanu, un tam ir liela fanu bāze Reddit.

Jūsu privātums tiek garantēts, jo PIA nav problēmu ar DNS noplūdi. Turklāt tam ir skaidra politika, kas neveic reģistrēšanos, un par katru cenu tiek aizsargāta jūsu privātums. Ciktāl tas attiecas uz Mac VPN, PIA ir diezgan dāsna savā ierīču koplietošanas limitā. Vienā kontā vienlaikus var savienot līdz 10 ierīcēm.

Plusi

 • Iespaidīgs savienojuma ātrums
 • Nav DNS noplūdes problēmu.
 • Izmanto OpenVPN un AES-256.
 • Atbalsta līdz 10 ierīcēm.
 • Skaidra politikas neierakstīšana.

Mīnusi

 • Nav pieejams vairāku apiņu VPN.

Kopsavilkums

Ir pienācis laiks uzņemties atbildību par sava Mac drošību. Lai arī tas nenoliedzami ir drošāks nekā citas konkurējošās mašīnas, MacOS operētājsistēmā šad un tad parādās nepilnības, padarot jūs neaizsargātu pret hakeriem.

VPN instalēšana ir pareizā rīcība. Tas paslēpj jūsu Mac un aizsargā jūsu datus gadījumā, ja tas tiek pārtverts. Bet pareiza pakalpojumu sniedzēja izvēle var būt biedējošs process.

Šī raksta mērķis bija ietaupīt laiku, veicot pētījumu paši. Mūsu labākie VPN operētājsistēmai Mac bija lielāki par konkurentiem drošības, privātuma, ātruma, lietošanas vienkāršības un atbalsta ziņā. Tātad, lai pārliecinātos, ka jūsu Mac ir šī papildu drošības pakāpe, reģistrējieties uz jebkuru no mūsu šodien ieteiktajiem VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map