Kā novērst traucējumus tunelbearā VPN kafija


Vai jums rodas problēmas ar to, ka TunnelBear nedarbojas jūsu ierīcē? Pēdējais, bez šaubām, ir viens no populārākajiem un lietotājam draudzīgākajiem VPN (virtuālā privātā tīkla) pakalpojumiem šodien tirgū ar miljoniem aktīvu lietotāju visā pasaulē. Lielākajai daļai VPN iesācēju patīk komisks lāču motīvs un intuitīva lietotāja saskarne (User Interface). Viņi arī piedāvā AES 256 un OpenVPN datu drošības protokolus, kas ir praktiski nesalaužami un tiek plaši uzskatīti par labākajiem VPN biznesā. Tas nozīmē, ka būs reizes, kad lietotāji pamanīs, ka viņi to nevar izmantot. Daudzos gadījumos VPN savienojums var būt lēns vai nejauši atvienots, kas padara TunnelBear lietojumu “nepanesamu” (paredzēts).

Šajā rakstā mēs apskatīsim dažas no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji saskaras, lietojot lietotni TunnelBear VPN, un kā to novērst. Mēs iesakām lasīt tālāk, pārvērtot šādus jautājumus:

Iespējamās problēmas, ja TunnelBear nedarbojas

VPN ir sarežģīti priekšmeti, un, lai gan TunnelBear ir jāuzslavē par to, ka viņu saziņa ir draudzīga un intuitīva iesācējiem, mēs nevaram gaidīt, ka tas visu laiku darbosies nevainojami. Šīs ir dažas no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji var saskarties, kamēr TunnelBear VPN nedarbojas:

Savienojuma problēmas

Lietotāji nespēj izveidot savienojumu ar kādu no TunnelBear VPN serveriem, atstājot šo savienojumu nešifrētu un pakļaujot personiskajai informācijai risku.

Lēni ātrumi

Lai gan TunnelBear VPN nav īsti viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem, kas atrodas tur, vairumam lietotāju to servera ātrums ir vairāk nekā pienācīgs. Tas nozīmē, ka lēns servera ātrums ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, par kurām sūdzas lietotāji, un tā bieži ir pietiekami nozīmīga, lai cilvēkus atturētu no VPN izmantošanas..

Atvienošanas problēmas

Dažos gadījumos lietotājiem var šķist, ka viņu VPN savienojums nejauši atvienojas, viņiem nezinot. Tas var radīt satraukumu, it īpaši, ja jūs esat atkarīgs no tā, lai tiešsaistē aizsargātu jūsu privātumu. Lietotāji, iespējams, nesaprot, ka ir pārgājuši uz nešifrētu savienojumu.

Nedarbojas traucējummeklēšana TunnelBear

Ja jums ir darīšana ar kādu no iepriekš aprakstītajām problēmām, jūs priecātos zināt, ka vienmēr varat kaut ko darīt, lai mēģinātu novērst problēmu. Pirmkārt, jūs varat sākt ar kaut ko vienkāršu, piemēram, ierīces un interneta savienojuma restartēšanu. Varat arī mēģināt atinstalēt un pēc tam atkārtoti instalēt lietotni TunnelBear VPN un izmantot citu interneta savienojumu. Šādi pasākumi palīdzēs nodrošināt, ka problēma ir raksturīga tieši TunnelBear, un tai nav nekā kopīga ar jūsu ierīci vai interneta savienojumu.

Vai pēc iepriekšminētajām darbībām TunnelBear joprojām nedarbojas? Ja tā, tad pārejiet pie dažiem problēmu novēršanas soļiem. Viena no lieliskajām lietām saistībā ar TunnelBear ir tā, ka viņi izmanto līdzīgu saskarni visās savās atbalstītajās ierīcēs – personālajā datorā, Mac, iOS un Android. Tāpēc tālāk aprakstītās problēmu novēršanas darbības būtu jāpiemēro neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat.

Kā novērst savienojuma problēmas

Ja jums rodas problēmas ar savienojumu ar TunnelBear VPN tīklu, vispirms jums vajadzētu pārbaudīt viņu Twitter lapu, lai redzētu plānotos tehniskās apkopes atjauninājumus. Varat arī apmeklēt vietni https://bearsmyip.com/, lai pārbaudītu savu pašreizējo IP adresi. Ja pēdējais rāda to pašu vietu, kas parādīta lietotnē TunnelBear VPN, jums vajadzētu doties labi.

Ja apkopes atjauninājumu nav un esat apstiprinājis, ka neesat izveidojis savienojumu ar VPN tīklu, nākamais solis, ko jūs varētu darīt, ir pārbaudīt, vai drošības programmatūra, kuru izmantojat savā ierīcē, iespējams, bloķē VPN savienojums. Uz laiku mēģiniet atspējot pret ļaunprātīgu programmatūru / pretvīrusu programmatūru un pārbaudiet, vai tas novērš problēmu.

Ja atklājat, ka pēc drošības programmatūras atspējošanas jūs tagad varat izveidot savienojumu ar TunnelBear VPN, tad jums būs jāatbloķē TunnelBear, pievienojot to kā izņēmumu. Īpašie soļi, kā to izdarīt, atšķiras atkarībā no izmantotās pretvīrusu programmas.

Mūsu gadījumā mēs to darīsim ar McAfee:

 • Atveriet McAfee AntiVirus un dodieties uz cilni “PC drošība”. Kreisajā izvēlnē atlasiet “Skenēšana reāllaikā”.
novērst tuneļveida savienojuma problēmas
 • Sadaļā Uzziniet vairāk noklikšķiniet uz “Izslēgtie faili” un pēc tam uz “Pievienot failu”.
noteikt tunelbear nedarbojas pc
 • Atrodiet datorā instalēto lietojumprogrammu TunnelBear un noklikšķiniet uz Atvērt.
atvērts tunelbārns pc
 • Šajā brīdī TunnelBear tagad ir pievienots McAfee izslēgšanas sarakstam, un tas nekavēs tā darbību.
salabot tuneli

Ja savā ierīcē izmantojat dažādu drošības programmatūru un esat konstatējis, ka tā bloķē jūsu VPN savienojumu, vēlaties pārbaudīt to atbalstu, lai uzzinātu īpašas darbības, kā pievienot izņēmumus lietojumprogrammām..

Vēl viens faktors, kas varētu traucēt TunnelBear VPN savienojumu, ir vienlaicīga VPN lietotnes un TunnelBear pārlūka paplašinājuma lietošana. Vienlaicīgi, lai pareizi darbotos, jābūt aktīvam tikai vienam.

Lai Chrome pārlūkā noņemtu TunnelBear paplašinājumu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā ikonas augšējā labajā stūrī un atlasiet “Noņemt no Chrome”.

noteikt tunelbear hroma nedarbojas

Kā noteikt nelielu ātrumu

Pirms mēģinām novērst problēmas, kas saistītas ar servera lēno ātrumu, ir svarīgi saprast, ka savienojuma ātruma samazināšanās ir raksturīga visiem VPN. Galu galā lietotāji praktiski novirza savas tiešsaistes aktivitātes šifrēšanai uz starpnieku (TunnelBear VPN serveri)..

Tāpat ir vērts atzīmēt, ka TunnelBear nepiedāvā visstraujākos VPN servera ātrumus tirgū (vairāk par to varat lasīt mūsu TunnelBear VPN pārskatā). Lietotāji var izjust savienojuma ātruma kritumu līdz pat 50 procentiem. Tas pasliktinās, ja pieslēdzaties serverim, kas atrodas tālu no jūsu pašreizējās atrašanās vietas.

Protams, tas nenozīmē, ka, lietojot TunnelBear, jūs neko nevarat darīt, lai novērstu traucējumus lēnā servera ātrumā. Viena no iespējām, kas varētu izrādīties noderīga, ir ieslēgt funkciju ar nosaukumu TCP Override, kas optimizē servera veiktspēju lēnos vai nestabilos tīklos..

Varat ieslēgt TCP ignorēšanu, dodoties uz iestatījumu lapu un kreisajā pusē atlasot zobrata ikonu. No turienes jūs redzēsit pārslēgšanas pogu minētajai funkcijai.

tunelbear tcp ignorēšana

Kā novērst atvienošanas problēmas

Ja jūsu VPN savienojums tiek atvienots nejauši, tad problēmu, iespējams, izraisa nestabils savienojums. Lai mazinātu pēdējo, jūs vēlaties izmantot TunnelBear īpašā savienojumā ar spēcīgu WiFi signālu.

Ja esat noraizējies, ka jutīgā informācija tiek atstāta atklāta, kad TunnelBear nejauši atvienojas un pārslēdzas uz nešifrētu savienojumu, varat aktivizēt funkciju ar nosaukumu “VigilantBear”. Pēdējais būtībā ir nogalināšanas slēdzis, kas automātiski atspējo internetu jūsu ierīcē, ja VPN savienojums samazinās.

VigilantBear pārslēgšanas slēdzi atradīsit cilnē Drošība, izmantojot iestatījumu lapu.

labot tunelbāra atvienošanas problēmas

Vai neviens no šiem risinājumiem nedarbojas? Lūk, ko darīt

Vai jūsu problēma saglabājas arī pēc visu iepriekš minēto problēmu novēršanas darbību veikšanas? Ja tā, tad ir laiks sazināties ar atbalsta lāci. Viena no labākajām lietām TunnelBear ir tā, ka tie piedāvā izcilu klientu atbalstu. Lai gan viņu atbalsts ir ierobežots ar e-pastu, lietotāji parasti var sagaidīt ātru un personalizētu atbildi uz bažām.

Kopsavilkums

Tātad jums tas ir – dažas no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji saskaras ar TunnelBear VPN, un kā to novērst. Kā jūs, iespējams, jau esat sapratuši, vienmēr var kaut ko darīt, lai novērstu visas problēmas, kas varētu rasties, izmantojot VPN. Mēs ceram, ka šī informācija ir izrādījusies noderīga un palīdz jums iegūt vajadzīgos rezultātus no TunnelBear instalēšanas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map