Parimad torrent-saidid, mida kasutada 2020. aastal [KATEGOORITUD]


Kas otsite teatud tüüpi sisu jaoks Internetis mõnda 2020. aasta parimat torrent-saiti? Selliseid saite võib olla keeruline leida, kuna populaarsetel saitidel on alati oht, et ametiasutused suletakse. Selle tulemusel tulevad ja lähevad kogu aeg sajad torrent-saidid, millest paljud on reklaamide või pahavaraga valesti ja pakuvad üldse halba sisu (võlts torrentid).

Kui mainitud olukord kõlab sarnaselt teie piinava kogemusega, leiate järgmisest infost uskumatult kasuliku.

Parimad torrent-saidid 2020. aastal:

Nüüd, kui teil on hea idee, kuidas torrent toimib, saame seejärel leida mõned parimad torrent-saidid Internetis. Nagu mainitud, leidub seal palju torrenti saite ja parimate valimine sõltub lõpuks otsitava sisu tüübist. Paljud populaarsed torrent-saidid on tuntud erinevate asjade poolest ja on olnud juba aastaid. See näitab nende pakutavate mõõnade kvaliteeti.

Allpool on sisu järgi loetletud mõned parimad torrent-veebisaidid. Pange tähele, et mõned (kui mitte kõik) võivad teie piirkonnas olla keelatud ja vajavad juurdepääsu saamiseks VPN-i (virtuaalne privaatvõrk) teenust, mida peate igal juhul turvaliseks torrentiks kasutama – sellest pikemalt hiljem.

Anime Torrents

best-anime-torrents

Kui olete anime fänn ja otsite torrent-saiti, kus on kõik anime showd, mida võite kunagi soovida, siis ei saa te Anime Toshoga valesti minna. Nad pakuvad ulatuslikku animekogu, mis on peegelpildis ja koostatud usaldusväärsete allikate kombinatsioonist, mis sisaldab järgmist:

 • TokyoTosho
 • Nyaa.si
 • KohutavadSubid

Anime torrent saidi jaoks on Anime Tosho ilus ja kasutajasõbralik liides. Muidugi on see tasuta kasutamine ja igaüks saab konto registreerida (valikuline) ja hakata kasutama oma torrenti või magnetilinki. Erinevalt enamikust teistest torrent-saitidest pole neil reklaame ega süstita tulukuse jaoks jälgimiskoode. Nad ei võta isegi annetusi vastu ja julgustavad kasutajaid selle asemel toetama fännide gruppe ja failimajutusteenuseid. Pole siis ime, et Anime Tosho on miljonite animefännide jaoks mõeldud torrent-sait kogu maailmas.

Broneeri torrent

best-book-torrents

Kas teile meeldib lugeda erinevaid teemasid ja žanre käsitlevaid raamatuid, ilma et peaksite kulutama märkimisväärset summat raha? Kui jah, siis võite pöörduda populaarsete torrent-saitide poole, mis pakuvad tuhandeid e-raamatuid ja heliraamatuid.

Ühte sellist saiti nimetatakse Torrenti allalaadimiseks ja kuigi see pole torrentide sait, mis on pühendatud rangelt raamatutele, on sellel tohutu hulk audioraamatuid ja e-raamatuid, mida tasub kaaluda.

Registreerimine on vabatahtlik ja kõik torrentid on tasuta saadaval, ehkki otsingufunktsioon on kohati pisut kohmakas ning saidil on mõned hüpikud ja reklaamid, mis on ilusti postitatud. Need on siiski väikesed torrentsaidid, mis pakuvad kasutajatele tasuta ja kvaliteetseid ning õigustatud e-raamatu / heliraamatu torrente.

Teised head kaalumist väärivate raamatutrennide allikad on järgmised:

 • Kat2.biz
 • Täiendavad torrentid
 • 1377x
 • Torlock
 • Torrentz
 • Torrents.io
 • MyPDFBooks
 • Piraatide laht
 • Planeedi e-raamat
 • Palju raamatuid
 • eBookee
 • Zooqle
 • Smashwords
 • Books-share.com
 • Free-eBooks.net
 • TechbooksforFree
 • Freebookspot.es

Muusika torrentid

best-music-torrents

Kui olete muusikat piinav, siis torrentallikate osas pole teil võimalusi. Üks populaarsemaid on torrent-sait nimega “The Pirate Bay”, mis on tegutsenud juba 2003. aasta septembrist (16 aastat) hoolimata lugematul hulgal seaduslikest lahingutest ja kõrgetasemelistest vahejuhtumitest, sealhulgas 2006. aastal nende serverirajatiste rünnakust. Seetõttu on Pirate Bay on tänapäeval kõige vastupidavam ja mainekam piinav sait Internetis.

Muidugi ei paku Pirate Bay ainult muusikat, vaid ka filme, mänge ja rakendusi (kui mõnda mainida). Sellegipoolest on neil veebis laiaulatuslik muusikapiltide kollektsioon. Enamikul kasutajatel pole raskusi soovitud laulu või muusika leidmisega ja nende allalaadimine on sama lihtne kui klõpsates magnetilingil, mis alustab automaatselt allalaadimisprotsessi teie eelistatud torrentikliendis..

Võib-olla on ainus hoiatus Pirate Bay kasutamisel see, et kogu saidil on tüütuid reklaame ja aeg-ajalt hüpikaknaid, mis pole tasuta torrentide saidi jaoks ebatavaline. Sellegipoolest on mainimist väärt allikas, kui soovite alla laadida kogu muusika, mida päikese all soovite.

Muud suured torrent-saitide allikad on järgmised:

 • Torlock
 • Bitport
 • Räpased torrentid
 • 2.01 torrentid
 • Soundpark-Club
 • Torrents.io

Koomilised torrentid

best-comic-book-torrents

Kui proovite koomikseid arvutis või mobiilseadmes lugeda, siis soovitame 1337X. Nagu enamik selles artiklis nimetatud torrentide saite, pakub viimane ka erinevat tüüpi sisu, näiteks filme, mänge, muusikat ja palju muud.

Ärge lubage varjatud nime hirmutada – 1377xil on võrgus suurim torrent-koomiksivalik, mis sisaldab Marveli ja DC Nädala pealkirju. Samuti on see omapärase musta / punase teema ja segadustevaba kujunduse tõttu üks parema väljanägemisega torrent-saite turul. Saidil pole ühtegi tüütut reklaami, välja arvatud reklaam meeldetuletus VPN-i kasutamiseks enne nende torrentide allalaadimist. Samuti küsib sait luba teavituste edastamiseks ja Bitcoini annetamise linki. Mõlemad on valikulised ega sega kasutaja võimalust sirvida ja saidilt torrente alla laadida.

Kuidas ohutult torrent? Varjatud varjatud ohud

Nüüd, kui oleme ühed võrgus olevad parimad torrentide saidid üle käinud, võite olla alustuseks liiga innukas. Siiski on mõned olulised asjad, mida peaksite enne oma arvutisse või mobiilseadmesse torrentide allalaadimist teadma ja kuidas end kaitsta.

Jällegi pole torrentimises midagi olemuslikku viga, kuna see on lihtsalt tõhusam meetod failide jagamiseks. Piinamiseks on õigustatud kasutamise juhtumeid. Üks hea näide on avatud lähtekoodiga tarkvara ja selliste operatsioonisüsteemide nagu Linux, Ubuntu ja MySQL levitamine. Inimesed, kes satuvad piinamise pärast raskustesse, on autoriõigusega kaitstud sisu (nt filmid, raamatud ja muusika) tasuta levitamise ja hostimise lõppedes.

Sellised rahvusvahelised seadused nagu DCMA (Digital Millennium Copyright Act – digitaalse aastatuhande autoriõiguse seadus) annavad autoriõiguse omanikele õiguse pöörduda igaühe poole, kes rikub tema intellektuaalomandit. Üks tähelepanuväärne juhtum, kus kasutajad sattusid raskustesse piinamise pärast, juhtus 2011. aasta mais, kui föderaalkohtunik kiitis USA autoriõiguse rühmituse poolt kohtukutse heaks, nõudes kõigil USA Interneti-teenuse pakkujatel oma klientide dokumentide üleandmist. Seejärel kasutati seda teavet enam kui 23 000 torrenti kasutaja tuvastamiseks, kes laadisid ebaseaduslikult alla filmi nimega „The Expendables“. Seejärel teavitati õiguserikkujaid ja neile määrati trahve kuni 150 000 dollarit.

Ülalkirjeldatud ohtusid arvestades võite arvata, et piinamine on lihtsalt liiga riskantne ja peaksite seda täielikult vältima, mis ei pruugi nii olla. Peate olema lihtsalt nutikas ja võtma vajalikke ettevaatusabinõusid enda (ja oma rahaasjade) kaitsmiseks.

Parimad VPN-teenused turvaliseks torrentimiseks:

Kui olete käinud mõnes selles artiklis nimetatud torrentide saidil, siis oleksite märganud, et enamik neist soovitab mõjuval põhjusel enne torrenti allalaadimise jätkamist kasutada VPN-i. Siin on meie VPN-ide loend, mida peaksite kindlasti kontrollima ohutu torrentimise osas:

FUNKTSIOONIDKaitsjaSurfsharkNordVPNIPVanish
Ohutu kohtualluvusEi (USA)
Häälkõnesõbralik ühenduse kiirus
AES-256 krüptimine
Riikide arv50+61+5975+
Logi sisse keelamise poliitika
24/7 klienditugi
Seadmete arv puudub6Piiramatu610
Toetab ahela VPN-ühendusiEiJah (multihop)Jah (topelt VPN)Ei
Hind vahemik
(kuus)
4,99–7,99 dollarit1,99 dollarit – 11,95 dollarit3,49–11,95 dollarit3,25–5,00 dollarit

Kontrollnimekiri ohutuse tagamise tormise kohta

 1. Veenduge, et arvutisse, kust torrente alla laadite, on installitud hea ja ajakohane viirusetõrje ja pahavaravastane teenus.
 2. Telli hea VPN-teenus. Enne torrenti allalaadimise alustamist veenduge, et VPN oleks sisse lülitatud.
 3. Kui te seda veel teinud pole, laadige oma seadmesse alla ja installige torrentiklient. Torrentite allalaadimise hõlbustamiseks vajate seda. Soovitame qBittorrentit, kuna see on kiire, sellel pole ühtegi reklaami ja see pakub palju kasulikke funktsioone, näiteks integreeritud torrenti otsimootor ja meediumipleier.
 4. Enne allalaadimist ja käivitamist kontrollige torrenti allikat. Veenduge, et seda ei oleks pahavara ega võltsitud torrentide märgistamiseks märgitud.
 5. Jälgige torrenti ja veenduge, et VPN oleks kogu aeg aktiivne. Sõltuvalt Interneti-kiirusest ja allalaaditava faili suurusest võib allalaadimine lõpule viia mitu tundi.
 6. Kui torrenti allalaadimine on lõpule jõudnud, saate faili turvaliseks teisaldada. Seejärel saate torrenti külvamise (hostimise) peatamiseks kliendi torrenti kustutada.
 7. Sel hetkel saate VPN-i turvaliselt välja lülitada ja turvaliselt allalaaditud andmeid nautida.

Kuidas torrenti kasutajad ebaseadusliku allalaadimise eest tabavad??

Juhtum, kui torrentikasutajad satuvad hätta, nagu eespool viidatud, võib tunduda kaugel ja võite arvata, et teiega ei saa nii juhtuda. Lõppude lõpuks pole nii, et teie Interneti-teenuse pakkuja ja autoriõigustega tegelevad organisatsioonid jälgivad iga faili, mille Internetist alla laadite, või teevad nad seda?

Mida enamik inimesi torrentliikluse kohta ei tea, on see, et Interneti-teenuse pakkujad on väga eristatavad ja hõlpsasti märgatavad. Torrent-andmed voolavad läbi kindla pordi (sagedamini 6881-6889-pordi), mille logib teie Interneti-teenuse pakkuja regulaarselt üle. Selline andmelogi sisaldab kasutaja IP-aadressi ja sama torrenti alla laadinud teiste inimeste IP-aadressi. Kui valitsus või autoriõigusega tegelevad organisatsioonid peaksid teie ISP-d korrale kutsuma, et anda teie kohta teavet (mida nad on seadusega kohustatud andma), siis on lihtne aru saada, kuidas torrentide tegevust teile kindlaks teha.

Kasutage ainult usaldusväärsetest allikatest pärit torrente

Muidugi ei piirdu piinamise risk ainult juriidiliste probleemidega. Torrentide tööpõhimõte on see, et kasutajad ei näe allalaaditavat faili täielikult enne, kui protsess on lõpule viidud. Paljudel juhtudel saavad kasutajad avada faili, kuhu on süstitud viirused ja muud pahatahtlikud koodid, mis võivad teie seadet nakatada ja isegi tundlikku teavet varastada.

Ülalkirjeldatud olukorra vältimiseks soovitatakse torrentide kasutajatel veenduda, et neile on installitud hea viirusetõrje ja pahavaravastane programm. Selline tarkvara skannib kõiki sissetulevaid andmeid võimalike ohtude suhtes ja kontrollib nakatunud faile viivitamata karantiini enne, kui neid saab avada. Samuti tahaksite olla tähelepanelik selle kohta, kust oma torrente hangite. Enamikul usaldusväärsetel torrent-saitidel on üleslaadijate hinnangud ja kommentaaride jaotis, mis võib anda ülevaate teiste kasutajate kogemustest.

Kokkuvõte

Nii et teil see olemas on – teave mõne 2019. aasta parima torrenti allika kohta ja selle kohta, kuidas torrentit saab ohutult teha. Paljud inimesed nõustuksid, et piinamine on üks väheseid vabadusi, mida inimesed saavad tänapäeva digiajastul nautida. Pole tähtis, millist tüüpi sisu te otsite, on seal torrenti sait, mis annab teile tasuta ja tasuta vajaliku. Sellegipoolest on piinamine üks neist asjadest, mida tuleks teha õigesti, kui üldse mitte.

Pidage meeles, et kuigi P2P-faili jagamine ei ole ebaseaduslik, on seadusega karistatud autoriõiguse rikkumise kaasosaliseks tunnistamine. Failijagamisprotokollil pole ka otsest kontrolli jagatavate failide kvaliteedi üle. Seega on VPN ja hea viirusetõrjeprogramm kaks asja, milleta ei tohiks keegi kunagi piinata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map