7 кращих VPN для декількох пристроїв / більшості одночасних підключень

Якщо ви щось схоже на мене, у вас є кілька пристроїв, підключених до Інтернету. У нас є комп’ютери, смартфони, планшети, потокові пристрої (Xbox, Roku), і ми хотіли б відчувати безпеку та конфіденційність VPN на всіх них.


Існує лише одна проблема … багато постачальників VPN обмежують вас лише 2 або 3 підключеними пристроями.

На щастя, є кілька VPN-компаній, які обслуговують таких власників, як ми. Це VPN, які дозволяють використовувати найбільш одночасно підключені пристрої. Вам більше не доведеться вибирати між своїм ноутбуком і планшетом. Захистіть і з’єднайте їх усі одночасно.

Критерії:

 1. Повинен дозволити принаймні 5 пристроїв
 2. Сумісні для мобільних пристроїв (iOS / Android)
 3. Шановні бренди з постійною якістю обслуговування

Contents

Список постачальників із більшістю підключень

РангКомпаніякількість пристроїв (кваліфікаційні плани)Найкраща пропозиціяДеталі

1

NordVPN декілька пристроїв6 (усі плани)4,08 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

2

VPNac6 (усі плани)$ 4,83 / мВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

3

IPVanish дозволяє 5 одночасних підключень5 (усі плани)6,49 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

4

Одночасне підключення PIA5 (усі плани)3,33 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

5

purevpn одночасні з'єднання5 (усі плани)$ 4,99 / мВідвідайте сайт
незабаром

6

Torguard 5 одночасне підключення5 (усі плани)$ 4,99 / мВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

7

Сховати.me # пристроїв5 (Преміум-план)$ 11,67 / мВідвідайте сайт
незабаром

8

SwitchVPN пристрої5 (усі плани)$ 4,95 / мВідвідайте сайт
незабаром

№1 – NordVPN (вибір редактора)

Одночасне підключення NordVPN

NordVPN – це чорта хорошої цінності (вони посіли №2 у нашому списку найкращих “дешевих” VPN-послуг). Вони прийняли сувору політику “No-Logs”, сумісні Netflix та BBC iPlayer, і їх цінові ціни є досить доступними (наша поточна пропозиція становить 5,75 дол. / Місяць при однорічному плані).

Тепер NordVPN є також провідним постачальником в галузі, коли мова заходить про # дозволених одночасних VPN-з’єднань.

NordVPN дозволяє підключити одночасно 6 пристроїв, з використанням будь-якого протоколу VPN (все з необмеженою пропускною здатністю).

NordVPN – корпорація, заснована в Панамі (країна з чіткими законами про конфіденційність), і хоча вони відносно нові, вони зарекомендували себе як одні з найбільш інноваційних та популярних VPN в світі..

Ось кілька головних причин вибору NordVPN:

NordVPN – одна з єдиних VPN, яка все ще сумісна з Netflix / Hulu / iPlayer

Netflix та BBC iPlayer активно працюють над тим, щоб блокувати VPN-користувачам доступ до своїх послуг з інших країн, і їм вдалося заблокувати майже всіх провідних постачальників VPN..

NordVPN – одне з небагатьох винятків, і вони створили вражаючі способи вирішення, які дозволяють вам отримати доступ до Netflix та iPlayer, просто підключившись до сервера NordVPN “оптимізованого потоку”. Насправді вам навіть не потрібно використовувати сервер Великобританії для перегляду iPlayer. Колишні поцікавці та мандрівники радіють, NordVPN – це відповідь на ваші потреби в потоці. І завдяки їх 30-денній політиці повернення коштів, ви можете спробувати NordVPN без ризику протягом 30 днів.

Нульовий журнал та торент-дружній

NordVPN прийняла сувору політику “Без журналів”, тобто вони не реєструють та не контролюють вашу активність VPN чи історію веб-пошуку. Вони навіть використовують приватні сервери DNS, щоб утримувати провайдера від моніторингу ваших пошукових записів DNS під час підключення до VPN.

Вони також чудовий вибір для торент-користувачів або спільного використання файлів p2p. NordVPN дозволяє торренти в конкретних для P2p зручних місцях сервера, без обмежень пропускної здатності. Вони навіть забезпечують доступ до проксі-сервера SOCKS5 у кожному місці сервера. Проксі-сервери SOCKS5 надзвичайно корисні для додавання анонімності під час торрент-торгів та сумісні з uTorrent, Vuze, QBittorrent та більшістю інших клієнтів торентів.

Спробуйте NordVPN

№2 – VPN.ac (6 пристроїв)

VPN.ac Одночасне підключення / пристроїVPN.ac є першим постачальником безпеки VPN. З мого досвіду роботи з їхньою командою та програмним забезпеченням VPN зрозуміло, що безпека та конфіденційність – їх головний пріоритет. Прочитайте наш огляд VPN.ac для повного аналізу та швидкості.

VPN.ac дозволяє 6 одночасно підключених пристроїв (те саме, що і NordVPN).

Вони також мають повнофункціональний клієнт для настільних ПК (Windows / Mac) та додаток для Android, сумісне з OpenVPN.

Наші улюблені функції:

 • Регульована сила шифрування / протокол / алгоритм
 • Надійне, стабільне програмне забезпечення
 • Великі швидкості, необмежена пропускна здатність
 • Прозора, чесна політика ведення журналів (відсутні журнали активності, збереження метаданих на 1 день).
 • Приємний для потоків
 • Netflix-сумісний

VPN.ac, що базується в Румунії, є надійним вибором для всіх типів VPN. Вони дозволяють торрент / p2p на всіх серверах і не дискримінують будь-яку програму, використання VPN або протокол.

Вони також є одним із небагатьох VPN (наприклад, NordVPN), який активно працює над підтримкою Netflix, а VPN.ac справді працював з Netflix USA в нашому тестуванні. Він також чудово працює з BBC iPlayer на вимогу чи потокове передавання.

Прочитайте наш огляд VPNac, щоб отримати докладнішу інформацію про їхні функції безпеки, такі як: запобігання витоку IP-адреси, зашифрований DNS та політика ведення журналів.

А ще краще, скористайтеся VPN.ac для віджимання та скористайтеся їх 7-денною політикою повернення грошей, щоб перевірити їх обслуговування протягом цілого тижня. Ми рекомендуємо їх однорічну підписку як найкращу угоду, яка доходить до $ 4,93 на місяць з необмеженою швидкістю / пропускною здатністю..

Відвідайте VPN.ac

# 3 – IPVanish (вибір редактора, 5 пристроїв)

Ми з гордістю додаємо IPVanish до цього списку, і це частково належить цьому веб-сайту та нашій аудиторії. Команда IPVanish попросила мене перелічити області, в яких IPVanish міг би покращити найбільше, а їхні обмеження щодо використання декількох пристроїв одночасно знаходилися біля верхньої частини мого списку. Вони почули критику, швидко відстежували оновлення, і протягом 3 тижнів збільшили кількість одночасних пристроїв, дозволених з 2 до 5 (150% збільшення!).

IPVanish – це одна з найшвидших VPN в світі (цілком можливо найшвидший), і тепер вони виявляються одними з найбільш чуйних на вклад клієнтів.

IPVanish – це постачальник VPN, що не реєструється, і вони дозволяють використовувати всі популярні VPN, включаючи Torrents / P2P, Skype, Tor та потокове передавання.

Якщо ви хочете отримати найшвидший сервіс VPN (та підтримати відразу 5 пристроїв), виберіть IPVanish. Період.

Відвідайте IPVanish

№4 – приватний доступ до Інтернету (вибір редактора, 5 пристроїв)

Приватний доступ до Інтернету (Читайте наш повний огляд PIA) – це, мабуть, найпопулярніша платна VPN-послуга у світі, і це є вагомою причиною.

Вони не кричущі, і їх програмне забезпечення відносно просте, але вони роблять усі важливі речі правильно. (І ви можете насолоджуватися їх мережею до 5 пристроїв, підключених одночасно).

Також сумісний маршрутизатор DD-WRT, Tomato та ASUSWRT, тобто ви можете запускати VPN PIA на сумісному маршрутизаторі та захищати всю мережу, використовуючи лише одне з’єднання VPN..

Ось чому ми любимо PIA (і це вибір №1 серед наших читачів):

 • При $ 3,33 / місяць ціна майже неперевершена
 • Вони справжні постачальники VPN “Zero-Logs”
 • Необмежена швидкість, передача та пропускна здатність
 • Потрійний захист від витоку IP (DNS, IPv6, Kill-перемикач)
 • Анонімні платежі за допомогою Bitcoin або Giftcards
 • 5 Дозволено одночасне з’єднання
 • Torrent / P2P-friendly (І проксі-сервер SOCKS5 працює з Vuze & uTorrent)
Відвідайте сайт

№5 – PureVPN (5 пристроїв)

PureVPN, який також склав наш список найдешевших VPN-сервісів, дозволяє отримати щедрі 5 одночасних підключень / пристроїв на один обліковий запис.

PureVPN, що базується в Гонконзі, є чудовим вибором для користувачів із Китаю (через велику кількість азіатських серверів), але вони також є найкращим вибором для користувачів у Північній Америці та Європі. Вони дозволяють торенти, мають оптимізовані потокові сервери (для доступу до геоблокованих потокових сайтів) та мають у своєму програмному забезпеченні безліч додаткових функцій.

Причини вибору PureVPN:

 • Функція “Спліт-тунелювання” дозволяє маршрутизувати конкретні додатки всередині / поза VPN
 • Вимикач, захист від витоку DNS
 • Безкоштовний брандмауер NAT, включений до однорічних планів
 • Дозволено торренти / p2p (на визначених місцях сервера)
 • За ціною нижче $ 5 / місяць з підпискою на 1 рік
Відвідайте PureVPN

Які VPN дозволяють найменше підключення / пристрої

Багато постачальників VPN майже не такі щедрі, як перелічені вище. Якщо ви користувач енергії та хочете, щоб постачальник, який пропонує принаймні 3 одночасних підключення на обліковий запис, ви, ймовірно, захочете уникати перелічених нижче постачальників..

ProxVPN (1 з’єднання)

ProXPN дозволяє лише один пристрій на один обліковий запис. З іншого боку, у них є вільний план.

Вітопія (1 з’єднання)

Witopia дозволяє лише один пристрій на один обліковий запис (а у них немає мобільного додатка)

BolehVPN (2 пристрої)

BolehVPN дозволяє 2 підключення / пристрої на рахунок.

HideMyAss (2 пристрої)

Незважаючи на їхню популярність і масову кількість серверів, Hidemyass дозволяє лише одночасне підключення на рахунок.

Ipredator (2 пристрої)

Цей шведський VPN дозволяє здійснювати 2 одночасних з’єднання на рахунок.

Як підключити необмежені пристрої до облікового запису VPN

Навіть якщо ваш постачальник VPN обмежує вас низькою кількістю одночасних з’єднань, ви все одно можете підключити необмежену кількість пристроїв до тунелю VPN, перебуваючи в домашній мережі, використовуючи Wi-Fi маршрутизатор, підтримуючи VPN.

Цей маршрутизатор може підключатися безпосередньо до VPN-сервера та здійснювати маршрутизацію всіх своїх пристроїв через один і той же тунель VPN, використовуючи лише одне VPN-з’єднання. Ви навіть можете підключати пристрої, які не мають вбудованої підтримки VPN, наприклад пристрої Chromecast, FireTV, AppleTV, Xbox та Playstation.

Для того, щоб встановити з’єднання маршрутизатора VPN, вам потрібно дві речі

 1. Маршрутизатор високого класу, здатний обробляти VPN-трафік (вони починаються близько 90 доларів)
 2. Спеціальна прошивка (операційна система маршрутизатора) з підтримкою VPN

Існує декілька сторонніх платформ мікропрограмного забезпечення маршрутизатора (DD-WRT і TomatoUSB – це дві найпопулярніші), які включають підтримку OpenVPN, але вони вимагають, щоб ви вручну “прошивали” їх на жорсткому маршрутизаторі, і є невеликий ризик “пришвидшити” ‘ваш маршрутизатор (через що він не працює).

Ось чому ми рекомендуємо лінійку маршрутизаторів, що підтримують VPN, ASUS, які попередньо встановлені з вбудованим програмним забезпеченням ASUSWRT, що включає підтримку OpenVPN прямо з коробки (миготіння не потрібно). У нас навіть є повний посібник, який показує вам, як налаштувати OpenVPN на маршрутизаторах ASUS. Це займає всього кілька хвилин, і працює майже з будь-яким постачальником VPN.

Підсумок та висновок

Навіть якщо ви користуєтеся енергетичним користувачем, існує кілька постачальників VPN, здатних керувати завантаженням вашого пристрою. Мало хто з користувачів коли-небудь потребуватиме більше 3 VPN-з’єднань одночасно, але зараз багато постачальників пропонують 5 або більше одночасних підключень. Цього достатньо пристроїв, на яких ви могли навіть поділитися обліковим записом із надійним другом (або двома) та розділити вартість.

Рекомендовані постачальники

У нашому головному виборі з цього списку обов’язково входили б Приватний доступ до Інтернету і VPN.ac (у яких обох найвищий загальний рейтинг оглядів на цьому веб-сайті). Обидва мають репутацію якості, конфіденційності та безпеки. Вони також є нейтральними до мережі (вони не дискримінують певні використання мереж, як-то спільний доступ до файлів) і обидва коштують менше 5 доларів на місяць при однорічній підписці..

РангКомпаніякількість пристроїв (кваліфікаційні плани)Найкраща пропозиціяДеталі

1

NordVPN декілька пристроїв6 (усі плани)4,08 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

2

VPNac6 (усі плани)$ 4,83 / мВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

3

IPVanish дозволяє 5 одночасних підключень5 (усі плани)6,49 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

4

Одночасне підключення PIA5 (усі плани)3,33 дол. / МВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

5

purevpn одночасні з'єднання5 (усі плани)$ 4,99 / мВідвідайте сайт
незабаром

6

Torguard 5 одночасне підключення5 (усі плани)$ 4,99 / мВідвідайте сайт
Прочитайте огляд

7

Сховати.me # пристроїв5 (Преміум-план)$ 11,67 / мВідвідайте сайт
незабаром

8

SwitchVPN пристрої5 (усі плани)$ 4,95 / мВідвідайте сайт
незабаром
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map