Zapłać za VPN anonimowo za pomocą przedpłaconych kart debetowych (pokonuje Bitcoin!)

Niektórzy użytkownicy VPN chcieliby anonimowo płacić za VPN, ale płatności Bitcoin mają dużą krzywą uczenia się i jest on zastraszający dla osób, które nigdy wcześniej z nich nie korzystały. I nawet wtedy nie wszyscy dostawcy VPN akceptują bitcoiny.


Ale nie bój się. Istnieje łatwiejszy sposób na anonimową płatność i jest to praktycznie niemożliwe do wykrycia, jeśli chcesz. To niesamowite urządzenie płatnicze możesz odebrać w lokalnej aptece, sklepie docelowym lub sklepie spożywczym.

Tajemnica?

Przedpłacone karty upominkowe debetowe!

Te karty przedpłacone można kupić za gotówkę (nie do wyśledzenia) i używać ich tak jak kart kredytowych do kupowania prawie wszystkiego online, w tym usługi VPN.

Niektóre osoby zgłaszają odrzucanie kart przedpłaconych za zakupy online, ale dzieje się tak dlatego, że nie znają jedna prosta sztuczka dzięki temu Twoja płatność będzie przetwarzana poprawnie za każdym razem.

Zalecamy korzystanie z przedpłaconej karty VISA OneVanilla, ponieważ są one dostępne prawie wszędzie (przynajmniej w USA) i można je łatwo załadować dowolną kwotą od 20 do 500 USD. Można ich nawet używać do cyklicznych subskrypcji VPN (do wyczerpania salda przedpłaconego).

Czego potrzebujesz do tego samouczka:

 1. Przedpłacona karta debetowa (OneVanilla)
 2. Anonimowe połączenie internetowe (publiczne Wi-Fi, Tor, inne VPN)
 3. VPN, który chcesz subskrybować. Polecamy IPVanish (oszczędzasz 25%)

Co to jest przedpłacona karta debetowa?

Przedpłacona karta debetowa działa prawie dokładnie tak jak karta kredytowa. W rzeczywistości wiele z nich nie wymaga użycia numeru PIN, możesz po prostu uruchomić je jako kredyt wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty debetowe.

Ale zamiast łączyć te karty z kontem bankowym lub płacić rachunki co miesiąc (np. Kartę kredytową), po prostu kupujesz te karty z określonym saldem wydatków już załadowanym na kartę (50 USD, 100 USD, 200 USD itp.).

Istnieją dwa rodzaje kart przedpłaconych: Karty doładowujące i karty jednorazowe / upominkowe. Karty doładowujące wymagają dowodu tożsamości i numeru SSN, ale karty w stylu jednorazowym / upominkowym nie wymagają osobistej identyfikacji i można je zapłacić gotówką za całkowicie anonimowe transakcje.

Gdzie kupić

Większość dużych sieci aptek ma cały stojak z kartami przedpłaconymi i podarunkowymi. Są także sprzedawane w niektórych sieciach supermarketów, a nawet w dużych sklepach, takich jak Target i Walmart.

Główni detaliści sprzedający karty przedpłacone:

 • CVS
 • Rite-Aid
 • Walgreens
 • 7 jedenaście
 • Dolar generalny
 • Cel
 • Walmart

Którą kartę przedpłaconą wybrać?

Zdecydowanie polecamy kartę podarunkową elastycznego ładowania OneVanilla. Głównym powodem jest to, że witryna OneVanilla faktycznie pozwala przypisać do karty kod pocztowy (za pomocą ich portalu internetowego). Pozwala to karcie przejść testy oszustwa większości sprzedawców internetowych, w których inne karty zostałyby odrzucone.

Możesz użyć dowolnego kodu pocztowego i nie jest wymagany dowód adresu (lub adresu rozliczeniowego). Możesz również użyć dowolnej nazwy podczas kasy online.

Główne dania na wynos: Skorzystaj z przedpłaconej karty Visa OneVanilla, ponieważ musisz przypisać kod pocztowy do karty, aby móc robić zakupy online.

Kroki, aby zapłacić anonimowo

Oto kroki, które należy wykonać, aby dokonać anonimowej płatności za pomocą przedpłaconej karty debetowej:

# 1 – Kup przedpłaconą kartę debetową za gotówkę

To powinno być oczywiste. Jeśli płacisz kredytem, ​​nastąpi bezpośrednie połączenie łączące cię z numerem konta zakupionej karty przedpłaconej. Gotówki nadal nie można wyśledzić (lub praktycznie tak jest). Wiele lokalizacji (takich jak CVS) i tak przyjmuje płatności gotówkowe za OneVanilla (aby zapobiec oszustwom związanym z obciążeniami zwrotnymi).

# 2 – Zarejestruj kod pocztowy dla swojej karty

Niesamowitą rzeczą związaną z kartą OneVanilla jest to, że witryna OneVanilla.com umożliwia dodanie kodu pocztowego do karty bez konieczności podawania dodatkowych danych osobowych. Dzięki temu możesz używać karty do większości transakcji online.

Ważna uwaga: Jeśli chcesz uzyskać maksymalną prywatność, powinieneś używać anonimowego adresu IP podczas odwiedzania onevanilla.com. Istnieją 3 różne metody, których możesz użyć. Wybierz swój ulubiony:

 1. Użyj VPN (najlepiej zero-log).
 2. Użyj przeglądarki Tor (za darmo)
 3. Użyj publicznej sieci Wi-Fi (kawiarnia, biblioteka, lotnisko itp.)

Aby ustawić zip, przejdź do OneVanilla.com

Zaloguj się przy użyciu informacji o karcie

Zaloguj się do portalu internetowego, wprowadzając swój numer CC, datę ważności i kod bezpieczeństwa (3 cyfry z tyłu).

OneVanilla prepaid login Visa

Zaloguj się do witryny OneVanilla za pomocą karty kredytowej

Dodaj kod pocztowy

Po lewej stronie ekranu zobaczysz nagłówek z napisem „Moje konto”. Poniżej znajduje się opcja „Przypisz kod pocztowy”. Kliknij tę kartę, a zobaczysz ten ekran …

Dodaj kod pocztowy do karty OneVanilla

Wpisz dowolny prawidłowy kod pocztowy

Nie ma żadnej weryfikacji (poza tym, że musi to być prawdziwy kod pocztowy). Możesz użyć dowolnego zip, z dowolnego stanu. Heck, bądź fantazyjny i wybierz 90210 (Beverly Hills, Kalifornia).

Kliknij „Zapisz” i wszystko gotowe. Karta jest teraz gotowa do zakupów online.

Kup VPN za pomocą karty

Po skonfigurowaniu rozliczeniowego kodu pocztowego możesz już kupować VPN. Ta sama metoda jest idealna dla każdej subskrypcji cyfrowej, która nie wymaga rzeczywistego adresu do odbierania poczty. Przykłady obejmują: Netflix, Hulu, Seedbox, Szyfrowana poczta internetowa itp.

Polecamy IPVanish lub prywatny dostęp do Internetu, jeśli szukasz wysokiej jakości dostawcy VPN. Są to nasze dwie najwyżej oceniane sieci VPN i mają historię doskonałej, bezpiecznej usługi. IPVanish jest jedną z najszybszych sieci VPN na świecie i prawdziwym dostawcą zerowego dziennika. PIA jest również zerowy i ma niesamowitą wartość 3,33 USD / miesiąc. Nie jest tak szybki jak IPVanish, a jego oprogramowanie nie jest tak dopracowane, ale wciąż jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego taniego VPN.

Niesamowitą rzeczą w IPVanish jest to, że nie wymagają one nawet adresu rozliczeniowego do płatności kartą kredytową. Tylko kod pocztowy (który masz!). Jeśli chcesz zapłacić za usługę, że robi potrzebujesz adresu, możesz po prostu użyć dowolnego adresu w wybranym przez siebie kodzie pocztowym.

# 1 – Odwiedź stronę internetową dostawcy, używając anonimowego adresu IP

Przejdź do witryny IPVanish.com (lub witryny wybranego dostawcy) przy użyciu tej samej anonimowej metody adresu IP z kroku nr 1 wcześniej. Uwaga: czasami płatności kartą kredytową za pośrednictwem adresów IP Tor są oznaczane i odrzucane, więc możesz po prostu skorzystać z publicznej sieci Wi-Fi, aby uniknąć kłopotów.

# 2 – Wybierz „Kartę kredytową” jako metodę płatności

Najpierw wpisz swój adres e-mail (pamiętaj, aby użyć WAŻNEGO e-maila, ponieważ w ten sposób wyślesz ci swoje hasło. Możesz utworzyć nowe konto e-mail tylko dla subskrypcji VPN, jeśli chcesz).

Następnie wybierz „Kartę kredytową” jako metodę płatności.

Uwaga: Do fakturowania można użyć dosłownie dowolnej kombinacji imienia i nazwiska. To nie ma znaczenia. Pamiętaj tylko o wpisaniu kodu pocztowego rozliczeniowego skonfigurowanego w poprzednim kroku.

Oczywiście numer karty kredytowej, data ważności i kod CVC muszą dokładnie pasować do karty.

Rejestracja ipvanish-waniliowa

# 3 – Ciesz się lepszym bezpieczeństwem i anonimowością online

Twoje hasło VPN zostanie wysłane w ciągu 10 minut (zwykle wcześniej). Zaleca się zmianę hasła na inne niż hasło początkowe, na coś, co można zapamiętać (i to nie tylko siedzieć na koncie e-mail).

Kilka pomysłów na niesamowite rzeczy, które możesz zrobić z VPN, sprawdź nasze samouczki:

 • Jak skonfigurować router, aby korzystał z OpenVPN
 • Użyj proxy Socks5 IPVanish do torrentowania
 • Używaj Flud (klient torrent dla Androida) jak profesjonalista
 • 13 Niesamowitych rzeczy, które potrafi twoja sieć VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map