5 najlepších VPN na pozeranie Netflix Káva VPN


Ako spoločnosť získala spoločnosť Netflix v minulom roku ohromujúcich 1,21 miliárd dolárov, čím sa stala 261. najvyššou spoločnosťou v zozname Fortune 500. Jeho popularita sa neustále zvyšuje, pretože sa neustále snaží inovovať pri sprístupňovaní služby viacerým používateľom na všetkých platformách. Napriek jej rýchlemu globálnemu rozšíreniu však stále existujú obmedzenia týkajúce sa obsahu, ktorý môže používateľ sledovať na základe toho, kde sa nachádzajú na svete, a v niektorých krajinách je sieť Netflix nedostupná. Na prekonanie týchto problémov môžu používatelia pomocou siete VPN sledovať Netflix (napríklad odblokovať obsah Netflix v USA).

V tomto článku sa budeme venovať nasledujúcim informáciám:

Ako VPN odblokuje Netflix?

odblokovať netflix

Netflix je k dispozícii v 190 krajinách bez výrazných obmedzení. Obsah sa môže líšiť v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate pri prístupe na web. Od tohto písania je sieť Netflix stále blokovaná v Číne, na Kryme, v Severnej Kórei a Sýrii kvôli vládnemu zákazu amerických spoločností. Ak chcete získať prístup k pôvodnému obsahu knižnice Netflix v USA alebo ak chcete získať prístup iba na stránku, keď ste pod ich jurisdikciou, musíte na obídenie brány firewall použiť sieť VPN..

Netflix tiež dodržiava protokoly o autorských právach, na ktorých filmoch sa môžu v konkrétnej oblasti zobrazovať. V závislosti od dohody spoločnosti s producentom filmu sa niektoré filmy nesmú zobrazovať v iných krajinách. Kvôli týmto obmedzeniam samotný Netflix a nie tretia strana blokujú akúkoľvek požiadavku na prístup na web:

nie je k dispozícii na sledovanie vo vašej oblasti

Ak vám teda vládne zákazy a samotný Netflix zablokujú prístup na tieto stránky, čo môžete urobiť? Jednoduchá. Použite sieť VPN.

VPN je technológia, ktorá šifruje údaje, ktoré koncový používateľ dostáva. Dáta prechádzajú tisíckami serverov po celom svete predtým, ako sa dostanú k prijímaču. Šifrovanie údajov poskytuje používateľovi anonymitu. Preto je VPN cenným nástrojom na zvyšovanie bezpečnosti a súkromia online proti mnohým formám počítačovej kriminality.

Po pripojení k serveru VPN bude IP adresa skrytá pred verejnosťou. Pretože maskuje skutočnú adresu IP, maskuje vašu aktuálnu polohu a predstiera, že navštevujete web s obmedzeným prístupom z miesta, kde nie je regulované. Napríklad, keď používate sieť VPN, vaša adresa IP sa zobrazí, akoby ste sa pripojili k sieti Netflix, zatiaľ čo v USA, kde ste v skutočnosti v Číne. Znie to šikovne, správne?

Po pripojení k serveru VPN bude IP adresa skrytá pred verejnosťou. Pretože maskuje skutočnú adresu IP, maskuje vašu aktuálnu polohu a predstiera, že navštevujete web s obmedzeným prístupom z miesta, kde nie je regulované. Napríklad, keď používate sieť VPN, vaša adresa IP sa zobrazí, akoby ste sa pripojili k sieti Netflix, zatiaľ čo v USA, kde ste v skutočnosti v Číne. Znie to šikovne, správne?

Čo robí VPN Netflix priateľským?

vpn netflix

Pri výbere siete VPN, ktorá má prístup k sieti Netflix, by ste mali zvážiť niekoľko vecí.

 1. Počet serverov a veľkosť spoločnosti: Je dôležité si uvedomiť, že nie všetky VPN môžu odblokovať Netflix. Prístup VPN k sieti Netflix závisí od mnohých faktorov vrátane technológie, odbornosti a samozrejme aj peňazí. Ako podnikateľský subjekt udeľuje spoločnosť Netflix licenciu na odblokovanie stránok spoločnostiam VPN, ktoré im môžu poskytnúť väčšie zisky. Spoločnosti s menším počtom serverov zároveň nemôžu vygenerovať dostatočnú šírku pásma, ktorá je ideálna pre streamingové služby, ako je Netflix..
 2. Možnosť predplatného za mesiac: Používanie siete VPN sťažuje všetkým, aby sa pustili do vašich online aktivít. Aj keď v niektorých krajinách stále dochádza k zachytávaniu streamingových služieb, tieto ovládacie prvky nie sú na 100% schopné blokovať IP adresy, ktoré uvoľňujú VPN. Stále však existuje možnosť, že represívny režim môže zastaviť prístup VPN na geograficky blokované stránky. Z tohto dôvodu, ak ste v takejto krajine a chcete používať VPN hlavne na streamovanie Netflixu, nikdy sa neuspokojte s dlhodobým plánom predplatného. Namiesto toho si vyberte mesačný platobný plán, pretože vám dáva väčšiu flexibilitu na zrušenie predplatného, ​​ak je vo vašom regióne blokovaná sieť Netflix..
 3. Vynikajúca podpora zákazníkov: Ak hľadáte spoľahlivú službu VPN, ktorá je priateľská k sieti Netflix, zvážte aj podporu svojich zákazníkov. S najväčšou pravdepodobnosťou sa stretnete s technickými problémami pri konfigurácii servera a spôsobe pripojenia online, a preto musí byť k dispozícii 24/7 technická podpora, ktorá vám pomôže.

Berúc do úvahy všetky tieto faktory, iba niekoľko hráčov VPN je schopných odblokovať weby s obmedzeným geografickým obmedzením Netflix s rovnakou úrovňou konzistentnosti..

Aké sú najlepšie siete Netflix VPN?

Na základe vyššie uvedených kritérií uvádzame verdikt 5 najlepších sietí Netflix VPN:

ExpressVPN

ExpressVPN má viac ako 3000 serverov rozmiestnených na 160 miestach. Vďaka tomuto číslu môže vytvoriť až 30 000 adries IP naraz, čo je vynikajúce na udržanie vašich online aktivít v súkromí. Jeho globálna prítomnosť znamená, že poskytuje rýchlejšie pripojenie na internet s väčším dosahom. Rýchle pripojenie k internetu je to, čo potrebujete na sledovanie filmov vo vysokom rozlíšení. Funkcia DNS MediaStreamer ExpressVPN podporuje odblokovanie Netflixu na Apple TV, Smart TV a herných konzolách. Ak potrebujete pomoc, ExpressVPN má nepretržitú zákaznícku podporu. Na základe našich skúseností sú zástupcovia veľmi dobre informovaní a odhodlaní poskytovať vám najlepšie skúsenosti so zákazníkmi. Nevýhodou môže byť, že mesačný poplatok vo výške 12,95 USD môže byť pre váš rozpočet príliš vysoký, ak si neželáte uzavrieť dlhodobé predplatné. Ako už bolo povedané, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám poskytne dostatok času na vyskúšanie VPN pre seba.

NordVPN

Spoločnosť NordVPN je dôveryhodná viac ako 12 miliónmi predplatiteľov na celom svete. Od svojho založenia v roku 2012 sa spoločnosť exponenciálne rozrástla a založila 5 339 serverov v 60 lokalitách. Podporuje až šesť zariadení pracujúcich súčasne, nepodporuje však Netflix na televíznych zariadeniach.

NordVPN ponúka svojim používateľom neobmedzenú šírku pásma, čo veľa pomáha pri streamovaní relácií Netflix bez oneskorenia. Jeho funkcia SmartPlay sa ľahko používa a vylepšuje váš zážitok zo sledovania Netflix. NordVPN vám umožňuje pripojiť sa k serverom VPN bez akejkoľvek ďalšej konfigurácie. Ak potrebujete pomoc, ich technická podpora je pripravená pomôcť nepretržite prostredníctvom rozhovoru.
NordVPN nie je najlacnejšia ani so svojimi mesačnými nákladmi 11,95 dolárov, ponúka však 30-dňovú 100% záruku vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje viac ako dostatok času na zistenie, či splní vaše požiadavky na prezeranie Netflix..

CyberGhost

Sídlo spoločnosti CyberGhost sa nachádza na hranici medzi Rumunskom a Nemeckom a je hrdé na to, že má 3 700 serverov umiestnených v 61 regiónoch. Spoločnosť vyvinula užívateľsky prívetivé nástroje, ktoré uľahčujú pripojenie k VPN; aj pre jednotlivcov bez techniky. Ich aplikácie VPN a Netflix podporujú platformy Windows, Mac, iOS a Android a ich používanie je úplne jednoduché. Aplikácia vás automaticky pripojí k najbližšiemu serveru bez toho, aby ste museli niečo urobiť.
CyberGhost poskytuje neobmedzenú šírku pásma, čo umožňuje streamovanie a sťahovanie videí z aplikácie Netflix bez problémov. Používatelia môžu kedykoľvek chatovať so svojím zástupcom služieb zákazníkom. Všetky tieto úžasné funkcie sú však vybavené značkovou cenou 12,99 dolárov a ich mesačné predplatné ponúka iba 14dennú záruku vrátenia peňazí..

Surfshark

Napriek tomu, že je Surfshark novým hráčom na trhu VPN, je na dobrej ceste. Na krátku dobu bola spoločnosť schopná nainštalovať 500 serverov v 50 krajinách vrátane Číny.

SurfShark je schopný sprístupniť geograficky blokované streamingové služby. Keďže má stále menej používateľov, rýchlosť internetu je na sledovanie a sťahovanie videa z Netflixu vysoká. Okrem toho si môžete vybrať z 13 knižníc Netflix. Umožňuje vám tiež prístup k sieti Netflix takmer na akomkoľvek médiu bez obmedzenia počtu zariadení bežiacich súčasne.
Spoločnosť má 24/7 podporu chatu na riešenie vašich problémov. Sadzba predplatného je 11,95 dolárov mesačne a 30-dňová politika vrátenia peňazí.

IPVanish

IPVanish má 1 200+ serverov na viac ako 60 miestach. Tieto servery dokážu vytvoriť až 40 000 zdieľaných IP, čo je značný počet na ochranu vášho súkromia. Dodáva sa s neobmedzenou šírkou pásma, ktorú môžu súčasne používať až 10 zariadení. Sledovanie siete Netflix si môžete vychutnať kdekoľvek bez oneskorenia a prerušenia.

Ak hľadáte najlacnejšieho poskytovateľa VPN, IPVanish je dobrý úlovok. Jeho mesačná sadzba predplatného 10 dolárov je veľmi dostupná. Nevýhodou je iba 7-dňová politika vrátenia peňazí, ktorá nemusí byť dostatočná na to, aby sa úplne otestovala. Ak potrebujete pomoc s účtom alebo pripojením, podpora ich služieb zákazníkom je otvorená nepretržite prostredníctvom rozhovoru, hovoru alebo e-mailu.

Z niektorých dôvodov môže Netflix detekovať a blokovať IP adresy z IPVanish. Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte nakonfigurovať funkciu rozdeleného tunelovania, ktorá je pomerne komplikovaná, najmä pre netechnológov.

zhrnutie

VPN umožňujú sledovanie Netflixu dokonca aj v regiónoch, kde sú streamingové služby kontrolované a vysoko monitorované. Pokiaľ máte aktívne predplatné Netflix a ste pripojení online, môžete si filmy sledovať tak dlho, ako chcete. Sieť VPN vám tiež umožňuje sťahovať videá priamo z aplikácie, ak si ich chcete pozrieť neskôr alebo v režime offline.

Niektoré krajiny blokujú Netflix z rôznych dôvodov a Netflix tiež obmedzuje obsah v rôznych krajinách. Ak plánujete vycestovať na jedno z týchto miest a nechcete nechať ujsť svoje obľúbené relácie, zvážte prihlásenie na odber niektorej z našich odporúčaných sietí VPN..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map