Kā iegūt lētu Spotify piemaksu VPN kafija


Ja esat nodomājis, kā iegūt lētu Spotify Premium, mēs, iespējams, vienkārši norādīsim jūs pareizajā virzienā, lai baudītu lielus ietaupījumus. Kā mūzikas fani, mēs nevaram iztikt bez sava atskaņošanas saraksta. Mēs esam izdomājuši, kā iegūt Spotify potenciāli lielākus ietaupījumus nekā jebkura cita metode.

Spotify ir labākais, kas noticis ar mūziku mīlošiem cilvēkiem. Tas dod piekļuvi miljoniem ar autortiesībām aizsargātām dziesmām ar vienu lietotni. Labākie mākslinieki izmanto Spotify kā vēlamo platformu savas mūzikas reklamēšanai, un 2019. gadā Spotify Premium abonentu skaits pārsniedza 100 miljonu atzīmi.

Konkurence par abonentiem ir spēcīga, taču Spotify notur savu spēku pret dažiem stingrākajiem konkurentiem, nezaudējot pamatus – augstas kvalitātes mūzikas straumēšanas pieredzes nodrošināšanu. Spotify, kas atrodas Zviedrijā, tagad ir ievērojams sekojums lielākajās pasaules valstīs.

Nereti brīvdienās atrod tūristu vai ārzemnieku, kurš straumē Spotify no viņu dzimtenes. Tas ir, kā šī mūzikas straumēšanas platforma ir izaugusi. Un ar Spotify iekļaušanu NYSE 2018. gada 3. aprīlī, jūs varat sagaidīt labākus pakalpojumus un netieši – monetizācijas stratēģijas.

Kaut arī Spotify piedāvā mūzikas straumēšanas pakalpojuma bezmaksas versiju, tas ir pildīts ar neizlaižamām reklāmām, kas var būt kaitinošas. Lielākajai daļai cilvēku nav prieks piespiest sevi klausīties reklāmas, un tāpēc ir tikai dabiski, ka liels skaits Spotify abonentu dod priekšroku maksāt par prēmijas plānu, kura cena ir USD 9,99 mēnesī..

Lai būtu godīgi, samaksāt USD 9,99 par piekļuvi miljoniem dziesmu ir taisnīgi un taisnīgi. Kad jūs mēģināt žonglēt ar izdevumiem, katrs ietaupītais dolārs ir nopelnītais dolārs. Līdz ar to mūsu meklējumi atrast lētu Spotify Premium.

Kaut arī pastāv Spotify Premium reklāmas piedāvājumi, kas, iespējams, varētu ietaupīt, reģistrējoties Spotify Premium kontā, mēs meklējam risinājumus, kuriem nav saistošs datums vai nosacījumi. Piemēram, jūs nevarat izbaudīt Spotify studentu likmi, ja jums nav .edu e-pasta. Pat ja jūs to darāt, jums ir tiesības uz īpašo likmi tikai 12 mēnešus.

Reizēm Spotify var uzsākt partnerības programmas ar citiem uzņēmumiem, lai palielinātu viņu abonentu skaitu. Atlasītie Starbucks darbinieki bauda bezmaksas straumēšanu platformā, taču, iespējams, jūs neatmest savu darbu Starbucks, lai ietaupītu šo 9,99 USD..

Tomēr ir arī labāki veidi, kā izbaudīt Spotify Premium atlaidi, un tas nozīmē padziļināti izpētīt tās globālo cenu stratēģiju. Mēs atbalstīsim faktu, ka Spotify dažās pasaules valstīs iekasē atšķirīgu abonēšanas maksu.

Pievienojiet šo cenu atšķirību un tehnoloģiju spožumu ģeogrāfiskajai atšķirībai, un jūs saņemsit vislabāko veidu, kā iegūt atlaidi Spotify Premium. Ja tas jūs satrauc, lasiet tālāk, un mēs sniegsim norādījumus par to, kā izbaudīt lielus ietaupījumus vietnē Spotify.

Cik maksā Spotify Premium?

Ja esat viens no 28 miljoniem abonentu ASV, mēnesī par Spotify Premium izmaksu kontu jums būs jāmaksā USD 9,99. Tomēr Spotify Premium cena un nodevas dažās valstīs atšķiras. Ja reģistrējaties Premium kontam Apvienotajā Karalistē, ik mēnesi jums būs jāmaksā £ 9,99 vai ekvivalents USD 12,47 rakstīšanas brīdī..

Jums būs jāmaksā papildus USD 2,48 mēnesī, ja jūs dzīvojat ASV, bet esat pierakstījies uz premium kontu, dodoties ceļojumā uz Lielbritāniju. Bet, kas ir interesanti, ir tas, ka Spotify Premium citās valstīs tiek piedāvāts par zemāku cenu.

spotify cena Malaizijā

Malaizijā Spotify Premium maksā RM14.90 vai USD 3,62 mēnesī (kā parādīts ekrānuzņēmumā).

Tas ir gandrīz 64% atlaide no maksas, salīdzinot ar to, ko jūs maksājat kā ASV abonents. Bet cena kļūst labāka Filipīnās, reģistrējoties Spotify Premium tikai 2,52 USD mēnesī.

Tātad, kāpēc Spotify Premium ir atšķirīgas cenas visā pasaulē?

Tas viss ir atkarīgs no noteiktas valsts iedzīvotāju vēlmes maksāt par abonēšanu noteiktos cenu punktos. ASV 9,99 USD ir ideāla vērtība, savukārt jaunattīstības valstīm, piemēram, Indonēzijai un Filipīnām, ir salīdzinoši zemāka cena.

Spotify Premium cenu atšķirības visā pasaulē ir būtiskas, lai uzņēmums varētu iekļūt dažādās valstīs. Tā ir arī izdevība, kuru varat izmantot, lai izbaudītu labākus uzkrājumus.

Kā saņemt Spotify Premium atlaidi

Teorētiski varat izbaudīt Spotify Premium ietaupījumus, reģistrējoties valstī, kurā maksa ir ievērojami zemāka. Tomēr nav prātīgi apceļot pusi planētas uz Filipīnām, lai reģistrētos Spotify kontā.

Gudrāks veids, kā par aviobiļeti jums nav jāmaksā tūkstošiem, ir izmantot VPN vai virtuālo privāto tīklu. VPN ir tīkla pakalpojums, kas interneta lietotājiem nodrošina anonimitāti un drošību. Tas šifrē informāciju, kas saņemta vai nosūtīta tiešsaistē, izmantojot drošu VPN serveri.

Kad ir izveidots savienojums ar VPN, ierīces IP adrese ir paslēpta no sabiedrības. Tā vietā tā izmantos VPN servera IP adresi, kurai tas ir pievienots. VPN pakalpojumu sniedzējiem parasti ir plašs serveru tīkls vairākās valstīs.

Noslēpjot ierīci ar svešas valsts IP adresi, Spotify serveris vairs neidentificēs jūsu savienojumu kā tādu, kura izcelsme ir ASV. Tā vietā tas izturas pret jūsu ierīci tāpat kā ar jebkuru citu lietotāju no šīs konkrētās valsts. Tādēļ jums būs pieejama tāda pati cena par Spotify Premium līmeņa abonementu, kas ir pieejama vietējiem iedzīvotājiem.

Šeit ir detalizēts ceļvedis par to, kā ar VPN palīdzību iegūt lētu Spotify Premium. Mūsu gadījumā mēs izmantojam vienu no labākajiem VPN tirgū – NordVPN.

1. Reģistrējieties un lejupielādējiet VPN klientu.

2. Ieslēdziet VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri valstīs ar lētāku Spotify Premium abonementu. Šajā gadījumā mēs veidojam savienojumu ar Indonēziju.

palaidiet VPN un izveidojiet savienojumu ar serveriem Indonēzijā

3. Atveriet pārlūku un meklējiet Spotify. Meklēšanas rezultātos atradīsit Spotify Indonesia un noklikšķiniet uz tā.

dodieties uz vietni spotify, kad ir izveidots savienojums ar VPN

4. Noklikšķiniet uz Premium, lai piekļūtu pieejamajiem plāniem. Jūs redzēsit, ka Spotify Premium cena ir norādīta Indonēzijas rūpijā.

spotify cenu noteikšana Indonēzijā

5. Reģistrējieties, un jūs varēsit baudīt Spotify Premium ar atlaidēm.

reģistrējieties, lai pamanītu prēmiju ar atlaidi

Labākais VPN lētām Spotify Premium

VPN kļūst arvien populārāki, jo interneta lietotāji pieprasa anonimitāti un drošību no tiešsaistes draudiem. Tā kā tirgus ir pārpildīts ar dažādiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, jūs vēlēsities izvēlēties pareizo, lai piekļūtu lētai Spotify Premium.

VPN nedrīkst būt nekādu DNS noplūdes problēmu, lai garantētu, ka Spotify VPN serveris identificē jūsu ierīci kā savienojumu no virtuālā VPN servera. Jums būs nepieciešams arī VPN, kam ir plašs serveru tīkls, īpaši valstīs, kur abonēšanas maksa ir lētāka.

Protams, jūs vēlaties, lai VPN tiktu nodrošināts ar rūpnieciskas kvalitātes šifrēšanu un piedāvātu saprātīgu savienojuma ātrumu. Šie VPN atbilst visām prasībām un labi kalpos, lai iegūtu lētu Spotify Premium.

NordVPN

NordVPN ir viens no populārākajiem tiešsaistes drošības VPN. Varat izveidot savienojumu ar jebkuru no tā 5800 serveriem, kas atrodas 60 valstīs. Tam ir augsta reputācija kā drošam VPN, un tas necieš no DNS noplūdes problēmām.

Jums patiks arī stabils un samērā ātrs savienojums. Atrodas Panamā, un NordVPN nav pienākuma ievērot nevienu likumu par datu saglabāšanu no iestādēm. Tam ir arī stingra politika bez reģistrēšanās, kas aizsargā jūsu privātumu.

Privāta piekļuve internetam (PIA)

Privātā interneta piekļuve (PIA) pastāv kopš 2010. gada un ir ieguvusi diezgan labu reputāciju VPN cienītāju vidū. Tas ir ASV dibināts VPN, kas nodrošina augstu privātuma un uzticamības līmeni. VPN ir nulles žurnālu politika, tā nodrošina spēcīgu šifrēšanu un vairāk nekā 3K, lai atbalstītu stabilu savienojumu.

Starp daudzajiem PIA piedāvātajiem ieguvumiem, tā budžeta cenu (USD 3,33 / mēnesī par gada plānu), PIA ir spēcīgs, ja runa ir par satura atbloķēšanu no ASV Netflix līdz balss zvaniem un straumēm. PIA ir pārbaudīta izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem VPN lietotājiem.

CyberGhost

CyberGhost ir pazīstams ar savu lietotājam draudzīgo saskarni un pamatā esošo drošību. Kopš darbības uzsākšanas 2011. gadā, CyberGhost ir ieguvis vairāk nekā 15 miljonu lietotāju uzticību. Tās tīkls ar vairāk nekā 3600 serveriem ir izveidots 60 valstīs.

Drošība un privātums ir galvenās CyberGhost iezīmes. Tas iztur DNS noplūdes testus, kas atklātu visas privātuma nepilnības tā protokolā. Papildus stingras politikas neierakstīšanai, tā atrodas arī Rumānijā, kas ir ārpus jebkuras izlūkošanas informācijas apmaiņas jurisdikcijas.

Iegūstiet savu Spotify atlaidi

Dažiem no mums mūzika joprojām ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, un Spotify, visticamāk, būs vadošais pasaules mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzējs nākamajos gados. Maksājot par premium līmeņa abonementu, tiek atzīts mūziķa smagais darbs, taču nesāp ietaupīt dažus dolārus mēnesī.

Nezināms lielākajai daļai cilvēku, Spotify dažādās pasaules daļās piedāvā dažādas piemaksas. Jaunattīstības valstīs maksa par Spotify Premium bieži ir zemāka, lai palielinātu abonentu daudzumu no vietējiem iedzīvotājiem.

Lai izbaudītu zemāku Spotify Premium tarifu, jums nav jābrauc apkārt pasaulei. Papildus tiešsaistes drošības nodrošināšanai VPN ir lielisks pakalpojums, lai maskētu jūsu fizisko atrašanās vietu internetā.

Izmantojot pareizo VPN, jūs varat izmantot cenu atšķirības noteiktās valstīs un baudīt ievērojamu atlaidi. Mēs esam nodemonstrējuši, kā jūs varat viegli lejupielādēt VPN un abonēt Spotify Premium ar VPN par lētāku samaksu.

Turklāt mēs esam izcēluši kritērijus, kas nosaka labu VPN, lai iegūtu piekļuvi Spotify Premium atlaidēm. Tas ir mazāk riskants, ja izmantojat kādu no šajā rokasgrāmatā ieteiktajiem VPN.

Tāpēc pārtrauciet gaidīt nākamo Spotify paaugstinājumu un sāciet izmantot VPN, lai baudītu milzīgu Spotify Premium atlaidi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map