Najlepsze strony z torrentami muzycznymi w 2019 roku | VPN Coffee%


Wiele badań naukowych dowodzi, że muzyka ma wiele zalet zdrowotnych. Zwiększa pozytywne hormony w organizmie odpowiedzialne za wzmocnienie naszego układu odpornościowego i czyni nas szczęśliwszymi. Nie ma nic lepszego niż słuchanie ulubionej muzyki podczas leżenia na łóżku w leniwe letnie popołudnie. Jako miłośnik muzyki wierzysz, że strony z torrentami muzycznymi są najlepszym darem Internetu dla ludzkości.

Witryny z torrentami muzycznymi zapewniają dostęp do różnych rodzajów utworów udostępnianych przez ludzi na całym świecie. Istnieje szeroki wybór utworów podzielonych na kategorie według gatunku, wykonawcy lub albumu, a liczba utworów, które można pobrać, jest nieograniczona. Szybkość pobierania zależy od siły połączenia internetowego, używanej witryny torrent oraz oprogramowania innej firmy, które spowalnia lub blokuje połączenie.

W tym artykule omówimy następujące kwestie:

Jak wybrać torrenting site for Music

Wybierając najlepsze strony z torrentami muzycznymi, jednym parametrem musi być bezpieczeństwo użytkowników. Witryna musi mieć funkcje zabezpieczeń online, które mogą wykrywać złośliwe oprogramowanie w dowolnej formie. Wbudowany wyskakujący bloker, który zapobiega wyświetlaniu niechcianych reklam, jest również dużym plusem dla łatwości i wygody.

Wiele torrentów pozwoli ci pobrać wiele piosenek jednocześnie. Niektóre witryny zazwyczaj pobierają utwory szybciej niż inne ze względu na używaną technologię.

Typowa strona z torrentami jest pełna niechlujnych linków i tekstu. To zdecydowanie duży plus, jeśli interfejs wygląda fajniej, a utwory są poprawnie podzielone na kategorie.

Oczywiście dobry torrent musi mieć bogatą kolekcję muzyki ze swojej biblioteki. Od klasycznego po nowoczesny, od hip-hopu po jazz, bez względu na gatunek, w którym jesteś, powinieneś bez problemu znaleźć swoje ulubione utwory.

Najlepsze strony do torrentowania muzyki na rok 2019

Biorąc pod uwagę powyższe wytyczne, oto nasze najlepsze typy najlepszych stron z torrentami muzycznymi:

The Pirate Bay

Założona w 2003 roku The Pirate Bay jest jednym z pionierów w technologii udostępniania plików dostępnej publicznie. Przez całe swoje życie przetrwał legalne bitwy przeciwko najpotężniejszym siłom na świecie. Ma miliony plików muzycznych w swojej bibliotece. W chwili pisania tego tekstu The Pirate Bay jest zakazany w 29 krajach, w szczególności w Chinach, Wielkiej Brytanii i Australii. Jeśli musisz odwiedzić strony z torrentami w tych krajach, potrzebujesz niezawodnej sieci VPN. Średnia prędkość pobierania wynosi 3,1 MB / s.

Torrentz2

Torrentz2 zastąpił Torrentza, gdy ten ostatni został zamknięty w 2016 r. Będąc nowym graczem, Torrentz2 nadal cieszy się dużą swobodą od cenzury. Strona zawiera ponad 61 milionów plików, z których wiele ma format muzyczny. Nie obsługuje natychmiastowego pobierania, ale umożliwia pobieranie wielu ścieżek jednocześnie. Średnia prędkość DL wynosi 1,9 MB / s.

iDope

Na swojej stronie banner brzmi: „iDope: hołd dla Kickass Torrent”. Nikt nie wie, czy ludzie, którzy za tym stoją, to ci sami technicy, którzy wcześniej obsługiwali Kickass. Ale jedno jest pewne: to mekka dla fanów muzyki z powodu ogromnej kolekcji piosenek! iDope oferuje doskonałą technologię zapewniającą szybkość i niezawodność. Nie śledzi usługodawcy internetowego użytkownika, nie wyskakuje ani nie przekierowuje. Ma aplikację na Androida dla użytkowników telefonów komórkowych. Średnia prędkość DL wynosi 3,7 MB / s.

Soundpark

Soundpark ma bogatą kolekcję ulubionych utworów i remiksów. Zawiera miliony piosenek z różnych gatunków: pop, heavy metal, reggae, hip-hop, rytm i blues, a nawet country. Ma również przyjazny interfejs użytkownika. Wystarczy wpisać tytuł żądanego utworu, a Soundpark przeszuka jego bibliotekę w krótkim czasie. Zawiera także listę najlepszych, codziennych, cotygodniowych i miesięcznych, które pozwalają poznać najpopularniejsze utwory.

TorrentFunk

TorrentFunk to kolejna cenna strona z torrentami muzycznymi. Większość linków zawiera recenzje poprzednich użytkowników, dlatego użytkownik zostanie ostrzeżony przed pobraniem plików. Ma miliony plików muzycznych w swojej bibliotece i może czerpać źródła z innych torrentów. Wadą jest jednak to, że strona główna zawiera nieodpowiednie obrazy. Podczas pobierania należy zachować ostrożność, ponieważ być może kliknięto reklamę, a nie utwór.

Najlepsze sieci VPN do torrentowania muzyki

Nie wszystkie strony z torrentami muzycznymi są dostępne bez ograniczeń. Niektóre witryny są blokowane przez stronę trzecią lub samą witrynę z różnych powodów.

Ten scenariusz jest prawdziwy, gdy jedziesz do innych krajów z surową cenzurą działalności online. Restrykcyjne systemy są ukierunkowane na możliwości udostępniania plików cyfrowych w ramach rządowych protokołów bezpieczeństwa. Dlatego pobieranie ulubionych piosenek pod ich jurysdykcją może być bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. W takim przypadku potrzebujesz niezawodnej usługi VPN, takiej jak:

ExpressVPN

Dzięki ponad 3000 serwerów w 93 krajach ExpressVPN jest zdecydowanie najpopularniejszym dostawcą VPN na całym świecie. Ma solidne zasady braku logowania i inne funkcje, które chronią twoje poświadczenia online. Ma dobrą reputację dzięki szybkiemu połączeniu z Internetem, co jest przydatne przy pobieraniu utworów w torrentie. Miesięczna subskrypcja rozpoczyna się od 12,95 USD z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

NordVPN

NordVPN zapewnia anonimowość w celu zapewnienia bezpiecznego torrentowania. Ma zasięg ogólnoświatowy i działa dobrze nawet w Chinach, gdzie rząd jest znany z regulowania działalności online. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu idealnie nadaje się dla nie-techników. Aby zagwarantować twoją prywatność, ma technologię kill-switch, która automatycznie wyłącza się, gdy wykryje złośliwą ingerencję w serwer. NordVPN nie ma ograniczeń przepustowości, która jest odpowiednia do pobierania utworów w torrentach. Miesięczna stawka zaczyna się od 11,95 USD, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

CyberGhost

Cyberghost jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy kliknąć przycisk „Torrent anonimowo”, aby automatycznie połączyć się z serwerami przyjaznymi dla torrentów. Jest wyposażony we wszystkie fantastyczne funkcje, aby zapewnić bezpieczeństwo w trybie online. Umożliwia dostęp do torrentów w 7 urządzeniach pracujących jednocześnie. Miesięczna stawka zaczyna się od 12,99 USD z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

TorGuard

TorGuard, jak sama nazwa wskazuje, został zaprojektowany specjalnie do torrentowania. Firma zbudowała 3000 serwerów dla 55 krajów. Podobnie jak inne sieci VPN, TorGuard wykorzystuje protokoły OpenVPN i szyfrowanie AES dla optymalnej ochrony online. VPN odblokowuje większość stron torrentowych i umożliwia 5 urządzeniom jednoczesne pobieranie utworów. To anonimowy pakiet VPN kosztuje 9,99 USD miesięcznie z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

IPVanish

Nasza lista nie jest kompletna bez IPVanish, tylko dlatego, że zapewnia możliwości torrentowania na wszystkich ponad 1300 serwerach. Ma ponadprzeciętną prędkość połączenia i brak ograniczeń przepustowości, co jest tym, co chcesz pobierać utwory szybciej na torrentach. Miesięczny koszt zaczyna się od 11,99 USD i obejmuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Podsumowanie

Nie wszystkie torrenty są sobie równe. Niektóre witryny mają straszny wybór utworów i ograniczoną przepustowość, co powoduje ból głowy zamiast spokoju ducha. Możesz tego uniknąć, jeśli znasz najlepsze strony z torrentami do pobierania ulubionych utworów.

Torrenting ma kiepską reputację jako dystrybuujący pliki z wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, a torrentowanie bez VPN jest wyjątkowo ryzykowne. Niektóre strony zainstalowały siatki bezpieczeństwa, aby ostrzec Cię o możliwości pobrania wirusa. Jednak niektóre trwałe złośliwe oprogramowanie wciąż może się przedostać, ponieważ udają, że są nieszkodliwe i bezpieczne do pobrania. Gdy tak się dzieje, niszczenie gadżetu tylko na jedną piosenkę może być bardzo frustrujące.

W tej sytuacji przydaje się niezawodna usługa VPN. VPN może ominąć zapory rządowe, które pozwolą ci na dostęp do stron z torrentami i bezpieczne pobieranie twoich ulubionych piosenek. Ukrywa również Twój adres IP, zapewniając prywatność w dobrych rękach. Sprawdź nasze zalecane sieci VPN, aby kontynuować pobieranie muzyki: bez bałaganu, bez problemów!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map