Geriausi „OpenVPN“ VPN maršrutizatoriai: DDWRT | ASUSWRT | Pomidorai

Pridėję „OpenVPN“ kelvedį prie savo namų tinklo, nustebsite, kaip jums visą tą laiką pavyko gyventi be jo. Maršrutizatoriai, palaikantys VPN, turi greitus procesorius ir specialią programinę-aparatinę įrangą (maršrutizatoriaus operacinę sistemą), leidžiančią jiems tiesiogiai prisijungti prie VPN ir apsaugoti visą jūsų tinklą.


VPN maršrutizatorius leidžia prijungti neribotą skaičių įrenginių prie užšifruoto VPN tunelio, net ir įrenginiuose, kuriuose nėra įmontuoto VPN palaikymo, pvz., „Xbox“, PS4, „AppleTV“, „Roku“ ar „Fire TV“.

Šiame vadove sužinosite:

 • Reikalavimai geram VPN maršrutizatoriui („Speed ​​+ Firmware“)
 • Mūsų rekomenduojami VPN maršrutizatoriai
 • 3 geriausios VPN palaikančios programinės įrangos parinktys
 • Maršrutizatoriai, iš anksto mirksėję, palyginti su savo pačių blykste
 • Nurodymų vadovai (atkurkite savo maršrutizatorių, sukonfigūruokite „OpenVPN“ ir kt.)

Kas sudaro gerą VPN maršrutizatorių?

Norint, kad maršrutizatorius būtų tinkamas pasirinkimas kaip „OpenVPN“ turintis maršrutizatorius, reikia dviejų dalykų:

 1. Dviejų branduolių procesorius (idealiu atveju – 500 MHz ar greitesnis)
 2. Firmware, palaikanti VPN ryšius

Maršrutizatoriaus procesorius ir apdorojimo galia

Šifravimas VPN naudoja sudėtingą matematiką, kad būtų užšifruoti visi jūsų siunčiamų duomenų baitai. Šie skaičiavimai yra gana nesunkūs galingiems keturių branduolių (ar geresniems) procesoriams, įmontuotiems šiuolaikiniuose nešiojamuosiuose ir staliniuose kompiuteriuose, tačiau daugumos maršrutizatorių procesorius nėra pakankamai galingas, kad galėtų greitai atlikti šiuos skaičiavimus, todėl VPN greičiai bus labai lėti..

Daugelyje mūsų rekomenduojamų VPN maršrutizatorių yra dviejų branduolių procesoriai, kurių veikimo greitis yra 600 Mhz arba greitesnis (priešingai nei pigūs maršrutizatoriai su lėtais vieno branduolio procesoriais). Tokiu būdu maršrutizatoriaus centrinis procesorius neriboja jūsų VPN greičio, o dauguma jų gali pasiekti 20 Mbps ir didesnį greitį, net ir naudojant ypač stiprų 256 bitų AES šifravimą..

Maršrutizatoriaus programinė įranga: Pomidorai, DD-WRT ir ASUSWRT

Maršrutizatoriaus programinė įranga yra kaip maršrutizatoriaus operacinė sistema. Tai maršrutizatoriaus valdymo sąsaja, prie kurios prisijungiate, ir ji leidžia konfigūruoti tinklą ir pakeisti įvairius maršrutizatoriaus nustatymus.

Dauguma maršrutizatoriaus programinės įrangos nepalaiko VPN jungčių.

Laimei, net jei jūsų maršrutizatoriaus programinė įranga nepalaiko VPN jungčių, dauguma aukščiausios klasės maršrutizatorių leidžia įdiegti pasirinktinę trečiųjų šalių programinę-aparatinę įrangą (nesukurtą jūsų maršrutizatoriaus gamintojo), kurioje yra VPN palaikymas. Šis procesas yra žinomas kaip mirksi ir gali žymiai padidinti maršrutizatoriaus galimybes, tačiau taip pat paprastai negalioja jūsų garantija.

Trys populiariausios programinės įrangos, palaikančios VPN, parinktys yra:

 1. DD-WRT
 2. PomidorasUSB
 3. „AsusWRT“ (nereikia mirksėti)

Pats mirksėti pasirinktine firmine programine įranga gali būti sudėtingas, be to, kyla nedidelė rizika „pritvirtinti“ savo įrenginį, jei kas nors nutiks ne taip. Netrukus turėsime nuoseklius mirksėjimo vadovus, skirtus tiek „Tomato“, tiek „DD-WRT“ programinės aparatinės įrangos programoms, tačiau daugelis vartotojų nori pirkti iš anksto mirksėtą maršrutizatorių, kuriame jau yra įdiegta jūsų pageidaujama programinė įranga..

„Flashrouters“ šiuo metu yra pagrindinis VPN maršrutizatorių, iš anksto atkuriamų šaltinių, šaltinis. Vienintelis neigiamas aspektas yra tai, kad paprastai mokate 100–150 USD premiją, palyginti su tuo, ar patys mirksi kelvedis.

ASUS maršrutizatoriai ir ASUSWRT (geriausias pasirinkimas daugumai vartotojų)

ASUS yra vienintelis gamintojas, siūlantis VPN palaikančią akcijų programinę-aparatinę įrangą su savo aukščiausios klasės maršrutizatoriais. ASUS programinė įranga vadinama ASUSWRT, o jos maršrutizatorių kainos yra 90 USD ir didesnės. Čia yra visas ASUSWRT funkcijų sąrašas.

ASUSWRT turi daugybę aukščiausios klasės funkcijų, įskaitant:

 • PPTP / L2TP / OpenVPN palaikymas VPN ryšiams
 • Atsisiųskite pagrindinį „Torrent“ atsisiuntėją
 • Sukurkite savo debesies įrenginį / debesies serverį
 • „Apple Time Machine“ automatinės atsarginės kopijos

Daugelis maršrutizatorių, rekomenduojamų mūsų „Geriausio VPN maršrutizatoriaus“ sąraše, yra ASUS maršrutizatoriai; iš dalies todėl, kad jie turi tiek daug aukščiausios klasės modelių, bet taip pat ir todėl, kad jų programinę įrangą lengva naudoti ir ji yra tinkama VPN tiesiai iš dėžutės.

Dauguma vartotojų nenori, kad jų naujosiose brangiose maršrutizatoriuose reiktų mirksėti pasirinktine programine įranga. Su ASUSWRT jums to nereikia.

Ir jei vėliau nuspręsite, kad norite dar daugiau funkcijų, galite įdiegti „ASUSWRT-Merlin“ programinės įrangos versiją, kuri prideda beveik visas tas pačias funkcijas, kaip ir DD-WRT, įskaitant sudėtingas VPN konfigūracijas ir pasirinktines šifravimo parinktis..

ASUS RT-AC68U (Redaktoriaus pasirinkimas: Geriausias bendras įvertinimas)

ASUS ac68u

„Asus AC68U“ dviejų juostų maršrutizatorius (įmontuotas „OpenVPN“ palaikymas)

amazon pirkti3

„ASUS AC-68U“ yra vienas aukščiausių ASUS aukščiausios klasės maršrutizatorių (4,3 / 5 žvaigždutės „Amazon“) įvertinimų ir, mūsų nuomone, yra geriausias visų šiame sąraše esančių maršrutizatorių funkcijų, našumo ir kainos derinys..

„AC68U“ yra įdiegta „ASUSWRT“ programinė įranga, todėl PPTP, L2TP ir „OpenVPN“ suderinamumą turite iškart. Didelio greičio duomenų perdavimo sparta (kai vienu metu naudojate 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostą) ir dviejų branduolių 800MHz plačiajuosčio ryšio procesorių, kartu su savimi turite maršrutizatoriaus stiprintuvą..

AC68U yra puikus balansas. Po gaubtu jis turi daug jėgų, nebūdamas visiškai užkrautas. Tai puikiai tinka žaidimams, transliacijai, naudojimui kaip medijos serveriui ar bendram VPN šifravimui.

Specifikacijos:

 • Firmware: ASUSWRT (įdiegta)
 • Suderinama trečiųjų šalių programinė įranga: DD-WRT, pomidorai, ASUSWRT-Merlin
 • CPU: Dviejų branduolių plačiajuostis ryšys, kurio dažnis yra 800 MHz
 • USB: 2 prievadai, USB 3.0 (1) ir USB 2.0 (1)
 • Antenos: 3
 • Eternetas: 4 uostas

Pirkite ASUS RT-AC68U

ASUS RT-N66U (Redaktoriaus pasirinkimas: geriausias biudžetinis VPN maršrutizatorius)

„ASUS RT-N66U“

ASUS RT-N66U (tamsusis riteris)

Net pagalvojus, kad jo maršrutizatorius pirmą kartą buvo išleistas 2012 m., „RT-N66U“ (meiliai vadinamas „Tamsos riteris“) vis dar yra vienas populiariausių „amazon“ maršrutizatorių, palaikančių VPN. Jis paleidžia tą pačią „ASUSWRT“ programinę-aparatinę įrangą kaip mūsų maršrutizatorius Nr. 1 (AC68U)..

Pagrindiniai skirtumai yra šie:

 • Jis turi vieno branduolio 600MHz procesorių (AC68U yra dvigubas – 800MHz)
 • Jis nepalaiko kintamosios srovės belaidžių dažnių juostų, todėl naujausiame įrenginyje jis nebus toks greitas.

Tačiau realaus pasaulio sąlygomis jūs pastebėsite tik skirtumą tarp „N“ ir „AC“ maršrutizatorių vidiniame tinkle (failų perkėlimas į NAS diską), palyginti su faktiniu įkėlimo / atsisiuntimo greičiu iš interneto..

Paprastai prieinamas už mažiau nei 100 USD „Amazon“, RT-N66U yra gera kaina ir, ko gero, geriausias pasirinkimas, jei turite mažą biudžetą ir negalite sau leisti išleisti 150 USD + maršrutizatoriui..

Jei turite daug su AC suderinamų įrenginių, galbūt norėsite išbandyti naujesnį „AC66U“, kuris praktiškai yra identiškas „N66U“, tačiau palaiko belaidžio tinklo juostas ir perdavimo greitį.

Įsigykite „ASUS RT-N66U“ „Amazon.com“

„Netgear“ Nighthawk ‘R7000 (geriausias DD-WRT maršrutizatorius)

„Netgear AC1900 Nighthawk R7000“

„Netgear“ Nighthawk ‘R700 važiuoja DD-WRT kaip šampanas

„Netgear R7000“ / „AC1900“ „Nighthawk“ yra pirmaujantis maršrutizatorius mažų tinklų kūrėjų maršrutizatorių reitinge. Tai taip pat buvo „Redaktorių pasirinkimas“ PCMag.com. Tai nėra suderinamas su VPN, todėl jis yra geras pasirinkimas tik tada, jei norite patys sumirksuoti „DD-WRT“ (arba „Tomato“) programinę-aparatinę įrangą. Bet jei jums patinka mirksėjimo procesas, sunku rasti daugiau našumo už savo pinigus.

„Nighthawk“ turi dviejų branduolių 1GHz procesorių su dvigubos juostos AC „wifi“ greičiu. Jis taip pat turi 3 nuimamas antenas, „pluošto formavimo“ technologiją, 5 eterneto prievadus ir dvigubus USB prievadus (vienas yra USB 3.0).

Mirksintys „R7000 Nighthawk“ kreiptuvai

 • Pomidoras
 • DD-WRT

Dar kelios maršrutizatoriaus parinktys (garbingi paminėjimai)

Vienas iš 3 aukščiau paminėtų maršrutizatorių tikriausiai puikiai tiks daugumai vartotojų, tačiau jei turite mažesnį biudžetą (ar neribotą), čia yra keletas vertų pretendentų..

„Asus N-16“

„Asus RT-N16“

„Asus RT-N16“

Pirkite amazone

„Asus RT-N16“ yra „N“ serijos maršrutizatorius (tik 2,4 GHz dažnių juostoje), galintis perduoti 300 Mbps spartą. Tai yra mažiausias ASUS linijos maršrutizatorius, turintis visišką ASUSWRT ir vietinio VPN suderinamumą.

Taip pat patvirtinta, kad veikia „TomatoUSB“ ir „DD-WRT“ programinė įranga, ir kiekvienai jų yra skirta atskira versija.

Mano nuomone, daugumai vartotojų bus geriau išleisti papildomus 20–30 USD už „N66U“, tačiau jei jūsų biudžetas yra mažas, verta pasižvalgyti..


„TP-Link AC1900 AKA“: „Archer C9“

„TP-Link Archer C9“

„TP-Link Archer C9“

Pirkite amazone

„TP-Link AC1900“ yra nuostabi vertė vartotojams, norintiems mirksėti savo DD-WRT („Pomidoras“ šiuo metu nepalaiko šio modelio). Po gaubtu yra dviejų branduolių 1 GHz procesorius ir jis vienu metu gali veikti 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostoje, kai bendras greitis yra iki 1900Mbps.

Jis taip pat turi dvigubus USB prievadus (1 yra 3.0), kurie leidžia nustatyti savo debesies saugyklos serverį arba NAS įrenginį.

Be abejo, verta ieškoti žmonių, kurie vertina „Netgear“ „Nighthawk“, ir tai iš tikrųjų gali būti geresnė vertė su labai panašiomis specifikacijomis.


Maršrutizatoriaus mokymo programa, vadovai ir nuorodos

Iš VPNUniversity.com

 • Kaip nustatyti „OpenVPN“ ASUSWRT maršrutizatoriuose
 • Greitai bus daugiau…

Gidai

„Asus RT-N66U“

 • „Asus RT-N66U“ DD-WRT vadovas
 • Kaip įdiegti pomidorų „Shibby“ pastatymą (N66U)

„Asus RT-AC68U“

 • „DD-WRT“ vadovas („Asus AC68U“)
 • Kaip mirksėti pomidorų „Shibby“ („Asus AC68u“)

„Asus RT-N16“

 • „Asus RT-N16“ DD-WRT vadovas
 • Kaip „Asus N-16“ mirksėti naudojant pomidorą „Shibby“

„TP-Link AC1900“ („Archer C9“)

 • „Reddit“ vadovas „DD-WRT“, skirtas „TPLink Archer C9“
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map