5 найкращих VPN для перегляду Netflix | VPN кава


Як компанія, Netflix заробив приголомшливих 1,21 мільярда доларів минулого року, що зробило 261-ю компанію з найвищим доходом у списку Fortune 500. Його популярність продовжує зростати, оскільки вона завжди прагне до інновацій, роблячи послугу доступною для більшості користувачів на всіх платформах. Однак, незважаючи на своє швидке глобальне розширення, все ще існують обмеження щодо того, який вміст користувач може переглядати, залежно від того, де він знаходиться у світі, і є деякі країни, де Netflix недоступний. Щоб подолати ці проблеми, користувачі можуть використовувати VPN для перегляду Netflix (наприклад, розблокувати вміст Netflix у США).

У цій статті ми розглянемо наступне:

Як розблокує VPN Netflix?

vpn розблокувати netflix

Netflix доступний у 190 країнах без суттєвих обмежень. Вміст може змінюватись в залежності від країни, в якій ви перебуваєте, коли отримуєте доступ до сайту. Станом на це написання, Netflix все ще заблокований у Китаї, Криму, Північній Кореї та Сирії через заборону урядом американських компаній. Якщо ви хочете отримати доступ до оригінального вмісту бібліотеки Netflix US або просто хочете отримати доступ до сайту, поки ви перебуваєте під їх юрисдикцією, вам потрібно використовувати VPN для обходу брандмауерів.

Netflix також слідкує за авторськими протоколами, на які фільми їм дозволяється показувати певний регіон. Залежно від домовленості компанії з продюсером фільму, деякі фільми заборонено показувати в інших країнах. Через ці обмеження, сама Netflix, а не третя сторона блокує будь-який запит на доступ до сайту:

недоступний для перегляду у вашому районі

Тож якщо заборони уряду і сама Netflix заважають вам отримувати доступ до сайту, що ви можете зробити? Простий. Використовуйте VPN.

VPN – це технологія, що шифрує дані, які отримує кінцевий користувач. Дані проходять через тисячі серверів по всьому світу, перш ніж потрапляти до приймача. Шифрування даних забезпечує анонімність користувача. Тому VPN є цінним інструментом підвищення безпеки в Інтернеті та конфіденційності проти багатьох форм кіберзлочинів.

Підключившись до VPN-сервера, IP-адреса буде прихована від загальнодоступних. Оскільки він маскує реальну IP-адресу, він приховує ваше поточне місцезнаходження та робить вигляд, що ви відвідуєте гео-обмежений сайт з місця, де це не врегульовано. Наприклад, коли ви використовуєте VPN, ваша IP-адреса з’явиться так, ніби ви звертаєтесь до Netflix, перебуваючи в США, де фактично ви перебуваєте в Китаї. Звучить розумно, правильно?

Підключившись до VPN-сервера, IP-адреса буде прихована від загальнодоступних. Оскільки він маскує реальну IP-адресу, він приховує ваше поточне місцезнаходження та робить вигляд, що ви відвідуєте гео-обмежений сайт з місця, де це не врегульовано. Наприклад, коли ви використовуєте VPN, ваша IP-адреса з’явиться так, ніби ви звертаєтесь до Netflix, перебуваючи в США, де фактично ви перебуваєте в Китаї. Звучить розумно, правильно?

Що робить VPN Netflix дружнім?

vpn netflix

Є кілька речей, які слід враховувати при виборі VPN, який може отримати доступ до Netflix.

 1. Кількість серверів та розмір компанії: Важливо зазначити, що не всі VPN можуть розблокувати Netflix. Доступ VPN до Netflix залежить від багатьох факторів, включаючи його технологію, досвід та, звичайно, гроші. Як суб’єкт господарювання, Netflix присуджує ліцензію на розблокування сайту компаніям VPN, які можуть давати їм більше прибутку. У той же час компанії з меншою кількістю серверів не можуть генерувати достатню пропускну здатність, ідеальну для потокових служб, таких як Netflix.
 2. Щомісячний варіант передплати: Використання VPN комусь ускладнює допит до вашої онлайн-діяльності. Хоча в деяких країнах є постійні кроки на перехоплення потокових служб, ці елементи керування не на 100% здатні мати чорний список IP-адрес, випущених VPN. Однак існує ймовірність, що репресивний режим може закрити доступ VPN до геоблокованих сайтів. З цієї причини, якщо ви перебуваєте в такій країні і хочете використовувати VPN в основному для передачі Netflix, ніколи не погоджуйтесь на довгостроковий план передплати. Натомість виберіть план оплати щомісяця, оскільки він надає більше можливостей скасувати підписку, якщо Netflix заблокований у вашому регіоні.
 3. Відмінна підтримка клієнтів: Якщо ви шукаєте надійну VPN-службу, яка є Netflix, тож врахуйте їх службу підтримки. Швидше за все, у вас виникнуть технічні проблеми з налаштуванням сервера та способом підключення до Інтернету, а отже, 24/7 технічна підтримка повинна бути легко доступною, щоб допомогти вам.

Враховуючи всі ці фактори, лише кілька VPN-плеєрів здатні розблокувати сайти з обмеженою географічною мережею Netflix з однаковим рівнем узгодженості.

Які найкращі VPN-адреси Netflix?

Виходячи з вищезазначених критеріїв, ось наш вердикт для 5 найкращих VPN Netflix:

ExpressVPN

У ExpressVPN є 3000+ серверів, які розповсюджуються на 160 локаціях Завдяки цьому номеру він може створити до 30 000 IP-адрес одночасно, що чудово підтримує приватну діяльність в Інтернеті. Його глобальна присутність означає, що він забезпечує швидший Інтернет-зв’язок із більшим охопленням. Швидке підключення до Інтернету – це те, що вам потрібно насолоджуватися переглядом фільмів у форматі HD. Функція DNS MediaVtreamer ExpressVPN підтримує розблокування Netflix на Apple TV, Smart TV та ігрових консолях. Якщо вам потрібна допомога, ExpressVPN має цілодобову підтримку клієнтів. Виходячи з нашого досвіду, представники дуже обізнані та прагнуть надати вам найкращий досвід клієнтів. З іншого боку, щомісячна плата в розмірі 12,95 доларів може бути занадто великою для вашого бюджету, якщо ви не хочете брати довгострокову підписку. Попри це, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, яка дасть вам багато часу, щоб випробувати VPN для себе.

NordVPN

Більше 12 мільйонів підписників у всьому світі довіряють NordVPN. З моменту заснування в 2012 році компанія зросла експоненціально, створивши 5339 серверів у 60 місцях. Він підтримує до шести пристроїв, що працюють одночасно, однак він не підтримує Netflix на телевізійних пристроях.

NordVPN пропонує необмежену пропускну здатність для своїх користувачів, що дуже допомагає для потокового показу Netflix без затримок. Його функція SmartPlay проста у використанні, і вона покращує ваш досвід перегляду Netflix. NordVPN дозволяє вам підключатися до VPN-серверів без додаткової конфігурації. Якщо вам потрібна допомога, їх технічна підтримка готова допомогти 24/7 через чат.
NordVPN не найдешевший зі своїми щомісячними витратами в розмірі 11,95 доларів США, однак він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на 30 днів, що дає вам більше ніж достатньо часу, щоб побачити, чи буде він відповідати вашим вимогам щодо перегляду Netflix.

CyberGhost

Штаб-квартира CyberGhost розташована на кордоні між Румунією та Німеччиною і є гордістю того, що має 3700 серверів, розташованих у 61 регіоні. Компанія розробила зручні інструменти для полегшення підключення до VPN; навіть для нетехнологічних осіб. Їх програми VPN та Netflix підтримують платформи Windows, Mac, iOS та Android, і вони абсолютно прості у використанні. Додаток автоматично підключає вас до найближчого сервера, не вимагаючи нічого робити.
CyberGhost забезпечує необмежену пропускну здатність, що робить потокове та завантаження відео з Netflix без проблем. Користувачі можуть в будь-який час спілкуватися зі своїм представником служби обслуговування клієнтів. Однак усі ці дивовижні функції мають високу ціну тегів у розмірі 12,99 дол. США, а їх щомісячна підписка пропонує лише 14-денну гарантію повернення грошей.

Surfshark

Незважаючи на те, що він є новим гравцем на ринку VPN, Surfshark починає успішно. За короткий період компанія змогла встановити 500 серверів у 50 країнах, включаючи Китай.

SurfShark має можливість зробити доступними геоблоковані потокові послуги. Оскільки у нього все ще менше користувачів, швидкість Інтернету швидка для перегляду та завантаження відео з Netflix. Крім того, у вас є 13 бібліотек Netflix на вибір. Це також дозволяє отримати доступ до Netflix майже на будь-якому носії без обмеження кількості пристроїв, що працюють одночасно.
Компанія має цілодобову підтримку чату для вирішення ваших проблем. Вартість передплати становить 11,95 дол. США на місяць та 30-денну політику повернення грошей.

IPVanish

IPVanish має 1200+ серверів у більш ніж 60 місцях. Ці сервери здатні створити до 40 000 спільних IP-адрес, що є значним числом для захисту вашої конфіденційності. Він постачається з необмеженою пропускною здатністю, яку можна використовувати одночасно до 10 пристроїв. Ви можете насолоджуватися переглядом Netflix де завгодно без затримок і перебоїв.

Якщо ви шукаєте найдешевшого постачальника VPN, IPVanish – хороший улов. Щомісячна підписка на 10 доларів США є дуже доступною. З іншого боку, це стосується лише 7-денної політики повернення грошей, що може не мати достатнього часу для її повного випробування. Якщо вам потрібна допомога з обліковим записом або з’єднанням, служба підтримки клієнтів працює цілодобово за допомогою чату, дзвінка чи електронної пошти.

З певних причин Netflix може виявляти та блокувати IP-адреси з IPVanish. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно налаштувати функцію розділеного тунелювання, яку зробити досить складно, особливо для нетехнологів.

Підсумок

VPN дозволяють переглядати Netflix навіть у регіонах, де потокові сервіси контролюються та під високим контролем. Поки у вас є активна підписка на Netflix і ви підключені в Інтернеті, ви можете насолоджуватися переглядом фільмів стільки, скільки вам захочеться. VPN також дозволяють завантажувати відео прямо з програми, якщо ви хочете переглянути їх пізніше або в режимі офлайн.

Кілька країн блокують Netflix з різних причин, а Netflix також обмежує вміст у різних країнах. Якщо ви плануєте подорожувати в одне з цих місць і не хочете пропускати свої улюблені шоу, спробуйте підписатися на один із рекомендованих VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map