Parimad 11 VPN-i teenust, mida 2019. aastal kasutada | VPN-kohv


Interneti efektiivsemaks muutudes loodavad paljud inimesed sellele isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Kuid enamik ei usu, et ebaausad isikud võivad ebaseaduslike tehingute hõlbustamiseks varastada nende isiklikku teavet. Sel põhjusel on soovitatav kaitsta oma võrgutegevusi läbi VPN-i (virtuaalne privaatvõrk). Seetõttu oleme koostanud üksikasjaliku loendi parimatest 11 VPN-teenusest, mida 2019. aastal kasutada.

VPN krüpteerib kõik andmed, mille olete võrku pannud. Kui andmed krüptitakse, on kellelgi raskem neid loetavas vormingus hankida. Nii kaitseb see teie privaatsust ja takistab kellelgi väärtuslikku teavet, näiteks pangakontosid ja paroole, varastada. Kuna üha enam teenuseid on võrgus saadaval, on väga oluline veenduda, et teie andmed on turvalised.

Kuid VPN-pakkujate laiaulatusliku loendi hulgast valimine pole lihtne. VPN-tehnoloogia on konkurentsiturg ja iga bränd üritab konkurente edestada, mistõttu lõime selle artikli.

Parimate valikute leidmiseks koostasime järgmised kriteeriumid: turvalisus, serverite arv, serverite asukohtade arv, IP-aadresside arv, kiirus, lubatud seadmed, juurdepääs geograafiliselt blokeeritud sisule, raha tagastamise poliitika ja tellimus maksumus. Valiku kitsendamiseks keskendusime ainult tasulistele teenustele. Et säästa, et peate oma uuringuid tegema, on siin 2019. aasta 11 parimat 11 VPN-teenust.

NordVPN

Alates selle loomisest 2012. aastal nelja lapsepõlvesõbra poolt on NordVPN jõudnud kaugele. Praegu on see üks ihaldatumaid VPN-teenuse pakkujaid, millel on üle 12 miljoni abonendi kogu maailmas. Mõned NordVPN-i funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Tapa lüliti: Tarkvara lülitub automaatselt välja, kui tuvastab ühenduse rikkumise.
 • DNS lekkekaitse: Kui teete muudatusi VPN-i seadistuses või pärast OS-i värskendamist, on teil oht DNS-i lekketele. See pole NordVPN-i korral võimalik.
 • Sibul üle VPN-i: NordVPN pakub kahekordset turvalisust, kui soovite pääseda Tor-võrku ja pääseda pimedasse veebi.
 • SmartPlay: Selle funktsiooni abil saate igal ajal ja igal ajal juurde pääseda enam kui 400 geograafiliselt blokeeritud voogesitussaidile, näiteks Netflix, Amazon Prime, Pandora ja teistele.

NordVPN-l on 5339 serverit 60 riigis. Ühendus töötab muutuva kiirusega, sõltuvalt teie asukohast ja kasutatavast saidist. See toetab kuni kuut seadet, mis töötavad üheaegselt.

Nende plaan algab kell 11,95 dollarit kuus ja pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Tänu korralikule kiirusele ja juurdepääsule geograafiliselt blokeeritud saitidele paljudes riikides on see parim valik inimestele, kes on alati liikvel.

TunnelBear

Ryan Dochuk (ettevõtte karu) ja Daniel Kaldor (Quantum Bear) asutasid tunnelBeari 2011. aastal. Need kaks on enne oma ettevõtte asutamist töötanud selliste hiiglaslike ettevõtete jaoks nagu Microsoft, Goldman Sachs ja RIM. TunnelBear pakub järgmisi funktsioone:

 • Puudub logimispoliitika: See ei kogu ega salvesta IP-aadresse ja DNS-i teavet.
 • Tugev AES-256 krüptimine: See muudab andmed jälitamatuks isegi keerukate häkkimistehnoloogiate abil.
 • Tavapärase rakenduste sõltumatu turvaaudit: See funktsioon võimaldab rakendusel jääda turvaliseks ja funktsionaalseks kõikjal maailmas.

Tunnelbearil on 1800 serverit 22 riigis. Kiirus on konkurentidest parem üles- ja allalaadimise osas, kuid mitte latentsuse osas. See pääseb juurde geograafiliselt blokeeritud saitidele, kuid mitte Netflixile. See toetab viit seadet, mis töötavad samal ajal.

Nende plaan algab kell 9,99 dollarit kuus 30-päevane raha tagasi garantii. TunnelBear on hea valik koduseks kasutamiseks, kuid mitte sagedasetele reisijatele. Selle piiratud ulatus võib olla probleemiks palju liikuvatele inimestele.

Surfshark

Vaatamata sellele, et on uus VPN-mängija, jätab Surfshark juba praegu hea mulje. See tabas turgu eelmisel aastal ja selle tellijad on hüppeliselt kasvanud. Mõnede sõnul võib see turvaelementide tõttu konkureerida isegi kõige väljakujunenud ettevõtetega:

 • Piiramatu arv andmeid mis toetab P2P-ühendust
 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine
 • Tapa lüliti
 • DNS, IPv6, ja WebRTC lekkekaitse

Selle CleanWebi brauser blokeerib automaatselt hüpikteated, reklaamid, jälitajad ja andmepüügikatsed. Eelmise aasta 100 serverist on neil nüüd 500 serverit 50 riigis, sealhulgas Hiinas. Kuna neil on vähem kliente, on nende ühenduse kiirus teistest kiirem. USA-s ja Euroopas võib allalaadimiskiirus olla vahemikus 40–80Mbps. Surfsharkil on geoplokkimisvõimalus ja see suudab korraga toetada piiramatu arvu serveriga ühendatud seadmeid.

Kuu tellimus algab kell 11,95 dollarit kuus ja see pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kui muretsete rohkem Interneti-kiiruse kui ulatusliku leviala pärast, on Surfshark teie jaoks. Piiramatu seadmeühenduse funktsioon saab kasu paljude kasutajatega peredele.

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatset Interneti-ühendust (PIA) omab ja haldab erakapitalifirma London Trust Media, mille ülesanne on muuta Internet kõigile turvalisemaks. See pakub järgmisi funktsioone:

 • Puudub logimispoliitika
 • DNS-i leket pole
 • Tahke krüptimine ja muud häkkimise vastased omadused.

Alates 2010. aastast on PIA tuntud kiire ja usaldusväärse Interneti-kiiruse poolest. Selle allalaadimiskiirus on keskmiselt 81 Mbps, mis on kiirem kui enamikul tema konkurentidest. Sellel on enam kui 3300 serverit 32 riigis. See pääseb juurde geograafiliselt blokeeritud sisule, sealhulgas Netflixi ja torrenti saitidele. VPN-ile pääseb korraga juurde kuni 10 seadet. Kümme seadet saavad PIA-võrgus samaaegselt töötada.

Nende plaan algab kell 9,95 dollarit kuus 7-päevane raha tagasi garantii. PIA on väga soovitatav peredele, kes elavad Põhja-Ameerikas, kus ühendus on kiire. Kui teile meeldib torrentites suurte failide allalaadimine, võib ka see VPN kasulik olla.

ExpressVPN

ExpressVPN asub Briti Neitsisaartel. See pakub põhifunktsioone, nagu anonüümne sirvimine, IP-aadresside maskeerimine ja geograafiliselt piiratud saitide avamine 94 riigis. Selle täiustatud funktsioonide hulka kuuluvad:

 • AES-25 krüptimine
 • TrustedServeri tehnoloogia
 • Puudub logimispoliitika
 • Tapa lüliti ja Null DNS-lekkeid.
 • Samuti pakub nende veebisait haridusrakendusi ja ajaveebe, kuidas kasutada VPN-i maksimaalset potentsiaali.

Express VPN-l on 160 serveri asukohta ja see võib pakkuda allalaadimiskiirust kuni 85 Mbps. See toetab korraga viit seadet.

Kuukava algab kell 12,95 dollarit kuus ja sellega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii.

ExpressVPN turvafunktsioon kompenseerib selle kõrge hinna. Kui elate üksi ja soovite usaldusväärset VPN-teenust, on see hea saak. Lihtsuse ja suurepärase klienditeeninduse tõttu saavad isegi mitte-tellijad tellijad selle funktsioonid kiiresti selgeks õppida.

Täiuslik privaatsus

See Šveitsi VPN asutati 2008. aastal. Praegu on sellel serverid 26 riigis. See pakub VPN-teenuseid, mis sobivad Windowsi, Maci ja Androidi jaoks (iOS nõuab endiselt käsitsi konfigureerimist). Selle paljude silmapaistvate omaduste hulgas on see:

 • Neli korda andmete krüptimine
 • Süvapaketi kontrollimise (DPI) võimalus
 • Tapa lüliti,
 • IPv6 tugi
 • Pole logipoliitikat

Server varustab ribalaiust kuni 1000Mbps. Sellel on piiratud juurdepääs geograafiliselt blokeeritud saitidele (USA YouTube, BBC iPlayer ja USA Netflix ei pääse mõnes piirkonnas juurde). Allalaadimiskiirus mõõdab Ühendkuningriigis 65 Mbps, Singapuris 30–35 Mbps ja HongKongis 15–20 Mbps. Viis seadet saavad serveriga üheaegselt ühendust luua.
PerfectPrivacy VPN-i igakuine tellimus algab kell 12,99 dollarit kuus ja sellega kaasneb 7-päevane raha tagasi garantii. Kui suhtute Interneti-kiirusse väga valivalt, on see teie jaoks. Kui otsite ainult põhilisi turvafunktsioone, on ka odavamaid VPN-e, mis võivad töötada sama.

CyberGhost

Olles valdkonna üks teerajajaid, tunneb CyberGhost VPN uhkust selle üle, et 61 riigis on hajutatud 4660 serverit. Nüüd on neil umbes 10 miljonit kasutajat kogu maailmas.

CyberGhost VPN pakub järgmisi funktsioone:

 • Usaldusväärne 256-AES krüpteerimisprotokoll
 • Tapa lüliti
 • DNS-lekkekaitse
 • Pole logipoliitikat nagu ka paljud standardsed turvafunktsioonid

See võimaldab seitsmel seadmel korraga serveriga ühenduse luua. See pääseb juurde geograafiliselt blokeeritud saitidele, sealhulgas YouTube, Facebook ja Netflix. Sellel on suur ribalaius, mis on suurepärane filmide allalaadimiseks torrentina. Kiirus on vahemikus 70–75 Mbit / s Suurbritannias, 55–60 Mbit / s kogu Euroopas, 40–60 Mbit / s USA-s ja 10–20 Mbit / s Lõuna-Ameerikas..

Hinnad algavad kell 12,99 dollarit kuus ja saate 45-päevase raha tagasi garantii. Kui teile meeldib suurte failide allalaadimine torrentitest või YouTube’ist, ei saa te kunagi CyberGhost VPN-iga valesti minna. Selle kiire kiirus ja laiendatav ribalaius muudavad NetFlixi filmimaratonid lõbusamaks.

IPVanish

IPVanishi VPN väidab, et nende veebisaidi järgi on see maailma parim VPN. Sellel on standardsed turvafunktsioonid, sealhulgas:

 • Tapa lüliti
 • DNS ja isegi IPv6 lekkekaitse
 • Turvaline AES-256 krüptimine

Sellel on 1300+ serverit 75 asukohas. See pääseb juurde geograafiliselt blokeeritud saitidele, sealhulgas Netflix ja Facebook. See pakub piiramatut ribalaiust ja seda saab kasutada kümme korraga serveriga ühendatud seadet. Kiirusetestide allalaadimisel ilmnevad muutuvad tulemused: Euroopa riigid – 40–45Mbps, USA– 45–65Mbps; Singapur – 35Mbps ja Austraalia – 30Mbps. Samuti toetab see 100% privaatsusega piinamist.

Hind algab kell 10 dollarit kuus 7-päevane raha tagasi garantii. Kui otsite kiiret ja usaldusväärset ühendust, võiksite kaaluda selle brändi hankimist. Lisaks oma võimsatele funktsioonidele on see ka odavam kui mõned teised VPN-i pakkujad.

Trust.Zone

Trust.Zone pakub anonüümsust iga kord, kui veebile juurde pääsete. Sellel on järgmised tööstusstandardi funktsioonid, mis on vajalikud:

 • Varja oma IP-aadress
 • Hoidke andmeid andmepüügi eest kaitstud
 • Vabastage mis tahes veebisaidi blokeering

Selle peakontor asub Seišellidel, väljaspool 14 silmaga riiki. Ettevõttel on 164 serverit 31 riigis, sealhulgas Hiinas. Sõltuvalt tellitud plaanist saab see toetada kuni viit seadet, mis töötavad samaaegselt. Maksimaalne kiirus võib USA-s olla vahemikus 20–40 MB / s.

Liitumistasu algab kell 8,88 dollarit kuus ja nad pakuvad 10-päevast raha tagasi garantii. Kui olete serveri ainus kasutaja, võib Trust Zone pakkuda teile korralikke kiiruse ja tööstuse standardseid turvafunktsioone. See on ka üks madalaimaid hindu turul, nii et see sobib suurepäraselt eelarvega õpilastele.

ibVPN

IbVPN on väike mängija VPN-i areenil, kuid on tegutsenud juba peaaegu 15 aastat. Ettevõtte veebisaidi andmetel asub Rumeenias ajaloolises piirkonnas Transilvaanias. VPN pakub järgmist:

 • Juurdepääs geograafiliselt piiratud meediumisisule
 • Pole logipoliitikat
 • OpenVPN + 256-bitine krüptimine
 • Pole lekkeid ega pahavara probleeme a
 • Torrent on 100% lubatud

Sellel on 200 serverit 57 riigis. ibVPN võimaldab kolmel seadmel töötada serveris üheaegselt. Jõudlusele vastav kiiruskatse ELi registrites kiirusel 64,66Mbps ja USAs 15,70Mbps, mis on 97Mbps võrdlusalusega võrreldes väga aeglane.

Liitumistasu algab kell 10,95 dollarit kuus ja sellega kaasneb 15-päevane raha tagasi garantii.

Kui otsite VPN-teenust just kaitse saamiseks, on ibVPN sama hea kui teised pakkujad. Kuid suur puudus on selle kiirus. Kui kasutate Internetti töö või mängude jaoks, pole see teie parim valik.

Ivacy

Ivacy VPN pakub enam kui 1000 serverit 100 asukohas, pakkudes täna kiireimat VPN-serverit. Ettevõte on tegutsenud alates 2007. aasta algusest. See pakub järgmisi funktsioone:

 • 256-bitine krüptimine
 • Avalik WiFi-turvalisus
 • Pole logipoliitikat ja
 • Juurdepääs geograafiliselt blokeeritud saitidele ja voogesitusteenustele

Ivacy VPN on parem kiirus; allalaadimiskiiruse tipud on USA-s 46Mbps, ELis aga 53Mbps. Serverile pääseb korraga juurde viis erinevat seadet. Paketi hind on 9,95 dollarit kuus ja sellega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii. Kui otsite taskukohast valikut, mis on varustatud lihtsa liidesega, peaks Ivacy VPN olema teie parim valik. Seda on lihtne paigaldada ja kasutada isegi mittetellivate tellijate jaoks.

Kokkuvõte

Seal on see olemas … meie valikud parima 11 VPN-teenuse jaoks 2019. aastal. Meie avastuste põhjal pakub enamik neist VPN-id peaaegu samu funktsioone. Suur erinevus seisneb leviala ulatuses ja Interneti kiiruses. Kuigi paljud tagavad tipptasemel kaitse turvalisuse ohtude eest, on mõned juhtivusega pakendil juurdepääsetavuse ja kiiruse osas. Kui otsite VPN-i pakkujat, kuid ei tea, kumba valida, laske sellest artiklist teie juhiseks. Lõppsõnana valige VPN, mis täidab teie eesmärki, komplimenteerib teie elustiili ja sobib teie eelarvega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map