Скайп / VOIP повільний або заблокований? Використовуйте ці VPN для швидких, безпечних дзвінків

Послуги з передачі голосу через Інтернет (VOIP) користуються шаленою популярністю у всьому світі. Такі сервіси, як Skype, Whatsapp та Google Hangouts, є основними інструментами для підтримки зв’язку з друзями та родиною в різних країнах. Це також дуже зручно для безкоштовних / дешевих дзвінків під час подорожі.


Але багато перетворювачів VOIP також використовують новий інструмент. А VOIP VPN (Віртуальна приватна мережа), щоб виправити деякі найпоширеніші скарги, включаючи повільні потоки або відверте блокування потоків VOIP.

Ми зібрали список Найкращі послуги VPN для програм VOIP, а також чудовий посібник із налаштування та використання, щоб отримати максимальну користь від послуги.

[drophadowbox align = “none” ефект = “піднятий” width = “auto” height = “” background_color = “# ffffff” border_width = “1 ″ border_color =” # bbb “]

Причини використання VPN для дзвінків через VoIP:

 • Економте гроші на міжнародних дзвінках
 • Блокуйте заглушку та покращуйте якість аудіо / відео
 • Обхід цензури / блокування

Найкращі пропозиції:

 • IPVanish: Веб-сайт | Огляд
 • ВипрВПН: Веб-сайт | Огляд
 • Приватний доступ до Інтернету: Веб-сайт | Огляд

[/ drophadowbox]

Вибір VPN:

Є кілька функцій, які є більш важливими, коли ви вибираєте VPN для Skype або інших програм голосового чату.

Вам потрібно:

 1. Великі швидкості
 2. Сервери у всьому світі (з адресами в країнах, куди вам дзвонять)
 3. Стабільне програмне забезпечення VPN на всіх платформах (особливо мобільних додатках для iOS / Android)

Ось наш список рекомендованих VPN компаній, які відповідають законопроекту.

IPVanish (6,49 дол. США на місяць)

IPVanish досить швидкий для використання VoIP

IPVanish був простим найкращим вибором, оскільки вони постійно оцінюються серед найшвидших VPN компаній у світі. Цінно, вони в середині пакету, і плани складають від 6,49 до 10 доларів на місяць з необмеженою пропускною здатністю..

Зараз IPVanish має сервери в понад 70 країнах світу, тому шанси на те, що вони мають розташування поруч із вами та людьми, яких ви називаєте більшість.

Їх програмне забезпечення VPN просте у використанні та доступне для платформ iOS / Android / PC / Mac.

Чому ми рекомендуємо IPVanish:

 • Найшвидші швидкості
 • Відмінне програмне забезпечення для всіх платформ
 • Жива підтримка на базі США
 • Політика конфіденційності 256-бітного шифрування та нульового журналу

Найкраща пропозиція: 6,49 дол. / Міс

Спробуйте IPVanish

ВипрВПН ($ 5 на місяць і вище)

Знімок екрана веб-сайту VyprVPN

ВипрВПН є однією з найстаріших VPN-компаній у США, і як IPVanish, вони відомі своєю швидкістю. І у Випра є один ще більший пункт продажу. Їх програмне забезпечення. Це видатний Серйозно, їхній VPN-додаток перевершує конкуренцію.

І звичайно, Vypr повністю підтримує всі популярні протоколи голосового та відеочату, включаючи Skype, Viber, Whatsapp, Facebook Live та Hangouts. І вони ніколи не відстежують та не записують вашу активність vpn.

Їх мобільний додаток (iOS / Android) особливо вражає і пропонує повну функціональність їх настільного додатка. Це включає в себе чудові функції, такі як:

 • Приватний DNS (припиніть шпигунство провайдера)
 • Хамелеон Протокол “Stealth” (пройти через брандмауер, що блокує vpn)
 • Сумісність Netflix: Netflix блокує більшість VPN, але Vypr працює з будь-якої точки світу.
 • Автоматичне підключення до ненадійного wifi: Ніколи не будьте небезпечні у громадських мережах.
 • Неймовірно великі швидкості

Спробуйте VyprVPN безкоштовно:

На даний момент (станом на публікацію) VyprVPN дозволяє вам спробувати їх послугу безкоштовно (протягом 3 днів), перш ніж взяти на себе платну підписку. Таким чином ви зможете побачити, чи він ідеально підходить для Skype та інших ваших потреб безпеки. Ми думаємо, що буде.

Найкраща пропозиція: безкоштовна пробна версія

Спробуйте VyprVPN

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету є одним з найкращих недорогих VPN-провайдерів у світі. Маючи понад 1 мільйон абонентів, вони можуть дозволити собі запропонувати відмінне обслуговування (та швидкість) за нижчими цінами, ніж конкуренти.

Їх програмне забезпечення просте, але надзвичайно стабільне та безпечне. І їх додаток доступний для всіх основних платформ. Ви навіть можете використовувати PIA на домашньому маршрутизаторі. І вам сподобається їх функція переадресації портів, яка має приголомшливі таємні використання, як-от отримати безкоштовний Wi-Fi у польоті.

PIA повністю сумісна з VoIP, і вони є одними з найпрофесіональніших компаній у світі з нейтралітетом. Іншими словами, вам не потрібно турбуватися про те, що вони припинять або блокують ваше використання Skype.

Якщо плани починаються від $ 3,33 / місяць, вам доведеться важко шукати вигіднішу угоду. Усі плани мають 7-денну гарантію повернення коштів на 7 днів.

Відвідайте PrivateInternetAccess.com

Навіщо використовувати VPN для VOIP?

Skype, Whatsapp, Signal та інші програми VOIP є приголомшливими, але не всі так думають. Насправді є ціла купа людей, які вважають за краще, щоб їх не було (або не використовували стільки пропускної здатності).

Інтернет-компанії придушують VOIP або блокують його правильно, а цілі країни неодноразово намагалися обмежити доступ, насамперед, щоб задушити вільну мову та потік інформації.

Ось основні переваги додавання швидкої, надійної VPN до суміші:

Обхід Throttling вашим провайдером

VPN – це ефективна зброя проти прискорення пропускної здатності, яка може спричинити невдалий звук, буферне відео або навіть відключення.

Проблема: Цифрове аудіо може використовувати більше 1 Мбіт / с у високоякісних потоках, що багато в мобільних мережах 3G або в певних країнах. І багато сервісів VOIP (наприклад, Skype) повністю сприйняли потокове відео як наступну еволюцію технології VOIP. Але Video використовує експоненціально більшу пропускну здатність, ніж аудіо (до 25x).

Інтернет-провайдери відомі тим, що дроселювання (уповільнення) використання широкосмугової пропускної здатності, таких як відео та VOIP. Насправді, остання генерація планів необмежених даних тут, у штатах всі реалізувати відео дроселювання. Деякі навіть із шириною пропускної здатності на підРоздільна здатність HD. Охолоджуємо.

Чому VPN допомагає: VPN обертає всі передані вами дані в шар нерозбірливого шифрування. Це запобігає будь-хто (навіть ваш Інтернет / мобільний провайдер) з читання вашого трафіку. Якщо вони не можуть їх прочитати, вони не можуть придушити певні протоколи (наприклад, відео).

Рекомендовано: IPVanish VPN чудово підходить в обхід дроселювання.

Економте гроші та здійснюйте дешевші дзвінки

Більшість сервісів VoIP стягують різні тарифи залежно від країни, в якій ви (та ваш партнер для спілкування). Логіка має сенс, оскільки служба VoIP передає дані далі і може підключатися до застарілих телефонних мереж у різних країнах.

Але здебільшого дзвінки в межах те саме країна є абсолютно безкоштовно.

І краса VPN полягає в тому, що ви можете «практично» жити там, де VPN має місце розташування сервера. Тож якщо ви хочете зателефонувати другові в Індію, Мексику, Австралію чи США, просто підключіться до VPN-сервера в цих країнах. Це легко і може заощадити багато грошей за плату за з’єднання.

Рекомендації: Виберіть IPVanish або ExpressVPN. У кожного з них є сервери у понад 70 країнах світу.

Список серверів IPVanish

Використовуйте 100+ серверів IPVanish для збереження міжнародних VoIP-комісій

Розблокувати VOIP / Circusvent цензури

Деякі мережі (наприклад, під час польоту Wi-Fi) або цілі країни намагаються заблокувати або обмежити доступ до послуг VOIP. Мотивація може варіюватися від проблеми пропускної здатності (див.: дроселювання) до прямої цензури

У списку країн, які наразі (або раніше) заборонено програми VOIP, такі як Skype, Whatsapp або Hangouts напрочуд довго:

Країни, які заборонили / заблокували принаймні додаток VOIP:

 • Китай
 • Туреччина
 • Індія
 • Кувейт
 • Ірак
 • Саудівська Аравія
 • Іран
 • Оман
 • Морроко
 • Пакистан
 • Парагвай
 • Єгипет
 • Назвати декілька…

Джерело: https://www.quora.com/In-which-countries-is-Skype-or-WhatsApp-calling-blocked

Чому VPN допомагає: Сильне шифрування VPN може захистити від таких методів, що блокують VOIP, як глибока перевірка пакетів. А якщо ваша країна блокує VPN, то ви можете використовувати протокол VPN-скритого типу, щоб замаскувати трафік VPN-мережі та проскочити через розблокований брандмауер..

Покращена безпека дзвінків

Ми не завжди здійснюємо дзвінки через Skype у загальнодоступних мережах. Іноді ви ділитесь Wi-Fi з незнайомими людьми, іноді сотні за один раз (наприклад, в аеропорту, готелі чи конференції).

І, маючи на увазі небезпечний характер відкритого Wi-Fi, хтось може буквально прослуховувати ваш VoIP-трафік і дивитися чи записувати ваші дзвінки. VPN може запобігти несанкціонованому переносу даних.

Проблема: Відкритий wifi небезпечний, і ваші дзвінки можуть не бути приватними.

Виправлення: VPN обертає ваш Skype / VoIP-трафік у шарі нерозбірливого шифрування, не даючи кому-небудь ще нюхати ваш трафік у незашифрованих мережах.

Рекомендоване програмне забезпечення VoIP

Якщо ви новачок у технології голосового / відеочату чи не впевнені, які компанії найкраще працюють з VPN, ми включили основні рекомендації. Усі ці сервіси VoIP чудово працюють у поєднанні з якісним постачальником VPN.

Skype: Skype є лідером на ринку і досі є золотим стандартом для веб-голосового та відеочату. Skype сумісний зі 100% VPN. У власності Microsoft, їх додаток доступний для всіх основних платформ, включаючи Mac, PC, iOS та Android. А їхня безпека набагато краща, ніж нові стартапи.

Viber: Viber – одне з найпопулярніших додатків для відеочатів у світі, багато в чому тому, що це безкоштовно. Він має підтримку між платформами та функцію обміну миттєвими повідомленнями на додаток до голосового / відеочату. Це було призначено з питань конфіденційності та безпеки, однак отримують 2 із 7 від ЄФР.

Whatsapp: Whatsapp – найпопулярніша у світі послуга обміну повідомленнями і на даний момент належить Facebook. Він підтримує відео-чат на додаток до обміну миттєвими повідомленнями. За замовчуванням, Whatsapp використовує шифрування в кінці для всіх комунікацій, і є одним із найбезпечніших програм для обміну повідомленнями та VoIP. І це безкоштовно!

Сигнал: Signal Private Messenger – одне з найпопулярніших програм у світі зашифрованих месенджерів. І він повністю підтримує протоколи VoIP та відеочату для безпечного спілкування. Це настійно рекомендується фахівцями з безпеки в усьому світі та отримало оцінку 7 із 7 із EFF за безпеку та конфіденційність.

Подальше читання:

 • Порівняння Вікіпедії програмного забезпечення VoIP
 • Вибір Lifehacker найкращих мобільних додатків для голосового чату

Часті запитання

Ось відповіді на популярні запитання про шифрування / розблокування VoIP з VPN. Якщо у вас є проблеми, яких ми не висвітлювали, просто залиште коментар нижче, і ми відповімо якнайшвидше.

Як встановити / використовувати VPN для VoIP?

У вашому голосовому програмному забезпеченні не потрібно налаштовувати вручну. Вам не потрібно змінювати налаштування в Skype або Viber.

Просто:

 1. Встановіть програмне забезпечення VPN (ви отримаєте посилання, щоб завантажити його після підписки).
 2. Увійдіть, використовуючи свої дані для входу
 3. Виберіть розташування сервера (в ідеалі поруч із людиною, яку ви телефонуєте)
 4. Натисніть “Підключити”.

Який протокол VPN найкращий для VoIP?

Більшість клієнтів VPN запропонують вибір TCP або UDP-з’єднань. Деякі також дозволять вам вибрати потужність шифрування (як правило, 128-бітну або 256-бітну).

Ти повинен виберіть UDP та 128-бітове шифрування якщо вона доступна UDP, як правило, має більш високу швидкість, ніж TCP, що дозволяє кращою роздільною здатністю відео. Використання нижчої сили шифрування також додасть трохи швидкості за рахунок зменшення накладних витрат шифрування.

Що робити, якщо це Skype / VoIP все ще заблоковано з VPN

Тоді брандмауер / країна, ймовірно, також використовує технологію блокування VPN. Можливо, ви можете заснути через брандмауер, використовуючи непрозорий протокол VPN (але це не гарантія). ВипрВПН і VPN.ac обидва включають приховану обдумування.

Чи буде “Безкоштовна VPN” робота для VoIP?

Це залежить від того, що ви маєте на увазі під “роботою”. Чи зможете ви підключитися до VPN-сервера та увійти в Skype або додаток VoIP? Мабуть. Але ви можете бути шоковані тим, наскільки низькі швидкості. Ви також обираєте набагато менший список розташувань серверів.

Не секрет, що нам не подобаються безкоштовні VPN на цьому сайті. Це тому, що для багатьох було виявлено недостатню (або неіснуючу) безпеку. І конфіденційності (ви є продуктом безкоштовного VPN), зазвичай цього не варто. Але якщо ви померли на ньому, Hide.me або Cyberghost – це гідні безкоштовні варіанти.

Причини, напевно, вам не слід використовувати безкоштовний VPN:

 1. Швидко надто повільний для пристойного дозволу відео
 2. Питання конфіденційності
 3. Сумнівна безпека
 4. Обмежена пропускна здатність або використання
 5. Недостатнє місцезнаходження серверів (у країнах, з яких ви перебуваєте / телефонуєте)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map