Visą gyvenimą trunkančios VPN prenumeratos: daug ar daug sukčiavimo?

Panašu, kad naujoji pakylančių VPN paslaugų tendencija yra vadinamoji Prenumerata visam gyvenimui planai, parduodami stebėtinai mažomis kainomis. Kai kurios VPT kompanijos sukūrė visą savo verslo modelį, tuo tarpu kai kurios įsitvirtinusios VPT leistuvės pridėjo viso gyvenimo variantą.


Visą gyvenimą prenumeruojamos paprastai 70–100 USD. Bet tai gana artima vidutiniam vienerių metų prenumeratos diapazonui nuo 40 USD iki 80 USD…

Taigi ne visi turėtų tiesiog mokėti šiek tiek daugiau iš anksto už visą gyvenimo abonementą ir nesinaudoti juo?

Gerai ne. Tu tikriausiai neturėtų (bet tai yra šiek tiek sudėtinga).

Šis straipsnis panaikins „visą gyvenimą trunkančio“ VPN tendenciją ir paaiškins, kodėl mes manome, kad verslo modelis yra visiškai netvarus.

Žinoma, norėdami būti subalansuoti, įtraukėme geriausius viso gyvenimo VPN pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, yra verti jūsų dėmesio.

Kaip veikia viso gyvenimo VPN verslo modelis

Didžiausia VPN paslaugos teikimo kaina nėra kibernetinio saugumo darbuotojai ar programuotojai. Tai kainuoja serveris ir pralaidumas. Įprastas 1 Gbps serveris kainuos nuo 1000 USD iki 3000 USD per mėnesį, priklausomai nuo jame esančio duomenų centro vietos ir kokybės. Dauguma Gigabito serverių paprastai gali aptarnauti apie 500 vartotojų vienu metu, kai „tipiškas“ VPN pralaidumas naudojamas..

Tos serverio išlaidos yra nuolatinės ir santykinai pastovios vienam vartotojui (tol, kol galimas pralaidumas vienam vartotojui taip pat išlieka stabilus). Jei abonentas iš anksto sumoka vieną kainą, serverio išlaidos už tą vartotojo pralaidumo dalį galiausiai bus didesnės nei kaina, kurią jie sumokėjo už prenumeratą. Tai tik matematika.

Taigi, kaip jūs galite užsidirbti pinigų iš VPN užsiprenumeravę visą VPN?.

Paprasta. Jie turi ir toliau pardavinėti naujas prenumeratas bei didinti abonentų skaičių. Kai tik jie nustoja augti, yra tik du pasirinkimai:

 1. Jie pradės prarasti pinigus (netvarūs)
 2. Jie turės sutelkti vis daugiau ir daugiau vartotojų tame pačiame serveryje (tikrai lėtas greitis).

Ponzi schemos panašumai

Aš nesakau, kad viso gyvenimo prenumeratos yra iš tikrųjų Ponzi schemos (nors pora gali pasirodyti). Tačiau jie turi keletą Ponzi schemų ypatybių:

 1. Spręsk, kad atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa
 2. Sumokėjimas iš anksto už vertę / paslaugą vėliau
 3. Jei klientų bazė nustoja augti, verslas miršta.

Iš esmės jūsų abonentinis mokestis yra naujų serverių pirkimas prieš jus buvusiam vaikinui. Ir vaikinas, kuris perka prenumeratą po to, kai mokėsite už jūsų pralaidumą. Kai tik pasibaigs nauji klientai, jūs pastebėsite, kad labai sumažėja paslaugų kokybė (greitis), arba verslas gali būti visiškai uždarytas.

Iš esmės, jei kiekvienas klientas liktų su paslauga 10 metų, jie prarastų pinigus kiekvienam asmeniui. Vienintelis kitas įmanomas būdas būti pelningais yra tai, kad jie iš tikrųjų gauna pajamų iš kliento kitais (nepriskirtinais) būdais: duomenų gavyba, reklama arba teoriškai net vagyste..

Kodėl VPT įmonės netgi siūlo „Visą gyvenimą“ prenumeratą?

Mažesnių VPN įmonių pelno maržos nėra tokios didelės. Tai reiškia, kad labai sunku mažai įmonei išplėsti savo serverių infrastruktūrą, patobulinti programinę įrangą ir pasamdyti papildomus darbuotojus. Norėdami tai padaryti, jiems reikia didelės grynųjų pinigų infuzijos. Gelbėjimo prenumeratos visam gyvenimui!

Kadangi klientas moka daugiau išankstinių mokėjimų už ilgalaikę prenumeratą, pradinis pelnas yra didžiulis pagal visą gyvenimo planą. Prireiks mėnesių (ar metų), kol VPT įmonė pradės prarasti pinigus iš to abonento, taigi tuo metu papildomi pinigai yra grynas pelnas, kurį galima panaudoti augimui finansuoti. Žinoma, tai veikia tik tol, kol auga abonentų skaičius.

Žinoma, kai augimas sustoja arba sulėtėja, abonentai, dirbantys visą gyvenimą, tampa savaimingais, sulėtėja tinklas ir įmonei nebereikia daugiau pajamų. Tada tikriausiai nebūsite per daug sužavėti dėl prenumeratos atlikimo.

Viso gyvenimo prenumeratos „už“ ir „prieš“

Pažiūrėkite, jau galite atspėti mūsų nuomonę apie šią VPN kategoriją, tačiau tai yra geriausias mūsų bandymas teisingai įvertinti.

Argumentai už:

Gera kaina: Kol greitis yra pakankamai greitas jūsų numatytam VPN tikslui pasiekti, o VPN programinė įranga yra iš tikrųjų saugus, tada gausite nemažai pinigų. Jei galite gauti 3–4 metus gyvenimo trukmės prenumeratos, kol kokybė nesumažės, tikriausiai jau esate gavę savo pinigų vertą.

Gerai, kad viskas. Negaliu galvoti apie daugiau privalumų. Ar gali Tu?

Minusai:

Lėtesni greičiai: Jokio būdo nėra. Jei VPN įmonė bando pelningai veikti pagal abonentą, tada serveriai bėgant laikui turi būti vis labiau apkrauti. Kai tai įvyks, jūsų greitis sumažės, galbūt iki taško, kuriame net negalėsite transliuoti vaizdo įrašo be buferio.

Blogas palaikymas: Mažesnės pelno maržos reiškia mažiau vietos aptarnaujančiam personalui (arba tuo klausimu programuotojams). Nesitikėkite, kad už rankos laikysite technologiją, kuri padės atlikti rankinį VPN sąrankos procesą. Jei jums pasisekė, gausite konservuotus automatinius atsakymus per bilietų pardavimo sistemą.

Tai gali išnykti: Kaip jau aptarėme, mūsų vertinimas yra toks, kad šis verslo modelis yra netvarus. Tai reiškia, kad galiausiai VPT bendrovei teks pasirinkti, ar uždaryti, ar pradėti prarasti pinigus. Ir jei jie uždarys, nemanykite, kad gausite grąžinamąją išmoką už nepanaudotą savo gyvenimo dalį. Jūs esate tik S.O.L.

Scarier galimybės: Panašiai kaip kai kurios „nemokamos“ VPN paslaugos, visą gyvenimą trunkančios VPN įmonės gali tiesiogiai iš jūsų gauti pinigų. Tai gali būti šnipinėjimas jūsų naršymo istorijoje ir pardavimas reklamuotojams. Arba dar blogiau, tai gali būti tiesiog žalingas elgesys, pavyzdžiui, finansinių duomenų, slaptažodžių ir kreditinių kortelių numerių perėmimas.

Dabar nesu dauguma laisvų arba visą gyvenimą veikiančių VPT įmonių, kurios yra nusikalstamos įmonės. Priešingai, dauguma yra teisėtas verslas, norintis užsidirbti. Bet jūs naiviai galvotumėte, kad įsilaužėlių ir organizuoto nusikalstamumo netraukia ši iš esmės nereglamentuojama pramonė, suteikianti visišką prieigą prie milijonų interneto vartotojų naršymo duomenų. Šioje erdvėje tikrai yra blogų žaidėjų.

Užuot užsiprenumeravę visą gyvenimą, gaukite pigių metų planą

VPN prenumeratos esmė yra teikti saugumas ir privatumas su greitas greitis už priimtiną kainą. Visą gyvenimą trunkančiose VPN prenumeratose nepavyks įvykdyti 1 (arba visų 3) šių reikalavimų, nes verslo modelis nėra tvarus.

Vietoj to, mes rekomenduojame pasirinkti aukštos kokybės VPN prenumeratą 1 metams (arba pasirinkti 2 metų planus), o jūs galite atnaujinti ją kasmet, jei našumas atitinka jūsų standartus. Jei norite, galite pasirinkti trumpesnį mėnesio planą, tačiau mes nustatome, kad 1 metų planai paprastai pasiūlo geriausią kainą ir yra parduodami didelėmis nuolaidomis (30–60%), palyginti su mėnesio kaina..

Tradicinė VPN prenumerata gali būti: šiek tiek ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau taip pat gausite žymiai geresnes paslaugas, saugumą ir palaikymą. Ar dabar neverta mokėti papildomų 1 ar 2 USD per mėnesį? Mes taip manome.

Privalumai, kuriuos galite naudoti prisiimdami 1 metų VPN įsipareigojimą:

 1. VPT įmonė gali sau leisti kurti aukštos kokybės programinę įrangą ir pasiūlyti patikimą saugumą
 2. Jūs mokate už naudojamą pralaidumą, tai reiškia, kad gausite didesnį greitį
 3. Aukštesnės kokybės paslauga: sumažėjus našumui, VPT prarastų klientus. Jie turi stiprią paskatą tave džiuginti. Priešingai, kai sumokėsite už visą gyvenimą trunkantį VPT, jiems negalėjo būti mažiau rūpi jūsų laimė (jie jau gavo kiekvieną dolerį, kurį gali gauti iš jūsų).
 4. Geresnės, daugiau savybių: standartiniai (ne visą gyvenimą trunkantys) VPT siūlo didžiulius pridėtinės vertės patobulinimus, tokius kaip „Netflix“ suderinamumas, nulinio žurnalo politika, „torrent“ / p2p palaikymas ir „Stealth“ protokolai..

Rekomenduojamos nebrangios (ne viso gyvenimo) VPN prenumeratos

Žemiau rasite keletą geriausių vertybių VPN pramonėje. Jie suteikia aukštą našumą už tikrai mažas kainas, palyginti su konkurentais. Jie gali tai padaryti iš tikrųjų sutelkdami dėmesį į funkcijas, kurios abonentams yra svarbiausios.

Be to, tai yra keletas populiariausių (daugiausiai klientų) VPT įmonių, kurios leidžia joms veikti efektyviau ir geresnėmis kainomis nei mažesnėms įmonėms..

„NordVPN“ (specialus 2 metų susitarimas)

„NordVPN“ 2 metų sandoris

„NordVPN“ per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo dėl jų didžiulio funkcijų sąrašo ir neįtikėtinų kainų. Jie yra tikras nulio žurnalo VPN tiekėjas, leidžiantis beveik visus VPN naudojimo atvejus, įskaitant srautinį transliavimą, „Kodi“ ir torrentus / p2p.

O, ir jie yra vieni iš paskutinių VPN pasaulyje, kurie vis dar veikia su „Netflix“.

„NordVPN“ turi programas visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Mac“. Vienoje paskyroje jums leidžiama 6 įrenginiai, o tai nuostabu.

Argumentai už: Puikus privatumas / saugumas, nėra žurnalų, suderinamas su „Netflix“. Leidžia torrentams / skype / Kodi. Specialūs VPN serverių tipai, įskaitant: „Anti-DDOS“ (žaidimų), „VPN over-tor“ (ypač privatus naršymas) ir dar daugiau. Taip pat „NordVPN Smartplay“ transliacijai.

Minusai: Serveriai yra šiek tiek daugiau nei brangesni VPN. Mes vis tiek galime transliuoti šlovingą 1080p vaizdo įrašą be jokių problemų, tačiau čia nepagausite 100 Mbps greičio.

Kaina: 11,95 USD / m 3,32 USD / mėn su specialiu 2 metų pasiūlymu!
Apžvalga: Visa „NordVPN“ apžvalga

Privati ​​interneto prieiga (3,33 USD / mėn.)

Privatus interneto ryšys yra legenda VPN erdvėje. Jie buvo „nulinio žurnalo“ privatumo judėjimo pradininkai ir kol kas yra vienintelė įmonė, kuriai „nulinio žurnalo“ garantija buvo patikrinta teisme. Jų programinė įranga nėra žvali, tačiau greita, stabili ir tiesiog veikia. Jų programinė įranga leidžia pritaikyti tiek šifravimo stiprumą, tiek uosto peradresavimą, kurie yra malonūs privalumai.

PIA tikriausiai yra labiausiai naudojama „premium“ VPN paslauga pasaulyje ir ypač populiari „torrent“ atsisiuntėjams (be žurnalų, neįtraukiamas „SOCKS5 tarpinis tarpinis serveris“) ir „Kodi“ srautams pritaikytiems įrenginiams (puikiai veikia „Fire Stick“)..

Specialus triukas: Jei norite gauti nemokamą (bet lėtą) prieigą prie interneto „wifi“ skrydžio metu, galite naudoti PIA prievadą!

Argumentai už: Neįtikėtinas privatumas ir patvirtinta nulinio žurnalo garantija. Greitas greitis, draugiškas „torrent“ ir puiki stabili programa visoms platformoms. Jūs netgi galite naudoti PIA savo maršrutizatoriuje. Veikia su „Kindle Fire“ tabletėmis ir „FireTV“ / „Firestick“.

Minusai: Tikrai yra tik 1 kon. „VIP“ blokuoja „Netflix“ (kartu su dauguma kiti VPT). Bet tai yra paprastas pataisymas, tiesiog atsijunkite nuo savo VPN, kai norite žiūrėti į savo rankas.

Apžvalga: Privačios interneto prieigos peržiūra + greičiausias
Kaina: 6,95 USD / m dabar tik 3,33 USD / mėn. su 1 metų planu

Kurios įmonės siūlo viso gyvenimo VPN planus?

Jei vis dar ieškote gyvenimo plano (nepaisant rimtų spąstų), mes nestovėsime jūsų kelyje. Ir yra nemažai bendrovių, norinčių jums parduoti ilgalaikį VPN prenumeratą už centus už dolerį. Tiesiog nepamirškite, kad gaunate tai, už ką mokate, ir tol, kol turėsite realius lūkesčius, galite būti maloniai nustebinti.

„PureVPN“ (89,99 USD – visą gyvenimą)

„PureVPN Lifetime“ pasiūlymas

PureVPN šiuo metu teikia „stacksocial“ viso gyvenimo prenumeratos pasiūlymą. Jie planuoja beveik identiškas funkcijas, nustatytas standartiniams VPN planams, įskaitant:

 • 256 bitų AES šifravimas
 • Iki 5 įrenginių
 • Neribotas pralaidumo naudojimas
 • Tinkama VPN programa, skirta daugumai tipų įrenginių
 • Padalijimo tuneliu funkcija (nukreipkite tam tikras programas į VPN / išorėje).

„Windscribe“ VPN (49,99 USD – visą gyvenimą)

Nutraukite visą gyvenimą trunkančio VPN sandorį

Aprašymas yra Kanados VPT įmonė, siūlanti visą „Pro“ plano versiją už beprotiškai pigią 49,99 USD kainą. Šis sandoris yra dar geresnis, kai suprantate, kad jų profesinio plano prenumerata vieneriems metams yra 43 USD. Jei vis tiek ketinate užsiprenumeruoti „Windscribe“, sunku įsivaizduoti, kad pasirinkote metinę prenumeratą per visą gyvenimo variantą.

Sandoris yra siūlomas tik „Stackstocial“ .

Deal Link: Apžvelkite visą gyvenimą trunkantį VPN

„Hotspot Shield Elite Plus“ (69,99 USD – visą gyvenimą)

„Hotspotshield“ siūlo visą „Elite Plus“ VPN parinktį už 69,99 USD per stacksocial. Planas veikia su visais pagrindiniais įrenginių tipais („Mac“ / PC / „iOS“ / „Android“) ir palaiko iki 10 įrenginių. Jie taip pat reklamuoja „neribotą pralaidumą“ ir „be skelbimų naudojimo“, palyginti su „HSS“ skelbimais palaikoma „nemokama“ parinktimi..

Įspėjimo žodis: Neseniai Demokratijos ir technologijos centras (CDT) paskelbė įtarimus, kad „Hotspotshield“ patronuojanti įmonė įleido abonentų naršyklėse javacriptą stebėjimo tikslams reklamuoti. Pranešama, kad tai aiškiai pažeidžia jų privatumo politiką. Ši istorija padarė nacionalines naujienas dėka didelės „Hotspotshield“ vartotojų bazės. Nenustebkite, jei mažesnėms įmonėms sekėsi blogiau.

Viso gyvenimo VPN ir nemokami VPN

Beveik neabejotinai gausite geresnį standartinės VPN prenumeratos našumą nei visą gyvenimą / neribotą, tačiau kaip „Lifetime“ planus palyginti su nemokamais VPN?

Visą gyvenimą trunkančio VPN prenumerata vis dar yra geresnė nei nemokama. 

Kodėl?

Pagalvokite apie paskatas. Mokama visą gyvenimą trunkančio VPN paslauga vis dar ima pinigus mainais už paslaugą, o jei jie nori ir toliau įtraukti klientus, jie turi vykdyti savo pažadus. Jei klientai sužinos, kad VPT net nieko neužšifruoja, o privatumo politika yra melas, jie praranda visas būsimas verslo pajamas.

Kita vertus, nemokami VPT paprastai egzistuoja tik tam, kad būtų galima užsidirbti iš jūsų privatumo. Dauguma nemokamų VPN kompanijų vis dar yra sukurtos siekiant pelno (net ir sumokėjus už serverio pralaidumą). Paprastai tai reiškia, kad jie gauna pinigų iš kliento (jūs) pardavinėdami naršymo įpročius, įleisdami skelbimus arba leisdami reklamuotojams sekti jūsų elgesį.

Jei privatumas jums visai svarbus, vidutinio gyvenimo prenumerata vis tiek yra mylių geresnė nei vidutinė nemokama.

Santrauka: Verdiktas dėl viso VPN prenumeratų …

Jie atrodo labai daug (per trumpą laiką ir gali būti), tačiau paprastai mes nerekomenduojame užsisakyti nuolatinio gyvenimo prenumeratos. Tai gali gerai pasitarnauti metus ar dvejus, tačiau aptarnavimo kokybė ilgainiui beveik neteks abejonių.

Ir kadangi jūs niekada iš tikrųjų nežinote, kas vyksta „užkulisiuose“ su privatumo įmone, jums DAUG geriau mokėti šiek tiek daugiau įmonei, kuri gali sau leisti daryti dalykus teisingai.

Todėl neturėtų būti nuostaba, kad geriausios reputacijos VPN įmonės (VIP, NordVPN, ExpressVPN ir kt.) Nesiūlo viso gyvenimo prenumeratos ir greičiausiai niekada nepasiūlys.

Apatinė eilutė: Tikriausiai neturėtumėte to daryti, bet jei susitarimas atrodo per geras, kad bent jau praeitumėte, bent jau eikite į akį. Jei nesitikite per daug ir būsite patenkinti vienerių ar dvejų metų tarnybos metais, neturėtumėte per daug nusivilti. Bet rimtai, tiesiog daryk sau paslaugą ir gauk „NordVPN“ už 3,32 USD / mėn!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map