5 labākais VPN skatīties Netflix | VPN kafija


Kā uzņēmums Netflix pagājušajā gadā nopelnīja satriecošus 1,21 miljardu dolāru, padarot to par 261. lielāko pelnītāju uzņēmumu Fortune 500 sarakstā. Tā popularitāte turpina pieaugt, jo tā vienmēr cenšas ieviest jauninājumus, padarot pakalpojumu pieejamu vairāk lietotājiem visās platformās. Tomēr, neraugoties uz straujo globālo paplašināšanos, joprojām pastāv ierobežojumi tam, kādu saturu lietotājs var skatīties, pamatojoties uz to, kur viņi atrodas pasaulē, un ir dažas valstis, kur Netflix nav pieejams. Lai novērstu šīs problēmas, lietotāji var izmantot VPN, lai skatītos Netflix (piemēram, atbloķētu ASV Netflix saturu).

Šajā rakstā mēs apskatīsim šādus jautājumus:

Kā VPN atbloķē Netflix?

vpn atbloķēt netflix

Netflix ir pieejams 190 valstīs bez būtiskiem ierobežojumiem. Saturs var atšķirties atkarībā no valsts, kurā atrodaties, piekļūstot vietnei. Sākot ar šo rakstu, Netflix joprojām ir bloķēts Ķīnā, Krimā, Ziemeļkorejā un Sīrijā sakarā ar valdības aizliegumu Amerikas uzņēmumiem. Ja vēlaties piekļūt Netflix ASV bibliotēkas sākotnējam saturam vai vienkārši vēlaties piekļūt vietnei, kamēr atrodaties viņu jurisdikcijā, jums jāizmanto VPN, lai apietu ugunsmūrus.

Netflix ievēro arī autortiesību protokolus, par kurām filmām viņiem ir atļauts rādīt noteiktā reģionā. Atkarībā no uzņēmuma vienošanās ar filmas producentu dažas filmas nav atļauts rādīt citās valstīs. Šo ierobežojumu dēļ pati Netflix, nevis trešā puse bloķē pieprasījumus piekļūt vietnei:

nav pieejams jūsu reģionā

Tātad, ja valdības aizliegumi un pats Netflix neļauj jums piekļūt vietnei, ko jūs varat darīt? Vienkārši. Izmantojiet VPN.

VPN ir tehnoloģija, kas šifrē datus, ko saņem tiešais lietotājs. Dati iziet cauri tūkstošiem serveru visā pasaulē, pirms tie sasniedz uztvērēju. Datu šifrēšana lietotājam nodrošina anonimitāti. Tāpēc VPN ir vērtīgs rīks, lai palielinātu tiešsaistes drošību un privātumu pret daudziem kibernoziegumu veidiem.

Pēc savienojuma ar VPN serveri IP adrese tiks paslēpta no sabiedrības. Tā kā tas maskē patieso IP adresi, tas apņem jūsu pašreizējo atrašanās vietu un izliekas, ka jūs apmeklējat vietni, kurai ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, no vietas, kur tā nav reglamentēta. Piemēram, kad jūs izmantojat VPN, jūsu IP adrese parādīsies tā, it kā jūs piekļūtu Netflix, atrodoties ASV, kur jūs faktiski esat Ķīnā. Izklausās gudri, pareizi?

Pēc savienojuma ar VPN serveri IP adrese tiks paslēpta no sabiedrības. Tā kā tas maskē patieso IP adresi, tas apņem jūsu pašreizējo atrašanās vietu un izliekas, ka jūs apmeklējat vietni, kurai ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, no vietas, kur tā nav reglamentēta. Piemēram, kad jūs izmantojat VPN, jūsu IP adrese parādīsies tā, it kā jūs piekļūtu Netflix, atrodoties ASV, kur jūs faktiski esat Ķīnā. Izklausās gudri, pareizi?

Kas padara VPN Netflix draudzīgu?

vpn netflix

Ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā, izvēloties VPN, kas var piekļūt Netflix.

 1. Serveru skaits un uzņēmuma lielums: Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi VPN var atbloķēt Netflix. VPN piekļuve Netflix ir atkarīga no daudziem faktoriem, ieskaitot tā tehnoloģiju, kompetenci un, protams, naudas. Kā biznesa vienība, Netflix piešķir licenci vietnes atbloķēšanai VPN uzņēmumiem, kuri var dot viņiem lielāku peļņu. Tajā pašā laikā uzņēmumi ar mazāku serveru skaitu nevar ģenerēt pietiekami daudz joslas platuma, kas ir ideāli piemērots straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix.
 2. Abonēšanas iespēja pa mēnešiem: Izmantojot VPN, ikvienam ir apgrūtināta maksa par jūsu tiešsaistes darbībām. Lai arī dažās valstīs notiek nepārtraukti straumēšanas pakalpojumu pārtveršanas gadījumi, šīs vadīklas nespēj simtprocentīgi iekļaut melnajā sarakstā VPN izlaistās IP adreses. Tomēr joprojām pastāv iespēja, ka represīvais režīms var slēgt VPN piekļuvi ģeogrāfiski bloķētām vietnēm. Šī iemesla dēļ, ja atrodaties šādā valstī un vēlaties izmantot VPN galvenokārt Netflix straumēšanai, nekad nesamierinieties ar ilgtermiņa abonēšanas plānu. Tā vietā izvēlieties ikmēneša maksājuma plānu, jo tas dod jums lielāku elastību abonementa atcelšanai, ja Netflix jūsu reģionā ir bloķēts..
 3. Lielisks klientu atbalsts: Ja jūs meklējat uzticamu VPN pakalpojumu, kas ir draudzīgs Netflix, apsveriet arī viņu klientu atbalstu. Visticamāk, jums radīsies tehniskas problēmas saistībā ar servera konfigurēšanu un to, kā izveidot savienojumu tiešsaistē, un tāpēc 24 stundas diennaktī pieejamajam tehniskajam atbalstam jums jābūt viegli pieejamam..

Ņemot vērā visus šos faktorus, tikai daži VPN atskaņotāji spēj atbloķēt Netflix ģeogrāfiski ierobežotas vietnes ar tādu pašu konsekvences līmeni.

Kādi ir labākie Netflix VPN?

Balstoties uz iepriekšminētajiem kritērijiem, lūk, mūsu spriedums par 5 labākajiem Netflix VPN:

ExpressVPN

ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 serveru, kas izvietoti 160 vietās. Izmantojot šo numuru, tas var vienlaikus izveidot līdz pat 30 000 IP adrešu, kas ir lieliski, lai jūsu tiešsaistes aktivitātes būtu privātas. Tā klātbūtne pasaulē nozīmē, ka tas nodrošina ātrāku interneta savienojumu ar lielāku sasniedzamību. Ātrs interneta savienojums ir tas, kas jums nepieciešams, lai skatītos filmas HD režīmā. ExpressVPN MediaStreamer DNS funkcija atbalsta Netflix atbloķēšanu Apple TV, Smart TV un spēļu konsolēs. Ja jums nepieciešama palīdzība, ExpressVPN ir pieejams diennakts klientu atbalsts. Balstoties uz mūsu pieredzi, pārstāvji ir ļoti zinoši un apņēmušies sniegt jums vislabāko klientu pieredzi. Negatīvā puse ir tāda, ka mēneša maksa 12,95 ASV dolāru apmērā var būt pārāk liela jūsu budžetam, ja nevēlaties izņemt ilgtermiņa abonementu. Tomēr viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas jums dos daudz laika, lai pats izmēģinātu VPN..

NordVPN

NordVPN uzticas vairāk nekā 12 miljoni abonentu visā pasaulē. Kopš dibināšanas 2012. gadā uzņēmums ir eksponenciāli audzis, lai 60 vietās izveidotu 5339 serverus. Tas atbalsta ne vairāk kā sešas ierīces, kas darbojas vienlaikus, tomēr tas neatbalsta Netflix TV ierīcēs.

NordVPN saviem lietotājiem piedāvā neierobežotu joslas platumu, kas daudz palīdz Netflix šovu straumēšanai bez latentas laika. Tās SmartPlay funkcija ir vienkārši lietojama, un tā uzlabo jūsu Netflix skatīšanās pieredzi. NordVPN ļauj izveidot savienojumu ar VPN serveriem, neveicot nekādu papildu konfigurāciju. Ja jums nepieciešama palīdzība, viņu tehniskais atbalsts ir gatavs palīdzēt visu diennakti, izmantojot tērzēšanu.
Arī NordVPN nav lētākais ar savām ikmēneša izmaksām par 11,95 USD, tomēr tas piedāvā 30 dienu 100% naudas atdošanas garantiju, kas dod jums vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai redzētu, vai tas atbildīs jūsu Netflix skatīšanās prasībām.

CyberGhost

CyberGhost galvenā mītne atrodas uz Rumānijas / Vācijas robežas, un tā lepojas ar to, ka tai ir 3700 serveri, kas atrodas 61 reģionā. Uzņēmums ir izstrādājis lietotājam draudzīgus rīkus, lai atvieglotu savienojumu ar VPN; pat indivīdiem, kas nav techie. Viņu VPN un Netflix lietotnes atbalsta Windows, Mac, iOS un Android platformas, un tās ir absolūti viegli izmantot. Lietotne automātiski savieno jūs ar tuvāko serveri, neprasot neko darīt.
CyberGhost nodrošina neierobežotu joslas platumu, kas videoklipu straumēšanu un lejupielādi no Netflix nodrošina bez grūtībām. Lietotāji jebkurā laikā var tērzēt ar klientu apkalpošanas pārstāvi. Tomēr visām šīm apbrīnojamajām funkcijām ir dūšīga cena par 12,99 USD, un ikmēneša abonēšana piedāvā tikai 14 dienu naudas atgriešanas garantiju..

Surfshark

Neskatoties uz to, ka Surfshark ir jauns spēlētājs VPN tirgū, tas ir labs sākums. Īsu laiku uzņēmums spēja instalēt 500 serverus 50 valstīs, ieskaitot Ķīnu.

SurfShark ir spējīgs padarīt pieejamus ģeogrāfiski bloķētus straumēšanas pakalpojumus. Tā kā tajā joprojām ir mazāk lietotāju, interneta ātrums ir ātrs, lai skatītos un lejupielādētu videoklipus no Netflix. Turklāt jums ir 13 Netflix bibliotēkas, no kurām izvēlēties. Tas arī ļauj piekļūt Netflix gandrīz jebkurā datu nesējā, neierobežojot vienlaicīgi darbojošos ierīču skaitu.
Uzņēmumam ir pieejams diennakts tērzēšanas atbalsts, lai risinātu jūsu problēmas. Abonēšanas likme ir USD 11,95 mēnesī un 30 dienu naudas atdošanas politika.

IPVanish

IPVanish ir 1200+ serveru vairāk nekā 60 vietās. Šie serveri spēj radīt līdz 40 000 koplietotu IP, kas ir ievērojams skaits jūsu privātuma aizsardzībai. Tam ir neierobežots joslas platums, kuru vienlaikus var izmantot līdz 10 ierīcēm. Jūs varat izbaudīt Netflix skatīšanos jebkur bez kavējumiem un traucējumiem.

Ja jūs meklējat lētāko VPN sniedzēju, IPVanish ir labs ieguvums. Tās ikmēneša abonēšanas likme 10 ASV dolāru ir ļoti pieņemama. Negatīvā puse ir tikai 7 dienu naudas atdošanas politika, kas var nebūt pietiekams laiks, lai to pilnībā pārbaudītu. Ja jums nepieciešama palīdzība ar kontu vai savienojumu, viņu klientu apkalpošanas atbalsts ir atvērts visu diennakti, izmantojot tērzēšanu, zvanu vai e-pastu.

Dažu iemeslu dēļ Netflix var atklāt un bloķēt IP adreses no IPVanish. Lai atrisinātu šo problēmu, jums ir jākonfigurē sadalītā tuneļa veidošanas funkcija, kas ir diezgan sarežģīti izdarāma, īpaši ne-tehniķiem.

Kopsavilkums

VPN nodrošina Netflix skatīšanos iespējamu pat reģionos, kur straumēšanas pakalpojumi tiek kontrolēti un ļoti uzraudzīti. Kamēr jums ir aktīvs Netflix abonements un esat izveidojis savienojumu tiešsaistē, varat baudīt filmu skatīšanos tik ilgi, cik vēlaties. VPN ļauj arī lejupielādēt videoklipus tieši no lietotnes, ja vēlaties tos skatīties vēlāk vai bezsaistē.

Vairākas valstis bloķē Netflix dažādu iemeslu dēļ, un Netflix ierobežo arī saturu dažādās valstīs. Ja plānojat ceļot uz kādu no šīm vietām un nevēlaties palaist garām savus iecienītos šovus, apsveriet iespēju abonēt kādu no mūsu ieteiktajiem VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map