Labākie bezmaksas un apmaksāti VPN Torrenting | VPN kafija


Jums būs tāda pati izpausme kā Fry no Futurama, kad sapratīsit, cik svarīgi mocīšanai ir izmantot labāko VPN.

Lielākā daļa no mums ir dzirdējuši par virtuālo privāto tīklu, ko citādi dēvē par VPN, bet daudzi īsti nesaprot, kā tas darbojas vai kāpēc jums ir nepieciešama šī programmatūra instalēta, it īpaši, ja jūs iesaistāties tīmekļa darbībās, piemēram, straumē, kas rada risku jūsu atrašanās vietas un personas datu pakļaušana.

Kas ir VPN?

Nespeciālistu izpratnē VPN ir pakalpojumu veids, kas ļauj droši un privāti piekļūt tīklam, izmantojot servera savienojumu, kas darbojas kā identitātes manekens. Izmantojot šo starpniekservera savienojumu, programmatūra šifrē jūsu tiešsaistes aktivitātes un datus, saglabājot virtuālās darbības un identitāti anonīmu, pārlūkojot iecienītās vietnes.

Kā darbojas VPN?

Kad jūs izmantojat VPN, programmatūra šifrē jūsu datus, pirms jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) vai cits bezvadu savienojuma nodrošinātājs sasniedz jūsu datus. Tas nozīmē, ka varat pārlūkot tīmekli, neuztraucoties par to, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs snoop par jūsu tiešsaistes darbībām, un tas arī ievērojami samazina iespēju, ka kibernoziedznieki izmanto jūsu datus.

Problēma ir tā, ka, ja jūs neesat pazīstams ar VPN, pareizā VPN izvēle var būt biedējošs uzdevums. Tā kā jūs paļaujaties uz trešo personu lietojumprogrammām, lai aizsargātu savu identitāti, ir svarīgi izvēlēties uzticamu VPN, lai pārliecinātos, ka jūsu identitāte paliek privāta, it īpaši, ja runa ir par torrenting failiem.

Kad jāapsver iespēja izvēlēties Torrenting vislabāko VPN:

 • Vai jūsu VPN atbalsta straumēšanu? Meklējiet VPN, kas atbalsta straumēšanu, jo daži to neatļauj. Daudzi VPN faktiski ierobežojumus lietotājiem nosaka ar dažām aizliegtām darbībām.
 • Vai jūsu VPN apkopo žurnālus no jūsu datiem? Lai gan ir svarīgi palikt anonīmiem jūsu apmeklētajām vietnēm un mocīšanas laikā, jūs nevēlaties, lai tieši jūsu uzticamais tīmekļa vairogs galu galā būtu tas, kurš glabā un manipulē ar jūsu datiem..
 • Vai jūsu VPN veiktspēja ir pietiekami ātra?? Jautājums izskaidro sevi. Jūs vēlaties VPN, kas ļauj ātri veikt lielu failu lejupielādi un ātru sērfošanu tīmeklī, nevis padarīt jūsu dzīvi nožēlojamu ar nobīdi un straumju ātrumu, kas varētu turpināties gadiem ilgi..
 • Kāda ir VPN jurisdikcija? Vislabāk ir izmantot VPN, kas ir iestatīts ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, vēlams, lai tas nebūtu saistīts ar likumiem un noteikumiem saskaņā ar alianses Piecas acis, Deviņas acis un Četrpadsmit acis. Pastāv neliela iespēja, ka jūsu personas dati var nonākt drošības datu bāzēs, ja attiecīgais VPN sniedzējs ir spiests sadarboties ar jurisdikciju. Ja vien jums nav labi ar šādu potenciālu datu vākšanu, vislabāk ir pieturēties pie neregulētiem VPN.

Neesat pārliecināts, kur sākt, lai atrastu labāko VPN straumēšanai? Jūs esat nonācis pareizajā vietā! Šajā rakstā mēs apskatīsim:

Kāpēc Torrentēšanai izmantot VPN??

Torrenting izklausās kā vienkārša lieta, kāpēc gan tomēr, lai lietotu, ir jāizmanto vislabākais VPN? Lieta ir tāda, ka, kamēr jūs laimīgi iegūstat sava iecerētā faila daļas no vienaudžu tīkla, jūs arī pakļaujat savu identitāti un personas datus briesmām, lai iespējamie interneta ļaundari varētu nejauši nokļūt.

VPN palīdz noslēpt jūsu identitāti, atrašanās vietu un darbības, padarot jūs anonīmāku, jo citi lejupielādētāji viegli neuzzinās jūsu faktisko IP adresi. Tas ne tikai, bet arī VPN filtrē iespēju lejupielādēt ar vīrusu inficētus failus. Lai gan tas nav 100% drošs – kamēr jūs izvairīsities no straumējošiem failiem, bez torrentu kopienas atsauksmes, jums jābūt drošam kopā ar savu VPN klātbūtni.

Kā izvēlēties labāko VPN Torrenting

Tā kā tirgū ir daudz VPN, jūs, iespējams, zaudēsit mēģinājumus izlemt par labāko vilkšanai paredzēto VPN. Neatkarīgi no tā, kuru VPN izvēlaties, pārliecinieties, vai VPN atbilst šādiem kritērijiem:

 1. Ir skaidra izklāstīta privātuma politika ar garantiju, ka netiks reģistrēta persona
 2. Ir sledzis slēdzis, lai jūsu patiesais IP netiktu pakļauts
 3. Tai ir liela drošība ar spēcīgu šifrēšanu
 4. Tam ir ātrs lejupielādes ātrums un tas neierobežo joslas platumu

Vissvarīgākais – atcerieties izvēlēties VPN, kas atbalsta straumēšanu!

Apmaksāts vs bezmaksas VPN Torrenting

Ņemot vērā izvēli starp apmaksātu vai bezmaksas VPN mocīšanai, vairums no mums labprātāk izvēlas bezmaksas iespēju. Tomēr tāpat kā visām bezmaksas lietām šajā pasaulē ir pieķeršanās: bezmaksas programmu uzticamība un uzticamība bieži vien ir apšaubāma..

Kādas ir lielākās atšķirības starp apmaksātu un bezmaksas VPN par mocīšanu? Šis ir ātrs salīdzinājums:

 • Cenu noteikšana – Maksas VPN pakalpojumi mocīšanai ir cenu diapazons atkarībā no paketes ilguma, savukārt bezmaksas VPN ir burtiski bezmaksas, daži piedāvā daļēji bezmaksas abonementus. Lai gan vienmēr ir patīkami saņemt un lietot bezmaksas lietas, tomēr atcerieties, ka var būt daži mīnusi un ierobežojumi.
 • Drošība – Drošība parasti ir kaut kas tāds, kā trūkst VPN … nevis tas, ka viņi būtu vainīgi, jo programmatūra ir bezmaksas. Liela daļa bezmaksas VPN piedāvā tikai tunelēšanas protokolu no viena punkta uz otru (PPTP), kas ir mazāk drošs tunelēšanas protokols salīdzinājumā ar apmaksātajiem VPN, kas parasti piedāvā OpenVPN, Layer 2 Tunnel Protocol (L2TP) un IPsec protokolu sajaukumu..
 • Pakalpojuma kvalitāte – Maksas VPN parasti ir neierobežoti datu pakalpojumi, neciešot no ierobežota joslas platuma un tehniskā atbalsta. Tomēr bezmaksas VPN pakalpojumiem tas ir pretējs, un dažas bezmaksas programmas atļauj tikai noteiktu savienojumu daudzumu ar serveriem, pirms viņi sāk pieprasīt samaksu no jums.

Tālāk ir uzskaitīti labākie vilkšanas VPN pakalpojumi.

ExpressVPN.com

ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 serveru no 93 valstīm, kas ir labi izplatīts visā pasaulē. Papildus tam, ka ExpressVPN ir saderīgs ar Netflix, tas ir saderīgs arī ar Orion Router (TOR). Tas nozīmē uzlabotu drošību, jo jūsu trafika informācija tiek šifrēta daudzos serveros līdz vietai, kur ir grūti jūs atrast..

ExpressVPN atrodas Britu Virdžīnu salās un ir viens no drošākajiem VPN, kas paredzēts straumēšanai, jo īpaši tāpēc, ka tam ir stingra politika bez reģistrēšanās. Šis VPN sola ātrus, drošus un privātus pakalpojumus, un tas paliek uzticīgs saviem vārdiem – lejupielādes ātrums ir labs, ir pieejams nogalināšanas slēdzis, un OpenVPN protokolus atbalsta AES-256 šifrēšana bez vilinošiem ierobežojumiem..

Ja jums kādreiz ir nepieciešama papildu informācija par programmatūras uTorrent izmantošanu ar šo VPN, ExpressVPN nodrošina noderīgus atbalsta rakstus un 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, lai palīdzētu jums pārvietoties. ExpressVPN darbojas vairākās ierīcēs, taču tam tomēr ir ierobežojums: vienlaikus var savienot tikai trīs ierīces.

Negatīvie ir tas, ka ExpressVPN ir augstākas izmaksas, aptuveni 6,67 USD / mēnesī taču tā piedāvātā drošība un uzticamība ir naudas vērta.

Vietne NordVPN.com

Ikviens, kurš ir mocīšanas fane, nekavējoties atpazīs šo zīmolu: ir zināms, ka NordVPN ir visvairāk anonīmais un drošākais mocīšanas VPN.

Ar vairāk nekā 5200 serveriem vairāk nekā 60 valstīs var gaidīt labu vilinošu sniegumu ar simtiem serveru, kas optimizēti vienādranga (P2P) darbībām, izņemot to, ka visi viņu serveri atbalsta P2P. Ne tas, ka tā ir galvenā problēma.

Un tā kā tas ir visvairāk anonīmais un drošākais VPN mocīšanai, nav pārsteidzoši, ka NordVPN piemēro stingru reģistrēšanās aizliegumu. Šim ļoti ērti lietojamajam VPN ir arī automātisks VPN iznīcināšanas slēdzis gadījumā, ja VPN darbojas nepareizi, lai dīkstāves laikā neizraisītu jūsu datu noplūdi, un VPN dubultā datu šifrēšana arī palīdz palielināt tiešsaistes drošību.

NordVPN.com ļauj jums straumēt bez ierobežojumiem, jo ​​viņi netic ierobežot joslas platumu. Arī Netflix fani būs priecīgi uzzināt, ka šis VPN atbloķē Netflix USA.

Ja plānojat pārbaudīt šo VPN, ir pieejams bezmaksas trīs dienu izmēģinājums. Pretējā gadījumā varat apsvērt iespēju abonēt NordVPN zem USD 3 mēnesī trīs gadu plānam – pilnīgi pieņemamas cenas, ja jautājat mums! Abonēšanas plāni tiek nodrošināti ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju ar pienācīgu atbalstu tiešraides tērzēšanā, kas jūsu rīcībā ir pieejams visu diennakti.

Vietne Surfshark.com

Kaut arī tam ir daudz mazāks tīkls, salīdzinot ar NordVPN, ar 800+ serveriem no 50 valstīm, Surfshark nezaudē privātumu un drošību. Ievērojot politikas neierakstīšanos un piedāvājot drošus tunelēšanas protokolus, piemēram, OpenVPN un IKEv2, ar AES-256-GCM šifrēšanu, varat baudīt optimizētu straumēšanas ātrumu, vienlaikus saglabājot savu identitāti drošā vietā..

Surfshark ir ļoti ērti lietojams VPN bez joslas platuma ierobežojuma un vienlaicīga savienojuma ierobežojuma, tāpēc sakiet, lūdzu, izmantojiet šo VPN dažādās ierīcēs vienlaikus! Tas ļauj mocīties visiem saviem serveriem, ieskaitot valstis, kurās P2P darbības ir aizliegtas, mainot savienojumu ar torrentiem draudzīgiem serveriem Nīderlandē vai Kanādā, atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Gudrs gājiens, Surfshark.

Labākā daļa? Surfshark līdz šim ir lētākais VPN tirgū, maksā apmēram USD 1,99 mēnesī divu gadu plānam ar 30 dienu atmaksas politiku. VPN nodrošina arī tādas iespējas kā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, 24 stundas diennaktī pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un pat sniedz jums labāko torrentu vietņu un P2P pakalpojumu sarakstus..

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās no piecu, deviņu un četrpadsmit acu uzraudzības jurisdikcijas, tāpēc jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu personīgie dati ir droši no valdības iejaukšanās..

Assguard.app

Optimizēts straumēšanai, jūs varat sagaidīt lielisku pielietojuma ātrumu ar pienācīgu lietojamību. Tas ir viss, kas piedāvā aizraujošu un ērti lietojamu UX.

Tāpat kā citi VPN šajā sarakstā, Assguard izmanto OpenVPN protokolus un AES-256 šifrēšanu. Šis VPN pakalpojumu sniedzējs praktizē nulles reģistrēšanu – jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu privātums netiks apdraudēts. Assguard ir bez noplūdes VPN bez ierobežojošiem ierobežojumiem. Tas ļauj sešus vienlaicīgus savienojumus izveidot vienā kontā.

Assguard ir lieliski piemērots Netflix vai citiem straumēšanas pakalpojumiem, kas nodrošina pieejamu cenu (7,99 USD / mēnesī). Labam diennakts klientu atbalstam ir pieejams arī bezsaistē esošais. Visbeidzot, Assguard kalpo kā lielisks VPN mocīšanai.

Vietne PrivateInternetAccess.com

Lai nopelnītu vislabāko reputāciju VPN biznesā, ir zināms, ka privātais interneta piekļuves jeb PIA ir viens no vecākajiem un pazīstamākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, ar izcilu pārklājumu Ziemeļamerikā un Eiropā..

Ar vairāk nekā 3300 serveriem 31 valstī, labiem AES-128 un AES-256 šifrējumiem ar OpenVPN protokoliem un diezgan ātru lejupielādes ātrumu, nav brīnums, ka PIA ir diezgan iecienīts vienaudžu vidū..

Kā viens no torrentiem draudzīgajiem VPN, PIA neierobežo jūs ar notikumu straumēšanu un nodrošina P2P atbalstu visā viņu serveru tīklā. Jums var būt līdz desmit vienlaicīgiem savienojumiem, un jūs varat izmantot PIA pakalpojumus par mazāk nekā USD 3 mēnesī ar septiņu dienu naudas atgriešanas garantiju..

PIA ir politika, kas neveic reģistrēšanos, taču tā seko līdzi informācijai par maksājumiem un e-pastu. Personas dati, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, var tikt atklāti valdības datu bāzēs, bet par laimi programmatūra ir bez noplūdes. Tam ir nogalināšanas slēdzis, lai gan pēc dažām veiktspēja nav tik konsekventa.

Interesanti, ka PIA pieņem kriptovalūtu kā maksājuma veidu un pat dāvanu kartes no populāriem mazumtirgotājiem, piemēram, Starbucks, Costco, Best Buy un Target. Laiks nodot dāvanu kartes lietošanai, saglabājot aizsardzību saskaņā ar šo VPN!

Noslēguma domas

Obligāti jāizmanto VPN, lai aizsargātu savu anonimitāti un konfidencialitāti, kā arī nodrošinot drošību, kad mocīt. Tikpat svarīgi ir izvēlēties tādu VPN, kam ir nepierakstīšanās politika, labs ātrums, kas ļauj mocīties un kas atrodas prom no jurisdikcijas, lai uzlabotu privātumu. Jūs arī vēlaties VPN, kuram ir pieejami abonēšanas plāni par pieņemamu cenu, kuram ir pēc iespējas mazāk ierobežojumu, un tam ir uzticams iebūvēts nogalināšanas slēdzis..

Sasummēt:

 • Stingri neveicot reģistrēšanos, dodieties uz NordVPN, ExpressVPN, PIA, Perfect Privacy, Surfshark, TorGuard.
 • Lai iegūtu ātru ātrumu, dodieties uz NordVPN un ExpressVPN.
 • Lai iegūtu ērti lietojamu saskarni un visekonomiskāko VPN, dodieties uz NordVPN un Surfshark.
 • Netflix draudzīgiem VPN meklējiet NordVPN un ExpressVPN.

Tagad, kad esam apkopojuši labākos vilinošos VPN, mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu un ka tas sniedza ieskatu, kas jums nepieciešams, lai izvēlētos jums piemērotu VPN.

Patīk lasīt šo rakstu? Izdariet mums labvēlību un dalieties tajā ar draugiem vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri meklē labākos VPN uzmācībai!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map