Najlepsze strony z torrentami anime [2020] | Kawa VPN


Jeśli jesteś fanem anime, wiesz, że to grzech, że nie dogoniłeś najnowszego odcinka swojej ulubionej serii. Ale nie wszystkie anime znalazły się w głównych serwisach streamingowych. Aby uzyskać codzienną dawkę anime, musisz przejść do stron z torrentami często odwiedzanych przez fanów anime.

Zanim ujawnimy naszą ulubioną listę najlepszych stron z torrentami z anime, przyjrzyjmy się bliżej temu, o co chodzi w anime.

Jest szansa, że ​​urzeka Cię łysy, regularnie wyglądający Saitama w popularnym One-Punch Man na Hulu. Zastanawiasz się, czy istnieje więcej anime o podobnej tematyce, które zaspokoi Twój głód.

Cóż, są.

Pytanie, które nasuwa odpowiedź, brzmi: w jaki sposób przesyłasz anime na swoje urządzenia? A gdzie dowiesz się, jakie anime istnieją i są najpopularniejsze wśród fanów? Czytaj dalej, a my odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Czym jest anime i dlaczego to takie szaleństwo?

Anime to termin stworzony dla animowanych filmów animowanych produkowanych przez japońskie studia. Często mają na nie wpływ komiksy lub manga i od dziesięcioleci są częścią japońskiej kultury. Japońskie anime opiera się na wspaniale napisanych fabułach i często zyskuje spore globalne obserwacje.

Popularność anime w krajach zachodnich można prześledzić na początku XXI wieku, kiedy Amerykanie zaczęli żywo interesować się wyjątkowo animowanymi postaciami i fabułami. Niektóre anime Atak na Tytana, mają ogromne rzesze fanów w USA. W rzeczywistości Hollywood podobno próbuje adaptacji filmowej tego popularnego serialu.

Jeśli jesteś uzależniony od anime, nie jesteś sam. Co roku dziesiątki tysięcy fanów na całym świecie gromadzą się na konwencjach, by uczcić kulturę anime. Z jakiegoś powodu anime ma magiczny urok wśród płci, wieku i narodowości. Nie ma znaczenia, kim jesteś i gdzie jesteś – odpowiednie anime pozbawi cię poczucia czasu, gdy skierujesz swoją uwagę na napięcia i sceny pełne akcji. Satysfakcja z wciągnięcia się w świat anime może być odmładzająca. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem artystycznych wizualizacji, kreatywnej fabuły, czy też próbujesz przeżyć swoje dziecko z walczącymi superbohaterami, anime oferuje idealny kanał na relaks i odprężenie. Gdy zostaniesz wciągnięty w jedno anime, zostaniesz uzależniony i nie będziesz chciał więcej.

A oto dobra wiadomość: na każde oglądane w głównym nurcie anime istnieją setki równie genialnych seriali anime, które błagają o uwagę. Aby uzyskać wyraźniejszy obraz, każdego roku wydawane są setki tysięcy tytułów anime. Ale tylko dlatego, że seria nie trafiła do głównego nurtu, nie oznacza to, że ma gorszą jakość. Oznacza to po prostu, że konkurencja w anime w Japonii jest zacięta, a ograniczając się do głównego nurtu, możesz przegapić jedne z najlepszych klejnotów.

Aby zaspokoić Twoje pragnienie doskonałego wykonania anime, podzielimy się naszą ulubioną listą stron z torrentami, z których udało nam się pobrać i obejrzeć nasze ulubione postacie w akcji. Ale zanim zaczniesz odwiedzać te witryny, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w co się pakujesz.

Anime Torrenting jest nielegalne?

Chociaż udostępnianie plików na platformie torrentowej nie jest nielegalne, przesyłanie i pobieranie plików torrentowych anime prawdopodobnie jest. Jeśli dane anime jest chronione prawami autorskimi, a większość z nich prawdopodobnie tak, zlekceważysz prawa autorskie.

Większość krajów ma ścisłe prawa autorskie. Chociaż działania prawne podejmowane wobec downloaderów torrent są stosunkowo niewielkie, zdarzają się. W Japonii 39-letni mężczyzna został aresztowany za pobranie anime i innych plików na oprogramowanie P2P.

W niektórych krajach użytkownicy pobierający torrenty chronione prawem autorskim mogą otrzymać powiadomienie od swoich dostawców usług internetowych. W zależności od sytuacji mogą zostać nałożone opłaty prawne.

W VPNCoffee nie akceptujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim. Jeśli używasz witryny z torrentami, musisz zdawać sobie sprawę z ryzyka.

Gdzie znaleźć anime torrenty

Podczas gdy usługi przesyłania strumieniowego stały się głównym nurtem, społeczność torrentów jest nadal aktywna. Jednak nie wszystkie społeczności P2P są świetne dla torrentów anime. Fani anime odwiedzają określone strony z torrentami dla miłośników anime.

Jeśli dopiero zaczynasz pobierać torrenty z anime, możesz szukać w niewłaściwym miejscu. W tym przewodniku utworzyliśmy listę bardzo popularnych witryn z torrentami z anime. Witryny te dysponują ogromną kolekcją tytułów z różnych gatunków anime.

Zamiast skończyć z dziką gęś, po prostu odwiedź dowolną stronę z anime na naszej liście i możesz znaleźć tytuł, którego szukałeś.

Gdzie pobrać Old Animes

Jeśli złapałeś fragmenty Wielki Nauczyciel Onizuka, Fushigi Yuugi lub inne ekscytujące animacje, które były emitowane kilkadziesiąt lat temu, możesz mieć problemy z przesyłaniem strumieniowym do dostawców treści, takich jak Netflix. Aby zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą rozwoju historii, musisz sięgnąć po alternatywne źródła anime.

Zapytaj fanów anime, a przekierują Cię do stron z torrentami o tematyce anime. W naszym przewodniku wymieniliśmy niektóre z bardzo popularnych witryn z torrentami z anime. Strony te często mają funkcję wyszukiwania, która pozwala szybko zlokalizować klasyczne anime.

Niektóre z tych stron z torrentami anime zapewniają również filtry, które zwracają wyniki torrentów animacji w określonych terminach. Twoje szanse na obejrzenie starych animacji na stronach z torrentami są większe niż dostrojenie się do głównych dostawców streamingu.

Jak wybrać witrynę torrentową dla anime

Musisz być ostrożny przy wyborze stron z torrentami do pobrania swojego ulubionego anime. Surowa prawda jest taka: niektóre strony, które są pełne linków oszustw i plików wirusów, otrzymały złą nazwę torrentowania..

Nie ma sensu zepsuć komputera lub telefonu komórkowego tylko dlatego, że chcesz nadrobić zaległości w najnowszym odcinku potwornego anime.

Oczywiście najlepsze strony z torrentami powinny mieć bogatą kolekcję animacji ze wszystkich gatunków. Liczba użytkowników pobierających lub udostępniających plik jest również ważna, ponieważ zwiększa się prędkość torrentowania, gdy więcej użytkowników udostępnia ten sam plik.

Podczas gdy niektórzy fani anime wolą subbed wersje tytułów, inni lubią oglądać dubbingowane odcinki anime. Pomaga, jeśli strona z torrentem ma do wyboru opcje zarówno wersji dubbed, jak i subbed.

Strony z torrentami były kiedyś plątaniną tekstu i linków. Ale niektóre strony z torrentami anime są zbudowane z intuicyjnych interfejsów. Powinieneś być w stanie łatwo zlokalizować lub przeglądać tytuły anime.

Ostatecznie będziesz chciał zachować bezpieczeństwo podczas torrentowania. Zainstalowanie oprogramowania antywirusowego pomaga, ale będziesz chciał odwiedzać strony z torrentami, które są odwiedzane przez fanów, zamiast niepotrzebnego ryzyka w przypadku nieznanych stron.

Najlepsze strony dla Torrenting Anime

Jako zagorzali fani anime możemy ręczyć, że są to najlepsze strony z torrentami, na których możesz polegać, aby rozpocząć pobieranie swojego ulubionego anime.

1. 1337X

Ta strona z torrentami istnieje już od dłuższego czasu i ma bogatą kolekcję tytułów anime. Ma przejrzysty interfejs użytkownika, który pozwala łatwo wyszukiwać ulubione anime lub przeglądać ikony anime.

2. 9Anime

9Anime nie jest witryną torrentową w najściślejszym tego słowa znaczeniu, ale zasługuje na wzmiankę, ponieważ zawiera wiele tytułów anime, które można przesyłać strumieniowo online. Możesz przeglądać anime według gatunku lub po prostu wybierać spośród ulubionych fanów.

3. AnimeLayer

Jeśli nie mówisz biegle po rosyjsku, musisz automatycznie przetłumaczyć tę stronę z torrentami. AnimeLayer to pięknie przedstawiona rosyjska strona z torrentami ze szczegółowymi opisami i informacjami na temat każdego tytułu. Ma również forum, na którym możesz łączyć się z podobnie myślącymi fanami anime.

4. AnimeUltime

Ta strona z torrentami jest świadectwem tego, jak Francuzi kochają swoje anime. Jeśli język nie jest dla Ciebie przeszkodą, możesz cieszyć się kontaktem z aktywną społecznością w witrynie. Lub możesz rozpocząć pobieranie z szeregu dostępnych tytułów anime.

5. AnimeTorrents

AnimeTorrents oferuje wysokiej jakości pliki do pobrania torrent, które zachwycą fanów anime wszystkich gatunków. Musisz zarejestrować konto, aby uzyskać dostęp do kolekcji anime. Zarówno dubbingowaną, jak i subbedową wersję można pobrać z jej platformy torrentowej.

6. AnimeTosho

W AnimeTosho nie ma nic wyszukanego, ale lista najnowszych dostępnych plików torrentów anime do sprawdzenia. Witryna ma aktywną społeczność użytkowników, a to oznacza brak siewników. Spodziewaj się przyzwoitego czasu pobierania z AnimeTosho.

7. AniArena

AniArena krzyczy anime na tle kolorowych japońskich postaci z kreskówek. Jest to strona z torrentami, która przyciąga fanów anime na całym świecie. Możesz rozpocząć pobieranie bez rejestracji konta.

8. Bakabt.me

Bakabt nie jest zwykłą witryną torrentową. Musisz złożyć wniosek za pośrednictwem IRC i poprosić administratora o sprawdzenie go. Po zatwierdzeniu możesz uzyskać dostęp do ściśle związanej społeczności zagorzałych fanów anime i rozpocząć pobieranie dostępnych treści.

9. HorribleSubs

W przeciwieństwie do nazwy, tytuły anime z napisami pobrane na HorribleSubs są całkiem przyzwoite. Ma harmonogram, w którym możesz śledzić nadchodzące odcinki i tętniącą życiem społeczność do interakcji.

10. LimeTorrents

Chociaż LimeTorrents nie jest ekskluzywną witryną torrentową, jest to jedna z najstarszych stron internetowych, która obsługuje ogromną liczbę torrentów. Możesz spodziewać się powitania przez długą listę torrentów anime, gdy klikniesz ikonę lub po prostu szukasz tytułu na stronie głównej.

11. Nyaa

Nyaa ma prosty układ, który pozwala szybko przejrzeć najnowsze przesłane pliki torrentów anime i liczbę dostępnych seederów. Jest też przydatny pasek wyszukiwania, który pozwala odfiltrować wyszukiwanie.

12. Projekt GXS

Na pierwszy rzut oka Project GXS jest podobny do jednego z wielu blogów tworzonych przez fanów na anime. Ale kliknięcie na indeks wywołuje ogromną listę wszystkich anime wymienionych na stronie. Niektóre tytuły oferują bezpośrednie pobieranie oprócz torrentowania.

13. Projekt Shana

Shana Project pozwala zautomatyzować pobieranie anime po utworzeniu konta w serwisie. Ma prosty interfejs, który umożliwia wyszukiwanie lub przeglądanie listy dostępnych seriali anime.

14. TorrentDownloads

Chociaż TorrentDownloads nie jest wyłącznie hostingiem torrentów z anime, ma spory udział tytułów anime. Ponad 70 000 różnych tytułów anime jest zorganizowanych w 28 podkategoriach. Każdy fan anime będzie zachwycony mnóstwem wyborów.

15. Torrentz2

Torrentz2 jest jak Google torrentów. Nie hostuje żadnych plików, ale przekieruje do witryn o tytule, którego szukasz. To najlepszy wybór, gdy szukasz serialu anime, który nie pojawia się gdzie indziej.

Jaka jest najlepsza strona z torrentami do pobrania anime?

Faktem jest, że istnieją różne strony z torrentami, w których można pobierać animacje. Niektóre strony mogą jednak przewyższać inne pod względem funkcji, zawartości i dostępności. Na przykład Bakabt pozwala Ci łączyć się z innymi fanami anime, ale zanim pobierzesz torrenty z anime, musisz zatwierdzić swoją aplikację..

Jeśli szukasz przyjaznej dla użytkownika witryny z rozsądną liczbą tytułów anime, powinieneś wypróbować AniRena. Zawiera listę tytułów anime wraz z liczbą siewników i pijawek. Nie ma też potrzeby tworzenia konta, aby pobrać torrent.

Jeśli wolisz proste i proste strony z torrentami, najlepszą opcją jest Anime Tosho. Ma zaktualizowaną listę nowo przesłanych torrentów. Bez fantazyjnych środowisk, ale czysta kolekcja torrentów dla fanów anime.

Najlepsza sieć VPN dla Torrenting Anime

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do żadnej z powyższych stron z torrentami z anime lub pobrać anime za pomocą klienta P2P, nie jesteś sam. Dostawcy usług internetowych blokują pobieranie torrentów w niektórych krajach, ponieważ niektórzy użytkownicy nadużywają technologii torrentów w udostępnianiu treści naruszających prawa autorskie.

Ale istnieje sposób na obejście cenzury, a to poprzez zainstalowanie VPN na swoim urządzeniu. VPN lub Virtual Private Network, pozwala łączyć się z bezpiecznymi serwerami w krajach z dostępem do stron z torrentami anime. Innymi słowy, urządzenie, z którego przeglądasz, zajmuje adres IP innego kraju, omijając w ten sposób cenzurę usługodawcy internetowego.

Szczerze mówiąc, strony z torrentami anime nie są najbezpieczniejszym miejscem. Gdy używasz oprogramowania do torrentowania peer-to-peer, Twój adres IP jest udostępniany innym użytkownikom platformy. To sprawia, że ​​jesteś podatny na wszelkie ataki hakerów, którzy atakują użytkowników z witryn torrentowych.

VPN nie tylko ukrywa twoją obecność: szyfruje informacje pochodzące i kierowane na twoje urządzenie. Hakerzy przechwytujący twoje dane będą mieli niemożliwe zadanie złamania szyfrowania.

Mając to na uwadze, nie wszystkie sieci VPN są przyjazne dla torrentów. Niektóre nie obsługują dostępu do stron z torrentami lub mogą mieć zniechęcającą prędkość połączenia do torrentów.

Aby pomóc Ci zacząć i cieszyć się pobieraniem swojego ulubionego anime, zebraliśmy najlepsze sieci VPN, które zapewniają doskonałą obsługę witryn z torrentami.

1. NordVPN

NordVPN jest prawdopodobnie jednym z najlepszych VPN-ów, które zapewniają Twoją obecność w Internecie. Niektóre z jego serwerów są przeznaczone dla użytkowników P2P. Po podłączeniu do serwerów obsługujących torrent jesteś chroniony przez bardzo bezpieczne protokoły podczas pobierania plików anime.

2. CyberGhost

CyberGhost ma przycisk „Torrent anonimowo” w swoim oprogramowaniu klienckim, który automatycznie nawiązuje połączenie z serwerem przyjaznym dla torrentów, jednocześnie utrzymując bezpieczne połączenie. Możesz także skonfigurować tę funkcję, aby automatycznie uruchamiała oprogramowanie P2P, którego używasz do pobierania plików anime.

3. Assguard

assguard

Assguard jest nowicjuszem na rynku VPN, ale zyskuje już popularność wśród miłośników torrentów. Możesz łatwo pobrać animacje torrentów na dowolnym serwerze VPN. Assguard pozwala na maksymalnie sześć urządzeń na jedno konto – użytkownicy uznają je za przydatne podczas pobierania na wiele urządzeń.

4. ExpressVPN

Oczekuj szybkiej prędkości pobierania dzięki ExpressVPN, nawet z oprogramowaniem P2P. ExpressVPN ma 160 serwerów w 94 krajach i możesz użyć klienta torrentowego, łącząc się z dowolnym z tych serwerów. Podczas pobierania anime będziesz chroniony standardowym szyfrowaniem i protokołem przemysłowym.

5. IPVanish

IPVanish zasługuje na uznanie za umożliwienie działań torrentowych na wszystkich swoich ponad 1300 serwerach VPN. Wiadomo, że ma ponadprzeciętne prędkości połączenia w dużej sieci serwerów i nie ma ograniczeń prędkości torrentów ani limitów transferu.

Podsumowanie

Przestań oglądać zwiastuny lub mini-klipy anime na YouTube. Prawdziwi fani anime zdobędą całą serię i zaczną głęboko zanurzać się w doświadczenie bohaterów.

Zacznij odkrywać, gdzie są prawdziwi fani anime, odkrywając polecane przez nas witryny z torrentami z anime. Fakt, że te strony z anime istnieją od dłuższego czasu, oznacza, że ​​użytkownicy im ufają.

Oczywiście, będziesz chciał używać tych stron z torrentami. O ile strony starają się dostarczać społecznościom to, co najlepsze, zawsze istnieje kilka podejrzanych postaci próbujących wyrządzić szkody.

Tak, mówimy o hakerach i złośliwym oprogramowaniu zamaskowanym jako pliki anime. W niektórych krajach obowiązuje cenzura, która uniemożliwia fanom anime dostęp do tego, co kochają.

Zdobądź jedne z najlepszych VPN, które zalecamy, aby uzyskać dostęp do najlepszych stron z torrentami z anime. Obejdziesz cenzurę online i będziesz bezpieczny podczas torrentowania swojego ulubionego anime.

Nie możesz pomóc, aby anime było tak uzależniające, ale daliśmy ci całą wiedzę na temat uzyskiwania dostępu do dziesiątek tysięcy tytułów online. Jeśli jesteś prawdziwym fanem anime, żadna cenzura nie będzie przeszkadzać w oglądaniu fajnych animowanych japońskich kreskówek.

Zarejestruj się teraz w VPN przyjaznym dla torrentów.

VPNcoffee nie akceptuje nielegalnego udostępniania plików ani naruszania praw autorskich. Mimo że technologia udostępniania plików P2P jest legalna, wiele plików wymienianych za pośrednictwem P2P jest rzeczywiście chronionych prawami autorskimi. Przesłanie tych plików chronionych prawem autorskim może narazić Cię na ryzyko cywilne. Chociaż procesy te są często sprawami zbiorowymi, niektóre zostały skierowane do indywidualnych użytkowników, próbując dać przykład.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map