Vai NordVPN strādā ar ASV / Lielbritānijas Netflix? | VPN kafija


Netflix, būdams vadošais globālo plašsaziņas līdzekļu piegādātājs, nav draudzīgu attiecību ar VPN, ieskaitot tādus populārus kā NordVPN. Straumēšanas gigants ir slavens ar piekļuves bloķēšanu no VPN un aktīvi to dara. Tas daudziem abonentiem lika domāt, vai viņi joprojām var izmantot NordVPN, lai iegūtu Netflix.

Kā satura straumēšanas pakalpojums Netflix ir pārliecināts, ka nodrošina noteikta satura pieejamību abonentiem konkrētās valstīs. Netflix Australia saturam var būt atšķirīgs saturs nekā Netflix Canada un Netflix US.

Zinātne, kas atbalsta Netflix ģeogrāfiskās piekļuves kontroli, ir samērā vienkārša: tā pārbauda to ierīču IP adreses, kuras mēģina izveidot savienojumu, un bloķē, ja tiek atklāts, ka tās nāk no valstīm, kuras nav piemērotas saturam.

Ir pierādījies, ka VPN ir piemērots risinājums, lai apietu Netflix stingro piekļuves kontroli. Tas maskē lietotāja IP adresi ar VPN servera adresēm tajā pašā valstī, kur atrodas konkrētais Netflix serveris..

Bet, Netflix ir pieaudzis un ir bloķējis IP adreses, kas pieder VPN pakalpojumu sniedzējiem. Drīz tā kļūst par kaķu un peles spēli starp Netflix un tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā NordVPN.

NordVPN ir mēģinājis palikt spēles virsotnē, un, kad parādījās ziņas, ka Netflix US ir bloķēts Android lodziņos, televizorā un Firestick, abonenti noteikti bija noraizējušies. Vai tas izbeidza NordVPN izmantošanu, lai piekļūtu Netflix saturam no noteikta reģiona?

Šādas neērtības var radīt triecienu, dodoties ceļojumā uz ārzemēm un cerams noķert iecienītākās sērijas Netflix, izmantojot NordVPN. Bet vai NordVPN ir pilnībā pārtraukta piekļuve Netflix? Vai arī ir cerība ielīst caur vārtsargu Netflix serverī?

Mēs nolēmām noskaidrot, vai NordVPN joprojām darbojas Netflix labā. Pirms pierakstīšanās populārajā VPN, kas pazīstams ar saviem Netflix draudzīgajiem serveriem, pārliecinieties, ka esat pārliecināts. Šajā rakstā mēs apskatīsim šādus jautājumus:

Vai NordVPN var atbloķēt Netflix?

Lielākā daļa cilvēku nezina, ka Netflix ir dažādi bibliotēku komplekti 190 valstīs, kur tiek piedāvāts pakalpojums. Jāatzīmē, ka Netflix ASV ir lielākā filmu un TV šovu kolekcija, savukārt citās valstīs tām var būt atšķirīgs un mazāks nosaukumu klāsts.

Autortiesību likumi spēlē lomu dažādās valstīs piedāvātajā saturā. Lai gan Netflix ir populāra filmu straumēšanas platforma, tam nepieder dažu tā nosaukumu autortiesības. Filmu un TV šovu autortiesības pieder to attiecīgajām producēšanas studijām, izņemot saturu, kuru ekskluzīvi nodrošina Netflix..

Šīm studijām var būt ekskluzīvas vienošanās ar citiem apraides vai plašsaziņas līdzekļu partneriem savās valstīs. Tas izskaidro, kāpēc, dodoties uz ārzemēm, jūs nevarat piekļūt noteiktām filmām vai šoviem.

Jūs varētu apgalvot, ka šāda vienošanās ir negodīga pret jums. Bet realitāte ir tāda, ka studijām jābūt rentablām, un tas nozīmē piekļuves liegšanu līdzīgam saturam, ko citur nodrošina Netflix.

Ja jūs zināt, jūs vienmēr tiksit novirzīts uz tās valsts Netflix mājas lapu, kurā atrodaties. Lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, vienprātība ir izmantot VPN un mainīt jūsu IP adresi..

Šāda taktika jau iepriekš ir bijusi izmantojama lielākajai daļai VPN. Bet tā kā Netflix ir kļuvis labāks, lai atklātu savienojumus, kas nāk no VPN, vairumam pakalpojumu sniedzēju ir izdevies gūt panākumus ar mediju gigantu; bieži abonentus atstājot neapmierinātus.

Par laimi, neskatoties uz neseno skandālu ar Netflix, kas ir aizliegts televizoros un Firestick, NordVPN joprojām ir uzticams VPN, lai piekļūtu nozīmīgākajiem Netflix serveriem pasaulē. Veidojot savienojumu ar NordVPN norādītajiem VPN serveriem, jūs netraucēti iegūsit iecienītās Netflix filmas.

Tikpat svarīgi ir savienojuma ātruma piedāvājumi, ko piedāvā NordVPN, kas apdzīvo lielāko daļu tirgus VPN. Būtiski ir iegūt VPN ar pienācīgu savienojuma ātrumu, jo tas ļauj nepārtraukti straumēt tīklā Netflix.

NordVPN serveri, kas ir Netflix draudzīgi

Kā jau minēts, cīņa par to, lai NordVPN serveri būtu tīklā Netflix, ir nepārtraukta darbība, jo Netflix neatlaidīgi liedz piekļuvi visiem VPN. Par laimi, jūs joprojām varēsit piekļūt dažām no šīm populārajām Netflix bibliotēkām.

 • Netflix ASV – izmantojiet NordVPN serverus, kas neatrodas Kanādā, Japānā, Vācijā, Lielbritānijā, Francijā un Itālijā.
 • Netflix Kanāda – izmantojiet NordVPN serverus Kanādā
 • Netflix Japāna – Japānā izmantojiet NordVPN serverus
 • Netflix Vācija – izmantojiet NordVPN serverus Vācijā
 • Netflix UK – izmantojiet NordVPN serverus Lielbritānijā
 • Netflix Francija – izmantojiet NordVPN serverus Francijā
 • Netflix Itālija – izmantojiet NordVPN serverus Itālijā

Kad esat izveidojis savienojumu ar NordVPN serveriem Kanādā, jūs tiksit parādīts kā lietotājs Kanādā, kurš mēģina piekļūt Netflix Canada. Tā kā tiek uzskatīts, ka satiksme notiek no valsts, jūs veiksmīgi izveidosit savienojumu ar Netflix Canada. Tas pats attiecas uz citiem Netflix serveriem, kas uzskaitīti iepriekš.

Saglabājiet šo rakstu grāmatzīmēs, jo serveru saraksts var mainīties, jo Netflix un NordVPN turpina to slīdēt ārā. Mēs to regulāri atjaunināsim, lai atspoguļotu Netflix NordVPN serveru pašreizējo stāvokli.

Kā izveidot savienojumu ar Netflix, izmantojot NordVPN

Savienojums ar Netflix, izmantojot NordVPN, ir samērā vienkāršs. Protams, vispirms personālajā datorā vai jūsu izmantotajās ierīcēs ir jābūt instalētai Nord VPN klienta lietotnei.

Nord VPN nepiedāvā bezmaksas VPN abonēšanu, taču, reģistrējoties kādam no tā plāniem, jums tiks nodrošināta viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ņemot to vērā, NordVPN ir viens no zemākajiem rādītājiem starp labākajiem VPN sniedzējiem.

Veiciet šīs darbības, lai lejupielādētu un izveidotu savienojumu ar Netflix NordVPN serveri.
1. Pārlūkprogrammā dodieties uz NordVPN.com un noklikšķiniet uz Cenu noteikšana izvēlnē.

nordvpn cenu lapa

2. Izvēlieties vēlamo abonēšanas plānu.

3. Ievadiet savu e-pastu, lai izveidotu kontu.

4. Izvēlieties maksājuma veidu un pabeidziet darījumu.

5. Aktivizējiet kontu no e-pasta.

6. Lejupielādējiet vēlamo ierīci NordVPN. Esam lejupielādējuši operētājsistēmas Windows operētājsistēmas NordVPN, jo mēs piekļūsim Netflix no sava datora.

7. Palaidiet NordVPN klienta programmu un ievadiet savus akreditācijas datus.

8. Pievienojieties NordVPN serverim valstī, kurā vēlaties piekļūt Netflix saturam. Šajā gadījumā mēs esam izveidojuši savienojumu ar NordVPN serveri ASV.

9. Pārlūkprogrammā ievadiet Netflix.com, un jūs tiksit novirzīts uz Netflix, kas darbojas pievienotā NordVPN servera valstī. Mēs tagad esam izveidojuši savienojumu ar Netflix US un varam piekļūt tās filmu un šovu bibliotēkai.

Ko darīt, ja NordVPN nedarbojas ar Netflix

Dažos gadījumos jums var būt grūtības piekļūt Netflix pat tad, ja esat izveidojis savienojumu ar pareizajiem serveriem NordVPN. Šādi gadījumi var būt saistīti ar kešatmiņā saglabāto vietējo informāciju, kuru var viegli novērst.

Veiciet šīs darbības, lai novērstu kešatmiņas problēmas:

 1. Notīriet visus kešatmiņas failus pārlūkprogrammā.
 2. Restartējiet NordVPN klienta programmatūru.
 3. Manuāli konfigurējiet ierīces DNS ar NordVPN DNS (103.86.96.100 un 103.86.99.100).
 4. Restartējiet datoru vai ierīci.

Turklāt, iespējams, vēlēsities arī mēģināt piekļūt Netflix inkognito režīmā. Tas neļauj pārlūkprogrammai piekļūt kešatmiņas failiem, kuros var būt informācija, kas norāda uz jūsu fizisko atrašanās vietu.

Ņemiet vērā, ka NordVPN neatbalsta Netflix piekļuvi TV ierīcēm.

Kopsavilkums

Lai gan NordVPN neatļauj piekļuvi Netflix tādās ierīcēs kā Firestick un Android, tas joprojām ļauj netraucēti piekļūt populārām platformām, piemēram, PC, iOS un Android tālruņiem. Ir pierādīts, ka Netflix lielākajās valstīs ir pieejams ar NordVPN.

Papildus Netflix piekļuvei NordVPN ir viens no labākajiem VPN, kas nodrošinās jūsu privātuma aizsardzību. Dodoties uz ārzemēm, nedēļām ilgi nav jāiztiek bez iecienītākajiem šoviem.

NordVPN ir raksturīgs drošs VPN un viens no vispieejamākajiem. Nav iemesla nepierakstīties NordVPN, it īpaši, ja jums ir bijušas problēmas izveidot savienojumu ar Netflix, lai kur jūs atrastos.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map