Torrent ile Malayalam Filmleri Nasıl İndirilir (En İyi Web Siteleri Dahil)


Sen bir Malayalam film hayranı ve çevrimiçi olarak daha fazla içeriğe nasıl erişebileceğinizi bilmek ister misiniz? Binlerce insan genellikle bu tür filmleri sever, çünkü genellikle büyük hikayeler ve Mohanlal (Dasharatham), Nivin Pauly (Premam) ve Nithya Menen (Praana) gibi popüler aktörlerden mükemmel performans gösterirler. Ne yazık ki, bu tür filmleri bulmak özellikle Hindistan dışındaki hayranlar için oldukça zor olabilir. Ancak, bakabileceğiniz bir çözüm var: Malayalam film selleri!

Ücretsiz içerik indirmenin en iyi yollarından biri, nereye bakacağınızı biliyorsanız bir torrent kullanmaktır. Hangi tür filmlerde olursanız olun, istediğiniz içeriği barındıran akran kaynakları (tohumlar) olması gerekir. Bununla birlikte, Malayalam filmleri almak ve genel olarak torrent almak için torrent kullanmak söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken birkaç önemli şey var..

Malayalam Filmleri için En İyi Siteler

Torrent kullanmaya başlamadan önce, torrent istemcisi bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda yüklü ve çalışır durumda. Sıralandığında, Malayalam torrentlerini indirmeniz gereken bir sonraki şey bir torrent kaynağıdır.

Şimdi, Malayalam filmlerini indirmek için birçok torrent web sitesi var. “İçin hızlı bir Google aramasıMalayalam film selleri”Size binlerce arama sonucu göstermekle yükümlüdür. Ancak, herhangi bir siteden indirmeyin, diğerlerinden daha saygın bazı kaynaklar var. Bazı torrentlerin, cihazınıza bulaşabilecek ve hassas verileri vicdansız üçüncü taraflara sızdırabilecek virüs ve kötü amaçlı yazılım barındırdığı bilinmektedir..

İnternetteki binlerce torrent web sitesi ile hangisine güveneceğinizi nasıl bilebilirsiniz? Aşağıdaki önerileri dikkate almak isteyebilirsiniz:

Bullmask

Bullmask malayalam filmleri torrent

Eskiden “CineSearch” olarak bilinen Bullmask, Malayalam film torrentlerini indirmek için en çok tercih edilen web sitelerinden biridir. Torrent web sitesi, tercih ettiğiniz içeriği aramak için kullanabileceğiniz basit bir arama motoruna benzer. Bu sitelerin çoğu gibi, e-Kitaplar ve uygulamalar için torrent kaynaklarını aramak için de kullanabilirsiniz..

Bullmask torrent dosyalarını yerinde doğrudan barındırmasa da, kullanıcıları aktif ve ilgili torrent kaynaklarına yönlendirmek iyi bir iş çıkarır. Tek yapmanız gereken istediğiniz filmin adını girmek ve torrent dosyasını doğrudan indirebileceğiniz arama sonuçları verecektir..

RARBG

RARBG malayalam filmleri torrent

Bollywood ve Malayalam filmleri için bir başka iyi kaynak, RARBG adlı bir torrent sitesidir. Filmlerin yanı sıra, uygulamalardan müzik, belge ve oyunlara ve aralarındaki her şeye kadar çeşitli içerik türleri üzerinde büyük bir torrent koleksiyonu sunuyorlar!

Harika özelliklerinden biri, gerekli tüm ayrıntıları listele arama tarihindeki torrent dosyası hakkında, eklenen tarih, dosyanın boyutu ve ekme makinelerinin sayısı da dahil olmak üzere bilmeniz gerekir. Bu, ölü veya alakasız torrentlerde zaman kaybetmediğinizden emin olmak için yararlı olabilir.

1337x

1337x malayalam filmler torrent

Torrent web siteleri giderken, 1337x, siyah ve kırmızı teması ve düzenli kullanıcı arayüzü ile güzel görünümlü torrent web sitelerinden biridir. Bir teklif etkileyici sel koleksiyonu popüler Malayalam filmlerinin yanı sıra diğer içerik türleri için.

Listedeki çoğu torrent sitesi gibi, 1337x de yerinde barındırdıkları torrentler hakkında tüm gerekli ayrıntıları sağlar. Ayrıca bir dosyaların özeti Torrent’in, diğer kullanıcıların belirli bir torrent kaynağı hakkında ne düşündüğünü bilmenizi sağlayan kullanıcıların yanı sıra yorum içerdiği.

Korsan Koyu

Pirate Bay Malayalam Filmleri torrent

Pirate Bay, torrent sitelerinin büyükbabasıdır ve onları kapatmak için birçok denemeye rağmen yıllar boyunca devam etmiştir. Sonuç olarak, muazzam miktarda sel Hint ve Malayalam filmleri de dahil olmak üzere hemen her tür içeriğe hitap eden.

İyi kurulmuş bir torrent sitesi arıyorsanız, iyi kazanılmış itibar, Pirate Bay kesinlikle bu faturaya uyuyor.

Torrents.me

malayalam filmleri beni sel

Torrents.me, Malayalam film selleri için başka bir iyi yer ve içerik açısından sunacak çok şey var. Bu listedeki diğer torrent web sitelerinin çoğu gibi, torrent boyutu dahil her şey kaplıdır, ekme makineleri ve sülükler dahil kullanıcı sayısı (dosyayı indirmiş ancak aynı torrent’i diğer kullanıcılarla barındırmamayı seçen kullanıcılar).

Torrents.me’nin ayırt edici bir özelliği de arama eğilimleri hakkında bilgi ve diğer torrent kaynaklarında genellikle bulamayacağınız bir derecelendirme sisteminin yanı sıra.

Malayalam Filmlerini Gerçekleştirmek için En İyi VPN’ler

Yukarıda belirtilen web sitelerinde fark edebileceğiniz bir şey, çoğunun bir torrent indirmeye çalışmadan önce bir VPN (Sanal Özel Ağ) hizmeti kullanmanız konusunda sizi uyarmasıdır. Yapmazsanız, hükümetler ve İSS’ler (İnternet Servis Sağlayıcıları), sıkı telif hakkı yasalarına sahip ülkelerdeki kullanıcılar için sorun anlamına gelebilecek torrent etkinliğini izleyebilir.

İyi bir VPN hizmeti, çevrimiçi etkinliklerinizin tüm izlerini üçüncü taraflardan gizleyebilir ve böylece Internet üzerinden tam gizlilik sağlayabilir. VPN’ler ayrıca torrent web sitelerinin kilidini aç bulunduğunuz yere bağlı olarak ISS’niz tarafından engellenmiş olabilir. Bu avantajlar VPN’leri torrentlerle Malayalam filmlerini nasıl indireceğini öğrenmek isteyen herkes için gerekli hale getirebilir.

Peki hangi VPN hizmetini kullanmalısınız? Sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olacak birkaç önerimiz var:

ExpressVPN

ExpressVPN, popüler bir VPN hizmetidir. 3.000 VPN sunucusu dünyadaki 93 sunucu konumundan. Ayrıca, güçlü AES-256 veri şifreleme ve katı veri içermeyen günlük kaydı politikası ile birlikte sınırsız bant genişliği ve uygun sunucu hızları sunar. Bu özellikler, en sevdikleri Malayalam filmlerini hızlı ve veri sınırı olmadan indirmek isteyen torrent kullanıcıları için iyi bir seçimdir.

Belki de tek dezavantajı, ExpressVPN’in VPN’sine erişimin Aylık 12,95 USD. Bununla birlikte, 12 aylık bir plana kaydolursanız ayda 8,32 ABD dolarından daha ucuza alabilirsiniz..

NordVPN

NordVPN belki de bugün ve iyi bir nedenden dolayı piyasadaki en popüler VPN hizmetidir. Çalışıyorlar en büyük VPN ağı 5.200’den fazla sunucu ve 60 sunucu konumu ile dünyada. Bu, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açabilmesini sağlar. Ayrıca standart AES 256 şifreleme ve sınırsız bant genişliği sunarak kullanıcıların torrentlerini kalbin içeriğine indirmesini sağlar.

NordVPN’in daha belirgin özelliklerinden biri, eşler arası dosya paylaşımı için özel olarak optimize edilmiş sunucular (torrent için başka bir kelime) sunmalarıdır. Bu, torrent kullanıcıları için iyi bir deneyim sağlanmasına yardımcı olur.

NordVPN’in VPN hizmetine erişim ayda $ 11.95’dan başlar veya 3 yıllık bir plana kaydolursanız aylık 3,49 ABD doları. Tüm planlar, kullanıcıların VPN hizmetlerinin torrent ihtiyaçlarına uygun olup olmadığını belirlemeleri için yeterli zamandan fazla olan 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Assguard

Assguard, kullanıcıların VPN’lere yaklaşma şeklini değiştirme potansiyeli ile pazara yeni giren şirkettir. Buradaki çözümlerin çoğu, tek bir temel özelliğe sahip veya bir ülkenin sunucusunu seçerek aşırı basit bir arayüz sunarken, Assguard’ın UX’si kullanıcının isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamayı amaçlamaktadır..

İster ABD Netflix’i izlemek ister Whatsapp’ın engellemesini kaldırmak olsun, Assguard bir VPN için küçük “İsviçre Çakısı” olur. Güçlü, ilgi çekici ve sezgisel bir arayüzle – bu uygulama hem VPN’ler hem de deneyimli kullanıcılar için yeni olan kullanıcılar için gereklidir. Fiyatlandırması ayda 7,99 $ ‘dan başlıyor veya yıllık plan için aylık 4,99 $. 30 günlük para iade garantisi ve tek hesap başına altı cihaza kadar. Assguard yeni bir isim olabilir, ancak kontrol etmeye değer.

Özel İnternet Erişimi (PIA)

PIA, VPN kullanıcıları arasında iyi bilinen bir isimdir. Bu sağlayıcı 2010 yılından beri piyasada ve endüstri standartları ile tanınıyor. PIA’nın şifrelemesi, askeri düzeyde gizlilik ve güvenlik, sıfır günlük kaydı ve kararlı bağlantı sağlar. Çok sayıda şifreleme seçeneği VPN ile iyi tanışmayan kullanıcıları karıştırsa da, Özel İnternet Erişimi kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilir.

Özel İnternet Erişimi, özellikler açısından farklılık göstermeyen ve kullanıcılara uzun vadeli planlar için daha erişilebilir fiyatlandırma sunan üç abonelik planına sahiptir. Bir aylık abonelik için planlar 9.95 $ ‘dan başlıyor, bu da listemizdeki diğer tüm girişlerden daha ucuz. Bununla birlikte, gerçek şok edici, kullanıcılara ayda sadece 3,33 dolara mal olacak yıllık plan (39,95 $). Bu, güçlü ve erişilebilir bir VPN arıyorsanız PIA’yı en ilginç seçeneklerden biri yapar.

Surfshark

Surfshark’ın VPN ağı rakiplerinin çoğu kadar büyük olmasa da (yalnızca 800+ VPN sunucusu) sağlam ve çok yönlü veri güvenliği ve yüksek sunucu hızlarıyla bunu telafi ediyorlar. Bu, kullanıcıların torrentlerini hızlı bir şekilde indirmelerini ve göreceli güvenlik içinde tadını çıkarmalarını sağlar.

Surfshark VPN hizmetine erişim şu adresten başlar: Aylık 11,95 USD. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Bir yıllık plana kaydolursanız daha uygun fiyatlı (aylık 5,99 ABD doları kadar düşük).

Piyasada ücretsiz VPN hizmetleri olsa da, genellikle torrent hizmetini desteklemek için gerekli performansı sağlamadığını unutmayın. Ücretsiz VPN’ler genellikle bant genişliği ve sunucu seçenekleri açısından yavaştır ve sınırlıdır. Daha da kötüsü, birçoğu kullanıcıları hakkında ilgili taraflara bilgi satarak para kazanıyor.

özet

İşte orada – Malayalam filmlerinin tadını çıkarmak için torrent kullanmak ve bunu yaparken bazı önlemler almak için bilmeniz gereken her şey. Dünyanın neresinde olursanız olun, içerik kısıtlamalarının en sevdiğiniz filmlerin keyfini çıkarmasına engel olmasına izin vermenize gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey mükemmel bir torrent sitesi ve sizi güvende tutmak için güvenilir bir VPN hizmetidir!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map