Ako používať aplikáciu FLUD Torrent ako profesionál (zahŕňa nastavenie servera proxy)

FLUD je náš obľúbený torrent klient pre Android. Je to intuitívne, bohaté na funkcie a veľmi stabilné. Najlepšie zo všetkého je, že má vstavanú podporu servera proxy, ktorá vám umožňuje anonymne sťahovať torrenty pomocou služby Flud a skrývať svoju skutočnú adresu IP počas torrentovania (napríklad PRO).


Tento kompletný sprievodca nastavením Flud vás naučí:

 1. Ako nainštalovať Flud
 2. Ako a prečo používať Flud anonymne
 3. Nastavenie proxy servera SOCKS pre Flud
 4. Ponuka nastavení bludiska (rozšírené možnosti)

Contents

Ako nainštalovať Flud

Flud je k dispozícii v obchode Google Play v 2 verziách: bezplatná (podporovaná reklama) a bez reklamná (verzia Pro, 1,50 USD). Obe verzie majú rovnaké vlastnosti, ktoré máme radi. Dokonca aj bezplatní používatelia získajú plný zážitok z Fludu.

Použite jeden z vyššie uvedených odkazov na stiahnutie služby Flud priamo z obchodu s hrami alebo jednoducho vyhľadajte výraz „Flud“ v ponuke Vyhľadávanie v službe Play. Odporúčame najskôr vyskúšať bezplatnú verziu a potom prejsť na verziu „pro“, keď ste ako svojho klienta torrentu prešli na trvalý prechod na službu Flud. Pri cene 1,50 USD je to kradnutie a určite stojí za to podporiť vývojárov, aj keď si myslel, že reklamy v bezplatnej verzii nebudú nijako rušivé..

Stiahnite si Flud torrent downloader

Ako používať Flud anonymne (udržujte svoje torrent v súkromí)

Bittorrent je „verejný“ protokol zdieľania súborov, čo znamená, že každý „peer“ zdieľa rovnaký súbor, ako vidíte identifikujúce informácie o vás, ako napríklad:

 • Vaša IP adresa (Vaša virtuálna „adresa“ na internete)
 • Vaša poloha (ak neurobíte kroky na jej skrytie)
 • Koľko zo zdieľaného súboru

Partneri, ktorí sa zúčastňujú na viacerých rojoch, môžu vidieť aj ďalšie súbory, ktoré zdieľate z tej istej adresy IP. Väčšina používateľov služby Flud by radšej ponechala tieto informácie (a ich históriu torrentov) úplne súkromné. Táto príručka vám presne ukáže, ako to urobiť, pomocou služby VPN + SOCKS Proxy na skrytie vašej identity a polohy pri používaní služby Flud.

Skrytie vašich torrentov je úplne legálne, ale je len na vás, ako budete tieto informácie používať zodpovedne. Stiahnite si svoj torrent z legálnych zdrojov.

Ako vyzeráte na FLUD

Ak prejdete na panel Podrobnosti každého aktívneho torrentu a klepnete na kartu Peers, zobrazí sa zoznam všetkých osôb, s ktorými zdieľate torrent, vrátane ich adresy IP a torrent klienta..

Tu je snímka aktuálnych kolegov zdieľajúcich nedávny Linuxový torrent (pravý stĺpec).

Tieto informácie sú nevyhnutné pre fungovanie bittorrentu (vaše zariadenie musí poznať adresu iných kolegov, aby si ich mohli stiahnuť), ale je to tiež závažný problém s ochranou osobných údajov, ak je vaša identita verejne viditeľná pre kohokoľvek v roji. Predstavte si, že zakaždým, keď ste v zozname našli skladbu v rádiu, každý poslucháč poznal vašu presnú polohu. Jejda!

Zoznam rovesníkov v roji

Zoznam partnerov z roja (s IP adresou)

Ďalšie bezpečnostné úniky pre toky s letmi

Váš poskytovateľ internetových služieb (poskytovateľ internetových služieb) okrem torrentov môže tiež vidieť, aké súbory sťahujete online, pomocou techniky známej ako Deep Packet Inspection (DPI). DPI umožňuje vášmu poskytovateľovi internetových služieb preskúmať každý balík dát, ktorý vysielate, a zistiť, aký program bol odoslaný, kam smeruje a aké údaje obsahuje..

Ver mi, ak nepoužívate VPN, potom váš ISP vie, že používate bittorrent (a pravdepodobne kvôli tomu Throttlinga).

V tomto sprievodcovi ochranou osobných údajov služby Flud vám ukážeme, ako môže výrazné šifrovanie zabudované v sieti VPN zabrániť vášmu poskytovateľovi internetu vedieť, čo vaše torrentovanie (alebo čo robíte vôbec online).

Tajomstvo anonymných torrentov (pracuje s Fludom).

Existujú dva nástroje, ktoré môžu pomôcť pri anonymizácii vašich torrentov. Jedným z nich je zastupovanie, druhý je a VPN (Virtuálna súkromná sieť). Jedna štúdia zistila, že viac ako 25% používateľov bittorrentov používa jednu alebo obe tieto technológie na udržanie svojej histórie torrentov v súkromí.

Fungujú takto:

Súkromná adresa IP

VPN aj proxy smerujú váš tok torrentov cez vzdialený „server“, ktorý sa potom pripojí k vášmu torrentu. To znamená, že vaši torrentoví kolegovia nikdy neuvidia vašu skutočnú IP adresu, vidia iba umiestnenie proxy alebo VPN servera.

šifrovanie

VPN má jednu hlavnú výhodu oproti proxy. Pridáva silné šifrovanie (s rovnakými výhodami anonymizácie IP). Šifrovanie kóduje váš internetový prenos počas jeho prenosu medzi počítačom / smartfónom a serverom VPN, vďaka čomu nie je možné prečítať ho, kto ho zachytáva, vrátane vášho poskytovateľa internetu..

Najlepšie zo všetkého je, že technológia VPN sa ľahko používa a ich početné aplikácie VPN pre Android, ktoré umožňujú plynulý prístup k stovkám serverov VPN po celom svete jedným kliknutím..

Výber proxy / VPN pre Flud

V prípade zariadení s Androidom bude proxy server SOCKS5 zvyčajne stabilnejší ako VPN na anonymné sťahovanie torrentov (v prípade pripojenia a odpojenia od služby VPN majú tendenciu mať nepravidelné odpojenia)..

Z tohto dôvodu vám odporúčame použiť pokyny na nastavenie proxy servera Flud (ďalšia časť) a ak chcete, môžete pridať VPN na šifrovanie (použite proxy + VPN spolu).

Našťastie existuje niekoľko spoločností, ktoré spájajú proxy a SOCKS5 služby VPN za nižšie ceny, ako predávajú jednotlivé spoločnosti jednotlivo. Títo odporúčaní poskytovatelia boli vyberaní ručne na základe týchto kritérií:

 • SOCKS5 proxy služba zahrnutá v každom predplatnom VPN
 • Poskytovateľ bez protokolovania (vysoko anonymný. Žiadne záznamy / záznamy o použití).
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Torrenty sú osobitne povolené (váš účet nebude zrušený kvôli torrentovaniu)

Bez ďalších okolkov, tu sú naši odporúčaní poskytovatelia (alebo si pozrite úplný zoznam)

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (odkaz na kontrolu) je poskytovateľom VPN s nulovým protokolom, ktorý podporuje torrent a ktorý je založený v USA. Ich súkromie používateľov bolo dokonca na súde otestované FBI (Spoiler: PIA nemala údaje, ktoré by sa mohli zdieľať).

S cenami začínajúcimi na 3,33 USD mesačne je služba PIA takmer bezkonkurenčnou dohodou, pretože v súčasnosti sú na našom webe poskytovateľom VPN s najlepším hodnotením..

Každé predplatné zahŕňa:

 • Neobmedzená rýchlosť / šírka pásma
 • Podpora VPN pre Mac / Windows / Linux / iOS / Android
 • Proxy server SOCKS5 so sídlom v Holandsku (pracuje s Fludom)
 • Aplikácia PIA VPN pre Android (tiež Windows / Mac)
 • Až 256-bitové šifrovanie
 • Záruka vrátenia platby na 7 dní
Navštívte stránku PIA

NordVPN

NordvPN flud torrenty

NordVPN (ako PIA) je služba bez protokolovania VPN, čo znamená, že sa neprihlásia ani nesledujú vašu aktivitu VPN (ideálne pre torrenty). Zahŕňajú proxy službu SOCKS5 s každým balíkom VPN a proxy servery majú vo viac ako 50% svojich umiestnení na serveri VPN (hoci iba 5 krajín umožňuje p2p / torrenting).

Moja najobľúbenejšia časť o spoločnosti NordVPN je ich softvér, ktorý je intuitívny, stabilný a ľahko použiteľný. Je to tiež jeden z mála poskytovateľov VPN, ktorý stále pracuje s Netflixom a iPlayerom.

NordVPN prichádza s popredným priemyslom 30 dní politika 100% vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

Ostatné proxy služby

Existuje aj niekoľko ďalších spoločností, ktoré ponúkajú proxy službu SOCKS5, hoci väčšina sa predáva samostatne namiesto toho, aby sa dodávala so službou VPN. Niektoré z nich sú tiež veľmi priateľské na torrent, najmä Torguard.

Ak hľadáte iné možnosti alebo čo sa chcete dozvedieť viac o proxy službách vo všeobecnosti (ako je to, čo je to socks proxy SOCKS?) … nezabudnite si pozrieť náš zoznam najlepších proxy služieb SOCKS5 na svete.

Nastavenia servera Flud Proxy

V tejto časti sa chystáme ukázať, ako nakonfigurovať službu Flud tak, aby používala jednu z proxy služieb SOCKS5, ktoré sme odporúčali v predchádzajúcej časti, PIA a NordVPN. Pri použití servera proxy sa počas torrentu skryje vaša skutočná adresa IP z verejného pohľadu.

Ukážeme vám, ako pridať šifrovanie, buď pomocou VPN, alebo pomocou vstavaných možností šifrovania spoločnosti Flud.

Tu sú kroky:

 1. Prihláste sa na používanie proxy serverov priateľských k torrentu (NordVPN alebo PIA)
 2. Získajte svoje užívateľské meno / heslo pre proxy (pokyny pre PIA)
 3. Pridajte nastavenia servera proxy do služby Flud
 4. Pridať šifrovanie (voliteľné)

Krok č. 1 – Získajte neprihlásenú proxy službu SOCKS

Súkromný prístup na internet a server NordVPN nie sú jedinými poskytovateľmi proxy serverov SOCKS5, ktorí nie sú prihlásení na svete, ale sú najlepší (podľa nášho názoru), pretože vám poskytujú službu VPN + Proxy v jednom komplexnom balíku. A oboje stojí menej ako 6 dolárov mesačne s jednoročným plánom. PIA je iba 3,33 dolárov mesačne!

Odporúčame používať iba server SOCKS proxy pre server Flud (alebo iného torrent klienta), pretože servery proxy HTTP môžu počas torrentingu unikať identifikačné údaje..

Krok č. 2 – Získajte svoje používateľské meno / heslo

Proxy servera SOCKS spoločnosti NordVPN používajú presne rovnaké kombinované meno a heslo ako VPN (bude vám zaslané e-mailom hneď po prihlásení na odber a môžete ho kedykoľvek zmeniť. Pripravte ho na krok # 3.

Súkromný prístup na internet používa pre svoje proxy servery odlišné prihlasovacie meno a heslo, ktoré musíte vygenerovať z panela s účtom PIA (trvá 10 sekúnd). Máme úplné pokyny, ako získať vaše prihlásenie do servera PIA proxy.

Krok č. 3 – Nastavenia proxy fludu

K nastaveniam proxy servera Flud sa dostanete prístupom na adresu: Menu> Nastavenia> Sieť> Nastavenia servera proxy

Nižšie nájdete správne nastavenia pre NordVPN aj PIA

Nastavenia proxy servera PIA pre Flud

 • Typ servera proxy: SOCKS5
 • Hostiteľ: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • port: 1080
 • Použiť aj pre pripojenie Peer: Áno
 • Vyžaduje overenie: Áno
 • Užívateľské meno: Vaše užívateľské meno proxy
 • heslo: Vaše proxy heslo

Potom stlačte tlačidlo „Použiť proxy“. Odporúčame tiež znova spustiť Flud, aby bolo bezpečné.

Nastavenie rýchlosti blikania

Nastavenia proxy servera Flud pre súkromný prístup na internet

Nastavenia servera NordVPN Proxy pre Flud

 • Typ servera proxy: SOCKS5
 • Hostiteľ: nl1.nordvpn.com
 • port: 1080
 • Použiť aj pre pripojenie Peer: Áno
 • Vyžaduje overenie: Áno
 • Užívateľské meno: Vaše užívateľské meno nordvpn
 • heslo: Vaše heslo nordvpn

Potom stlačte tlačidlo „Použiť proxy“. Odporúčame tiež znova spustiť Flud, aby bolo bezpečné.

NordVPN má proxy servery SOCKS5 vo väčšine umiestnení VPN serverov, vrátane všetkých 7 krajín, v ktorých je povolený p2p / torrenty (Rusko, Romaina, Lotyšsko, Luxembursko, Holandsko, Kanada, Švédsko)..

Z tohto zoznamu serverov NordVPN si môžete vybrať ľubovoľný názov hostiteľa. Napríklad: lu4.nordvpn.com (Luxemburský server č. 4).

Nastavenia proxy servera Nordvpn Flud

Nastavenia proxy servera Flud pre server NordVPN

Krok č. 3 – Pridajte do služby Flud šifrovanie

Šifrovanie zašifruje váš tok torrentov, aby váš poskytovateľ internetových služieb nemohol blokovať, monitorovať alebo obmedzovať váš tok. Najlepším spôsobom, ako pridať šifrovanie, je spustenie VPN na vašom zariadení s Androidom (NordVPN aj PIA majú aplikácie pre Android v obchode Play).

Prípadne môžete použiť vstavané šifrovanie služby Flud, ale je slabšie ako šifrovanie VPN a môže znížiť počet dostupných partnerov (VPN nebude).

Ak chcete získať prístup k nastaveniam šifrovania, prejdite na: Menu> Nastavenia> Sieť> Šifrovanie

Môžete použiť dve nastavenia …

Šifrovanie povolené (voliteľné)

Tento režim použije šifrovanie, ak je k dispozícii, ale nie všetci jeho kolegovia ho budú podporovať.

Počet vašich dostupných kolegov sa nezníži.

Voliteľné šifrovanie Flud

Flud Encryption (voliteľný režim)

Režim núteného šifrovania

Služba Flud sa pripojí iba k kolegom s povoleným šifrovaním v plnom prúde.

Získate šifrovanie nahrávania / sťahovania torrentov na plný úväzok, ale budete mať menej dostupných rovesníkov, čo by mohlo poškodiť rýchlosť.

Vynútené šifrovanie Flud (plný prúd)

Flud Encryption (nútený režim)

Oboznámenie sa s Fludom (začiatočník pre mocného používateľa)

Zostávajúce časti tohto článku vás prevedú rozhraním Flud, ako aj ponukou nastavení a rozšírenými možnosťami torrentu.

Naučíte sa, ako robiť veci ako:

 • Pridajte odkazy na magnet
 • hľadať torrenty na stiahnutie
 • zmeňte adresár sťahovania Flud
 • Pozrite si zoznam rovesníkov Fludu
 • vynútiť postupné sťahovanie súborov
 • naplánovať sťahovanie
 • a oveľa viac…

Všetky tieto informácie vyriešime v 3 sekciách:

 1. Rozhranie Flud (UI)
 2. Ponuka nastavení
 3. Rozšírené možnosti / podrobnosti torrentu

Rozhranie Flud (hlavná obrazovka)

Rozhranie Flud je veľmi intuitívne a dáva na dosah ruky všetky najbežnejšie funkcie.

Môžeš add / delete ako aj štart / pauza tvoje torrenty. Môžete tiež pridať magnetické odkazy, Vyhľadávanie pre nové torrenty (vyhľadávanie Google) alebo prístup na internet menu nastavení.

Hlavná obrazovka obsahuje 3 karty na zoskupovanie torrentov: všetko, vo fronte, hotový

Hlavné dotykové body na obrazovke sú označené obrázkom a očíslované nižšie:

 1. Vyhľadávanie torrentov (spustí nové okno prehľadávača s vaším vyhľadávaním + torrent)
 2. Prilepte magnetický odkaz, ktorý ste skopírovali z prehliadača
 3. Spustite ponuku Flud
 4. Štart / Pauza torrenty
 5. Ručne pridajte súbor .torrent zo svojho zariadenia

V spodnej časti môžete vidieť aj umiestnenie reklamy, čo je zrejmé, ale neprekáža vám žiadne základné funkcie Fludu (žiadne nepríjemné kontextové okná)..

Hlavná obrazovka Flud UI

Rozhranie Flud (hlavná obrazovka)

Rozhranie Flud (podrobnosti o torrente)

Flud vám tiež poskytuje podrobné štatistiky a kontrolu nad každým jednotlivým súborom torrent. Môžete zobraziť a upraviť informácie, ako sú: miesto na stiahnutie, sledovače, rovesníci, šírka pásma.

Ak chcete získať prístup k zobrazeniu podrobností pre ľubovoľný torrent, jednoducho klepnite na tento torrent na hlavnej obrazovke.

Okamžite sa dostanete na kartu Podrobnosti pre tento torrent, získate však aj prístup k ďalším kartám vrátane: Stavov, súborov, sledovačov, rovesníkov a kusov..

Dobrý prehľad o každom zobrazení získate prehľadaním galérie snímok obrazovky. Ďalej prejdeme do väčšej hĺbky na každej karte v sekciách nižšie.

Ponuka nastavení bludiska (a možnosti)

Aplikácia Flud umožňuje vo svojej ponuke nastavení niektoré rozšírené možnosti konfigurácie, ku ktorým sa dostanete klepnutím na ikonu trojbodovej ponuky v pravom hornom rohu hlavnej obrazovky. Tým sa otvorí rozhranie ponuky Flud:

Flud menu

Rozbaľovacia ponuka Flud (tlačidlo ponuky vpravo hore)

Potom jednoducho klepnite na možnosť „Nastavenia“ a načítajte ponuku nastavení, ktorá obsahuje nasledujúce časti ponuky:

 1. Ukladací priestor (Kontrola priečinka sťahovania a súborov .torrent)
 2. Šírka pásma (Obmedzenie šírky pásma nahor / nadol pridelenej službe Flud)
 3. Fronta (Koľko torrentov je možné nahrať / stiahnuť naraz)
 4. Rozhranie
 5. sieť
 6. Správa napájania
 7. plánovanie

V nasledujúcich segmentoch sa podrobne venujeme každej časti ponuky nastavení a bližšie sa pozrieme na dostupné možnosti. Začnete mať dobrý prehľad o skutočnej sile Fludu.

skladovanie

Vo voľbách úložiska môžete ovládať priečinok sťahovania a presúvať súbory po stiahnutí.

Pri použití magnetických odkazov získate tiež možnosť, či chcete skopírovať skutočný súbor .Torrent do svojho zariadenia. Väčšina používateľov to nemusí kontrolovať.

Nakoniec môžete „Pozerať prichádzajúce adresáre“, ak synchronizujete súbory .torrent z iného zdroja. Súbory pridané do tohto adresára sa automaticky importujú do služby Flud a spustia sa.

Možnosti ukladania nastavení Flud

Možnosti ukladania

Nastavenia šírky pásma

Môžete ovládať maximálnu rýchlosť nahrávania / sťahovania pridelenú fludu. Toto je užitočné, ak máte dátové limity alebo torrentovanie spomaľuje váš internet pre iné aplikácie. Ak nastavíte maximum na „0“, rýchlosť nebude obmedzená.

Maximálny počet pripojení je celkový počet rovesníkov, s ktorými sa môžete naraz spojiť (kombinované vylúhovanie a očkovanie). Niektoré smerovače majú tendenciu byť ohromené, ak máte príliš veľa spojení typu peer. Znížte ho na rozsah 50 – 100 a zistite, či to pomôže.

Možnosti šírky pásma prenosu

Možnosti šírky pásma fludu

fronta

Ovládajte maximálny počet aktívnych nahrávaní a sťahovaní. Môžete tiež nastaviť maximálny počet kombinovaných torrentov (upload + download).

nastavenia frontu blikania

Nastavenia frontu

Rozhranie

Sedenia v rozhraní vám poskytujú kozmetickú kontrolu vzhľadu a pocitu Fludu. Nájdete tu aj nastavenia upozornení.

téma

Zmeňte farebnú schému Fludu

Pridať do aplikácie na stiahnutie

Toto políčko začiarknite, ak sa stiahnuté torrenty objavia v priečinku „Stiahnuté súbory“.

Zobraziť skryté súbory / priečinky

Umožnite službe Flud prístup k skrytým súborom

Vymazať históriu vyhľadávania

Nastavenie súkromia. Odstráňte históriu vyhľadávania torrentov z aplikácie Flud.

Nastavenia upozornení

Vyberte, či sa majú dostávať oznámenia push, keď sa torrent začne sťahovať. Môžete tiež pridať upozorňovací zvuk.

Nastavenia rozhrania Flud

Nastavenia rozhrania (UI)

Nastavenia siete

Ponuka nastavení siete je taká, ktorej by väčšina ľudí chcela venovať pozornosť. Poskytuje vám kontrolu nad vzájomnou výmenou, mapovaním portov, nastaveniami proxy a šifrovaním.

Nastavenia proxy a šifrovania sme podrobne prebrali už na začiatku v časti „Ako používať anonymne Flud“.

Povoliť výmenu DHT / LSD / Peer

Nájdite ďalších kolegov z DHT „trackerless“. LSD je „miestnym“ objavom rovesníkov vo vašej domácej / školskej sieti. Obidva sa dajú zvyčajne vynechať. DHT môže predstavovať riziko pre súkromie, ak nepoužívate VPN alebo proxy (ale mali by ste byť).

Partnerská výmena umožňuje existujúcim kolegom povedať vám nových kolegov, s ktorými nie ste pripojení. Môže zvýšiť rýchlosť zvýšením počtu vrstovníkov v roji.

Povoliť UPnP / NAT-PMP

To umožňuje službe Flud automaticky mapovať porty vo vašej sieti, aby sa uľahčilo presmerovanie portov cez váš smerovač. Nie je to potrebné, ak používate sieť VPN / proxy. Ak sú vaše rýchlosti naozaj nízke bez vysvetlenia (napríklad pri rýchlosti nižšej ako 50 kb / s), môže sa vyskytnúť problém s presmerovaním portov a opraviť ho môže jedna alebo obe tieto možnosti. Musí byť tiež povolený na vašom smerovači.

Povoliť uTP

Známy pod názvom micro transport portocol, uTP je špeciálny protokol torrent navrhnutý tak, aby bol priateľský k poskytovateľom internetových služieb a ktorý umožňuje, aby sa rýchlosť vášho torrentu obmedzila v časoch veľkého objemu siete. Na oplátku vám váš ISP teoreticky dá maximálne rýchlosti v čase mimo špičiek. Mnoho poskytovateľov internetových služieb bude považovať uTP iba ​​za ospravedlnenie, ktoré vám umožní zoškrtať 100% času..

Nastavenia šifrovania

Povoliť šifrovanie protokolu torrentu. Je to navrhnuté tak, aby váš poskytovateľ internetu zabránil škrteniu (pomalými rýchlosťami). Vynútenie šifrovania znižuje váš počet dostupných rovnocenných počítačov, pretože sa môžete pripojiť iba k iným rovesníkom s povoleným šifrovaním. Najlepším spôsobom šifrovania vašich torrentov je použitie siete VPN priateľskej k torrentom (uvedené v časti „anonymita“ na začiatku tohto článku)..

Ak si nie ste istí, ktoré nastavenie zvoliť, nechajte obidve prichádzajúce / odchádzajúce sady na hodnotu „Povolené“, ktoré budú používať šifrovanie, keď bude k dispozícii, bez toho, aby sa obmedzovali rovesníci..

Nastavenia servera proxy

Použite proxy server s Fludom na skrytie vašej identity / umiestnenia počas torrentovania.

Filtrovanie IP

Umožňuje importovať zoznamy blokov ip z nástrojov, ako napríklad peerguard / peer opatrovník. Všeobecne platí, že IP blokovacie zoznamy iba znižujú váš počet dostupných rovnocenných počítačov (viac ako vynútené šifrovanie) bez toho, aby urobili veľa pre zvýšenie vášho súkromia. Radšej využívate proxy alebo VPN.

Ponuka nastavení siete Flud (1)

Nastavenia siete (1. časť)

Nastavenia siete Flud (2)

Nastavenia siete (2. časť)

Správa napájania

Nastavenia správy napájania sú veľmi jednoduché a každá možnosť je dobre vysvetlená priamo v rozhraní Flud.

Iba Wifi

Toto políčko začiarknite, ak chcete sťahovať torrent iba pri pripojení k sieti Wi-Fi. Šetrí vaše mobilné dáta pred nadbytkom a je užitočné pre udržanie stabilného pripojenia, ak používate VPN.

Vypnutie po dokončení sťahovania

Automatické zatváranie Flud po stiahnutí všetkých aktívnych torrentov. Šetrí využitie batérie a procesora na pozadí.

Neprestávajte CPU

Túto kontrolu skontrolujte iba v prípade, že sťahovanie je pomalé / zastavené, keď je obrazovka vypnutá. Zabijak batérií.

Sťahovanie / nahrávanie iba pri nabíjaní

Ak je začiarknuté, táto voľba spôsobí, že služba Flud bude sťahovať a odosielať súbory iba pri pripojení k nabíjačke USB. Šetrí vašu batériu a je jednoduchšie ako manuálne plánovanie torrentov.

Povoliť limit batérie (nie je zobrazený na obrázku)

Môžete tiež nastaviť pevný limit (% zostávajúcej batérie), po ktorom Flud pozastaví všetky torrenty. V predvolenom nastavení zostáva 25% batérie, môžete ju však zmeniť na ľubovoľné číslo.

Nastavenia správy napájania Flud

Správa napájania

plánovanie

Flud má schopnosť naplánovať činnosť torrentu na konkrétny čas. Toto sa často používa na naplánovanie sťahovania torrentov počas spánku, potom sa počas dňa vypne, aby sa šetrila výdrž batérie v telefóne..

Môžete si vybrať Doba spustenia, Čas ukončenia, a či chcete spustiť rozvrh raz alebo denne. Môžete tiež získať možnosť Obnoviť všetko – pozastavené torrenty a – Zapnite Wi-Fi keď sa naplánované sťahovanie začne, a keď sa zastaví, vypne sa.

Nastavenia plánovania torrentov

Možnosti plánovania

Podrobnosti o torrente / rozšírené možnosti

Každý torrent, ktorý sťahujete, má rozšírené možnosti dostupné len pre tento konkrétny torrent. Ak chcete získať prístup k týmto možnostiam, jednoducho klepnite na torrent na hlavnej obrazovke Flud. Získate prístup k nasledujúcim rozšíreným kartám:

 • podrobnosti
 • Postavenie
 • súbory
 • trackery
 • peers
 • kúsky

Toto pokročilé nastavenie torrentu vám dáva možnosť robiť veci ako: premenovať súbory, vynútiť postupné sťahovanie, zmeniť adresár úložiska, prideliť šírku pásma, sťahovať iba konkrétne súbory a ďalšie…

Tu sú snímky obrazovky s možnosťami každej karty a dôkladne sa pozrieme na dostupné možnosti uvedené nižšie:

Podrobnosti o torrente

Toto je zobrazenie, ktoré používate najviac, a môžete upraviť niekoľko nastavení torrentu vrátane:

 • Zmeňte názov súboru torrentu
 • Zmeňte adresár na stiahnutie
 • Vynútiť postupné sťahovanie (sťahovanie súborov v poriadku. Užitočné pre tv / audio)
 • Cap upload / download speed

Postavenie

Táto karta vám nedáva žiadne možnosti úprav, ale získate rýchly prehľad o základných štatistikách torrentov, ako sú:

 • Postup sťahovania
 • Počet pijavice / sejačky
 • Váš pomer podielu
 • Ako dlho je torrent aktívny

súbory

Zobraziť všetky súbory obsiahnuté v torrente. Môžete sa tiež rozhodnúť stiahnuť iba konkrétne súbory (napríklad, ak chcete 1 skladbu z albumu).

trackery

Zobrazte stav DHT, LSD, Peer Exchange a ďalších aktívnych sledovačov torrentu.

peers

Zobrazuje úplný zoznam rovesníkov, s ktorými ste pripojení, vrátane ich adresy IP a torrent klienta.

Zhrnutie a ďalšie zdroje

Vďaka za prečítanie! Teraz by ste mali mať dosť silnú predstavu o tom, ako používať Flud ako energetický používateľ. A samozrejme, mali by ste tiež používať proxy server SOCKS s Fludom pre maximálne súkromie. Ešte lepšie je pridať šifrovanie pomocou zabudovaného šifrovania VPN alebo Flud.

Ochrana súkromia a bezpečnosť je to, čo skutočne oddeľuje profesionálov Flud od amatérov.

V časti s komentármi zanechajte akékoľvek otázky.

Ak potrebujete viac informácií o používaní VPN, torrentovaní alebo ochrane osobných údajov, tieto články sa vám budú páčiť …

Ďalšie čítanie:

 • Najlepšie VPN pre Android (a ako ich používať)
 • Ako používať tTorrent s proxy SOCKS5 (Android)
 • Kontrola súkromného prístupu na internet
 • Ako funguje šifrovanie VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map