Czy Avast VPN jest dobry na torrenty w 2019 roku? Wymyślmy! | Kawa VPN


Gdy próbujesz dowiedzieć się, jak używać Avast do torrentowania, pokazuje, że w świecie online zachodzą wielkie zmiany. W czasach, gdy Internet był młody, wystarczyło oprogramowanie antywirusowe (oprogramowanie AV), aby zabezpieczyć komputer przed złośliwymi wirusami.

Avast, jak zapewne się zorientowałeś, jest znaną marką oprogramowania antywirusowego. Możliwe, że już subskrybujesz program antywirusowy Avast, aby chronić swój komputer. Ale fakt, że firma wprowadziła Avast Secureline VPN P2P pięć lat temu, jest subtelną wskazówką, że posiadanie oprogramowania antywirusowego nie wystarczy, szczególnie do torrentowania.

W tym artykule omówimy następujące kwestie:

Dlaczego oprogramowanie antywirusowe nie wystarcza??

Torrenting został opracowany, gdy Internet był w szybkim tempie. Pomimo wygody udostępniania i pobierania dużych plików we własnym tempie, jest to ryzykowny biznes. Jeśli połowa Twoich plików została wyczyszczona po uruchomieniu pozornie „legalnego” instalatora, wiesz o czym mówimy.

Ale wirusy nie są jedyną troską współczesnych użytkowników torrentów. Niektóre pliki udostępniane społeczności torrent są chronione prawem autorskim. Chociaż nie akceptujemy naruszenia praw autorskich, czasem możesz zostać nieświadomie wciągnięty w ten proces.

Prywatność stała się największym mitem we współczesnym Internecie. Wszystkie twoje działania związane z torrentami mogą być monitorowane przez Twojego dostawcę usług internetowych, rząd i inne organy ścigania. A korzystanie z oprogramowania torrentowego tylko zwiększa twoją podatność.

Czy zauważyłeś, że adres IP każdego użytkownika jest wymieniony w oprogramowaniu do torrentowania podczas udostępniania lub pobierania torrenta? Te adresy IP ujawniają Twoją tożsamość na platformie torrentowej. Jeśli hakerzy czają się między niewinnymi użytkownikami, będą mieli dzień pracy z niezabezpieczonymi adresami IP.

Nawet jeśli unikniesz ataków podczas torrentowania, niektórzy dostawcy usług internetowych mogą zdławić Twoją prędkość Internetu. Oprogramowanie do torrentowania, takie jak BitTorrent i uTorrent, znane jest z zajmowania ogromnej przepustowości. To często denerwuje dostawców usług internetowych i dławią cię.

Wprowadź VPN lub wirtualną sieć prywatną. VPN to technologia, która tworzy bezpieczne połączenie internetowe dla Twoich urządzeń, wykorzystując szyfrowanie i maskowanie adresu IP. Przed połączeniem z Internetem przesyła informacje przez sieć serwerów VPN.

W jednej chwili nie jesteś już pod czujnym okiem innych, gdy pobierasz torrent. Nawet jeśli dane z twojego urządzenia zostaną przechwycone, są niezrozumiałe z powodu wysoce nieprzeniknionego szyfrowania. W rezultacie dostawca usług internetowych nie ogranicza prędkości ani nie ryzykuje uwikłania w sprawy sądowe.

Oczywiście nie wszystkie sieci VPN obsługują działania torrentowe. Nie są też świetnymi opcjami do torrentowania. VPN musi spełniać następujące kryteria, aby wziąć pod uwagę torrent:

 • Polityka braku dzienników.
 • Brak problemów z wyciekiem DNS.
 • Szybka prędkość połączenia.
 • Obsługa P2P / Torrent.

Avast VPN jest jednak tym, który zasługuje na próbę, ponieważ spełnia podstawowe wymagania. Ale czy Avast VPN jest najlepszą opcją, na którą warto się zapisać? Czytaj dalej, a my zagłębimy się w torrenty z VPN, szczególnie z Avast VPN.

IS Avast VPN jest dobry do torrentowania?

Avast Secureline P2P VPN lub popularnie znany jako Avast VPN został wydany w 2014 roku przez firmę działającą w branży antywirusowej od 1988 roku. Można go pobrać na popularne platformy operacyjne, takie jak Windows, MAC, Android i iOS. Do pięciu różnych urządzeń może łączyć się z Avast VPN z jednego konta.

Ale oto powody, dla których uważamy, że powinieneś wypróbować Avast VPN.

1. Polityka braku dzienników

W przypadku torrentów musisz upewnić się, że Twoja prywatność jest chroniona za wszelką cenę. Avast VPN ma zasady braku dzienników, które zapewniają, że żadne informacje identyfikujące użytkowników nie są przechowywane w bazie danych. Jednak przechowuje dzienniki połączeń, takie jak wykorzystanie przepustowości i czas trwania sesji do celów diagnostycznych.

2. Wysoce bezpieczne połączenia

Jako oferta VPN renomowanego producenta oprogramowania antywirusowego przekonasz się, że Avast VPN oferuje wojskowe standardowe szyfrowanie AES-256. W połączeniu z protokołami OpenVPN lub IPSec twoje połączenie jest nieprzeniknione z rąk hakerów lub dociekliwych dostawców usług internetowych. Avast VPN jest również wolny od wycieków DNS – luki w prywatności, która może ujawnić Twój adres IP.

3. Imponująca prędkość połączenia

Przy całym szumie korzystania z VPN do torrentowania, szybkość jest często niedocenianym czynnikiem. Wolne połączenie oznacza, że ​​torrent zajmuje znacznie dłuższy czas. Prędkości serwerów Avast VPN są niezwykle szybkie, dzięki czemu VPN idealnie nadaje się do torrentowania.

4. Dedykowane serwery do torrentowania

Avast VPN zamiast wypróbowywać każdy serwer, aby dowiedzieć się, który działa do torrentowania, wymienia te, które są przeznaczone do takich celów. Przekonasz się, że połączenie z dowolną z tych 8 lokalizacji daje dostęp do torrentów.

 • Praga, Republika Czeska
 • Frankfurt, Niemcy
 • Amsterdam, Holandia
 • Nowy Jork, Nowy Jork
 • Miami, Floryda
 • Seattle, Waszyngton
 • Londyn, Wielka Brytania
 • Paryż, Francja

5. Wsparcie połączeń telefonicznych

W przypadku większości sieci VPN nie otrzymujesz pomocy telefonicznej. W rzeczywistości nie mogliśmy sobie przypomnieć. Avast VPN ma dedykowaną infolinię, z którą można się skontaktować i uzyskać pomoc, jeśli nie chcesz korzystać z systemu biletowego.

Jak korzystać z Avast Secureline VPN do torrentowania

Avast ma różne plany cenowe w zależności od zainstalowanej platformy. Są one objęte 30-dniową polisą gwarancji zwrotu pieniędzy. Ale bardziej intrygujące jest to, że możesz cieszyć się 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym dla dowolnego z jego planów.

Jeśli chcesz wypróbować Avast VPN dla p2p (torrenting), możesz to zrobić spokojnie, wykonując następujące kroki.

1. Przejdź do strony głównej Avast, kliknij Dla domu → komputer → SecureLine VPN. Lub załaduj Avast VPN z tego łącza.

avast secureline VPN

2. Kliknij Pobierz na PC przycisk. (Używamy Avast VPN do p2p / torrenting na PC).

pobierz avast secureline VPN

3. Zainstaluj Avast VPN na komputerze.

zainstaluj avast vpn

4. Po zakończeniu instalacji uruchom Avast Secureline VPN P2P. Kliknij na “POZA” przycisk.

uruchom avast secureline VPN

5. Zostanie wyświetlone okno dialogowe z monitem o wybranie planu licencyjnego. Wybierać Rozpocznij 7-dniowy okres próbny.

Bezpłatna wersja próbna avast VPN

6. Kliknij Zaczynaj po aktywacji licencji próbnej.

zacznij korzystać z avast VPN

7. Na pulpicie nawigacyjnym Avast SecureLine VPN kliknij Zmień lokalizację na dole ekranu. Wybierz lokalizację oznaczoną P2P. W naszym przypadku wybraliśmy Holandię.

zmień lokalizację avast vpn w trybie p2p

8. Poczekaj, aż Avast SecureLine ustanowi połączenie. Po nawiązaniu połączenia pojawi się następujący ekran.

nawiąż połączenie avast vpn

9. Po połączeniu z serwerem przyjaznym P2P za pomocą Avast VPN, możesz uruchomić klienta torrentowego i rozpocząć udostępnianie plików.

Czy Avast VPN zezwala na torrenty?

Szczerze mówiąc, Avast VPN ma wysokie strony, jeśli chodzi o ceny abonamentu. Biorąc pod uwagę, że okres próbny trwa tylko 7 dni, musisz zdecydować, czy trzymać się Avast SecureLine do torrentowania, czy zdecydować się na jedną z naszych rekomendowanych sieci VPN do torrentowania.

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, postawiliśmy Avast VPN na te uprzywilejowane sieci VPN, więc sprawdź, jak radził sobie w różnych aspektach.

1. Sieć serwerów

Avast VPN ma w sumie tylko 55 serwerów w 34 krajach. Jest to stosunkowo niewielka liczba, jeśli chodzi o VPN. NordVPN, prawdopodobnie najpopularniejszy VPN, może pochwalić się ponad 5000 serwerów w 60 krajach, a ExpressVPN, znany z imponującej prędkości, ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach.

2. Bezpieczeństwo

Opracowany przez renomowaną firmę antywirusową, Avast VPN wykorzystuje wysoce bezpieczne szyfrowanie w postaci AES-256. Przesyła dane za pomocą protokołu OpenVPN lub IPSec, co jest normą VPN. Można śmiało powiedzieć, że bezpieczeństwo Avast VPN konkurowało z innymi najlepszymi VPNami, takimi jak TorGuard i prywatny dostęp do Internetu, które zalecamy do torrentowania.

3. Wsparcie Netflix

Fani Netflix będą rozczarowani faktem, że Avast Secureline nie zapewnia wsparcia dla popularnej usługi przesyłania strumieniowego wideo. Jeśli potrzebujesz VPN, który działa zarówno dla torrentowania, jak i Netflix gdziekolwiek jesteś, NordVPN, Surfshark i ExpressVPN są świetnymi opcjami.

4. Jurysdykcja

Chociaż Avast VPN ma politykę braku dzienników, fakt, że ma ona siedzibę w Czechach, może denerwować niektórych użytkowników. Republika Czeska jest znana z przyjaźni z narodem Five-Eyes, w którym informacje wywiadowcze są przekazywane między rządami. Jeśli Ci to przeszkadza, wybierz VPN, takie jak NordVPN lub ExpressVPN, które działają w krajach, w których VPN nie wymaga udostępniania danych.

5. Prędkość

Avast Secureline (dla Torrent) oferuje imponującą prędkość, która stawia go na równi z niektórymi z najlepszych VPN, takich jak NordVPN, prywatny dostęp do Internetu i ExpressVPN. Bardzo ważne jest, aby mieć dość szybkie połączenie, aby cieszyć się torrentowaniem przez VPN.

Oczywiste jest, że Avast VPN ma swoje własne, jeśli chodzi o torrentowanie. Ale biorąc pod uwagę czynnik ceny, możesz przyjrzeć się bliżej naszej liście najlepszych sieci VPN do torrentowania.

Podsumowanie

Jeśli nadal trzymasz się dobrego starego oprogramowania antywirusowego, aby chronić swój komputer podczas pobierania torrentów, jesteś bardzo podatny na cyberataki i inne komplikacje prawne. Instalacja VPN jest kluczem do zachowania bezpieczeństwa w Internecie podczas torrentowania.

Wprowadzenie Avast Secureline VPN dla P2P / Torrenting wskazuje, że jedna z największych firm zajmujących się oprogramowaniem antywirusowym zdaje sobie sprawę, że współczesnym zagrożeniom lepiej przeciwdziałać anonimowość i szyfrowanie.

Avast VPN został zaprojektowany z myślą o społeczności torrentów z dedykowanymi serwerami P2P. Dzięki godnej pochwały szybkości połączenia i szyfrowaniu na poziomie wojskowym użytkownicy torrentów są chronieni przed hakerami i wścibskimi oczami władz.

Chociaż Avast VPN jest przyzwoitym VPN do torrentowania, fakt, że ma siedzibę w Czechach, może budzić obawy u niektórych użytkowników. Ponadto nie jest to najlepsza sieć VPN, jeśli masz napięty budżet.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z Avast VPN, czy też korzystasz z naszych zalecanych VPN do torrentowania, nie powinieneś podejmować lekkomyślnego ryzyka, torrentując bez niego.
Zarejestruj się w Avast Secureline lub sprawdź te najlepsze VPN dla torrentów już teraz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map