Labākās Anime Torrent vietnes [2020] | VPN kafija


Ja esat anime fane, zināt, ka tas ir grēks nepieķerties jūsu iecienītākās sērijas pēdējai epizodei. Bet ne visi anime ir panākuši straumēšanas pakalpojumu integrēšanu. Lai iegūtu ikdienas anime devu, jums būs jāgriežas pie aizraujošajām vietnēm, kuras bieži apmeklē anime fani..

Pirms mēs atklājam savu iecienītāko labāko anime torrent vietņu sarakstu, padziļināsimies par to, kas ir anime hype.

Iespējams, ka jūs aizrauj pliks, regulāri izskatās populārais Saitama Cilvēks ar vienu sitienu uz Hulu. Un jums rodas jautājums, vai ir vairāk līdzīgu tēmu anime, lai apmierinātu izsalkumu.

Nu, ir.

Jautājums, kas prasa atbildi, ir šāds: kā jūs straumējat anime savās ierīcēs? Un kur jūs uzzināsit, kāda anime pastāv un kas ir populārākā fanu vidū? Lasiet tālāk, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Kas ir Anime un kāpēc tas ir tik traks??

Anime ir termins, kas radīts animācijas multfilmām, kuras ražo Japānas studijas. Viņus bieži ietekmē komiksu grāmatas vai manga, un gadu desmitiem viņi ir bijuši daļa no Japānas kultūras. Japāņu anime ir balstīta uz izcili uzrakstītiem sižetiem un bieži gūst ievērojamus globālus turpinājumus.

Anime popularitāte rietumvalstīs ir meklējama 2000. gadu sākumā, kad amerikāņi sāka izrādīt lielu interesi par unikāli animētajiem varoņiem un sižetiem. Kāda anime, piemēram Uzbrukums Titānam, ir milzīgas fanu bāzes ASV. Faktiski tiek ziņots, ka Holivuda mēģina pielāgot šīs populārās sērijas filmas.

Ja atrodaties aizķērušies animei, neesat viens. Katru gadu desmitiem tūkstošu fanu visā pasaulē rīko konvencijas, kas tiek organizētas, lai atzīmētu anime kultūru. Kādu iemeslu dēļ anime maģiski pievilina dzimumus, vecumus un tautības. Nav svarīgi, kas vai kur atrodaties – pareizā anime aplaupīs visu laiku, jo jūs pievērsīsit uzmanību īslaicīgam darbam un darbības pilnām ainām. Atjaunojošs ir gandarījums par iespēju sevi ievilkt anime pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai esat māksliniecisko vizuālo attēlu, radoša sižeta cienītājs vai cenšaties atdzīvināt savu bērnu ar cīkstošajiem supervaroņiem, anime jums piedāvā perfektu kanālu atpūtai un stresa mazināšanai. Kad būsit piesaistīts vienai animei, jūs aizķersities un jums paliks vēl vairāk.

Un, lūk, labās ziņas: katrai skatītajai populārajai animei ir simtiem tikpat izcilu anime seriālu, kas lūdz jūsu uzmanību. Lai iegūtu skaidrāku ainu, katru gadu tiek izlaisti simtiem tūkstošu anime nosaukumu. Bet tikai tāpēc, ka sērija nav kļuvusi par vispārpieņemto, tas nenozīmē, ka tās kvalitāte ir zemāka. Tas tikai nozīmē, ka Japānā konkurence par anime ir sīva, un, aprobežojoties tikai ar mainstream spēli, jūs varētu izlaist dažus no labākajiem dārgakmeņiem.

Lai piepildītu jūsu slāpes pēc izcili veidotas anime, mēs dalīsimies ar mūsu iecienītāko aizraujošo vietņu sarakstu, kur mums izdevās lejupielādēt un skatīties mūsu iecienītos varoņus darbībā. Bet pirms sākat apmeklēt šīs vietnes, izlasiet tālāk, lai uzzinātu, par ko jūs nokļūstat.

Vai Torrenting Anime ir nelikumīga?

Lai arī failu koplietošana straumēšanas platformā nav pretlikumīga, iespējams, ka anime torrent failu augšupielāde un lejupielāde ir. Ja konkrētā anime ir aizsargāta ar autortiesībām un, iespējams, tā ir, jūs neievērosit autortiesību likumus.

Lielākajā daļā valstu ir stingri autortiesību likumi. Lai arī ar torrent lejupielādētājiem veikto juridisko darbību skaits ir salīdzinoši neliels, tās tomēr notiek. Japānā tika arestēts 39 gadus vecs vīrietis par anime un citu failu lejupielādi P2P programmatūrā.

Dažās valstīs lietotājiem, kuri lejupielādē straumēm, kas aizsargātas ar autortiesībām, viņu interneta pakalpojumu sniedzēji var izdot paziņojumu. Atkarībā no situācijas var tikt iekasētas juridiskās nodevas.

Vietnē VPNCoffee mēs neatvainojamies ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādi. Ja jūs izmantojat torrentu vietni, jums jāapzinās risks to darīt.

Kur atrast Anime straumēm

Kaut arī straumēšanas pakalpojumi ir kļuvuši plaši izplatīti, aizraujošā kopiena joprojām ir aktīva. Tomēr ne visas P2P kopienas ir lieliski piemērotas anime straumēm. Anime fani mēdz apmeklēt īpašas torrent vietnes, kas rūpējas par anime cienītājiem.

Ja esat iesācējs anime straumju lejupielādē, iespējams, meklēsit nepareizā vietā. Šajā ceļvedī mēs esam izveidojuši ļoti populāro anime torrent vietņu sarakstu. Šīs vietnes lepojas ar milzīgām nosaukumu kolekcijām dažādos anime žanros.

Tā vietā, lai nonāktu savvaļas zosu pakaļdzīšanās vietā, vienkārši apmeklējiet kādu no mūsu saraksta anime vietnēm, un jūs, iespējams, atradīsit meklēto nosaukumu.

Kur lejupielādēt vecos animes

Ja esat noķēris Lieliskais skolotājs Onizuka, Fushigi Yuugi vai citas aizraujošas animes, kas tika rādītas pirms gadu desmitiem, jums, iespējams, radīsies problēmas straumēt tās satura nodrošinātājos, piemēram, Netflix. Lai apmierinātu jūsu zinātkāri par stāsta attīstību, jums būs jāgriežas pie alternatīviem anime avotiem.

Pajautājiet jebkuram anime fanam, un viņi jums norādīs uz anime tēmu torrent vietnēm. Mēs ceļvedī esam uzskaitījuši dažas ļoti populārās anime torrent vietnes. Šajās vietnēs bieži ir meklēšanas funkcija, kas ļauj ātri atrast klasisko anime.

Dažas no šīm anime straumēšanas vietnēm nodrošina arī filtrus, kas noteiktos datumos atgriež animes straumēšanas rezultātus. Jūsu izredzes skatīties vecās animācijas torrentu vietnēs ir lielākas, nekā pieskaņoties galvenajiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Kā izvēlēties Torrent vietni Anime

Vēlaties būt piesardzīgiem, izvēloties torrentu vietnes, lai lejupielādētu iecienīto anime. Skarbā patiesība ir tāda: dažām vietnēm, kas piepildītas ar krāpniecības saitēm un vīrusu failiem, mocīšanai ir piešķirts slikts nosaukums.

Ir bezjēdzīgi izjaukt datoru vai mobilo tālruni tikai tāpēc, ka jūs labprāt tiecaties pie jaunākās monstru-bashing anime epizodes.

Protams, labākajām torrentu vietnēm vajadzētu būt bagātīgai visu veidu žanru anime kolekcijai. Svarīgs ir arī to lietotāju skaits, kuri lejupielādē vai koplieto failu, jo straujš ātrums palielinās, kad vairāk lietotāju koplieto to pašu failu.

Kaut arī daži anime fani dod priekšroku apakšnosaukumu versijām, citi bauda skatīties dublētās anime epizodes. Tas palīdz, ja torrenta vietnē ir gan dublētās, gan apakšējās versijas, no kurām izvēlēties.

Torrent vietnes kādreiz bija jucekli ar tekstu un saitēm. Bet dažas anime torrent vietnes ir veidotas ar intuitīvām saskarnēm. Jums vajadzētu būt iespējai viegli atrast vai pārlūkot anime nosaukumus.

Galu galā jūs vēlēsities saglabāt drošību, mocot. Pretvīrusu programmatūras instalēšana palīdz, taču jūs vēlēsities apmeklēt torrent vietnes, kuras apmeklē fani, tā vietā, lai uzņemtos nevajadzīgus riskus ar nezināmām vietnēm..

Labākās vietnes vilinošajai Anime

Kā ļoti izturīgu anime fani, mēs varam garantēt, ka šīs ir labākās torrentu vietnes, uz kurām varat paļauties, lai sāktu savas iecienītās anime lejupielādi..

1. 1337X

Šī torrenta vietne pastāv jau labu laiku, un tajā ir bagātīga anime nosaukumu kolekcija. Tam ir izteiksmīga lietotāja saskarne, kas ļauj viegli meklēt savu iecienīto anime vai pārlūkot anime ikonas.

2. 9Anime

9Anime nav straume vietne tās tiešākajā nozīmē, taču tā ir pelnījusi pieminēšanu, jo tajā tiek mitināts liels skaits anime nosaukumu, kurus varat straumēt tiešsaistē. Jūs varat pārlūkot anime pēc žanra vai vienkārši izvēlēties no fanu izlasēm.

3. AnimeLayer

Ja vien jūs neprotat krievu valodu, šī torrenta vietne jums būs jāpārtulko automātiski. AnimeLayer ir skaisti prezentēta krievu torrentu vietne ar detalizētiem aprakstiem un informāciju par katru virsrakstu. Tajā ir arī forums, kurā jūs sazināties ar līdzīgi domājošiem anime faniem.

4. AnimeUltime

Šī straumes vietne ir apliecinājums tam, kā francūži mīl savu anime. Ja valoda jums nav šķērslis, jums patiks sazināties ar aktīvu vietnes kopienu. Vai arī varat sākt lejupielādi no pieejamo anime nosaukumu klāsta.

5. AnimeTorrents

AnimeTorrents piedāvā augstas kvalitātes torrentu lejupielādes, kas pārsteigs visu žanru anime fanus. Lai piekļūtu tā anime kolekcijai, jums būs jāreģistrē konts. No dublējošās platformas var lejupielādēt gan dublētās, gan subbedētās versijas.

6. AnimeTosho

AnimeTosho nav nekas iedomātāks, bet ir pieejams jaunāko pieejamo anime torrent failu saraksts. Vietnē ir aktīva lietotāju kopiena, un tas nozīmē, ka sējēju netrūkst. Gaidiet pienācīgu lejupielādes laiku, izmantojot AnimeTosho.

7. AniArena

AniArena kliedz anime ar tās krāsaino japāņu multfilmu varoņu fonu. Tā ir torrent tracker vietne, kas piesaista anime fanus visā pasaulē. Lejupielādi var sākt, nepierakstoties kontā.

8. Bakabt.me

Bakabt nav jūsu parastā mocīšanas vietne. Jums jāiesniedz pieteikums, izmantojot IRC, un caur to ir jāinformē administrators vet. Kad esat apstiprinājis, jūs varat piekļūt cieši saistītai dievišķās anime fanu kopienai un sākt lejupielādēt pieejamo saturu..

9. HorribleSubs

Atšķirībā no nosaukuma, vietnē HorribleSubs lejupielādētie subbed anime nosaukumi ir diezgan pienācīgi. Tam ir grafiks, kurā varat izsekot gaidāmajām epizodēm un satraucošai sabiedrībai, ar kuru mijiedarboties.

10. LimeTorrents

Lai gan LimeTorrents nav ekskluzīva torrentu vietne, tā ir viena no vecākajām vietnēm, kurā tiek mitināts milzīgs straumju daudzums. Jūs varat sagaidīt, ka jūs sagaidīs garš anime straumju saraksts, kad noklikšķināsit uz ikonas vai vienkārši meklēsit virsrakstu mājas lapā.

11. Njā

Nyaa ir vienkāršs izkārtojums, kas ļauj ātri aplūkot jaunākos augšupielādētos anime torrent failus un pieejamo sējmašīnu skaitu. Ir arī ērta meklēšanas josla, kas ļauj filtrēt meklēšanu.

12. Projekts GXS

Īsumā Project GXS ir līdzīgs vienam no daudzajiem fanu izveidotajiem emuāriem anime. Noklikšķinot uz indeksa, tiek parādīts visu vietnes anime angu saraksts. Daži no nosaukumiem piedāvā tiešas lejupielādes, izņemot torrentu.

13. Shana projekts

Shana Project ļauj automatizēt anime lejupielādi, kad vietnē esat izveidojis kontu. Tam ir vienkāršs interfeiss, kas ļauj meklēt vai pārlūkot pieejamo anime sēriju sarakstu.

14. TorrentDownloads

Lai gan TorrentDownloads ne tikai mitina anime straumēm, tai ir diezgan liela daļa anime titulu. 28 apakškategorijās tiek organizēti vairāk nekā 70 000 dažādu anime nosaukumu. Jebkurš anime faneis priecāsies par izvēles pārpilnību.

15. Torrentz2

Torrentz2 ir kā vilinošo vietņu Google. Tajā nav mitināti faili, bet tiks norādīts uz vietnēm, kurās ir meklētais nosaukums. Tas ir jūsu labākais solījums, kad meklējat anime sērijas, kuras, šķiet, neparādās citur.

Kāda ir labākā Torrent vietne Anime lejupielādei?

Patiesībā ir dažādas torrentu vietnes, kurās varat lejupielādēt animes. Tomēr dažas vietnes var izcelt citas no funkcijām, satura un pieejamības. Piemēram, Bakabt ļauj jums sazināties ar citiem anime faniem, taču pirms anime straumju lejupielādes jums būs jāapstiprina jūsu pieteikums..

Ja jūs meklējat lietotājam draudzīgu vietni ar saprātīgu anime nosaukumu daudzumu, jums vajadzētu izmēģināt AniRena. Tajā ir anime nosaukumu saraksts, kam pievienots sējēju un dēļu skaits. Lai lejupielādētu torrentu, nav arī jāizveido konts.

Ja jūs dodat priekšroku vienkāršām un vienkāršām torrentu vietnēm, labākais risinājums ir Anime Tosho. Tam ir atjaunināts nesen augšupielādēto straumju saraksts. Nav izdomātu fonu, bet tīri liela straumju kolekcija anime faniem.

Labākais vilinošās anime VPN

Ja nevarat piekļūt nevienai no iepriekš minētajām anime torrent vietnēm vai lejupielādēt anime ar P2P klientu, neesat viens. ISP bloķē torrentu lejupielādi dažās valstīs, jo daži lietotāji ir ļaunprātīgi izmantojuši straumēšanas tehnoloģiju, daloties ar autortiesībām pārkāpjošā saturā.

Tomēr ir arī veids, kā izvairīties no cenzūras, un ierīcē ir jāinstalē VPN. VPN vai virtuālais privātais tīkls ļauj izveidot savienojumu ar drošiem serveriem valstīs, kurām ir piekļuve anime torrent vietnēm. Citiem vārdiem sakot, ierīce, no kuras pārlūkojat, aizņem citas valsts IP adresi, tāpēc apejot ISP cenzūru.

Godīgi sakot, anime torrent vietnes nav drošākā vieta, kur atrasties. Kad jūs izmantojat vienādranga vilinošo programmatūru, jūsu IP adrese tiek pakļauta citiem platformas lietotājiem. Tas padara jūs neaizsargātu pret jebkādiem hakeru uzbrukumiem, kas mēdz būt vērsti uz lietotājiem no straumju vietnēm.

VPN dara vairāk, nekā maskē jūsu klātbūtni: tas šifrē informāciju, kas nāk no jūsu ierīces un virzās uz to. Ikvienam hakeram, kurš pārtver jūsu datus, būs neiespējams izjaukt šifrēšanu.

Neraugoties uz to, ne visi VPN ir draudzīgi torrentiem. Daži neatbalsta piekļuvi straumju vietnēm vai, iespējams, kavē straumēšanas savienojuma ātrumu.

Lai palīdzētu jums sākt darbu un baudīt iecienītās anime lejupielādi, mēs esam apkopojuši labākos VPN, kas sniedz lielu atbalstu torrent vietnēm..

1. NordVPN

NordVPN ir neapšaubāmi viens no labākajiem VPN, kas nodrošina jūsu klātbūtni tiešsaistē. Daži no tā serveriem ir paredzēti P2P lietotājiem. Kad esat izveidojis savienojumu ar serveriem, kuros iespējota torrent, anime failu lejupielādes laikā jūs esat aizsargāts ar ļoti drošiem protokoliem.

2. CyberGhost

Lietotāja CyberGhost klienta programmatūrā ir poga “Torrent Anonymously”, kas automātiski izveido savienojumu ar straumēm draudzīgu serveri, saglabājot savienojuma drošību. Varat arī konfigurēt funkciju, lai automātiski palaistu P2P programmatūru, kuru izmantojat anime failu lejupielādēšanai.

3. Aizsargs

assguard

Assguard ir jauns ienācējs VPN tirgū, tomēr tas jau gūst popularitāti straumju cienītāju vidū. Torrent animes var viegli lejupielādēt jebkurā no tā VPN serveriem. Assguard vienā kontā ļauj izmantot ne vairāk kā sešas ierīces – lietotāji to uzskatīs par ērtu, lejupielādējot vairākas ierīces.

4. ExpressVPN

Gaidiet ātru lejupielādes ātrumu, izmantojot ExpressVPN, pat ar P2P programmatūru. ExpressVPN ir 160 serveri 94 valstīs, un jūs varat izmantot straumējošu klientu, pieslēdzoties jebkuram no serveriem. Lejupielādējot anime, jūs būsit aizsargāts ar rūpniecības standarta šifrēšanu un protokolu.

5. IPVanish

IPVanish ir pelnījis kredītu par torrentu darbību atļaušanu visos 1300+ VPN serveros. Ir zināms, ka lielajā serveru tīklā savienojuma ātrums ir lielāks par vidējo, un nav ierobežojumu straumēšanas ātrumam vai pārsūtīšanas ierobežojumiem.

Kopsavilkums

Pārtrauciet skatīties anima spēles vai anime mini klipus vietnē YouTube. Īstie anime fani saņems pilnu sēriju un sāks ienirt dziļi varoņu pieredzē.

Sāciet izpētīt, kur pieder īstie anime fani, izpētot mūsu ieteiktās anime torrent vietnes. Fakts, ka šīs anime vietnes pastāv jau labu laiku, nozīmē, ka lietotāji tām uzticas.

Protams, jūs vēlēsities uzmanīgi izmantot šīs torrenta vietnes. Ciktāl vietnes cenšas sabiedrībām sniegt vislabāko, vienmēr ir dažas ēnas rakstzīmes, kas mēģina nodarīt kaitējumu.

Jā, mēs runājam par hakeriem un ļaunprātīgu programmatūru, kas ir maskēta kā anime faili. Dažās valstīs ir ieviesta cenzūra, kas anime faniem liedz piekļuvi tam, kas viņiem patīk.

Saņemiet dažus no labākajiem VPN, kurus mēs iesakām piekļūt labākajām anime torrent vietnēm. Jūs varēsit apiet tiešsaistes cenzūru un būt drošībā, kamēr mocīsit savu iecienīto anime.

Jūs nevarat palīdzēt, ka anime rada tik lielu atkarību, bet mēs esam jums devuši visas zināšanas, kā tiešsaistē piekļūt desmitiem tūkstošu nosaukumu. Ja jūs esat īsts anime fane, neviena cenzūra netraucēs baudīt atdzistās animācijas japāņu multfilmas.

Tātad, tūlīt reģistrējieties torrent draudzīgam VPN.

VPNcoffee neatzīst nelikumīgu failu koplietošanu vai autortiesību pārkāpumus. Pat ja P2P failu apmaiņas tehnoloģija ir likumīga, daudzi faili, ar kuriem apmainās, izmantojot P2P, patiešām ir aizsargāti ar autortiesībām. Augšupielādējot šos ar autortiesībām aizsargātos failus, jūs varat tikt pakļauts civilprasību riskam. Lai arī šīs tiesas prāvas bieži ir kopīgas prasības, dažas no tām ir vērstas uz atsevišķiem lietotājiem, lai mēģinātu parādīt to piemēru.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map