Nejlepší streamovací boxy a příslušenství Kodi (2017)

Slyšeli jste tedy o všem, co může Kodi nabídnout. Nebo už jste fanouškem Kodi, ale jste připraveni na vyhrazenou streamovací krabici.


Máme vás zakryté.

Tato příručka obsahuje Nejlepší boxy pro Kodi / XMBC pro úžasné streamování až do rozlišení 4k (v závislosti na zařízení).

Víme, že cena je pro většinu lidí obrovským faktorem, pokud jde o výběr produktu, proto jsme své výběry seskupili podle ceny, takže je snadno najdete v cenovém rozpětí, které vám vyhovuje. Nebojte se, existuje spousta skvělých, levných krabic Kodi.

Nejlepší Kodi boxy (za každou cenu)

Chtěli byste utratit za maximální výkon a použitelnost? Potřebujete 4k podporu pro Netflix a Youtube? Chcete investovat do budoucího zařízení Kodi?

Toto jsou pole pro vás (a váš trustový fond ��)

NVidia Shield (vydání 2017)

Nvidia Shield TV (vydání 2017)

NVidia se ohřála, když to oznámili 2. generace ShieldTV měl stejné specifikace jako originál. Samozřejmě, že 1. gen. Štít byl tak mocný, že stále rozdrtil soutěž o 3 roky později.

Největší změny pro štít druhé generace jsou mnohem menší rozměry, včetně dálkového ovládání aktivovaného hlasem a hlasového vyhledávání Google Asistent. Také získáte menší (čtecí: ergonomický) herní ovladač, který je podle většiny účtů mnohem pohodlnější než originál.

Štít je Kodi „bestie“: ShieldTV provozuje téměř verzi Androidu, takže si můžete nainstalovat Kodi za 30 sekund přímo z obchodu Google Play. Procesor Tegra X1 je mnohem výkonnější, než potřebujete pro streamování (je to vlastně herní GPU). Streamování ve 4k tedy není žádný problém, zejména s AC WiFi kompatibilním s MIMO.

Specifikace Nvidia Shield TV (2017):

 • Procesor: procesor NVIDIA Tegra X1 s 256jádrovým GPU
 • RAM: 3 GB
 • Úložný prostor: 16 GB (model Pro má 500 GB)
 • Maximální rozlišení: 4 k Ultra HD @ 60 snímků za sekundu
 • Bezdrátový: 802.11ac (pásma 2,4 a 5 GHz) a Bluetooth 4.1
 • Ethernet: Port 1 Gb / s
 • Infračervený: IR blaster, pracuje s ovladači Logitech Harmony
 • Další porty: 2x USB 3.0, 1x HDMI 2.0

Shield vs Shield PRO ($ 199, 299 $)

Shield TV (2017) přichází ve dvou variantách: Standard a Pro. Hlavní upgrade na Pro je vestavěné 500GB úložiště a přidání slotu MicroSD. Pro je doporučeno, pokud jej chcete použít jako skutečné mediální centrum pro streamování video souborů, které ukládáte lokálně. Pokud chcete používat pouze doplňky Kodi, není třeba upgradovat.

A dokonce i standardní TV Shield má schopnost „přijmout“ zařízení USB jako interní úložiště, takže můžete jednoduše připojit 128 GB flash disk nebo externí USB HD a máte dostatek úložného prostoru.

Ale neberte to za naše slovo, spousta lidí volá Shield the Ultimate Kodi Box…

 • Techradar
 • WirelessHack
 • TVAddons (hostuje populární „neautorizované“ doplňky Kodi)

Nejlepší krabi Kodi do 100 $

Štít Nvidia (i když je nepopiratelně úžasný) je také drahý. Ale v rozmezí $ 50 – 100 $ stále najdete nějaký působivý hardware. Mluvíme o 4-8 základních krabicích Androidu s vyhrazenými GPU, přímým ethernetovým kabelem, USB porty, podporou 4k a podporou VPN.

A všichni běží Kodi hladce jako máslo.

Matricom G-box Q2 (nedávná cena: 94 $ na Amazonu)

G-box Q2 je jedním z nejprodávanějších čistě televizních boxů pro Android v roce 2016 a nejoblíbenější non-Fire box na Amazon.com. Běží na osvědčeném procesoru s812, což je čtyřjádrový pracovní kůň.

Specifikace G-boxu Matricom:

 • Procesor: 4jádrový procesor S812 s osmijádrovým 3D GPU Mali-450
 • RAM: 2 GB
 • Úložný prostor: 16 GB (rozšiřitelné přes USB nebo NAS)
 • Síť: ac Wifi nebo Hardwired Ethernet
 • Porty USB: 2x – slouží k přidání externího úložiště HD nebo flash
 • Plný přístup do obchodu Google Play (bez omezení aplikace)
 • Android 5.0 (lízátko)
 • 4k Video

Výrok:

Box Matricom je velmi populární, ale také letá technika. Stejnou GPU najdete na Amazonově MUCH levnější palbě druhé generace. Mnoho novějších krabic Android TV má také aktualizovaný procesor 905 nebo 912 (8jádrový).

Matricom je pouze čtyřjádrový a 2 roky starý. Přesto to proudí 4k s lehkostí a milujeme akcie Android (není vyžadována Amazonská kůže nebo postranní zatížení).

Amazon FireTV (nedávná cena: 89,99 $ na Amazonu)

Amazon FireTV druhé generace

Amazon FireTV druhé generace je jako Fire Stick na steroidech. Přidává 4k podporu, rozšiřitelné úložiště (MicroSD), 75% CPU od 1. generace a grafický procesor s podporou 3D.

Získáte také podporu VPN, plný přístup k Amazon Appstore (nebo si můžete naložit obchod Google Play). Kodi lze samozřejmě snadno stáhnout pomocí APK nebo nainstalovat z telefonu.

FireTV má bezdrátové MIMO AC (ultrarychlé) a možnost pro Kabelové připojení Ethernet. Firestick je pouze Wi-Fi.

Další skvělé vlastnosti:

Stabilní, uživatelsky přívětivý: Krabice třetích stran mají pověst, že jsou velmi nestabilní a hodně padají. To neplatí pro FireTV. Je to nejoblíbenější streaming box na světě a jejich uživatelské rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé. Navíc je postaven s ohledem na maximální kompatibilitu pro populární streamingové aplikace, jako jsou Netflix, HBOGo, Prime Video, Hulu, NFL Sunday Ticket atd.…

Hlasové ovládání: Neuvědomíte si, jak úžasné je hlasové vyhledávání / hlasové ovládání, dokud nemáte dálkové ovládání, které je nabízí. Poté se už nikdy nebudete moci vrátit na kliknutí na tlačítka. FireTV můžete také ovládat telefonem prostřednictvím oficiální aplikace FireTV.

Podpora Kodi: Amazon nemá Kodi ve svém obchodě, ale můžete jej snadno doložit. Kodi běží na FireTV rychle a hladce, dokonce ještě chytřejší než úžasně levný Firestick (2. gen).

Nativní podpora VPN: Většina streamovačů Kodi bude chtít používat VPN pro omezení a soukromí. FireOS nyní nativně podporuje VPN, s aplikací VyprVPN v obchodě s aplikacemi. Ostatní VPN lze postoupit a je potvrzeno, že pracuje s IPVanish a Private Internet Access.

T95k Pro Octo-Core Box (60 – 75 $)

T95K Kodi box

T95k Pro je nejnovější box střední třídy, který má být uveden na trh. Je k dispozici na Amazonu jako soukromě označená krabička od více výrobců (za různé ceny), ale hardware ve všech krabicích je totožný. Jediným rozdílem je, že někteří prodejci mohou předinstalovat jiný vzhled softwaru nebo instalátora Kodi.

Někteří prodejci se stáhli z Amazonu za instalaci „neautorizovaných“ doplňků. Doporučujeme držet se krabic T95K, které mají skladem Android (nebo Stock Kodi).

Vlastnosti T95:

 • Osmijádrový procesor S912
 • 4k / 3D podpora
 • 2 GB Ram
 • 16 GB HD (rozšiřitelné přes USB)
 • 5 GHz AC WiFi
 • 1 000 Mb / s Lan port
 • Android 6.0 (marshmallow)
 • Zahrnuto dálkové ovládání
 • Google Play obchod

Proč koupit tuto krabici?

Největší rozdíl mezi televizory T95k-pro a ostatními středními televizními skříněmi pro Android je procesor S912 nejnovější generace, který rozdrtí starší modely S905 a 812 na benchmarky. Představení opravdu vyniká zejména 4k a 3D obsahem.

Také S912 je 8-jádrové, zatímco předchozí generace byly pouze 4-jádrové.

Za druhé, T95k používá Android 6.0, zatímco většina krabic 2015-2016 je stále na Android 5 (lízátko).

A konečně, upgrade na 2 GB RAM výrazně zlepšuje citlivost.

Výrok: Barevná schémata je trochu láska-to-nebo-nenávist-it, ale osobně mám rád jedinečný hravý vzhled. Stopa je mnohem menší, než vypadá online (asi 4 × 4 palce a méně než 1 palec vysoký). Je to schopný box za rozumnou cenu a může v obchodě Google Play spouštět celou řadu aplikací.

Jediná věc, kterou nám chybí T95k vs FireTV, je úžasná Alexa Voice Remote Amazon’s Box zahrnuje.

Ale pokud chcete skladovat Android (a ne omezenou palbu), je to snadné koupit.

Nejlepší krabice Kodi pod 50 USD

Nenechte se zmást cenou, je jich několik Levné Kodi boxy které uspokojí vaše potřeby pěkně. Ve skutečnosti, pokud nepotřebujete spoustu úložiště pro své vlastní mediální soubory, Amazon Fire Stick druhé generace je asi tak dobrý, jak se dostane. Je to super-kompaktní balíček, snadné nastavení a úžasné hlasové ovládání.

K dispozici je také několik skladů android boxů, ale mají tendenci být o něco nižší specifikace než vyšší cenové rozpětí. Obvykle najdete 1 GB paměti RAM a dvouletý procesor (s812 nebo s905) v rozmezí do 50 $.

Pokud se rozhodujete mezi ohnivou tyčí a krabicí od třetí strany, může to přijít na vaši důvtipnou techniku. Fire stick vyžaduje sideloading Kodi (i když existují dobré youtube návody). Krabice třetích stran se systémem Android si jej mohou nainstalovat z obchodu Google Play (a mnoho přichází s předinstalovaným Kodi).

Takže zde jsou vaše nejlepší možnosti pro levná zařízení Kodi…

Amazon Fire Stick, 2. generace (39,99 $)

Amazon Fire Stick (2. generace)

Nevěřte elitářům a nenávistníkům, nejnovější Amazon Fire Stick běží Kodi docela hladce, zvláště pokud máte štíhlejší instalaci (méně než 15 doplňků). Dokáže dokonce zvládnout některé z malých až středně těžkých sestav Kodi (předem připravené konfigurace Kodi s tunami nainstalovaných doplňků a vzhledů).

GPU je stejné jako v krabicích od 50 do 100 $, jako je například Matricom Gbox.

Upozornění: Než si vyberete ohnivou tyčinku jako své zařízení, musíte si uvědomit několik věcí.

 1. Oficiálně nemá podporu 4K (ale streamování v 1080p je plynulé)
 2. Úložný prostor je omezený (i když můžete připojit síťové úložiště / NAS)
 3. Kodi musí být postranní

Výsledkem je, že mnoho lidí vybírá 1 (nebo 2 nebo 3) z těchto tyčinek jako 2. zařízení pro další televizory v domácnosti a používá jako svůj výkonnější box (jako štít). hlavní box.

Ale vzhledem k tomu, že ShieldTV pro je více než 7krát vyšší než cena, je ohnivá tyčinka úžasným kouskem soupravy. Získejte jeden dnes.

Co je třeba vědět před výběrem zařízení pro Kodi

Ne všechna pole jsou vytvořena stejně.

Některé běžící android android, jiné mají vlastní vzhled (jako Amazon ‘s’ Fire ‘zařízení).

Někteří používají dvouletou technologii a nejsou udržováni. Ostatní dostávají pravidelné aktualizace a mají nejnovější specifikace.

Některé krabice podporují 4k a 3D proudy. Jiní budou mít maximum na 1080p a některá zařízení s nízkou specifikací by mohla bojovat s čímkoli o 720p.

Zvaž toto váš průvodce vybrat perfektní krabi Kodi Poprvé!

Co je třeba zvážit:

Zde je krátký seznam důležitých úvah při výběru krabic. Budeme o nich hlouběji hovořit později v článku.

 1. Potřebujete podporu 4 kB nebo je dostatečně dobrá 1080p?
 2. Chcete skladem Android?
 3. Potřebujete úložiště pro multimediální soubory (vestavěné nebo USB)
 4. Jste spokojeni s postranním nakládáním Kodi (Fire & FireTV)
 5. Potřebujete na poli spustit VPN, nebo místo toho použijete VPN router.
 6. Spouštíte jiné aplikace (Netflix, HBOGo, NFL atd.) Nebo jen Kodi?
 7. Chcete herní podporu? ShieldTV je pro to nejlepší, také FireTV

Podpora 4k

Než utratíte za 4k schopný box, uvědomte si, že většina toků Kodi je k dispozici pouze v rozsahu rozlišení 720p až 1080p..

Důvodů je několik:

 1. 4k soubory zabírají 4-8krát více místa v úložišti
 2. Většina televizorů stále není kompatibilních 4k
 3. 4k toky vyžadují pro streamování 20Mbps + bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Realisticky tedy budete streamovat pouze 4k obsahu z ne-kodi aplikací, jako jsou Netflix UltraHD, Youtube a prvotřídní video Amazon. Zatím neexistuje mnoho dalších služeb podporujících tuto úroveň streamování.

Nejlevnější 4k streamingové zařízení je Chromecast ultra (49 – 59 $), ale nativně nepodporuje Kodi (i když můžete odesílat ze zařízení Android). Všechna ostatní zařízení budou v rozmezí 50 $ +, přičemž FireTV 2. generace je vynikající volbou.

Stock Android vs. Skin (jako FireOS)

Hlavním důvodem pro výběr boxu s operačním systémem Android je snadný přístup k obchodu Google Play. To vám umožní přímo nainstalovat Kodi, další streamingové aplikace a bezpečnostní služby, jako je VPN.

Nevýhodou je, že většina (ale ne všechny) z těchto tzv. „zásob“ krabic s Androidem mají velmi omezenou podporu a nakonec se uvolní, když se uvolní nová generace.

FireTV a FireStick na druhé straně provozují vlastní vzhled a nezahrnují přístup do obchodu Google Play. Místo toho získáte omezený přístup k přizpůsobené skupině aplikací z obchodu Amazon. Můžete si však v podstatě stáhnout jakoukoli aplikaci pro Android, kterou chcete.

Podpora a aktualizace zabezpečení od Amazonu jsou časté a stabilní. Pokud nepotřebujete žádné další aplikace a většinou se budete držet Kodi, tato zařízení jsou skvělá. Možná budete chtít doprovodit kvalitní službu streamování VPN pro větší soukromí.

Nejlepší volba: Nejlepší zařízení Kodi, které provozuje Android (nebo téměř skladem) Android a má vynikající podporu, je Nvidia ShieldTV nebo Shield Pro. Jejich podpora je vynikající a jejich vlastní kůže je téměř skladem, zatímco ve skutečnosti zvyšuje hodnotu a použitelnost. Budeš to milovat.

Úložný prostor

Pokud toto zařízení budete používat jako čistě streamovací box (ať už prostřednictvím doplňků Kodi nebo jiných aplikací), nemusíte se vůbec obávat místa na pevném disku. Nové Fire stick má plných 8 GB úložného prostoru (nelze rozšiřovat), což je více než dost pro i ty nejnáročnější instalace Kodi.

Pokud chcete přímo hostit své vlastní mediální soubory ve stejné krabici jako instalace Kodi, budete potřebovat docela velký pevný disk. ShieldTV Pro přichází s 500 GB prostoru, což by mělo stačit pro 90% vašich mediálních feťáků.

A kterékoli z výše uvedených krabic (včetně FireTV, ale ne „Fire Stick“) umožňuje připojit paměťová zařízení USB. Jinými slovy, jakákoli krabice, která se může připojit k úložišti USB, je prakticky neomezená z hlediska prostoru. Pokud byste chtěli, mohli byste spustit dva 3TB USB disky.

Kodi se samozřejmě může připojit k libovolné bezdrátové nebo kabelové jednotce NAS, aby bylo možné snadno streamovat místní soubory bez jejich přímého načítání do zařízení.

Například můžete sdílet složku ke stažení torrentu jako umístění síťového souboru.

Jste ochotni Sideload Kodi?

Amazon Fire Stick a FireTV ve dvou nejoblíbenějších streamovacích boxech neumožňují přímou instalaci Kodi.

Chcete-li nainstalovat soubor Kodi APK prostřednictvím správce souborů, musíte použít postup nazývaný „sideloading“ nebo je nainstalovat přímo z telefonu Android do krabice pomocí úžasné aplikace s názvem Apps2Fire.

Proces postranního načítání je pomocí metody aplikace mrtvý, ale vyžaduje, abyste již měli zařízení Android s přístupem do obchodu, abyste mohli poslat Kodi do svého ohně..

Sečteno a podtrženo: FireStick a FireTV vyžadují doplňkové Kodi. Je to trochu komplikované, ale existuje spousta výukových programů pro youtube. Pokud s tím nejste spokojeni, zvolte čistě krabici pro Android jako je ShieldTV.

Podpora VPN

Virtuální privátní síť je nezbytným nástrojem pro streamování Kodi. Zaprvé to zabrání omezení vašeho poskytovatele internetového připojení k maximalizaci rychlosti streamování a minimalizaci ukládání do vyrovnávací paměti.

Za druhé, VPN bude chránit vaši skutečnou IP adresu při streamování, což vám poskytne maximální soukromí, dokonce i na streamech pocházejících z torrentových souborů.

Použijte směrovač VPN

V nastavení, které doporučujeme, je spuštění vašeho Kodi boxu (a dalších důležitých zařízení ve vaší síti) prostřednictvím vyhrazeného routeru, než který lze připojit k serveru VPN 24/7. To je stabilnější než připojení prostřednictvím aplikace pro Android a umožňuje vám připojit více zařízení k jedinému připojení VPN (šetřit peníze).

Nejlepší ze všeho je, že se nemusíte starat o zhroucení nebo odpojení aplikace, aniž byste si toho všimli. Uváděli jsme nejlepší ASUS VPN routery a vytvořili jsme návod, jak nastavit ASUS router kompatibilní s OpenVPN..

Použijte aplikaci VPN

Veškerá krabice Kodi, která je součástí nainstalovaného obchodu Google Play (a běží na platformě Android 5 nebo vyšší), má také plnou podporu VPN. Můžete si nainstalovat aplikaci Android vašeho oblíbeného poskytovatele VPN a připojit se stejně jako v telefonu.

FireTV (1., 2. gen) a FireStick (2. gen) také podporují vybrané aplikace VPN. Appstore FireTV obsahuje verzi VyprVPN optimalizovanou pro oheň. V opačném případě jsme potvrdili, že 2 další aplikace VPN fungují poté, co byly staženy na straně: Soukromý přístup k internetu a IPVanish.

Protože jsou tyto aplikace navrženy pro dotykovou obrazovku, budete potřebovat polohovací zařízení, jako je například myš Bluetooth (nebo bezdrátová myš USB), aby se aplikace efektivně pohybovala. Rychlosti byly dobré a my jsme byli schopni streamovat 1080P jak na IPVanish, tak na PIA, zatímco jsme byli připojeni po postranním zatížení FireStick (2. gen).

Herní boxy

Technicky jakýkoli box pro Android může fungovat jako „herní“. Můžete připojit bluetooth ovladač a hrát všechny své oblíbené Android FPS, závodní hry a hry na hrdiny v ohromujícím HD.

Pokud ale opravdu myslíte o neuvěřitelném herním zážitku s Androidem jako v konzoli, existuje pouze jedna možnost.

NVidia ShieldTV (od 199 $)

Nejenže může toto štěně rockovat ty nejintenzivnější tituly pro Android Android (s optimalizovaným, zahrnutým ovladačem)…

Může však také přenášet počítačové hry přímo do vašeho televizoru v úžasném rozlišení 4 k HDR pomocí technologie NVidia Gamestream.

Váš počítač provádí všechny těžké zpracování a skutečný obrazový výstup plynule proudí do vašeho televizoru prostřednictvím výstupu HDMI na štítu. A je schopen až 60 Fps!

Nvidia Shield Gamestream

Srovnávací tabulka: Nejlepší Kodi boxy

Nvidia ShieldTV / (Pro)
Matricom Gbox
Amazon FireTV
Amazon Fire Stick
Nvidia ShieldTVMatricom Gbox q2Požární televizeFire Stick (2. generace)
Cena*199 $ (299 $)94 $89,99 $39,99 $
RAM3 GB (oba)2 GB2 GB1 GB
Kapacita skladu16 GB (500 GB)8 GB, USB rozšiřitelné8 GB, rozšiřitelný o microSD nebo USB8 GB, nelze rozšiřovat
USB porty2 (2)210 (pouze napájení)
ProcesorTegra X1 8jádrovýS812 4jádrovýARM 2GHz čtyřjádrovýARM 1,3GHz čtyřjádrový
4KAno, až 60 FPSAnoAno1080P
Sítěac Wifi, 1 Gbps ethernetac Wifi, 1 Gbps ethernetac Wifi, 1 Gbps ethernetac wifi
Podpora VPNAno. Podporuje všechny Android VPN aplikaceAno, podporuje všechny aplikace VPN pro AndroidAno – Fire VPN optimalizované aplikace nebo postranní PIA, IPVanishAno – Fire VPN optimalizované aplikace nebo postranní PIA, IPVanish
Koupit na AmazonuProdejnaProdejnaProdejnaProdejna

Musíte mít příslušenství Kodi

Žádné nastavení Kodi není dokončeno bez nějakého zabijáckého příslušenství pro vaše potěšení ze sledování. Většina lidí přidá alespoň vzdálenou klávesnici, zatímco zbytek těchto upgradů je volitelný.

Zde budete chtít:

Vzdálená klávesnice a myš Bluetooth

Plná klávesnice Qwerty usnadňuje používání Kodi (a dalších populárních aplikací pro streamování). Pokud nemáte dálkový ovladač hlasu (ShieldTV nebo Fire TV / Stick), budete dost rychle ochromeni zadáváním vyhledávání..

A pokud používáte VPN nebo jakékoli aplikace, které jsou vytvořeny pro dotykovou obrazovku, určitě budete chtít ukazovací zařízení.

Bezdrátová klávesnice + Touchpad (nejlepší volba)

Existuje několik společností, které vyrábějí bezdrátové klávesnice se zabudovaným touchbadem pro snadné přejíždění, polohování a rolování. Některé jsou Bluetooth, zatímco jiné jsou wifi a jednoduše připojíte tenký USB dongle do svého Kodi boxu.

Jedná se o plug-and-play a bude fungovat s jakýmkoli boxem Kodi, který má náhradní porty USB (takže ne Fire Stick, bu můžete stále používat bluetooth).

Rii i8 + WiFi klávesnice je do značné míry zlatá standardní klávesnice Kodi. Je k dispozici v 5 snazzy barvách a je k dispozici na Amazonu za méně než 25 $.

Bezdrátová klávesnice Rii i8 +

I8 + je také dodáván s podsvícenou klávesnicí, která je opravdu rozdíl výrobce. Už nikdy nebudete muset během filmové noci obracet světlo, abyste našli správné tlačítko.

Můžete také najít některé klávesnice pouze s rozhraním Bluetooth, ale obvykle vyžadují opakování párování tak často. Bluetooth také spotřebovává baterie rychleji než WiFi, takže doporučujeme používat bezdrátové připojení USB, pokud nemáte Fire Stick (který nemůže připojit zařízení USB).

Klávesové aplikace Kodi

Svou instalaci Kodi můžete skutečně ovládat ze smartphonu nebo tabletu. To vám umožní používat klávesnici telefonu pro rychlé zadávání textu (i když budete možná potřebovat samostatnou myš Bluetooth.

Dvě nejlepší aplikace (k dispozici pro Android) jsou:

 • Kore: Oficiální ovladač XBMC Kodi Remote
 • Yatse: Šíleně populární dálkový ovladač třetí strany

A pokud máte Fire Stick nebo FireTV, můžete použít oficiální FireTV Remote App. Což vám umožní ovládat jakoukoli aplikaci nainstalovanou v zařízení Fire, včetně Kodi.

Sluchátka Bluetooth

Téměř všechny krabice se systémem Android, na kterých lze spustit Kodi, mají také vestavěnou technologii Bluetooth (včetně Amazon Fire Fire / TV). To znamená, že můžete v noci připojit vaše sluchátka s podporou Bluetooth pro tiché streamování, zatímco váš významný druhý spí.

Spárujte svá nová sluchátka jednou, udržujte je nabité a vždy budete připraveni na noční (nebo mobilní) streamování.

Upřednostňujeme sluchátka s ušima namísto uší ze tří důvodů:

 1. Lepší výdrž baterie
 2. Lepší kvalita zvuku / prostorový zvuk
 3. Vylepšená izolace hluku

Zde jsou některé skvělé …

1. Bluedio T2S

Sluchátka Bluedio T2s

Bude těžké najít lepší hodnotu než Sluchátka Bluedio T2s které mají nejnovější technologii Bluetooth 4.1 LE. Mají efektivní dosah 32 stop a umožňují 40 hodin nepřetržitého poslechu mezi náboji

A zmínil jsem se, že jsou pod 30 $?

2. Cowin E-7

Sluchátka Bluetooth Cowin T2s

 Sluchátka Bluetooth Cowin E-7 jsou na Amazonu, jak píšu, sluchátka s ušima na prvním místě. Protože nabízejí výkon na úrovni Bose za 1/4 ceny.

Lehké a pohodlné, mají také funkci Technologie aktivního potlačení šumu a přesto se může pochlubit 30 hodinami používání mezi poplatky. A s vestavěným mikrofonem můžete dokonce použít pro hraní her nebo pro hlasové ovládání vaší krabice Kodi.

Koupit: V současné době je na Amazonu cena 69,99 – 99,99 $

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map